4. turnir ŠKL , Hoče, 31.3.2023

4. turnir Štajersko Koroške lige 2023, Hoče, 31.3.2023 – zmagovalec Milan Korez

 

MestoPriimek in imeTarok društvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Korez MilanTMB91910332738663717
2Hajnšek TanjaTRR965034333913216
3Randjelović BoškoVAL81133372935902-186
4Filipančič IgorTSK81122310412-2443325
5Bastašić MilanTDR898922973803612
6Kuternik MarjanTRR8644328934242-69
7Cvetko BrankoTDP862333582-2293494
8Krga DarkoTSM7121239041-3463654
9Mak RajkoPAH711731-920368631407
10Kukovec PeterTMB78991-465312931235
11Voh AlbinPAH754934801-353104
12Skitek ZdenkoTSK74772303410237
13Bratušek JožefPAH74491-57637483277
14Jelakovič IvanVAL733334163641-147
15Munda MarjanORM7234360931561-531
16Lipnik JožefTRR71522-1534342-267
17Hasemali FrediTDP71242-19121623153
18Vrecl Gajšek GizelaPAH71201-293103346
19Purkhard DušanPAH711921632362-133
20Lotrič StankoTSK7-15432502-1372-267
21Pučko RudolfTRR638521172194274
22Plevnik DarkoTDR615435372-211-362
23Špiljak SlavkoTRR61311-29921843246
24Vrečar ŽeljkoTDR61261-24934432-68
25Banko DušanTRR67634502-291-345
26Praprotnik SrečkoTRR61533041-2872-2
27Brcko DanijelTRR681-2723247233
28Šeško Horvat SabinaTMB6-1281-5092-453426
29Milunič MilovanTDP6-2352-7832041-361
30Plavčak LeopoldTRR6-29031472-501-387
31Majcen ZoranTMB6-4432-1691-366392
32Kaučič DarkoTSM6-7702-3902732-453
33Popovšek Petersen PeterPAH54281-1771-1763781
34Zafošnik VladimirTDR541825921-3412167
35Golob DragoTSK528836011-1351-178
36Plazar NadaVAL5-822262-251-209
37Križanič DaniloTMB5-292-142291-44
38Somer ŠtefanTSM5-1922222-281-186
39Grm MiraTMB5-2741-2192202-75
40Bohak BrankoPAH5-44521511-60428
41Cencič MiranTRR5-5481-7472222177
42Plazar BrankoVAL5-6491-6351-2803266
43Visočnik MitjaTMB5-118234091-6371-954
44Salobir NorbertTRR4-1211-2471-4632589
45Salamon ToneTMB4-379201-2081-171
46Lampret FrancTSM4-5782-151-4631-100
47Golob AnitaTMB4-9061-7141-3262134
48Golob MarjanTSM4-122822291-551-1402
49Starkl PeterTDP4-13581-6512-1041-603
50Merkuš AntonPAH3-7491-4101-841-255
51Mumlek ŠtefanORM3-10021-6541-382134
52Bozaj AnaPAH3-14071-6091-3641-434
53Kosič Šorn KristjanaTRR3-18661-3201-4311-1115

Rezultati 5.turnirja DP za posameznike in skupni seštevek

Rezultate 5.turnirja DP v Mariboru si ogledate TU
Skupni seštevek po petih turnirjih DP za posameznike si ogledate TU.

Excel

Rezultati 5.turnirja DP POS, Maribor, 25.3.2023 (PAH)

Št.udeležencev: 129

 Št. ČlanaIme članaKategorijaKlubRangTočkeRazlika
11127Vidmar DragoMMTSK250141802
2307Makovec BojanŠMTDK230141650
3918Filipančič IgorŠMTSK210141185
41577Plevnik Darko TDR200141052
5944Duračković SeadKV1EMO190131796
6447Hočevar JožeKV1TDL180131411
71004Verčič MilanMHKR170131202
81591Polenik Slavko KVC160131110
9487Veselič RenatoMTDK150131051
10205Lotrič StankoMMTSK14013591
111441Papič LauraKV1EMO13013497
121269Korez MilanKV1TMB125121713
13801Žolnir BojanMKVC120121690
141375Majcen ZoranMTMB115121562
151453Škofic VinkoKV2TDK110121234
161141Štante SašoMKVC105121223
17504Kodba StankoMMTMB100121031
181262Pišek IgorKV1TDL9512982
191593Obrez Vojko KVC9012949
201405Ivekovič SlavkoKV2TRR8512783
21247Lakić FikretMMEMO8012737
221479Serec Miran KV3ORM7812709
231250Fekonja MilanKV1KVC7612673
24305Jelakovič IvanMMVAL7412592
251578Kavčič Vasja EMO7212578
261106Križanič DaniloMTMB7012515
27571Bohak BrankoKV1PAH68112282
28572Peternelj HenrikMTDK66111368
291527Gomboc Jernej KV3TDK64111320
301343Plestenjak FranciKV2EMO62111012
31639Peterman RokMDTŠ60111003
321379Kovač JanezKV1TDL5911985
33902Hasemali FrediMTDP5811936
34306Bizjak FrancMTDK5711854
351470Petelin TomislavKV2EMO5611829
36669Anderle AndrejMTDK5511709
371401Heberle TomažKV1TDK5411657
381104Karat SamoMKVC5311646
39508Kodrič JožeMTMB5211520
401074Jerič BojanaKV1TSK5111424
411508Kukovec Peter KV3TMB5011397
421169Voh AlbinKV1PAH4911288
431467Vrbanec JožeKV2TDL4811249
44820Markič  AlojzMMKTK4711233
4518Smodej JožeMVAL4611216
461529Breceljnik BorutKV3EMO4511194
47914Vrtovec DušanKV1EMO4411133
481573Visočnik Mitja TMB4311125
491537Milošević MilanKV3EMO4211-29
50158Ajdišek MilanKV1BKP4111-147
511349Jerič Bojana – KVCMKVC4011-254
521404Salobir NorbertKV2TRR3911-323
531190Bastašič MilanMTDR3810584
541191Brcko DanijelKV1TRR3710545
551540Golob Stanko TMB3610479
561022Rus MarjanMMHKR3510478
571197Toplak MirkoMMEL3410471
58720Lampret FrancKV1TSM3310359
591364Urlep AndrejKV3HKR3210357
601133Merkuš AntonKV2PAH3110288
611567Mak RajkoKV3PAH3010275
621392Vrečar ŽeljkoKV1TDR2910273
631320Skitek ZdenkoKV1TSK2810244
64366Lever RolandaKV1TMB2710220
651583Cencič Miran TRR2610165
661210Trauner RobertKV1KVC2510103
67266Plazar BrankoKV1VAL2410-72
68783Plavčak LeopoldKV1TRR2310-113
691424Venta EmilKV1DTŠ2310-113
701487Šijanec BrankoKV2TDP2110-146
711541Popovšek Petersen Peter PAH2010-174
721466Kuk VojkoKV3EMO1910-258
7394Vengušt MarjanKV1KVC1810-428
741463Ošlovnik PeterKV2TSK1710-566
751570Šeško SabinaKV3TMB1610-691
76916Koranter SilvesterMTDK1510-754
77382Pučko RudolfMMTRR1410-1800
781413Marolt Darko KV3TDK139449
791454Čosič AnteKV3TDK129405
80283Čepon DušanKV1EMO119305
811414Sušec IgorKV1TDR109170
8211Randjelovič BoškoMMVAL99-52
831389Radolič IgorMTMB89-97
841517Bratušek Jožef PAH79-143
85957Salamon ToneKV1TMB69-151
861261Golob DragoKV1TSK59-168
87509Nemšak LeonŠMORM49-173
881440Cvetko Branko TDP39-176
891548Bozaj Ana PAH29-278
90463Munda MarjanMORM19-290
911090Humar BojanMKTK09-426
92310Vizjak Damjan KV3ORM09-465
931566Marinšek Marjan HKR09-565
94583Kozjek MilošMTDK09-577
951198Drev IztokMKVC09-637
961336Lipnik Jožef st.KV2TRR09-820
97297Ognjanović DraganKV1TSK09-825
981254Hajnšek TanjaKV1TRR09-846
991553Goršič Igor KV3KVC09-915
100906Mumlek ŠtefanKV1ORM09-1106
1011580Radić Milenko TMB09-1341
1021565Krč Edita HKR09-1349
1031370Milunič MilovanKV2TDP09-1524
1041390Pestar BrankoKV2TDK08-123
1051538Bojičić MilenkoKV3EMO08-255
10650Gradišnik DušanMVAL08-296
107495Geiser BojanKV3PAH08-580
108962Kaučič DarkoKV1TSM08-691
1091156Pristovnik JurijKV1MEL08-737
1101430Nikolič MilošKV1TDK08-773
1111571Grm Mira TMB08-793
1121519Krajnc Marija Majda PAH08-906
1131316Kamenšek AnaKV3TRR08-1198
1141595Spruk Aleksander TDK08-1277
1151584Špiljak Slavko TRR08-1447
1161594Teršek Rok KVC08-1517
1171557Golob Anita TMB08-1971
1181486Kuternik Marjan TRR07-302
1191402Plazar NadaKV2VAL07-745
12030Štimac CvetkoMMKTK07-1001
1211581Visočnik Katarina TMB07-1271
1221398Zafošnik VladimirKV1TDR07-1289
1231337Krajnčič IvanKV1TRR07-1426
1241073Jerič SimonMTSK07-1950
1251556Purkhard Dušan PAH07-2155
1261461Pogorelc DaniloKV3TSK07-3299
1271494Mohorič Peter KV3TDK06-662
1281378Praprotnik SrečkoKV1TRR06-1595
1291266Starkl PeterKV1TDP06-2817

REZULTATI ČETRTFINALA POKALA 2020-2022

PRENOS

POKAL TARZS 2020-2022 – rezultati četrtfinala
           
 31. 3. 2022
           
SKUPINA EKIPA 1  TOČK RAZLIKA   EKIPA 2 TOČK RAZLIKA   EKIPA 3 TOČK RAZLIKA
                       
1 KAVAL 1 8 +815 : TSK PECA 6 +626 : TEAM GROZDEK 4 -1441
  Karat Samo 3 +1026   Vidmar Drago 3 +1171   Tušek Lidija 2 -504
  Štante Sašo 3 +139   Stegnar Jure 2 -23   Duler Toni 1 -116
  Žolnir Bojan 2 -350   Filipančič Igor 1 -522   Hasemali Fredi 1 -821
2 VALAT 2 8 +1024 : ŠTAJERCI 3 -1011 : KURENTI 7 +167
  Jelakovič Ivan 3 +602   Kodrič Jože 1 -137   Kokol Aleš 3 +178
  Randjelovič Boško 3 +463   Križanič Danilo 1 -362   Derbuc Darko 2 +90
  Rugelj Mitja 2 -41   Kodba Stanko 1 -512   Starkl Peter 2 -101
3 BOČ 5 -2288 : ORMOŽ COBRA 7 +490 : TSK REZERVE 6 +1798
  Plavčak Leopold 3 +131   Munda Marjan 3 +489   Lotrič Stanko 3 +1703
  Salobir Norbert 1 -669   Ivanuša Jani 2 +47   Skitek Zdenko 2 +180
  Pučko Rudolf 1 -1750   Nemšak Leon 2 -46   Ošlovnik Peter 1 -85
4 MAR-ROG 4 -587 : PAGAT 1 5 -11 : PAGAT 3 9 +576
  Sušec Igor 2 +7   Žamut Ivan 2 +163   Vrecl Gajšek Gizela 3 +321
  Banko Dušan 1 -168   Bohak Branko 2 -40   Voh Albin 3 +128
  Bastašič Milan 1 -484   Kobalej Leopold 1 -134   Merkuš Anton 3 +127
5 EMONA GOLD 5 -1 : JAGRI 9 +1433 : POŠTENJAKI 4 -1432
  Lakić Fikret 2 +539   Kasalovič Aleš 3 +695   Čondič Valter 2 +136
  Papič Laura 2 -256   Volf Franc 3 +590   Tomšič Marjan 1 -334
  Rojs Igor 1 -284   Cebin Franc 3 +148   Zakrajšek Matjaž 1 -1234
6 BKH1 6 -264 : TAGOSS 7 +642 : BKH2 5 -378
  Verčič Milan 3 +328   Nabergoj Simon 3 +627   Ramovš Zoran 2 +102
  Rožman Danijel 2 +137   Vidmar Jorgi 3 +347   Česen Slavko 2 +4
  Rus Marjan 1 -729   Novič Zoran 1 -332   Čufer Marjan 1 -484
7 PIK 5 -260 : KRANJ – VETERANI 5 -1200 : EMONA SILVER 8 +1460
  Mrvar Ladislav 2 +379   Škofic Vinko 3 +310   Plestenjak Franci 3 +909
  Višček Stane 2 -292   Pestar Branko 1 -617   Petelin Tomislav 3 +514
  Hribar Ignac 1 -347   Mohorič Peter 1 -893   Breceljnik Borut 2 +37
8 PREVOZI BREGAR 6 -167 : TDL BŠD 1 6 +226 : PLATELCI 6 -59
  Lavrič Jože 3 +297   Vrbanc Jože 3 +347   Venta Emil 3 +83
  Ožbolt Miro 2 +17   Kovač Janez 2 -21   Praprotnik Srečko 2 +134
  Štimac Cvetko 1 -481   Pišek Igor 1 -100   Ferjan Vili 1 -276
9 PRIJATELJI 5 -1250 : ŠDS NM 8 +967 : ŠDS STIČNA 5 +283
  Kovać Anton 3 +538   Leko Zoran 3 +740   Cilenšek Stane 2 +461
  Markič Alojz 1 -587   Slapničar Brane 3 +466   Pučko Simon 2 +121
  Humar Bojan 1 -1201   Ivanetič Zvone 2 -239   Lampret Janez 1 -299
                       
Legenda:
  Uvrščene ekipe v četrtfinale                
  Izpadle ekipe                
  Ekipe, ki se niso udeležile predtekmovanja            
     
Četrtfinala za Pokal TARZS 2020-2022 se je udeležilo vseh 27 ekip. Tekmovanje je bilo izpeljano skladno s predvidenim urnikom.

V polfinale se je uvrstilo 9 zmagovalnih ekip.

Žreb za polfinale bomo izvedli po kosilu na ekipnem državnem prvenstvu v Rogatcu 9. aprila 2022.. 

Vrstni red ekip za žreb

       
1. BOBEN   2. BOBEN   3. BOBEN
M Ekipa Mesto Razl.   M Ekipa Mesto Razl.   M Ekipa Mesto Razl.
1.  JAGRI 1 9 +1433   4.  VALAT 2 1 8 +1024   7.  TAGOSS 1 7 +642
2.  PAGAT 3 1 9 +576   5.  ŠDS NM 1 8 +967   8.  ORMOŽ COBRA 1 7 +490
3.  EMONA SILVER 1 8 +1460   6.  KAVAL 1 1 8 +815   9.  TDL BŠD 1 1 6 +226
                                 
Ostale ekipe                              
M Ekipa Mesto Razl.                        
10.  KURENTI 2 7 +167                        
11.  TSK REZERVE 2 6 +1798                        
12.  TSK PECA 2 6 +626                        
13.  PLATELCI 2 6 -59                        
14.  BKH 1 2 6 -264                        
15.  ŠDS STIČNA 2 5 +283                        
16.  EMONA GOLD 2 5 -1                        
17.  PAGAT 1 2 5 -11                        
18.  PIK 2 5 -260                        
19.  PREVOZI BREGAR 3 6 -167                        
20.  BKH 2 3 5 -378                        
21.  KRANJ – VETERANI 3 5 -1200                        
22.  PRUJATELJI 3 5 -1250                        
23.  BOČ 3 5 -2288                        
24.  MAR-ROG 3 4 -587                        
25.  POŠTENJAKI 3 4 -1432                        
26.  TEAM GROZDEK 3 4 -1441                        
27.  ŠTAJERCI 3 3 -1101      

3. turnir ŠKL , Tremerje, 17.3.2023

3. turnir Štajersko Koroške lige 2023, Tremerje, 17.3.2023 – zmagovalec Milan Bastasič

MestoPriimek in imeTarok društvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Bastašić MilanTDR91212341834243370
2Šeško Horvat SabinaTMB970834603186362
3Vrecl Gajšek GizelaPAH8110534882-33620
4Križanič DaniloTMB810802-738083279
5Brcko DanijelTRR875135013189261
6Munda MarjanORM847022573128385
7Gradišnik DušanVAL843132013186244
8Sluga AndrejVAL713621-7237723662
9Salobir NorbertTRR778224122-123382
10Vrečar ŽeljkoTDR77382-15137122177
11Selič ZvoneVAL7659327238181-431
12Filipančič IgorTSK763623634842116
13Grm MiraTMB75722-1262-683766
14Skitek ZdenkoTSK744627521303241
15Ognjanović DraganTSK74132362223355
16Merkuš AntonPAH733633372-23222
17Mumlek ŠtefanORM683239562-181-106
18Bohak BrankoPAH647722511-2323458
19Ciglar AndrejORM643934501-1832172
20Purkhard DušanPAH63591-4283744243
21Čujež BorutTRR6198317921261-107
22Bozaj AnaPAH61941-31037392-235
23Randjelović BoškoVAL61311-41922513299
24Radić MilenkoTMB6114227632941-456
25Korez MilanTMB6-803691-2822133
26Majcen ZoranTMB6-841-32433592-119
27Voh AlbinPAH6-1051-6132783430
28Golob DragoTSK6-24129134041-736
29Plavčak LeopoldTRR6-26432632-1001-427
30Praprotnik SrečkoTRR5-921-52922042233
31Zafošnik VladimirTDR5-9928422421-425
32Krga DarkoTSM5-122218721041-413
33Cencič MiranTRR5-2371-1052-592-73
34Hajnšek TanjaTRR5-31632321-3121-236
35Visočnik MitjaTMB5-4531-2781-4733298
36Serec MiranORM5-5001-3501-6103460
37Visočnik KatarinaTMB5-6231-96837301-385
38Pučko RudolfTRR5-6991-5711-6563528
39Kaučič DarkoTSM5-7142371-6142-137
40Lipnik JožefTRR5-98033201-4011-899
41Kadunc StaneVAL459337641-17100
42Vidovič FrancVAL4-36111801-6442103
43Juvanc RozalijaVAL4-47732411-71800
44Kuternik MarjanTRR4-7961-9441-1822330
45Nemšak LeonORM4-8151-2562-2661-293
46Plevnik DarkoTDR4-10421-2371-7132-92
47Lampret FrancTSM4-104721311-6461-532
48Plazar NadaVAL4-13412-1101-8301-401
49Kamenšek AnaTRR3-12361-5761-2921-368
50Kosič Šorn KristjanaTRR3-23141-8301-6261-858

Rezultati 4.turnirja za državno prvenstvo v 2023

Ribnica, 11.3.2023

Rezultati 4.turnirja za državno prvenstvo v 2023

Zmagovalec turnirja je Filipančič Igor .

Udeležencev 147   Raiting : 16,87

Končne rezultate dobite tukaj .

Excel

 

 Št. ČlanaIme članaKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1918Filipančič IgorŠMTSK250151746
21467Vrbanec JožeKV2TDL230142021
330Štimac CvetkoMMKTK210141819
4916Koranter SilvesterMTDK200141712
51364Urlep AndrejKV3HKR190131862
6923Godnjavec FranciMMBKP180131400
71316Kamenšek AnaKV3TRR170131360
8783Plavčak LeopoldKV1TRR160131133
91Višček StaneMBKP150131071
10761Kadunc StaneMVAL140131009
111414Sušec IgorKV1TDR13013894
1218Smodej JožeMVAL12513555
13317Medved SamoMMBKP120122548
14917Mrvar LadoKV1BKP115121356
151191Brcko DanijelKV1TRR110121280
161378Praprotnik SrečkoKV1TRR105121277
171106Križanič DaniloMTMB100121257
181375Majcen ZoranMTMB95121236
191441Papič LauraKV1EMO90121137
20933Čondič ValterMBKP85121089
211210Trauner RobertKV1KVC8012953
221571Grm Mira TMB7812930
231583Cencič Miran TRR7612913
241141Štante SašoMKVC7412889
251573Visočnik Mitja TMB7212759
261529Breceljnik BorutKV3EMO7012680
271398Zafošnik VladimirKV1TDR6812593
28205Lotrič StankoMMTSK6612583
29571Bohak BrankoKV1PAH6412574
30820Markič  AlojzMMKTK6212281
31504Kodba StankoMMTMB6012-184
32307Makovec BojanŠMTDK59111804
331143Pučko SimonKV1ŠDS58111483
34639Peterman RokMDTŠ57111177
351591Polenik Slavko KVC56111106
361022Rus MarjanMMHKR5511918
37382Pučko RudolfMMTRR5411876
381190Bastašič MilanMTDR5311816
39306Bizjak FrancMTDK5211661
40295Kasalovič Aleš KV3KTK5111596
4111Randjelovič BoškoMMVAL5011573
421538Bojičić MilenkoKV3EMO4911568
43944Duračković SeadKV1EMO4811432
441198Drev IztokMKVC4711412
451182Močnik ZdravkoMMTSK4611373
461320Skitek ZdenkoKV1TSK4511302
471427Nabergoj SimonKV1TAG4411297
481074Jerič BojanaKV1TSK4311232
491570Šeško SabinaKV3TMB4211165
501595Spruk Aleksander TDK411192
511466Kuk VojkoKV3EMO401173
521262Pišek IgorKV1TDL3911-145
531486Kuternik Marjan TRR3811-149
541104Karat SamoMKVC3711-286
551379Kovač JanezKV1TDL3611-330
561127Vidmar DragoMMTSK3511-710
57509Nemšak LeonŠMORM3411-745
58906Mumlek ŠtefanKV1ORM3311-953
59508Kodrič JožeMTMB32101357
601413Marolt Darko KV3TDK31101298
61463Munda MarjanMORM3010519
621536Rojs IgorKV3EMO2910420
631073Jerič SimonMTSK2810400
641175Šukljan LorisŠMBKP2710352
651180Mlinar VlastaKV2KVC2710352
6671Slapničar BraneKV1ŠDS2510237
67247Lakić FikretMMEMO2410219
681454Čosič AnteKV3TDK2310180
69283Čepon DušanKV1EMO2210160
70801Žolnir BojanMKVC2110143
711470Petelin TomislavKV2EMO2010140
721349Jerič Bojana – KVCMKVC1910130
7350Gradišnik DušanMVAL181092
741578Kavčič Vasja EMO171087
751566Marinšek Marjan HKR161076
761453Škofic VinkoKV2TDK151040
77669Anderle AndrejMTDK1410-27
781392Vrečar ŽeljkoKV1TDR1310-193
791390Pestar BrankoKV2TDK1210-312
8027Cilenšek StaneMŠDS1110-337
811000Gaspari Marta DTŠ1010-360
821090Humar BojanMKTK910-385
831197Toplak MirkoMMEL810-419
841537Milošević MilanKV3EMO710-467
851133Merkuš AntonKV2PAH610-566
861438Ferjan ViliKV2DTŠ510-723
871401Heberle TomažKV1TDK410-840
881260Mastnak NikolajMVAL310-1669
89158Ajdišek MilanKV1BKP29393
901004Verčič MilanMHKR19287
911111Mohorič Jože TDK09216
921231Cebin FrancKV1KTK0938
931169Voh AlbinKV1PAH0919
941430Nikolič MilošKV1TDK096
95474Volf FrancKV1KTK09-25
96583Kozjek MilošMTDK09-58
97907Somer ŠtefanKV1TSM09-151
981248Banko DušanKV1TRR09-249
991553Goršič Igor KV3KVC09-260
1001250Fekonja MilanKV1KVC09-274
1011540Golob Stanko TMB09-330
1021593Obrez Vojko KVC09-334
1031549Felicijan Divjak Nena KVC09-344
104720Lampret FrancKV1TSM09-410
105487Veselič RenatoMTDK09-466
106914Vrtovec DušanKV1EMO09-514
1071173Jakopič MiranŠMBKP09-622
108521Konič  JožeKV3EMO09-641
109297Ognjanović DraganKV1TSK09-760
1101527Gomboc Jernej KV3TDK09-775
1111370Milunič MilovanKV2TDP09-820
11259Štimac MarjanKV2KTK09-837
1131567Mak RajkoKV3PAH09-849
1141568Košič Šorn Kristjana TRR09-1061
1151405Ivekovič SlavkoKV2TRR09-1109
1161494Mohorič Peter KV3TDK09-1256
11794Vengušt MarjanKV1KVC09-1284
1181503Gostinčar Polonca EMO09-1584
1191508Kukovec Peter KV3TMB08-305
120902Hasemali FrediMTDP08-437
1211293Ožbolt MiroKV1KTK08-507
1221434Bregar RomanKV2KTK08-541
123454Gorjup MarjanKV2TDL08-548
1241522Jeza Marjan DTŠ08-658
1251081Jenko NovkaKV1BKP08-845
1261269Korez MilanKV1TMB08-850
1271402Plazar NadaKV2VAL08-983
1281463Ošlovnik PeterKV2TSK08-1032
1291582Trope Mrak Lidija DTŠ08-1048
1301450Badovinac Bjelič Irena EMO08-1069
1311587Trček Alojzij EMO08-1113
1321569Štelcer Branko TMB08-1178
133572Peternelj HenrikMTDK08-1233
1341359Bauk MirsadKV2DTŠ08-1480
1351062Gaspari Drago DTŠ08-1744
1361292Juvanc Rozalija VAL08-1919
137962Kaučič DarkoKV1TSM07-383
1381588Močilnikar Peter EMO07-575
1391557Golob Anita TMB07-715
1401485Butina Zvonimir DTŠ07-732
1411336Lipnik Jožef st.KV2TRR07-865
142447Hočevar JožeKV1TDL07-1173
1431594Teršek Rok KVC07-1406
144266Plazar BrankoKV1VAL07-1444
1451395Vrecl Gajšek GizelaKV3PAH07-1850
1461548Bozaj Ana PAH07-1879
147366Lever RolandaKV1TMB06-1309

Rezultati 3. turnirja za državno prvenstvo v taroku v sezoni 2023

Excel Tremerje, 11. 2. 2023

Rezultati 3. turnirja za državno prvenstvo v taroku v sezoni 2023

                                  Udeležencev: 153               15,56

  Član Ime člana Kategorija Klub Rang Točke Razlika
1 918 Filipančič Igor ŠM TSK 250 15 2732
2 902 Hasemali Fredi M TDP 230 14 2111
3 1578 Kavčič Vasja   EMO 210 14 1834
4 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 200 13 2076
5 1594 Teršek Rok   KVC 190 13 2045
6 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 180 13 1754
7 1441 Papič Laura KV1 EMO 170 13 1381
8 1536 Rojs Igor KV3 EMO 160 13 1372
9 306 Bizjak Franc M TDK 150 13 1250
10 1405 Ivekovič Slavko KV2 TRR 140 13 1236
11 307 Makovec Bojan ŠM TDK 130 13 985
12 1570 Šeško Sabina KV3 TMB 125 13 880
13 11 Randjelovič Boško MM VAL 120 13 506
14 1182 Močnik Zdravko MM TSK 115 13 438
15 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 110 12 2024
16 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 105 12 1471
17 38 Leko Zoran M ŠDS 100 12 1264
18 1404 Salobir Norbert KV2 TRR 95 12 1258
19 1210 Trauner Robert KV1 KVC 90 12 986
20 345 Ivanetič Zvone M ŠDS 85 12 980
21 923 Godnjavec Franci MM BKP 80 12 866
22 1004 Verčič Milan M HKR 78 12 851
23 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 76 12 821
24 30 Štimac Cvetko MM KTK 74 12 767
25 1 Višček Stane M BKP 72 12 760
26 1573 Visočnik Mitja   TMB 70 12 645
27 504 Kodba Stanko MM TMB 68 12 556
28 1461 Pogorelc Danilo KV3 TSK 66 12 549
29 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 64 12 498
30 801 Žolnir Bojan M KVC 62 12 232
31 1395 Vrecl Gajšek Gizela KV3 PAH 60 12 89
32 1248 Banko Dušan KV1 TRR 59 12 -142
33 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 58 11 1564
34 1571 Grm Mira   TMB 57 11 1026
35 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 56 11 895
36 1127 Vidmar Drago MM TSK 55 11 888
37 1414 Sušec Igor KV1 TDR 54 11 841
38 1343 Plestenjak Franci KV2 EMO 53 11 828
39 1454 Čosič Ante KV3 TDK 52 11 816
40 1375 Majcen Zoran M TMB 51 11 761
41 669 Anderle Andrej M TDK 50 11 740
42 571 Bohak Branko KV1 PAH 49 11 607
43 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 48 11 605
44 1141 Štante Sašo M KVC 47 11 572
45 1337 Krajnčič Ivan KV1 TRR 46 11 539
46 1463 Ošlovnik Peter KV2 TSK 45 11 415
47 820 Markič  Alojz MM KTK 44 11 169
48 1197 Toplak Mirko M MEL 43 11 162
49 1419 Brglez Stanislav KV1 TSK 43 11 162
50 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 41 11 161
51 27 Cilenšek Stane M ŠDS 40 11 134
52 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 39 11 122
53 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 38 11 41
54 914 Vrtovec Dušan KV1 EMO 37 11 -60
55 317 Medved Samo MM BKP 36 11 -141
56 283 Čepon Dušan KV1 EMO 35 11 -213
57 1104 Karat Samo M KVC 34 11 -274
58 509 Nemšak Leon ŠM ORM 33 11 -314
59 1390 Pestar Branko KV2 TDK 32 11 -343
60 1430 Nikolič Miloš KV1 TDK 31 11 -398
61 158 Ajdišek Milan KV1 BKP 30 11 -667
62 487 Veselič Renato M TDK 29 10 1625
63 346 Ule Evald M EMO 28 10 476
64 295 Kasalovič Aleš KV3 KTK 27 10 458
65 1111 Mohorič Jože   TDK 26 10 443
66 205 Lotrič Stanko MM TSK 25 10 394
67 1269 Korez Milan KV1 TMB 24 10 362
68 18 Smodej Jože M VAL 23 10 359
69 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 22 10 316
70 1106 Križanič Danilo M TMB 21 10 282
71 1022 Rus Marjan MM HKR 20 10 280
72 266 Plazar Branko KV1 VAL 19 10 271
73 1543 Šušteršič Marko   EMO 18 10 114
74 1081 Jenko Novka KV1 BKP 17 10 -6
75 1402 Plazar Nada KV2 VAL 16 10 -31
76 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 15 10 -114
77 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 14 10 -135
78 382 Pučko Rudolf MM TRR 13 10 -177
79 1595 Spruk Aleksander   TDK 12 10 -183
80 1316 Kamenšek Ana KV3 TRR 11 10 -191
81 1479 Serec Miran KV3 ORM 10 10 -193
82 1548 Bozaj Ana   PAH 9 10 -206
83 1169 Voh Albin KV1 PAH 8 10 -288
84 916 Koranter Silvester M TDK 7 10 -310
85 1349 Jerič Bojana – KVC M KVC 6 10 -347
86 1494 Mohorič Peter KV3 TDK 5 10 -369
87 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 4 10 -378
88 1347 Vekić Pero KV3 TMB 3 10 -391
89 1262 Pišek Igor KV1 TDL 2 10 -408
90 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 1 10 -733
91 720 Lampret Franc KV1 TSM 0 10 -799
92 247 Lakić Fikret MM EMO 0 10 -952
93 761 Kadunc Stane M VAL 0 9 676
94 1413 Marolt Darko KV3 TDK 0 9 662
95 1540 Golob Stanko   TMB 0 9 339
96 68 Selič Zvone KV2 VAL 0 9 272
97 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 0 9 197
98 1261 Golob Drago KV1 TSK 0 9 97
99 264 Rugelj Mitja KV1 VAL 0 9 96
100 1583 Cencič Miran   TRR 0 9 -117
101 1486 Kuternik Marjan   TRR 0 9 -127
102 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 0 9 -223
103 1180 Mlinar Vlasta KV2 KVC 0 9 -225
104 572 Peternelj Henrik M TDK 0 9 -241
105 917 Mrvar Lado KV1 BKP 0 9 -268
106 583 Kozjek Miloš M TDK 0 9 -280
107 1231 Cebin Franc KV1 KTK 0 9 -311
108 1190 Bastašič Milan M TDR 0 9 -313
109 1466 Kuk Vojko KV3 EMO 0 9 -346
110 1568 Košič Šorn Kristjana   TRR 0 9 -391
111 944 Duračković Sead KV1 EMO 0 9 -404
112 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 0 9 -508
113 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 0 9 -527
114 1370 Milunič Milovan KV2 TDP 0 9 -601
115 1537 Milošević Milan KV3 EMO 0 9 -740
116 1584 Špiljak Slavko   TRR 0 9 -888
117 1593 Obrez Vojko   KVC 0 9 -956
118 296 Mori Boris KV1 TSK 0 9 -1126
119 1416 Batistič Andrej KV2 HKR 0 9 -1192
120 1073 Jerič Simon M TSK 0 9 -1221
121 447 Hočevar Jože KV1 TDL 0 8 -178
122 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 0 8 -371
123 1468 Cebin Roman KV3 KTK 0 8 -449
124 1527 Gomboc Jernej KV3 TDK 0 8 -529
125 1074 Jerič Bojana KV1 TSK 0 8 -615
126 1392 Vrečar Željko KV1 TDR 0 8 -615
127 1260 Mastnak Nikolaj M VAL 0 8 -717
128 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 0 8 -741
129 1379 Kovač Janez KV1 TDL 0 8 -757
130 308 Vidovič Franc   VAL 0 8 -856
131 141 Jereb Jani KV1 VAL 0 8 -868
132 1580 Radić Milenko   TMB 0 8 -944
133 1440 Cvetko Branko   TDP 0 8 -958
134 1389 Radolič Igor M TMB 0 8 -1000
135 962 Kaučič Darko KV1 TSM 0 8 -1012
136 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 0 8 -1071
137 1391 Boršič Srečko KV3 TDR 0 8 -1153
138 72 Sluga Andrej KV2 VAL 0 8 -1497
139 1292 Juvanc Rozalija   VAL 0 8 -1649
140 1549 Felicijan Divjak Nena   KVC 0 8 -1826
141 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 0 7 -155
142 1557 Golob Anita   TMB 0 7 -690
143 366 Lever Rolanda KV1 TMB 0 7 -778
144 1582 Trope Mrak Lidija   DTŠ 0 7 -1158
145 521 Konič  Jože KV3 EMO 0 7 -1262
146 1591 Polenik Slavko   KVC 0 7 -1266
147 1503 Gostinčar Polonca   EMO 0 7 -1447
148 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 0 7 -1568
149 1266 Starkl Peter KV1 TDP 0 7 -1737
150 1597 Nikola Dodig   TDL 0 7 -1808
151 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 0 6 -1505
152 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 0 6 -1734
153 1469 Javornik Aleksander   VAL 0 5 -2302

Rezultati 2. turnirja za državno prvenstvo v taroku v sezoni 2023

Excel     Maribor, 28. 1. 2023

Rezultati 2. turnirja za državno prvenstvo v taroku v sezoni 2023

                                  Udeležencev: 139               13,34

 

  Član Ime člana Kategorija Klub Rang Točke Razlika
1 307 Makovec Bojan ŠM TDK 250 14 2507
2 504 Kodba Stanko MM TMB 230 14 1266
3 820 Markič  Alojz MM KTK 210 14 818
4 902 Hasemali Fredi M TDP 200 13 2526
5 571 Bohak Branko KV1 PAH 190 13 2249
6 917 Mrvar Lado KV1 BKP 180 13 1672
7 1104 Karat Samo M KVC 170 13 1306
8 1540 Golob Stanko   TMB 160 13 1248
9 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 150 13 1117
10 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 140 13 1027
11 1527 Gomboc Jernej KV3 TDK 130 13 779
12 1022 Rus Marjan MM HKR 125 13 730
13 306 Bizjak Franc M TDK 120 13 667
14 266 Plazar Branko KV1 VAL 115 13 220
15 957 Salamon Tone KV1 TMB 110 12 1936
16 1127 Vidmar Drago MM TSK 105 12 1820
17 1536 Rojs Igor KV3 EMO 100 12 1142
18 1578 Kavčič Vasja   EMO 95 12 958
19 1375 Majcen Zoran M TMB 90 12 925
20 801 Žolnir Bojan M KVC 85 12 893
21 1182 Močnik Zdravko MM TSK 80 12 720
22 1461 Pogorelc Danilo KV3 TSK 78 12 676
23 669 Anderle Andrej M TDK 76 12 650
24 1190 Bastašič Milan M TDR 74 12 596
25 1486 Kuternik Marjan   TRR 72 12 592
26 283 Čepon Dušan KV1 EMO 70 12 427
27 1557 Golob Anita   TMB 68 12 396
28 1391 Boršič Srečko KV3 TDR 66 12 160
29 1169 Voh Albin KV1 PAH 64 11 1582
30 1106 Križanič Danilo M TMB 62 11 1297
31 1594 Teršek Rok   KVC 60 11 1125
32 1073 Jerič Simon M TSK 59 11 976
33 508 Kodrič Jože M TMB 58 11 965
34 11 Randjelovič Boško MM VAL 57 11 951
35 509 Nemšak Leon ŠM ORM 56 11 903
36 1570 Šeško Sabina KV3 TMB 55 11 874
37 1580 Radić Milenko   TMB 54 11 791
38 1466 Kuk Vojko KV3 EMO 53 11 683
39 1197 Toplak Mirko M MEL 52 11 663
40 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 51 11 644
41 1074 Jerič Bojana KV1 TSK 50 11 635
42 1577 Plevnik Darko   TDR 49 11 613
43 382 Pučko Rudolf MM TRR 48 11 548
44 1269 Korez Milan KV1 TMB 47 11 535
45 572 Peternelj Henrik M TDK 46 11 424
46 18 Smodej Jože M VAL 45 11 249
47 305 Jelakovič Ivan MM VAL 44 11 239
48 923 Godnjavec Franci MM BKP 43 11 219
49 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 42 11 110
50 1571 Grm Mira   TMB 41 11 -34
51 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 40 11 -55
52 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 39 11 -114
53 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 38 11 -221
54 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 37 11 -385
55 1404 Salobir Norbert KV2 TRR 36 11 -618
56 205 Lotrič Stanko MM TSK 35 10 928
57 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 34 10 822
58 1261 Golob Drago KV1 TSK 33 10 701
59 247 Lakić Fikret MM EMO 32 10 676
60 1537 Milošević Milan KV3 EMO 31 10 625
61 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 30 10 619
62 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 29 10 510
63 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 28 10 466
64 1479 Serec Miran KV3 ORM 27 10 464
65 1414 Sušec Igor KV1 TDR 26 10 440
66 918 Filipančič Igor ŠM TSK 25 10 439
67 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 24 10 391
68 1392 Vrečar Željko KV1 TDR 23 10 164
69 1004 Verčič Milan M HKR 22 10 97
70 1210 Trauner Robert KV1 KVC 21 10 20
71 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 20 10 9
72 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 19 10 -23
73 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 18 10 -29
74 366 Lever Rolanda KV1 TMB 17 10 -73
75 1508 Kukovec Peter KV3 TMB 16 10 -87
76 1389 Radolič Igor M TMB 15 10 -151
77 463 Munda Marjan M ORM 14 10 -221
78 1343 Plestenjak Franci KV2 EMO 13 10 -268
79 1567 Mak Rajko KV3 PAH 12 10 -415
80 1595 Spruk Aleksander   TDK 11 10 -546
81 1468 Cebin Roman KV3 KTK 10 10 -589
82 1440 Cvetko Branko   TDP 9 10 -757
83 1592 Zavšek Brane   KVC 8 10 -894
84 1583 Cencič Miran   TRR 7 10 -1106
85 1111 Mohorič Jože   TDK 6 10 -1358
86 487 Veselič Renato M TDK 5 9 1003
87 720 Lampret Franc KV1 TSM 4 9 813
88 1573 Visočnik Mitja   TMB 3 9 227
89 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 2 9 101
90 30 Štimac Cvetko MM KTK 1 9 61
91 933 Čondič Valter M BKP 0 9 -84
92 914 Vrtovec Dušan KV1 EMO 0 9 -122
93 639 Peterman Rok M DTŠ 0 9 -128
94 485 Grivec Milan KV1 ORM 0 9 -129
95 1420 Derbuc Darko KV1 TDP 0 9 -238
96 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 0 9 -265
97 158 Ajdišek Milan KV1 BKP 0 9 -351
98 68 Selič Zvone KV2 VAL 0 9 -407
99 484 Zadravec Zlatko KV1 ORM 0 9 -513
100 1478 Paljak Vladimir   TMB 0 9 -592
101 1180 Mlinar Vlasta KV2 KVC 0 9 -653
102 1248 Banko Dušan KV1 TRR 0 9 -772
103 50 Gradišnik Dušan M VAL 0 9 -927
104 1494 Mohorič Peter KV3 TDK 0 9 -968
105 1584 Špiljak Slavko   TRR 0 9 -1106
106 1337 Krajnčič Ivan KV1 TRR 0 9 -1121
107 1081 Jenko Novka KV1 BKP 0 9 -1132
108 1591 Polenik Slavko   KVC 0 9 -1134
109 1347 Vekić Pero KV3 TMB 0 9 -1149
110 1379 Kovač Janez KV1 TDL 0 9 -1235
111 1141 Štante Sašo M KVC 0 9 -1416
112 944 Duračković Sead KV1 EMO 0 8 -259
113 461 Ivanuša Jani KV1 ORM 0 8 -478
114 1556 Purkhard Dušan   PAH 0 8 -513
115 1316 Kamenšek Ana KV3 TRR 0 8 -550
116 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 0 8 -588
117 1441 Papič Laura KV1 EMO 0 8 -734
118 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 0 8 -759
119 1231 Cebin Franc KV1 KTK 0 8 -932
120 447 Hočevar Jože KV1 TDL 0 8 -1087
121 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 0 8 -1135
122 1402 Plazar Nada KV2 VAL 0 8 -1266
123 317 Medved Samo MM BKP 0 8 -1292
124 1390 Pestar Branko KV2 TDK 0 8 -1415
125 1593 Obrez Vojko   KVC 0 8 -1736
126 583 Kozjek Miloš M TDK 0 8 -1934
127 1266 Starkl Peter KV1 TDP 0 7 -284
128 962 Kaučič Darko KV1 TSM 0 7 -959
129 1548 Bozaj Ana   PAH 0 7 -1129
130 1185 Orož Marjan KV1 TSK 0 7 -1330
131 1569 Štelcer Branko   TMB 0 7 -1373
132 1541 Popovšek Petersen Peter   PAH 0 7 -1386
133 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 0 7 -1726
134 1582 Trope Mrak Lidija   DTŠ 0 7 -2419
135 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 0 6 -1228
136 1543 Šušteršič Marko   EMO 0 6 -1250
137 1568 Košič Šorn Kristjana   TRR 0 6 -1314
138 1413 Marolt Darko KV3 TDK 0 5 -2863
 

Podeljeni nazivi 2020 – 2022

Podeljeni nazivi 2020 - 2022

Podelitev nazivov je potrdil ŠKIS odbor na redni seji 28. 12. 2022 na Trojanah

 

Član Ime člana Klub Podeljeno 2022 Doseženo 2022 Kategorija 2019 Opombe
1349 Jerič Bojana – KVC KVC M M KV1 Na treh DP dosegla 10% možnih točk
1379 Kovač Janez TDL KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegel 7% točk
1427 Nabergoj Simon TAG KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegel 7% točk
283 Čepon Dušan                    EMO KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, dvakrat osvojil KV2
1169 Voh Albin PAH KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegel 3% točk, dvakrat osvojil KV2
1237 Veladžič Ibrahim EMO KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegel 3% točk, dvakrat osvojil KV2
1430 Nikolič Miloš TKM KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegel 3% točk, 2 x osvojil KV2
1444 Černic Sergej DTŠ KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegel 3% točk, 2 x osvojil KV2
485 Grivec Milan ORM KV1 KV1 KV2 Na treh DP dosegel 2% točk, 2 x osvojil KV2
389 Žamut Ivan PAH KV2 KV1 KV3 Na enem DP dosegel 7% točk, ker je imel prej naziv KV3, se mu podeli za eno nižjo stopnjo od dosežene KV2
1470 Petelin Tomislav EMO KV2 KV1 KV3 Na enem DP dosegel 7% točk, ker je imel prej naziv KV3, se mu podeli za eno nižjo stopnjo od dosežene KV2
1467 Vrbanec Jože TKM KV2 KV2 KV3 Na enem DP osvojil 3% točk
1442 Perpar Iztok TDL KV2 KV2 KV3 Na treh DP dosegel 0,5% točk, 2 x osvojil KV3
1358 Kojc Miran TDP KV2 KV2 KV3 Na enem DP dosegel 1% točk, 2 x osvojil KV3
1447 Semenič Henrik EPI KV2 KV2 KV3 Na enem DP dosegel 1% točk, 2 x osvojil KV3
1336 Lipnik Jožef st. TRR KV2 KV2 KV3 Nastopil na petih turnirjih 2 DP in 2 x osvojil KV3
1343 Plestenjak Franci EMO KV2 KV2 KV3 Nastopil na petih turnirjih 2 DP in 2 x osvojil KV3
1453 Škofic Vinko TDK KV2 KV2 KV3 Nastopil na petih turnirjih 2 DP in 2 x osvojil KV3
1463 Ošlovnik Peter TSK KV2 KV2 KV3 Nastopil na petih turnirjih 2 DP in 2 x osvojil KV3
1133 Merkuš Anton PAH KV2 KV1   Na enem DP dosegel 7% točk, ker še ni imel naziva se mu prizna eno nižje KV2
295 Kasalovič Aleš                 KTK KV3 KV2   Na enem DP dosegel 3% točk, ker še ni imel naziva se mu prizna enega nižje KV3
1395 Vrecl Gajšek Gizela PAH KV3 KV2   Na enem DP dosegla 3% točk, ker še ni imela naziva se ji prizna ena nižje KV3
1536 Rojs Igor EMO KV3 KV2   Na enem DP dosegel 3% možnih točk, ker še ni imel naziva se mu prizna eden nižje KV3
1523 Kobalej Leopold PAH KV3 KV2   Na enem DP dosegel 3% možnih točk, ker še ni imel naziva se mu prizna eden nižje KV3
1537 Milošević Milan EMO KV3 KV2   Na enem DP dosegel 3% možnih točk, ker še ni imel naziva se mu prizna eden nižje KV3
1538 Bojičić Milenko EMO KV3 KV2   Na enem DP dosegel 3% možnih točk, ker še ni imel naziva se mu prizna eden nižje KV3
310 Vizjak Damjan ORM KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1479 Serec Miran ORM KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1508 Kukovec Peter TMB KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1527 Gomboc Jernej TDK KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1529 Breceljnik Borut EMO KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1544 Ramovš Zoran HKR KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1553 Goršič Igor KVC KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1567 Mak Rajko PAH KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1570 Šeško Sabina TMB KV3 KV3   Na enem DP dosegel 1% možnih točk
1413 Marolt Darko TDK KV3 KV3   Nastopil na petih turnirjih 2 DP
1494 Mohorič Peter TDK KV3 KV3   Nastopil na petih turnirjih 2 DP

 

Rezultati 1. turnirja za državno prvenstvo v taroku

Excel Trebnje, 14. 1. 2023

Rezultati 1. turnirja za državno prvenstvo v taroku v sezoni 2023

                                  Udeležencev: 156               13,67

 
Član Ime člana Kategorija Klub Rang Točke Razlika
1 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 250 14 2431
2 266 Plazar Branko KV1 VAL 230 14 1880
3 820 Markič  Alojz MM KTK 210 14 1636
4 18 Smodej Jože M VAL 200 14 1409
5 1022 Rus Marjan MM HKR 190 13 2116
6 1540 Golob Stanko   TMB 180 13 1975
7 1416 Batistič Andrej KV2 HKR 170 13 1545
8 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 160 13 1224
9 639 Peterman Rok M DTŠ 150 13 1091
10 30 Štimac Cvetko MM KTK 140 13 1088
11 447 Hočevar Jože KV1 TDL 130 13 1025
12 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 125 13 966
13 1210 Trauner Robert KV1 KVC 120 13 857
14 382 Pučko Rudolf MM TRR 115 13 89
15 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 110 12 1805
16 504 Kodba Stanko MM TMB 105 12 1701
17 1127 Vidmar Drago MM TSK 100 12 1540
18 487 Veselič Renato M TDK 95 12 1411
19 761 Kadunc Stane M VAL 90 12 1285
20 1269 Korez Milan KV1 TMB 85 12 1248
21 1 Višček Stane M BKP 80 12 1090
22 1466 Kuk Vojko KV3 EMO 78 12 1073
23 1081 Jenko Novka KV1 BKP 76 12 975
24 71 Slapničar Brane KV1 ŠDS 74 12 910
25 1578 Kavčič Vasja   EMO 72 12 829
26 213 Lapajne Marjan M ŠDS 70 12 815
27 1111 Mohorič Jože   TDK 68 12 769
28 1104 Karat Samo M KVC 66 12 651
29 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 64 12 577
30 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 62 12 197
31 669 Anderle Andrej M TDK 60 12 1
32 27 Cilenšek Stane M ŠDS 59 12 -5
33 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 58 12 -65
34 917 Mrvar Lado KV1 BKP 57 11 1894
35 1389 Radolič Igor M TMB 56 11 1330
36 734 Hribar Ignac KV1 BKP 55 11 1319
37 1434 Bregar Roman KV2 KTK 54 11 1262
38 1106 Križanič Danilo M TMB 53 11 1251
39 1190 Bastašič Milan M TDR 52 11 1221
40 1004 Verčič Milan M HKR 51 11 1159
41 1536 Rojs Igor KV3 EMO 50 11 699
42 1404 Salobir Norbert KV2 TRR 49 11 618
43 1414 Sušec Igor KV1 TDR 48 11 568
44 1231 Cebin Franc KV1 KTK 47 11 558
45 923 Godnjavec Franci MM BKP 46 11 537
46 1587 Trček Alojzij   EMO 45 11 506
47 1573 Visočnik Mitja   TMB 44 11 471
48 307 Makovec Bojan ŠM TDK 43 11 400
49 463 Munda Marjan M ORM 42 11 370
50 902 Hasemali Fredi M TDP 41 11 342
51 1537 Milošević Milan KV3 EMO 40 11 312
52 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 39 11 289
53 1337 Krajnčič Ivan KV1 TRR 38 11 261
54 1527 Gomboc Jernej  KV3 TDK 37 11 216
55 1169 Voh Albin KV1 PAH 36 11 130
56 1349 Jerič Bojana – KVC M KVC 35 11 -53
57 1343 Plestenjak Franci KV2 EMO 34 11 -294
58 317 Medved Samo MM BKP 33 11 -448
59 295 Kasalovič Aleš  KV3 KTK 32 11 -456
60 205 Lotrič Stanko MM TSK 31 11 -472
61 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 30 11 -903
62 38 Leko Zoran M ŠDS 29 11 -1021
63 801 Žolnir Bojan M KVC 28 10 790
64 1074 Jerič Bojana KV1 TSK 27 10 651
65 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 26 10 599
66 1248 Banko Dušan KV1 TRR 25 10 573
66 572 Peternelj Henrik M TDK 25 10 573
68 509 Nemšak Leon ŠM ORM 23 10 438
69 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 22 10 432
70 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 21 10 370
71 1454 Čosič Ante KV3 TDK 20 10 353
72 1197 Toplak Mirko M MEL 19 10 309
73 158 Ajdišek Milan KV1 BKP 18 10 302
74 1375 Majcen Zoran M TMB 17 10 300
75 11 Randjelovič Boško MM VAL 16 10 280
76 1379 Kovač Janez KV1 TDL 15 10 204
77 1073 Jerič Simon M TSK 14 10 189
78 1592 Zavšek Brane   KVC 13 10 186
79 1583 Cencič Miran   TRR 12 10 185
80 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 11 10 182
81 1593 Obrez Vojko   KVC 10 10 150
82 1557 Golob Anita   TMB 9 10 -41
83 1182 Močnik Zdravko MM TSK 8 10 -149
84 916 Koranter Silvester M TDK 7 10 -220
85 1420 Derbuc Darko KV1 TDP 6 10 -310
86 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 5 10 -327
87 1293 Ožbolt Miro KV1 KTK 4 10 -390
88 1591 Polenik Slavko   KVC 3 10 -425
89 918 Filipančič Igor ŠM TSK 2 10 -439
90 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 1 10 -560
91 50 Gradišnik Dušan M VAL 0 10 -657
92 933 Čondič Valter M BKP 0 10 -711
93 1261 Golob Drago KV1 TSK 0 10 -795
94 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 0 10 -981
95 914 Vrtovec Dušan KV1 EMO 0 9 337
96 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 0 9 236
97 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 0 9 160
98 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 0 9 18
99 1544 Ramovš Zoran  KV3 HKR 0 9 -20
100 1486 Kuternik Marjan   TRR 0 9 -60
101 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 0 9 -77
102 720 Lampret Franc KV1 TSM 0 9 -234
103 1441 Papič Laura KV1 EMO 0 9 -252
104 461 Ivanuša Jani KV1 ORM 0 9 -266
105 1553 Goršič Igor  KV3 KVC 0 9 -293
106 521 Konič  Jože KV3 EMO 0 9 -361
107 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 0 9 -405
108 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 0 9 -440
109 583 Kozjek Miloš M TDK 0 9 -449
110 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 0 9 -451
111 1570 Šeško Sabina KV3 TMB 0 9 -456
112 1582 Trope Mrak Lidija   DTŠ 0 9 -601
113 571 Bohak Branko KV1 PAH 0 9 -603
114 1508 Kukovec Peter  KV3 TMB 0 9 -623
115 59 Štimac Marjan KV2 KTK 0 9 -739
116 1580 Radić Milenko   TMB 0 9 -743
117 1141 Štante Sašo M KVC 0 9 -889
118 1468 Cebin Roman KV3 KTK 0 9 -956
119 1390 Pestar Branko KV2 TDK 0 9 -1048
120 1266 Starkl Peter KV1 TDP 0 9 -1105
121 306 Bizjak Franc M TDK 0 9 -1270
122 1594 Teršek Rok   KVC 0 9 -1470
123 1413 Marolt Darko  KV3 TDK 0 9 -1796
124 1395 Vrecl Gajšek Gizela KV3 PAH 0 8 -222
125 756 Šalamun Slavko KV2 ŠDS 0 8 -259
126 944 Duračković Sead KV1 EMO 0 8 -370
127 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 0 8 -420
128 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 0 8 -474
129 247 Lakić Fikret MM EMO 0 8 -520
130 1430 Nikolič Miloš KV1 TDK 0 8 -521
131 310 Vizjak Damjan  KV3 ORM 0 8 -582
132 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 0 8 -624
133 1370 Milunič Milovan KV2 TDP 0 8 -642
134 345 Ivanetič Zvone M ŠDS 0 8 -836
135 434 Mežnar Petra KV1 BKP 0 8 -841
136 1402 Plazar Nada KV2 VAL 0 8 -859
137 1556 Purkhard Dušan   PAH 0 8 -1087
138 1585 Šeme Emiljan   ŠDS 0 8 -1136
139 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 0 8 -1165
140 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 0 8 -1204
141 236 Žefran Alojz KV3 ŠDS 0 8 -1289
142 366 Lever Rolanda KV1 TMB 0 8 -1370
143 1543 Šušteršič Marko   EMO 0 8 -1487
144 962 Kaučič Darko KV1 TSM 0 7 -475
145 1262 Pišek Igor KV1 TDL 0 7 -747
146 1440 Cvetko Branko   TDP 0 7 -1211
147 1568 Košič Šorn Kristjana   TRR 0 7 -1267
148 1541 Popovšek Petersen Peter   PAH 0 7 -1401
149 1584 Špiljak Slavko   TRR 0 7 -1472
150 1571 Grm Mira   TMB 0 7 -1551
151 1180 Mlinar Vlasta KV2 KVC 0 7 -1704
152 1549 Felicijan Divjak Nena   KVC 0 7 -1949
153 1503 Gostinčar Polonca   EMO 0 6 -782
154 1548 Bozaj Ana   PAH 0 6 -1620
155 1545 Dragan Franci   BKP 0 6 -3160
156 1292 Juvanc Rozalija   VAL 0 5 -1163
 

Dopolnitev Pravil tekmovalnega taroka 19.11.2022

Na seji Škisodbora 19.11.2022 v Restavraciji Gastro na Ptuju so bili obravnavani predlogi Komisije za pravila in tekmovalni sistem ter sprejeti naslednji sklepi v zvezi z dopolnitvami Pravil tekmovalnega taroka:

  • Dodatek k točki B.1.2.
    B-PRAVILA IGRE
    B1-POSTOPEK, IGRE, NAPOVEDI
    2. delivec premeša karte in jih ponudi igralcu desno od sebe, da jih vsaj enkrat privzdigne.
    Dodamo! Če igralca opazita in menita, da karte niso dobro premešane, ima katerikoli igralec pravico karte premešati in jih vrniti nazaj delilcu, da jih razdeli.

  • Dopolnilo točke A.7.
    A. Splošno
    7. Vsak igralec mora na tekmovanju imeti pisalo in komplet kart dobre kakovosti. Obrabljene,označene, poškodovane ali neprimerne karte se lahko na zahtevo enega ali več igralcev odstranijo in zamenjajo z drugimi. Če se igralci med sabo ne morejo dogovoriti o primernosti kart, odloči sodnik.

TEKMOVANJE EKIP ZA POKAL TARZS ZA LETO 2023

ŠKIS ODBOR pri TAROK ZVEZI SLOVENIJE v skladu z 2. členom Pravil tekmovanj ekip v taroku TARZS in skladno s sklepom ŠO od 11.2.2023, razpisuje

TEKMOVANJE EKIP ZA POKAL TARZS ZA LETO 2023

Tekmovanje za POKAL TARZS za leto 2023 se objavi na spletni strani zveze. Tekmovanje ekip za POKAL TARZS se bo odvijalo v treh delih:

·       Predtekmovanje (do 30.4.2023),

·       Četrt finale in pol finale (datum se bo določil naknadno) in

·       Finale (do 30.11.2023).

1. turnir ŠKL 2023 Maribor 20.01.2023

1. tur. ŠKL 2023 Maribor 20.01.2023 – zmagovalec Randjelović Boško

 

Mesto Priimek in ime Tarok društvo Točke Razlika T1 R1 T2 R2 T3 R3
1 Randjelović Boško VAL 9 1094 3 265 3 647 3 182
2 Voh Albin PAH 9 1029 3 162 3 379 3 488
3 Merkuš Anton PAH 8 1401 2 -12 3 303 3 1110
4 Majcen Zoran TMB 8 1333 2 130 3 817 3 386
5 Bastašić Milan TDR 8 1215 3 492 3 580 2 143
6 Visočnik Mitja TMB 8 994 3 533 2 -14 3 475
7 Vekić Pero TMB 8 351 3 344 3 239 2 -232
8 Korez Milan TMB 8 215 2 -178 3 231 3 162
9 Cvetko Branko TDP 7 801 3 607 3 519 1 -325
10 Skitek Zdenko TSK 7 773 3 386 2 32 2 355
11 Vrečar Željko TDR 7 748 2 53 3 272 2 423
12 Filipančič Igor TSK 7 709 3 229 2 340 2 140
13 Bozaj Ana PAH 7 623 2 -1 2 -106 3 730
14 Golob Drago TSK 7 591 3 551 1 -309 3 349
15 Popovšek Petersen Peter PAH 7 271 1 -309 3 259 3 321
16 Zafošnik Vladimir TDR 7 186 2 154 2 -96 3 128
17 Ivanuša Jani ORM 7 29 3 251 1 -719 3 497
18 Kodrič Jože TMB 6 417 1 -52 2 215 3 254
19 Praprotnik Srečko TRR 6 410 1 24 3 431 2 -45
20 Križanič Danilo TMB 6 298 1 -415 3 682 2 31
21 Pučko Rudolf TRR 6 296 2 147 3 675 1 -526
22 Cencič Miran TRR 6 114 2 57 2 16 2 41
23 Hajnšek Tanja TRR 6 10 2 -88 3 354 1 -256
24 Lipnik Jožef TRR 6 -48 1 -241 2 -89 3 282
25 Plazar Branko VAL 6 -62 3 330 1 -493 2 101
26 Brcko Danijel TRR 6 -67 3 496 1 -566 2 3
27 Milunič Milovan TDP 6 -187 3 53 2 -123 1 -117
28 Paljak Vladimir TMB 6 -243 2 236 1 -579 3 100
29 Radolič Igor TMB 6 -243 2 -46 2 -39 2 -158
30 Munda Marjan ORM 6 -345 2 64 1 -833 3 424
31 Mumlek Štefan ORM 6 -472 3 568 2 -210 1 -830
32 Kodba Stanko TMB 6 -619 2 -265 1 -646 3 292
33 Lotrič Stanko TSK 6 -1348 3 339 2 -154 1 -1533
34 Šeško Horvat Sabina TMB 5 82 1 -479 1 -214 3 775
35 Grivec Milan ORM 5 -98 3 329 1 -166 1 -261
36 Grm Mira TMB 5 -111 1 -327 2 187 2 29
37 Jelakovič Ivan VAL 5 -181 1 -208 3 196 1 -169
38 Salamon Tone TMB 5 -221 1 -386 2 186 2 -21
39 Radić Milenko TMB 5 -278 3 373 1 -271 1 -380
40 Krga Darko TSM 5 -353 1 -288 3 259 1 -324
41 Ognjanović Dragan TSK 5 -361 2 -110 1 -306 2 55
42 Polenik Slavko KVC 5 -363 1 -287 2 -122 2 46
43 Lampret Franc TSM 5 -701 2 -204 2 75 1 -572
44 Starkl Peter TDP 5 -841 1 -761 3 518 1 -598
45 Plavčak Leopold TRR 4 -158 1 -304 1 -137 2 283
46 Golob Stanko TMB 4 -185 2 329 1 -231 1 -283
47 Purkhard Dušan PAH 4 -499 2 -89 1 -264 1 -146
48 Kukovec Peter TMB 4 -888 1 -505 1 -330 2 -53
49 Kaučič Darko TSM 4 -1057 1 -604 2 26 1 -479
50 Golob Anita TMB 3 -806 1 -359 1 -222 1 -225
51 Somer Štefan TSM 3 -950 1 -268 1 -107 1 -575
52 Kuternik Marjan TRR 3 -1272 1 -329 1 -446 1 -497
53 Nemšak Leon ORM 2 -1033 1 -387 1 -646 0 0

16. MASTERS TURNIR

Štorovje, 26. 11. 2022

16. MASTERS TURNIR ZA NAJMOČNEJŠEGA IGRALCA SLOVENIJE

** Naknadno je bila ugotovljena napaka pri vnosu rezultatov nv 5. krogu na 13 mizi. Zmagal je Jakopič Miran (-99), drugi je bil Križanič Danilo (-124) in tretji Pišek Igor (-648).

Udeležencev: 69
Član Ime člana kategorija Klub Rang točke Razlika
1 307 Makovec Bojan ŠM TDK 250 14 2846
2 1470 Petelin Tomislav KV3 EMO 230 14 1757
3 1210 Trauner Robert KV1 KVC 210 13 1246
4 1190 Bastašič Milan M TDR 200 13 1178
5 1379 Kovač Janez KV2 TDL 190 13 1176
6 918 Filipančič Igor ŠM TSK 180 12 1321
7 1375 Majcen Zoran M TKM 170 12 1299
8 1467 Vrbanec Jože KV3 TKM 160 12 1269
9 508 Kodrič Jože M TMB 150 12 876
10 801 Žolnir Bojan M KVC 140 12 850
11 1156 Pristovnik Jurij KV1 MEL 130 12 680
12 487 Veselič Renato M TDK 125 12 622
13 669 Anderle Andrej M TDK 120 12 542
14 283 Čepon Dušan KV2 EMO 115 12 252
15 1090 Humar Bojan M KTK 110 11 1058
16 1349 Jerič Bojana – KVC KV1 KVC 105 11 849
17 1261 Golob Drago KV1 TSK 100 11 824
18 1570 Šeško Sabina TMB 95 11 728
19 1173 Jakopič Miran ** ŠM BKP 90 11 518
20 1378 Praprotnik Srečko KV1 DTŠ 85 11 456
21 572 Peternelj Henrik M TDK 80 11 332
22 820 Markič  Alojz MM KTK 78 11 125
23 50 Gradišnik Dušan M VAL 76 11 114
24 1390 Pestar Branko KV2 TDK 74 11 -57
25 18 Smodej Jože M VAL 72 11 -123
26 639 Peterman Rok M PIK 70 11 -209
27 346 Ule Evald M EMO 68 11 -253
28 1427 Nabergoj Simon KV2 TAG 66 11 -1106
29 1527 Gomboc Jernej TDK 64 10 1041
30 1269 Korez Milan KV1 TMB 62 10 600
31 1106 Križanič Danilo ** M TMB 60 10 452
32 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 59 10 437
33 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 58 10 81
34 1198 Drev Iztok M KVC 57 10 61
35 761 Kadunc Stane M VAL 56 10 11
36 923 Godnjavec Franci MM BKP 55 10 -26
36 720 Lampret Franc KV1 TSM 55 10 -26
38 1404 Salobir Norbert KV2 TRR 53 10 -51
39 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 52 10 -175
40 1441 Papič Laura KV1 EMO 51 10 -448
41 30 Štimac Cvetko MM KTK 50 10 -522
42 1538 Bojičić Milenko EMO 49 9 352
43 1022 Rus Marjan MM HKR 48 9 285
44 1004 Verčič Milan M HKR 47 9 135
45 509 Nemšak Leon ŠM ORM 46 9 65
46 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 45 9 -10
47 1537 Milošević Milan EMO 44 9 -106
48 247 Lakić Fikret MM EMO 43 9 -185
49 1395 Vrecl Gajšek Gizela PAH 42 9 -302
50 1182 Močnik Zdravko MM TSK 41 9 -311
51 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 40 9 -345
52 504 Kodba Stanko MM TMB 39 9 -384
53 266 Plazar Branko KV1 VAL 38 9 -431
54 1389 Radolič Igor M TMB 37 9 -983
55 1262 Pišek Igor KV1 TDL 36 9 -1101
56 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 35 9 -1122
57 306 Bizjak Franc M TDK 34 8 -616
58 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 33 8 -738
59 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 32 8 -745
60 1133 Merkuš Anton PAH 31 8 -748
61 1169 Voh Albin KV2 PAH 30 8 -778
62 1231 Cebin Franc KV1 KTK 29 8 -1166
63 447 Hočevar Jože KV1 TDL 28 8 -1325
64 962 Kaučič Darko KV1 TSM 27 8 -1655
65 295 Kasalovič Aleš KTK 26 7 -684
66 27 Cilenšek Stane M ŠDS 25 7 -1050
67 205 Lotrič Stanko MM TSK 24 7 -3202
68 1529 Breceljnik Borut EMO 23 6 -1120
69 1466 Kuk Vojko KV3 EMO 22 5 -2335

REZULTATI EKIPNEGA PRVENSTVA V TAROKU v sezoni 2020 – 2022

Rogatec, 9. 4. 2022
Ekip: 30

REZULTATI EKIPNEGA PRVENSTVA V TAROKU v sezoni 2020 - 2022

  Ekipa Ime ekipe Ekipne točke Točke Razlika
1 023 VALAT 3 11 28 2712
0102 VAL Zagoričnik Matjaž KV1 11 1115
0266 VAL Plazar Branko KV1 10 1256
0308 VAL Vidovič Franc   7 341
2 008 VALAT 2 11 27 1178
0011 VAL Randjelovič Boško MM 10 951
0264 VAL Rugelj Mitja KV1 9 202
0305 VAL Jelakovič Ivan MM 8 25
3 029 PIVNICA-PICERIJA-ZLATOROG PTUJ 10 28 3417
1342 TDP Bregar Jože KV1 10 2014
1487 TDP Šijanec Branko KV2 10 1153
0902 TDP Hasemali Fredi M 8 250
4 030 TAGOSS 10 28 2343
1427 TAG Nabergoj Simon KV2 12 1077
1574 TAG Ožbolt Slavko   8 673
1563 TAG Novovič Zoran   8 593
5 016 EMONA GOLD 10 26 906
1441 EMO Papič Laura KV1 10 1444
1393 EMO Špacapan Alenka KV3 8 -77
0247 EMO Lakić Fikret MM 8 -461
6 003 MAR – ROG 10 26 98
1190 TRR Bastašič Milan M 11 1188
1414 TRR Sušec Igor KV1 8 -432
1248 TRR Banko Dušan KV1 7 -658
7 007 VALAT 1 10 25 359
1260 VAL Mastnak Nikolaj M 10 1609
0050 VAL Gradišnik Dušan M 9 -181
0018 VAL Smodej Jože M 6 -1069
8 012 EMONA SID 10 25 -995
1536 EMO Rojs Igor   10 388
0944 EMO Duračković Sead KV1 8 -191
0914 EMO Vrtovec Dušan KV1 7 -1192
9 022 MARIBOR 9 26 771
1269 TMB Korez Milan KV1 10 53
1540 TMB Golob Stanko   9 674
1389 TMB Radolič Igor M 7 44
10 010 KOROŠCI 9 25 2296
0820 KTK Markič  Alojz MM 9 947
0918 TSK Filipančič Igor ŠM 8 1127
1127 TSK Vidmar Drago MM 8 222
11 026 PETOVIO 9 25 66
1266 TDP Starkl Peter KV1 10 821
1013 TDP Kokol Aleš KV1 9 10
1267 TDP Cobelj Samo KV1 6 -765
12 020 KAVAL 1 8 27 3426
1104 KVC Karat Samo M 10 1401
0801 KVC Žolnir Bojan M 9 1085
1141 KVC Štante Sašo M 8 940
13 021 KAVAL 2 8 25 911
1349 KVC Jerič Bojana – KVC KV1 10 888
1198 KVC Drev Iztok M 8 62
1210 KVC Trauner Robert KV1 7 -39
14 011 KRANJ 1 8 25 903
0487 TDK Veselič Renato M 10 1204
0572 TDK Peternelj Henrik M 8 -34
0306 TDK Bizjak Franc M 7 -267
15 015 EMONA SILVER 8 25 -463
1529 EMO Breceljnik Borut   10 1008
1343 EMO Plestenjak Franci KV3 9 -232
1470 EMO Petelin Tomislav KV3 6 -1239
16 024 MALEČNIK 8 25 -766
0720 TSM Lampret Franc KV1 10 485
0907 TSM Somer Štefan KV1 8 112
0962 TSM Kaučič Darko KV1 7 -1363
17 025 TSK REZERVE 8 24 -491
0205 TSK Lotrič Stanko MM 9 -690
1463 TSK Ošlovnik Peter KV3 8 274
1320 TSK Skitek Zdenko KV1 7 -75
18 002 DONAČKA 8 23 -632
1398 TRR Zafošnik Vladimir KV1 9 844
1316 TRR Kamenšek Ana KV3 8 -378
1392 TRR Vrečar Željko KV1 6 -1098
19 006 TD LJUBLJANA 7 25 125
0447 TDL Hočevar Jože KV1 9 422
1262 TDL Pišek Igor KV1 9 91
1379 TDL Kovač Janez KV2 7 -388
20 005 MAŠ 7 24 213
0982 PAH Andrejašič Branko KV1 10 1191
1570 TMB Šeško Sabina   8 281
1375 TKM Majcen Zoran M 6 -1259
21 001 BOČ 7 24 -698
0783 TRR Plavčak Leopold KV1 9 731
1404 TRR Salobir Norbert KV2 8 -607
0382 TRR Pučko Rudolf MM 7 -822
22 017 PAGAT 1 7 23 -583
1133 PAH Merkuš Anton   9 617
1519 PAH Krajnc Marija Majda   8 84
1517 PAH Bratušek Jožef   6 -1284
23 013 EMONA MMM 7 22 -5
1449 EMO Rihar Marko KV3 10 1485
1537 EMO Milošević Milan   8 320
1538 EMO Bojičić Milenko   4 -1810
24 004 OLDTAJMERJI 7 22 -284
1254 TRR Hajnšek Tanja KV1 10 1159
1336 TRR Lipnik Jožef st. KV3 6 -687
1337 TRR Krajnčič Ivan KV1 6 -756
25 009 COBRA ORMOŽ 7 21 -1767
0310 ORM Vizjak Damjan   7 -123
0463 ORM Munda Marjan M 7 -660
0509 ORM Nemšak Leon ŠM 7 -984
26 028 ŠDS STIČNA 7 20 -1960
0071 ŠDS Slapničar Brane KV1 8 -361
1143 ŠDS Pučko Simon KV1 6 -206
0027 ŠDS Cilenšek Stane M 6 -1393
27 027 KRANJ 2 6 17 -3040
1494 TDK Mohorič Peter   6 -543
1390 TDK Pestar Branko KV2 6 -1540
1453 TDK Škofic Vinko KV3 5 -957
28 019 ŠKOFLJICA 1 5 20 -2308
1424 DTŠ Venta Emil KV1 9 438
1378 DTŠ Praprotnik Srečko KV1 6 -1016
1438 DTŠ Ferjan Vili KV2 5 -1730
29 014 EMONA BRONZE 5 20 -3101
1466 EMO Kuk Vojko KV3 8 -894
0283 EMO Čepon Dušan KV2 7 -206
1409 EMO Ali Bojana KV2 5 -2001
30 018 PAGAT 2 5 19 -2631
1556 PAH Purkhard Dušan   7 -125
1548 PAH Bozaj Ana   7 -1738
1169 PAH Voh Albin KV2 5 -768

Najboljši posameznik na turnirju je bil Simon Nabergoj iz ekipe TAGOSS!

2. turnir ŠKL 2023

2. turnir Štajersko Koroške lige 2023, Rogatec, 17.2.2023 – zmagovalec Danilo Križanič

 

2. tur. ŠKL 2023 Rogatec 17.02.2023
MestoPriimek in imeTarok društvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Križanič DaniloTMB91505353938663100
2Pučko RudolfTRR9889313036593100
3Skitek ZdenkoTSK811932-7338493417
4Hasemali FrediTDP889239242-3103278
5Šeško Horvat SabinaTMB8740338331292228
6Korez MilanTMB850732922393176
7Bozaj AnaPAH81262-43384385
8Randjelović BoškoVAL710291-20634313804
9Cvetko BrankoTDP77431-23735233457
10Kodba StankoTMB7733227432892170
11Merkuš AntonPAH768436001-5563640
12Salobir NorbertTRR718833772-1582-31
13Radić MilenkoTMB7170312523827
14Banko DušanTRR7-1052-652-123383
15Praprotnik SrečkoTRR7-20931951-6973293
16Majcen ZoranTMB7-245320231981-645
17Visočnik MitjaTMB631221052122285
18Plavčak LeopoldTRR6298217132721-145
19Mrkša PavleTRR62031-31023343179
20Lotrič StankoTSK67423360338200
21Serec MiranORM6432-192-6268
22Zafošnik VladimirTDR6434552-31-448
23Golob StankoTMB6-92-103931-92
24Gradišnik DušanVAL6-811-4952-823496
25Plazar BrankoVAL6-922-152302-107
26Filipančič IgorTSK6-991-50231342269
27Hajnšek TanjaTRR6-13021261-3943138
28Palja VladimirTMB6-20422362-862-354
29Ivekovič StanislavTRR51501-5661-1003816
30Kaučič DarkoTSM51112761-1232158
31Cencič MiranTRR5-1102-561-78224
32Bastašić MilanTDR5-15835101-1261-542
33Voh AlbinPAH5-30133731-2241-450
34Tavzes CvetoVAL5-3171-36632001-151
35Lampret FrancTSM5-4331-4361-1183121
36Grm MiraTMB5-50432661-2371-533
37Vizjak DamjanORM5-5411-5292-34222
38Brcko DanijelTRR5-12411-102933501-562
39Polenik SlavkoKVC4-24122991-2031-337
40Lipnik JožefTRR4-4081-1372-1091-162
41Polšak NatašaTRR4-4511-821-3222-47
42Kamenšek AnaTRR4-9232-1231-7261-74
43Golob DragoTSK4-11981-6762-41-518
44Golob AnitaTMB4-13331-3171-8572-159
45Kuternik MarjanTRR3-17291-7261-3461-657

 

EMONSKI VESELI DECEMBER – končni rezultati

Ljubljana , 22. 12. 2022
Udeležencev: 29

EMONSKI VESELI DECEMBER - končni rezultati

  Član Ime člana Kategorija Klub Točke Razlika
1 1343 Plestenjak Franci   TDK 23 2936
2 1375 Majcen Zoran M TKM 22 2471
3 0944 Duračković Sead KV1 EMO 22 1667
4 0346 Ule Evald KV1 EMO 21 3606
5 1537 Milošević Milan   EMO 21 1801
6 1470 Petelin Tomislav   TDK 21 1327
7 1441 Papič Laura KV2 EMO 20 1346
8 1361 Gorenc Lado KV1 TKM 20 1254
9 0283 Čepon Dušan KV2 TDL 20 -863
10 0583 Kozjek Miloš M TKM 19 342
11 1536 Rojs Igor   EMO 18 881
12 1529 Breceljnik Borut   EMO 18 -155
13 1424 Venta Emil KV2 DTŠ 18 -408
14 1466 Kuk Vojko   EMO 18 -1670
15 1538 Bojičić Milenko   EMO 16 52
16 1503 Gostinčar Polonca   EMO 16 -366
17 1093 Smrdel Franc KV1 EMO 16 -632
18 2005 Alojz Trček     15 -1608
19 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 13 -2898
20 2008 Podržaj Ivo     11 -167
21 2004 Matjaž Golobinek     11 -712
22 0247 Lakić Fikret MM EMO 11 -1808
23 1467 Vrbanec Jože   TKM 10 -857
24 1543 Šušteršič Marko   EMO 7 -2027
25 2002 Kavčič Vasja     6 -62
26 2009 Alenka Brezovnik     6 -602
27 1570 Šeško Sabina     5 -250
28 2006 Peter Močilnikar     5 -1190
29 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 3 -1408

Rezultati 1. turnirja VESELI DECEMBER 2022

Ljubljana, 8. 12. 2022
Udeležencev: 27

Rezultati 1. turnirja EMONSKI VESELI DECEMBER 2022

  Član Ime člana Kategorija Klub Točke Razlika
1 0944 Duračković Sead KV1 EMO 9 871
2 0346 Ule Evald M EMO 8 2012
3 0283 Čepon Dušan KV2 EMO 8 854
4 1470 Petelin Tomislav KV3 EMO 8 334
5 1375 Majcen Zoran M TKM 7 664
6 1441 Papič Laura KV1 EMO 7 517
7 1343 Plestenjak Franci KV3 TDK 7 486
8 2008 Podržaj Ivo     7 333
9 0247 Lakić Fikret MM EMO 7 251
10 1361 Gorenc Lado KV1 TKM 7 225
11 1536 Rojs Igor   EMO 6 583
12 1466 Kuk Vojko KV3 EMO 6 24
13 0583 Kozjek Miloš M TKM 6 7
14 2002 Kavčič Vasja     6 -62
15 2004 Matjaž Golobinek     6 -97
16 1538 Bojičić Milenko   EMO 6 -474
17 2009 Alenka Brezovnik     6 -602
18 1093 Smrdel Franc KV1 EMO 5 -188
19 1537 Milošević Milan   EMO 5 -460
20 1503 Gostinčar Polonca   EMO 5 -463
21 1529 Breceljnik Borut   EMO 5 -496
22 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 5 -697
23 2005 Alojz Trček     5 -710
24 1543 Šušteršič Marko   EMO 4 -274
25 1467 Vrbanec Jože KV3 TKM 4 -614
26 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 4 -616
27 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 3 -1408