7.tekma Štajersko- Koroške lige – 29.9.2023

7. tur. ŠKL 2023 Pobrežje 29.09.2023
Mesto Priimek in ime Društvo Točke Razlika T1 R1 T2 R2 T3 R3
1 Randjelović Boško VAL 9 1518 3 411 3 618 3 489
2 Hajnšek Tanja TRR 8 1785 3 645 3 714 2 426
3 Nemšak Leon ORM 8 937 3 591 2 -137 3 483
4 Jelakovič Ivan VAL 8 686 2 -22 3 114 3 594
5 Majcen Zoran DPD 8 546 2 270 3 87 3 189
6 Križanič Danilo TMB 7 841 3 853 2 -231 2 219
7 Petrič Maksimiljan PAH 7 653 3 969 1 -483 3 167
8 Plazar Branko VAL 7 542 1 -630 3 993 3 179
9 Visočnik Mitja TMB 7 335 3 210 3 1040 1 -915
10 Zafošnik Vladimir TDR 7 335 1 -118 3 198 3 255
11 Bohak Branko PAH 7 285 2 -6 3 381 2 -90
12 Golob Stanko TMB 7 207 2 -168 2 -62 3 437
13 Vidovič Franc VAL 7 147 3 197 1 -694 3 644
14 Korez Milan TMB 7 55 3 420 3 337 1 -702
15 Kukovec Peter TMB 7 48 3 360 2 -240 2 -72
16 Pučko Rudolf TRR 6 441 1 -360 3 766 2 35
17 Lotrič Stanko TSK 6 419 1 -468 2 42 3 845
18 Šeško Horvat Sabina DPD 6 416 2 132 2 168 2 116
19 Bastašić Milan TDR 6 196 1 -228 3 343 2 81
20 Praprotnik Srečko TRR 6 26 3 140 2 -15 1 -99
21 Merkuš Anton PAH 6 -15 1 -243 2 97 3 131
22 Brcko Danijel TRR 6 -189 2 -236 2 84 2 -37
23 Salamon Tone TMB 6 -314 3 234 2 -346 1 -202
24 Golob Anita TMB 6 -443 2 -189 3 268 1 -522
25 Munda Marjan ORM 6 -467 2 -465 1 -282 3 280
26 Cencič Miran TRR 5 897 1 -321 2 616 2 602
27 Grm Mira TMB 5 166 2 179 1 -72 2 59
28 Kuternik Marjan TRR 5 54 3 549 1 -200 1 -295
29 Lampret Franc TSM 5 -351 2 -81 2 66 1 -336
30 Čujež Borut TRR 5 -487 1 -617 2 45 2 85
31 Polšak Nataša TRR 5 -499 3 279 1 -378 1 -400
32 Kosič Šorn Kristjana TRR 5 -777 2 -177 1 -206 2 -394
33 Kaučič Darko TSM 5 -1227 1 -723 1 -1038 3 534
34 Salobir Norbert TRR 5 -1630 1 -504 3 120 1 -1246
35 Plazar Nada VAL 4 -469 2 -99 1 -180 1 -190
36 Plavčak Leopold TRR 4 -647 1 -198 1 -440 2 -9
37 Purkhard Dušan PAH 4 -931 2 69 1 -549 1 -451
38 Popovšek Petersen Peter PAH 3 -903 1 -376 1 -162 1 -365
39 Šumej Mirko VAL 3 -2186 1 -279 1 -1382 1 -525

1.turnir OSTL 2023/2024, 21.9.2023

Rezultati 1.turnirja OSTL, 21.9.2023

Zmagovalec Rok Peterman

1 639 Peterman Rok M DTŠ 9 1538
2 1022 Rus Marjan MM HKR 8 1529
3 307 Makovec Bojan ŠM TDK 8 1182
4 1441 Papič Laura KV1 EMO 8 696
5 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 8 480
6 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 8 69
7 750 Macuh Janko M TDK 7 971
8 1364 Urlep Andrej KV3 HKR 7 842
9 346 Ule Evald M EMO 7 662
10 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 7 624
11 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 7 351
12 944 Duračković Sead KV1 EMO 7 159
13 1393 Špacapan Alenka KV3 EMO 7 140
14 1390 Pestar Branko KV2 TDK 7 -384
15 487 Veselič Renato M TDK 6 909
16 916 Koranter Silvester M TDK 6 740
17 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 6 485
18 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 6 249
19 669 Anderle Andrej M TDK 6 -12
20 1062 Gaspari Drago   DTŠ 6 -24
21 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 6 -26
22 1578 Kavčič Vasja EMO 6 -37
23 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 6 -57
24 1537 Milošević Milan KV3 EMO 6 -76
25 306 Bizjak Franc M TDK 6 -523
26 1449 Rihar Marko KV3 EMO 5 102
27 1000 Gaspari Marta   DTŠ 5 36
28 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 5 -66
29 283 Čepon Dušan KV1 EMO 5 -105
30 1499 Šanjug Mate   DTŠ 5 -125
31 1111 Mohorič Jože   TDK 5 -534
32 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 5 -915
33 1379 Kovač Janez KV1 TDL 5 -916
34 1589 Brezovnik Alenka EMO 5 -1867
35 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 4 -973
36 3017 Kobilica Igor DTŠ 4 -1349
37 3011 Vučko Mojca 0 DTŠ 4 -1696
38 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 3 -957
39 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 3 -1122

Rezultati 10. turnirja za državno prvenstvo

 

Excel

ZAPISNIK 2023

TAROK ZVEZA SLOVENIJE
  turnirja za DP Potrčeva cesta 53, 2250 Ptuj
            E-mail: gstarokzveza@gmail.com
    POS       Matična številka: 1586432
            Davčna številka: 21396876 
     Št. tur:  10  Sez:  2023        
                   
Organizator:  Športno društvo Kelt Prevalje   Skr. ime: TSK
                   
Kraj igranja: Gostišče Brančurnik, Prevalje   Datum: 16.9.2023
                   
Število igralcev:  93   Rt tur.: 22.14 Pričetek: 9:00 Št. krog.: 5×18 iger
                   
Vrstni red po končanem turnirju
  Član Ime člana Kategorija Klub Rang Točke Razlika    
1 508 Kodrič Jože M TMB 250 14 1370 1031.25 667.88
2 1104 Karat Samo M KVC 230 13 1604 1078.5 883.84
3 487 Veselič Renato M TDK 210 13 1499 978.95 565.11
4 307 Makovec Bojan ŠM TDK 200 13 1489 1022.16 879.2
5 1364 Urlep Andrej KV3 HKR 190 13 1487 895.71 447.27
6 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 180 13 1131 1017 704.92
7 1395 Vrecl Gajšek Gizela KV3 PAH 170 13 1003 791.1 420.38
8 11 Randjelovič Boško MM VAL 160 13 965 1006.29 734.23
9 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 150 13 723 852.2 399.44
10 266 Plazar Branko KV1 VAL 140 13 656 770.39 604.88
11 1190 Bastašič Milan M TDR 130 12 1734 651.7 363.23
12 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 125 12 1409 721.94 501.61
13 820 Markič  Alojz MM TSK 120 12 1188 884.38 600.31
14 1127 Vidmar Drago MM TSK 115 12 792 769.02 634.19
15 1441 Papič Laura KV1 EMO 110 12 746 857.97 571.11
16 1578 Kavčič Vasja EMO 105 12 667 861.35 765.68
17 1414 Sušec Igor KV1 DPD 100 12 578 812.61 685.92
18 720 Lampret Franc KV1 TSM 95 12 536 703.3 496.01
19 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 90 12 504 776.64 662.85
20 918 Filipančič Igor ŠM TSK 85 12 166 883.52 945.84
21 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 80 11 1807 596.03 329.64
22 639 Peterman Rok M DTŠ 78 11 1455 597.99 275.77
23 1022 Rus Marjan MM HKR 76 11 1381 741.01 737.1
24 902 Hasemali Fredi M TDP 74 11 970 654.43 632.23
25 1375 Majcen Zoran M DPD 72 11 855 739.08 553.9
26 296 Mori Boris KV1 TSK 70 11 587 500.96 147.56
27 1573 Visočnik Mitja TMB 68 11 477 861.97 608.27
28 463 Munda Marjan M ORM 66 11 467 714.38 550.35
29 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 64 11 396 713.55 626.66
30 1419 Brglez Stanislav KV1 TSK 62 11 277 494.62 218.29
31 1591 Polenik Slavko KVC 60 11 237 771.07 695.11
32 1349 Jerič Bojana – KVC M KVC 59 11 235 713.36 460.85
33 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 58 11 165 758.27 489.95
34 1463 Ošlovnik Peter KV2 TSK 57 11 63 576.16 306.01
35 382 Pučko Rudolf MM TRR 56 11 -21 631.86 621.05
36 447 Hočevar Jože KV1 TDL 55 11 -127 786.78 591.59
37 1413 Marolt Darko  KV3 TDK 54 11 -302 597.81 285.64
38 571 Bohak Branko KV1 PAH 53 11 -474 759.2 618.06
39 1454 Čosič Ante KV3 TDK 52 10 999 480.75 281.84
40 1141 Štante Sašo M KVC 51 10 865 662.73 527.72
41 923 Godnjavec Franci MM BKP 50 10 642 670.54 598.92
42 583 Kozjek Miloš M TDK 49 10 433 580 403.07
43 1508 Kukovec Peter  KV3 TMB 48 10 378 685.09 662.16
44 504 Kodba Stanko MM TMB 47 10 346 591.89 373.64
45 669 Anderle Andrej M TDK 46 10 318 644.54 415.27
46 1466 Kuk Vojko KV3 EMO 45 10 98 495 492.14
47 1210 Trauner Robert KV1 KVC 44 10 -185 556.1 552.06
48 18 Smodej Jože M VAL 43 10 -235 673.42 899.29
49 1402 Plazar Nada KV2 VAL 42 10 -253 558.43 225.55
50 1390 Pestar Branko KV2 TDK 41 10 -276 518.56 447.56
51 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 40 10 -373 562.84 559.78
52 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 39 10 -379 498.52 477.67
53 1568 Košič Šorn Kristjana TRR 38 10 -480 426.17 271.66
54 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 37 10 -614 724.67 1030.12
55 158 Ajdišek Milan KV1 BKP 36 10 -680 586.78 699.38
56 50 Gradišnik Dušan M VAL 35 9 717 577.37 511.66
57 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 34 9 284 559.32 421.52
58 572 Peternelj Henrik M TDK 33 9 102 508.75 655.52
59 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 32 9 -11 501.32 517.16
60 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 31 9 -43 474.85 448.32
60 306 Bizjak Franc M TDK 31 9 -43 478.9 490.74
60 1370 Milunič Milovan KV2 TDP 31 9 -43 428.91 352.31
63 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 28 9 -280 583.02 717.2
64 1379 Kovač Janez KV1 TDL 27 9 -288 452.35 426.98
65 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 26 9 -312 505.4 385.95
66 1182 Močnik Zdravko MM TSK 25 9 -456 462.95 394.32
67 1337 Krajnčič Ivan KV1 TRR 24 9 -533 550.27 529.08
68 1571 Grm Mira TMB 23 9 -583 557.1 454.92
69 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 22 9 -673 541.45 635.76
70 1556 Purkhard Dušan PAH 21 9 -980 396.09 179.57
71 1548 Bozaj Ana   PAH 20 9 -1021 399.2 267.99
72 1583 Cencič Miran TRR 19 9 -1459 411.83 231.33
73 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 18 9 -1788 674.16 715.9
74 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 17 9 -1862 464.86 324.48
75 801 Žolnir Bojan M KVC 16 8 211 373.68 510.92
76 1197 Toplak Mirko M MEL 15 8 -83 384.93 401.58
77 1486 Kuternik Marjan   TRR 14 8 -273 366.56 355.92
78 1392 Vrečar Željko KV1 TDR 13 8 -650 406.23 459.96
79 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 12 8 -695 378.59 580.77
80 1316 Kamenšek Ana KV3 TRR 11 8 -909 428.13 626.28
81 1404 Salobir Norbert KV2 TRR 10 8 -1035 431.12 729.73
82 1266 Starkl Peter KV1 TDP 9 8 -1081 372.42 241.34
83 1261 Golob Drago KV1 TSK 8 8 -1089 397.68 248.78
84 1198 Drev Iztok M KVC 7 8 -1363 495.48 687.3
85 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 6 8 -1520 473.42 564.83
86 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 5 7 -394 391.78 541.45
87 1570 Šeško Sabina KV3 DPD 4 7 -507 369.62 560.46
88 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 3 7 -1054 315.27 345.62
89 962 Kaučič Darko KV1 TSM 2 7 -2929 360.06 251.62
90 1169 Voh Albin KV1 PAH 1 6 -862 309.4 603.9
91 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 0 6 -1392 287.59 493.38
92 907 Somer Štefan KV1 TSM 0 6 -2172 263.92 279.67
93 1262 Pišek Igor KV1 TDL 0 6 -2230 316.01 776.46

Turnir posameznikov v taroku ob občinskem prazniku občine Škofljica, 14.9.2023

DTŠ turnir občine Škofljica 14.9.2023
     
Zap.PriimekDruštvoTočkeRazlika
1Nabergoj SimonTAG9847
2Peternelj HenrikTDK81039
3Majcen ZoranTMB81015
4Veladžič IbrahimEMO8990
5Volf FrancKTK8767
6Breceljnik BorutEMO7889
7Duračković SeadEMO7843
8Milošević MilanEMO7752
9Veselič RenatoTDK7662
10Kraljič UrošTDL7466
11Petelin TomislavEMO7386
12Šanjug MateDTŠ7236
13Lončar NadaTDL7205
14Tepeš AlenkaDTŠ7154
15Gaspari MartaDTŠ6334
16Šeško SabinaTMB6317
17Ferjan ViliDTŠ6304
18Gaspari DragoDTŠ6152
19Eržen RajkoDTŠ6-145
20Kasalovič AlešKTK6-176
21Logar StaneDTŠ6-261
22Kraševec MatejEPI6-548
23Trope Mrak LidijaDTŠ6-998
24Meglen OlgaDTŠ5502
25Ožbolt MiroKTK5-30
26Bojičić MilenkoEMO5-164
27Kobilica IgorDTŠ5-397
28Gliha MarkoDTŠ5-520
29Cebin FrancKTK5-752
30Cebin RomanKTK5-804
31Tancek JernejDTŠ5-930
32Bauk MirsadDTŠ4-846
33Vučko MojcaDTŠ4-1138
34Jeza MarjanDTŠ4-1352
35Rozman MilanDTŠ3-646
36Zalar MajdaDTŠ3-1153

Končni rezultat Emonskih večerov 2023

Emonski večeri 2023 -skupno Upoštevano je 5 najboljših rezultatov od šestih.
Zmagovalec je Vrbanec Jože
EMONSKI VEČERI 2023 SKUPAJ   1.turnir   2.turnir   3 turnir   4.turnir   5.turnir   6.turnir  
mesto Ime_clana točke razlika T1 R1 T2 R2 T3 R3 T4 R4 T5 R5 T6 R6
1 Vrbanec Jože 33 497 7 516 7 339 5 -483 8 247 6 -122    
2 Breceljnik Borut 33 457     7 319 6 -334 7 321 7 308 6 -157
3 Gorenc Lado 32 1938 7 819 6 324 5 -135 7 564     7 366
4 Bojičić Milenko 31 2477 8 1108 7 306         7 345 9 718
5 Čepon Dušan 29 -75 6 -73 6 -61     6 -56 5 -342 6 457
6 Duračković Sead 27 -171     5 -223 6 272 6 29 5 166 5 -415
7 Kavčič Vasja 26 2738     8 967 9 603 9 1168        
8 Petelin Tomislav 23 2818 8 1159     8 960     7 699    
9 Majcen Zoran 23 -924 7 142     7 -110 5 -285 4 -671    
10 Milošević Milan 22 362         8 374     8 260 6 -272
11 Kozjek Miloš 22 -443     4 -714 6 348 5 -501 7 424    
12 Veselič Renato 21 3279         6 583 9 1861     6 835
13 Žolnir Bojan 19 312         5 -399     8 664 6 47
14 Kovač Jadran 18 42 4 -838     6 227         8 653
15 Špacapan Alenka 16 -358     5 -558 6 150     5 50    
16 Papič Laura 16 -1056         5 9     6 17 5 -1082
17 Veladžič Ibrahim 14 -1818             4 -875 6 -40 4 -903
18 Šušteršič Marko 14 -2146 6 -174     4 -682     4 -1290    
19 Venta Emil 13 217 6 -109         7 326        
20 Matjaž Golobinek 12 870 5 82                 7 788
21 Smrdel Franc 12 -23     7 445         5 -468    
22 Badovinac Bjelič Irena 12 -2528         5 -843 3 -1049     4 -636
23 Šeško Sabina 11 -612         7 705 4 -1317        
24 Ule Evald 10 -1302 5 -936 5 -366                
25 Plestenjak Franci 7 307 7 307                    
26 Močilnikar Peter 6 272                     6 272
27 Obleščak Ljubo 6 212             6 212        
28 Mikola Ludvik 5 -778     5 -778                
29 Rojs Igor 4 -645             4 -645        
30 Gostinčar Polonca 4 -1254         4 -1254            
31 Nikola Dodig 3 -1217 3 -1217                    

6.turnir Emonskih večerov – 8.9.2023

Rezultati 6. turnirja Emonskih večerov 2023

Zmagovalec turnirja je Milenko Bojičić

  Ime_clana tocke razlika klub
1 Bojičić Milenko 9 718 EMO
2 Kovač Jadran 8 653 EMO
3 Matjaž Golobinek 7 788 EMO
4 Gorenc Lado 7 366 EMO
5 Veselič Renato 6 835 TDK
6 Čepon Dušan 6 457 EMO
7 Močilnikar Peter 6 272 EMO
8 Žolnir Bojan 6 47 KVC
9 Breceljnik Borut 6 -157 EMO
10 Milošević Milan 6 -272 EMO
11 Duračković Sead 5 -415 EMO
12 Vrbanec Jože 5 -671 TDL
13 Papič Laura 5 -1082 EMO
14 Badovinac Bjelič Irena 4 -636 EMO
15 Veladžič Ibrahim 4 -903 EMO

5.turnir Emonskih večerov – 1.9.2023

Rezultati 5. turnirja Emonskih večerov 2023

Zmagovalec turnirja je Bojan Žolnir

             
    Ime_clana tocke razlika klub  
  1 Žolnir Bojan 8 664 KVC  
  2 Milošević Milan 8 260 EMO  
  3 Petelin Tomislav 7 699 EMO  
  4 Kozjek Miloš 7 424 TDK  
  5 Bojičić Milenko 7 345 EMO  
  6 Breceljnik Borut 7 308 EMO  
  7 Papič Laura 6 17 EMO  
  8 Veladžič Ibrahim 6 -40 EMO  
  9 Vrbanec Jože 6 -122 TDL  
  10 Duračković Sead 5 166 EMO  
  11 Špacapan Alenka 5 50 EMO  
  12 Čepon Dušan 5 -342 EMO  
  13 Smrdel Franc 5 -468 EMO  
  14 Majcen Zoran 4 -671 DPD  
  15 Šušteršič Marko 4 -1290 EMO