Skupno po 2. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK360263246
21262Pišek IgorMTDL340272222
31378Praprotnik SrečkoKV1TRR330262486
4205Lotrič StankoMMTSK306263339
5761Kadunc StaneMVAL265252343
61127Vidmar DragoMMTSK257252187
7247Lakić FikretMMEMO250252411
8734Hribar IgnacKV1BKP230251828
9366Lever RolandaKV1TMB230221445
1027Cilenšek StaneMŠDS23021847
11801Žolnir BojanMKVC223241689
12902Hasemali FrediMTDP220242876
13617Mušič GorazdKV1ORM220242874
141537Milošević MilanKV2EMO216241740
15504Kodba StankoMMTMB210141325
161413Marolt Darko KV2TDK196242504
171540Golob Stanko KV3TMB189231656
18918Filipančič IgorŠMTSK185241668
191486Kuternik Marjan KV3TRR18021817
201173Jakopič MiranŠMBKP176241927
211414Sušec IgorKV1DPD175241286
221175Šukljan LorisŠMBKP170241966
23382Pučko RudolfMMTRR16022596
241529Breceljnik BorutKV2EMO150221523
2530Štimac CvetkoMMEMO15022929
261022Rus MarjanMMHKR149231715
271389Radolič IgorMDPD125221455
281578Kavčič VasjaKV2EMO12521108
29310Vizjak Damjan KV3ORM12513607
301198Drev IztokMKVC117221467
31923Godnjavec FranciMMBKP11521991
321248Banko DušanKV1TRR109221384
331427Nabergoj SimonKV1TAG104221651
34487Veselič RenatoMTDK10223360
351190Bastašič MilanMTDR101221173
361557Golob AnitaKV3TMB10023440
371269Korez MilanKV1TMB10023204
381375Majcen ZoranMDPD97221009
391395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH95211190
4011Randjelovič BoškoMMVAL9521848
411210Trauner RobertMKVC94221164
421573Visočnik MitjaKV3TMB9322890
431133Merkuš AntonKV2PAH9122808
441364Urlep AndrejKV1HKR8322452
45783Plavčak LeopoldKV1TRR8222430
46820Markič  AlojzMMTSK8222397
47508Kodrič JožeMTMB80211223
481104Karat SamoMMKVC7821-225
491470Petelin TomislavKV2EMO7621896
50158Ajdišek MilanMBKP74211464
511361Gorenc LadoKV1EMO732282
5218Smodej JožeMVAL7219-910
53907Somer ŠtefanKV1TSM7212794
541349Jerič Bojana – KVCMKVC71211169
55639Peterman RokMDTŠ7022-924
561320Skitek ZdenkoKV1TSK7021324
5794Vengušt MarjanKV1KVC6820-1769
581440Cvetko Branko TDP6621619
591343Plestenjak FranciKV2EMO6421467
601370Milunič MilovanKV2TDP642173
611571Grm MiraKV3TMB6322-425
621336Lipnik Jožef st.KV2TRR6321613
631359Bauk MirsadKV2DTŠ6219-498
641566Marinšek MarjanHKR6212467
65463Munda MarjanMORM6121375
661169Voh AlbinKV1PAH6021451
671182Močnik ZdravkoMMTSK5921261
681254Hajnšek TanjaKV1TRR59201067
691260Mastnak NikolajMVAL58111467
701441Papič LauraKV1EMO5721355
711617Satler Rok0TSK5521-108
721553Goršič Igor KV3KVC5318-15
731605Šumej MirkoVAL522144
74317Medved SamoMMBKP5220448
751090Humar BojanMTSK5211756
761401Heberle TomažKV1TDK5120-65
771487Šijanec BrankoKV2DPD5019211
781250Fekonja MilanKV1KVC4920-317
79295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455
8050Gradišnik DušanMVAL4720-1229
81104Stegnar JureMMTSK4519-530
821467Vrbanec JožeKV1TDL4421-320
83447Hočevar JožeMTDL4420504
841595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
851577Plevnik DarkoKV3TDR4220185
86283Čepon DušanKV1EMO4111239
87297Ognjanović DraganKV1TSK3911148
88872Čosič AnteKV2TDK3820297
891453Škofic VinkoKV2TDK3820-381
90521Konič  JožeKV3EMO371140
911538Bojičić MilenkoKV2EMO3520-60
921004Verčič MilanMHKR3319-1599
931096Subotić TinaKV1TSK3311-265
941000Gaspari Marta DTŠ3219-502
95669Anderle AndrejMTDK31191186
961266Starkl PeterKV1TDP3111-635
97266Plazar BrankoKV1VAL3020-210
981191Brcko DanijelKV1TRR3020-1364
991567Mak RajkoKV3PAH2910673
1001591Polenik SlavkoKV3KVC281953
1011536Rojs IgorKV2EMO2810773
102306Bizjak FrancMTDK2619459
103916Koranter SilvesterMTDK2519-45
1041337Krajnčič IvanKV1TRR2310277
105583Kozjek MilošMTDK2219341
1061393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1071438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
1081582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1091503Gostinčar Polonca EMO181089
1101402Plazar NadaKV2VAL1620-645
1111073Jerič SimonMTSK1517-1953
112296Mori BorisKV1TSK14107
113461Ivanuša JaniKV1ORM1410-39
1141405Ivekovič SlavkoKV1TRR1317-1745
1151143Pučko SimonKV1ŠDS1220-783
1161434Bregar RomanKV2KTK1219-818
1171316Kamenšek AnaKV2TRR1219-1166
1181379Kovač JanezKV1TDL1017-1332
1191615Šumnik Drago LukaKVC919-1960
1201390Pestar BrankoKV2TDK719-652
1211430Nikolič MilošKV1TDK618-943
122720Lampret FrancKV1TSM618-1589
123944Duračković SeadKV1EMO310-500
1241062Gaspari Drago DTŠ218-1831
125213Lapajne MarjanMŠDS29321
1261468Cebin RomanKV2KTK119-1922
127572Peternelj HenrikMTDK018-981
1281599Gramc Matija BogdanTDL017-174
1291594Teršek RokKV3KVC017-262
130914Vrtovec DušanKV1EMO017-425
131509Nemšak LeonŠMORM017-1221
1321398Zafošnik VladimirKV1TDR017-1250
1331508Kukovec Peter KV2TMB017-1495
1341074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
1351568Košič Šorn KristjanaKV3TRR017-3113
13638Leko ZoranMŠDS016-605
137906Mumlek ŠtefanKV1ORM016-1579
1381570Šeško SabinaKV2DPD016-1751
1391197Toplak MirkoMMEL016-1807
1401543Šušteršič Marko EMO016-2528
1411583Cencič MiranTRR016-2578
1421548Bozaj Ana KV3PAH015-2742
1431494Mohorič Peter KV3TDK015-2799
1441180Mlinar VlastaKV2KVC015-2976
1451614Teršek LucijaKVC015-3888
1461616Kornet DanijelTDL014-2047
1471404Salobir NorbertKV1TRR014-2094
1481424Venta EmilKV1DTŠ09380
1491416Batistič AndrejKV1HKR09166
150571Bohak BrankoKV1PAH092
1511231Cebin FrancKV1KTK09-57
152308Vidovič FrancVAL09-104
1531607Breznikar PeterEMO09-144
1541237Veladžič IbrahimKV1EMO09-258
15571Slapničar BraneKV1ŠDS09-438
1561463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1571392Vrečar ŽeljkoKV1TRR09-1078
158346Ule EvaldMEMO09-1113
1591587Trček AlojzijEMO09-1253
160962Kaučič DarkoKV1TSM09-1499
1611261Golob DragoKV1TSK08474
1621289Mikola LudvikKV2EMO08-555
1631618Dolžan MatjažEMO08-1170
1641485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
165942Flek Franc EMO08-1494
1661549Felicijan Divjak Nena KVC07-896
1671584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1681450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752

Rezultati 2. turnirja DPP 2024, Portal, Lj

2. turnir DP POS 2024, TARZS, 27.1.2024,   Portal, Ljubljana

Št. udeležencev: 146

Zmagovalec: Stanko Lotrič

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRating noviRating stari
1205Lotrič StankoMMTSK250152160471.46249.93
2366Lever RolandaKV1TMB230141838344.58122.59
3801Žolnir BojanMKVC210141755337.31230.35
41127Vidmar DragoMMTSK20014656424.02327.92
51378Praprotnik SrečkoKV1TRR190131540420.44336.34
6761Kadunc StaneMVAL180131350376.93289.12
71537Milošević MilanKV2EMO170131268355.71255.50
8734Hribar IgnacKV1BKP160131222344.07149.51
91529Breceljnik BorutKV2EMO150131203314.91147.59
101262Pišek IgorMTDL140131087371.15331.44
111414Sušec IgorKV1DPD13013879307.36251.98
121578Kavčič VasjaKV2EMO12513839281.65164.39
131413Marolt Darko KV2TDK120121655273.06243.04
14923Godnjavec FranciMMBKP115121558299.36239.17
15307Makovec BojanŠMTDK110121274404.96424.07
16902Hasemali FrediMTDP105121186371.50297.39
17617Mušič GorazdKV1ORM100121154290.29180.68
181395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH95121124276.39173.97
191175Šukljan LorisŠMBKP90121036335.42277.40
201248Banko DušanKV1TRR85121005298.16241.72
211133Merkuš AntonKV2PAH80121004353.83195.95
22820Markič  AlojzMMTSK7812858274.21243.91
231470Petelin TomislavKV2EMO7612805249.29152.90
241190Bastašič MilanMTDR7412708306.90231.86
2518Smodej JožeMVAL7212705271.85119.45
261320Skitek ZdenkoKV1TSK7012553283.12194.09
2794Vengušt MarjanKV1KVC6812536261.34136.50
281173Jakopič MiranŠMBKP6612357401.87336.40
291343Plestenjak FranciKV2EMO6412309239.44175.92
301359Bauk MirsadKV2DTŠ6212266253.4598.81
31247Lakić FikretMMEMO6012237320.72332.37
321254Hajnšek TanjaKV1TRR59111721258.01132.97
331260Mastnak NikolajMVAL58111467218.81106.88
34158Ajdišek MilanMBKP57111363268.21220.42
351210Trauner RobertMKVC56111033284.16281.59
36918Filipančič IgorŠMTSK5511909293.10390.38
371336Lipnik Jožef st.KV2TRR5411835292.49151.13
381553Goršič Igor KV3KVC5311834224.5190.20
391090Humar BojanMTSK5211756209.48114.56
401401Heberle TomažKV1TDK5111610219.69163.09
411487Šijanec BrankoKV2DPD5011587230.52146.00
421022Rus MarjanMMHKR4911483266.59293.44
43295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455214.45124.55
441375Majcen ZoranMDPD4711427305.37273.26
45783Plavčak LeopoldKV1TRR4611421249.58184.70
46104Stegnar JureMMTSK4511360247.30113.05
47487Veselič RenatoMTDK4411356234.21259.83
481440Cvetko Branko TDP4311333233.61175.60
491577Plevnik DarkoKV3TDR4211321230.35173.97
50639Peterman RokMDTŠ4111239252.18182.41
511573Visočnik MitjaKV3TMB4011137276.33269.19
521364Urlep AndrejKV1HKR391152322.19300.59
531453Škofic VinkoKV2TDK381149229.96154.98
54521Konič  JožeKV3EMO371140230.9864.90
551361Gorenc LadoKV1EMO361132271.47289.56
561538Bojičić MilenkoKV2EMO35118266.99146.09
571557Golob AnitaKV3TMB3411-120247.84240.99
581004Verčič MilanMHKR3311-189239.74132.17
591269Korez MilanKV1TMB3211-385289.76284.01
60669Anderle AndrejMTDK31101370251.79180.88
611427Nabergoj SimonKV1TAG3010812261.68323.79
621567Mak RajkoKV3PAH2910673168.30182.39
631591Polenik SlavkoKV3KVC2810483230.11217.81
641198Drev IztokMKVC2710444253.14322.87
65508Kodrič JožeMTMB2610429218.95268.64
66916Koranter SilvesterMTDK2510306219.50189.01
67447Hočevar JožeMTDL2510306241.21165.44
681337Krajnčič IvanKV1TRR2310277190.17158.49
69872Čosič AnteKV2TDK2210245262.92221.18
70463Munda MarjanMORM2110201207.86220.58
711389Radolič IgorMDPD2010117264.68258.99
721540Golob Stanko KV3TMB191090205.49256.53
731503Gostinčar Polonca EMO181089124.8627.44
741605Šumej MirkoVAL171077228.29195.71
751349Jerič Bojana – KVCMKVC161065229.77278.05
761441Papič LauraKV1EMO151018255.09263.89
77296Mori BorisKV1TSK14107203.0778.85
781405Ivekovič SlavkoKV1TRR1310-55202.7195.67
791434Bregar RomanKV2KTK1210-94138.78100.26
801182Močnik ZdravkoMMTSK1110-221232.22216.28
811467Vrbanec JožeKV1TDL1010-257217.13245.42
821615Šumnik Drago LukaKVC910-292170.54112.20
831402Plazar NadaKV2VAL810-400225.44223.78
841143Pučko SimonKV1ŠDS710-425264.47260.96
851430Nikolič MilošKV1TDK610-622250.49151.48
86266Plazar BrankoKV1VAL510-635173.90217.67
871617Satler Rok0TSK410-802182.63184.57
881571Grm MiraKV3TMB310-841217.50224.62
89213Lapajne MarjanMŠDS29321108.9950.06
901169Voh AlbinKV1PAH19210189.19226.69
91583Kozjek MilošMTDK0962185.64172.65
92306Bizjak FrancMTDK092162.69232.92
93571Bohak BrankoKV1PAH092217.34224.93
941594Teršek RokKV3KVC09-5201.30140.50
951599Gramc Matija BogdanTDL09-7155.00112.80
96572Peternelj HenrikMTDK09-46188.90164.09
97308Vidovič FrancVAL09-104129.3937.16
981607Breznikar PeterEMO09-144109.3410.10
9930Štimac CvetkoMMEMO09-242244.45339.68
100317Medved SamoMMBKP09-276212.89180.98
1011582Trope Mrak LidijaDTŠ09-288234.62177.26
102509Nemšak LeonŠMORM09-304163.59139.38
1031191Brcko DanijelKV1TRR09-328172.12245.24
1041398Zafošnik VladimirKV1TDR09-337139.25140.55
1051390Pestar BrankoKV2TDK09-356182.65199.90
10611Randjelovič BoškoMMVAL09-365268.42295.22
1071370Milunič MilovanKV2TDP09-470199.59233.86
1081595Spruk AleksanderKV3TDK09-536173.70235.62
109382Pučko RudolfMMTRR09-801236.04285.76
1101250Fekonja MilanKV1KVC09-882248.22272.82
1111468Cebin RomanKV2KTK09-883153.69142.23
1121316Kamenšek AnaKV2TRR09-1072150.30207.54
1131392Vrečar ŽeljkoKV1TRR09-1078170.69170.04
114346Ule EvaldMEMO09-1113143.08126.01
1151104Karat SamoMMKVC09-1154201.36274.85
1161587Trček AlojzijEMO09-1253183.5432.70
1171180Mlinar VlastaKV2KVC09-1563158.5096.93
11850Gradišnik DušanMVAL09-1709182.82250.43
11938Leko ZoranMŠDS0855178.51106.64
1201000Gaspari Marta DTŠ08-192159.67212.75
121906Mumlek ŠtefanKV1ORM08-342145.72131.63
122914Vrtovec DušanKV1EMO08-375144.26158.70
1231289Mikola LudvikKV2EMO08-55595.8714.47
1241508Kukovec Peter KV2TMB08-587143.40188.80
1251197Toplak MirkoMMEL08-806144.51156.30
1261393Špacapan AlenkaKV3EMO08-850147.58166.63
1271486Kuternik Marjan KV3TRR08-1018198.06303.32
1281616Kornet DanijelTDL08-1134117.0367.28
1291062Gaspari Drago DTŠ08-1164146.06147.40
1301618Dolžan MatjažEMO08-1170121.5710.10
131720Lampret FrancKV1TSM08-1251173.80226.86
1321568Košič Šorn KristjanaKV3TRR08-1530119.92140.14
1331074Jerič BojanaKV1TSK08-1587169.99174.39
1341494Mohorič Peter KV3TDK08-163179.79112.29
1351614Teršek LucijaKVC08-1754118.31102.04
1361583Cencič MiranTRR08-1760123.13146.18
1371548Bozaj Ana KV3PAH08-1986111.44151.49
1381549Felicijan Divjak Nena KVC07-89699.4753.79
1391570Šeško SabinaKV2DPD07-904122.92189.57
1401379Kovač JanezKV1TDL07-1119112.17204.93
14127Cilenšek StaneMŠDS07-1124190.88381.92
1421543Šušteršič Marko EMO07-1245145.53170.44
1431404Salobir NorbertKV1TRR07-1302123.93121.99
1441073Jerič SimonMTSK07-2004104.12172.92
1451438Ferjan ViliKV2DTŠ06-92480.95131.51
1461450Badovinac Bjelič Irena EMO06-175264.9833.74

1.tekma ŠKL 2024

  1.tur. ŠKL 2024, Rogatec 19.01.2024     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Šeško Horvat SabinaDPD91398371131813506
2Brcko DanijelTRR81080344334012236
3Randjelović BoškoVAL8100435452673392
4Korez MilanTMB827731632-2393353
5Lotrič StankoTSK767521421953466
6Lampret FrancTSM765123733092305
7Zafošnik VladimirTDR76161-9235573151
8Radolič IgorDPD73782-7133392110
9Plazar BrankoVAL7166329236161-742
10Golob StankoTMB7872-782-453210
10Plavčak LeopoldTRR78732611-3773203
12Hajnšek TanjaTRR646936201-248297
13Kamenšek AnaTRR64131-3292893653
14Ivekovič StanislavTRR62491-103592200
15Salobir NorbertTRR615533411-205219
16Plevnik DarkoTDR6-31224234241-697
17Plazar NadaVAL6-24334162-1961-463
18Mumlek ŠtefanORM6-3781-6332793176
19Loboda Borut 6-49431141-695287
20Kuternik MarjanTRR52392-61-2942539
21Bohak BrankoPAH5200217722711-248
22Kaučič DarkoTSM5-30221461-504256
23Golob AnitaTMB5-3501-6851-2053540
24Polšak NatašaTRR5-3581-27434011-485
25Vrečar ŽeljkoTRR5-4131-55934431-297
26Cencič MiranTRR5-4892-1422561-403
27Lipnik JožefTRR4-3831-981-373288
28Čujež BorutTRR4-6211-2052-1841-232
29Majcen ZoranDPD4-14432-1361-1151-1192
30Somer ŠtefanTSM3-12761-4381-4901-348
31Tavzes CvetoVAL3-13631-7661-3171-280

OSTL 2023/24 SKUPNO PO 6.TURNIRJIH

OSTL  skupno po 6 turnirjih
V vodstvu je Bojan Makovec
  Ime Tocke Razlika Turnirjev
1 Makovec Bojan 45 5457 6
2 Papič Laura 45 3302 6
3 Breceljnik Borut 41 1488 6
4 Duračković Sead 41 594 6
5 Bojičić Milenko 39 2609 6
6 Rus Marjan 38 4937 5
7 Petelin Tomislav 38 628 6
8 Urlep Andrej 37 -334 6
9 Rihar Marko 36 2622 6
10 Škofic Vinko 36 -1925 6
11 Veladžič Ibrahim 35 108 6
12 Peternelj Henrik 34 1854 5
13 Kovač Janez 34 -271 5
14 Ule Evald 33 2697 5
15 Nabergoj Simon 32 1737 5
16 Čepon Dušan 32 1208 5
17 Badovinac Bjelič Irena 32 -4330 6
18 Anderle Andrej 31 266 5
19 Bauk Mirsad 31 -279 5
20 Peterman Rok 30 1805 4
21 Mohorič Peter 30 -85 5
22 Trope Mrak Lidija 30 -3942 6
23 Kavčič Vasja 29 1127 5
24 Venta Emil 26 -2096 5
25 Pestar Branko 26 -2442 5
26 Veselič Renato 24 593 4
27 Piskernik Jakob 24 -572 4
28 Milošević Milan 23 -1142 4
29 Ferjan Vili 22 -155 4
30 Gaspari Marta 22 -356 4
31 Bizjak Franc 22 -689 4
32 Gostinčar Polonca 21 -1100 4
33 Gaspari Drago 21 -1615 4
34 Obleščak Ljubo 20 633 3
35 Vrbanec Jože 18 1178 3
36 Butina Zvonimir 18 -3304 4
37 Macuh Janko 12 -207 2
38 Špacapan Alenka 12 -286 2
39 Jeza Marjan 11 -635 2
40 Šušteršič Marko 10 -1311 2
41 Kobilica Igor 10 -3146 3
42 Majcen Zoran 8 919 1
43 Bregar Roman 8 671 1
44 Cilenšek Stane 7 1334 1
45 Gorenc Lado 7 -109 1
46 Koranter Silvester 6 740 1
47 Šanjug Mate 5 -125 1
48 Pučko Simon 5 -358 1
49 Slapničar Brane 5 -522 1
50 Mohorič Jože 5 -534 1
51 Brezovnik Alenka 5 -1867 1
52 Tancek Jernej 4 -957 1
53 Vreča Mitja 4 -1523 1
54 Vučko Mojca 4 -1696 1

6. turnir OSTL 2023/2024, 18.1.2024

Rezultati  6.turnirja OSTL, 18.1.2024

Zmagovalec Rok Peterman


mesto   Ime člana naziv klub točke razlika
1 639 Peterman Rok M DTŠ 9 765
2 1449 Rihar Marko KV3 EMO 8 1792
3 572 Peternelj Henrik M TDK 8 927
4 1578 Kavčič Vasja KV2 EMO 8 834
5 1379 Kovač Janez KV1 TDL 8 336
6 1022 Rus Marjan MM HKR 7 906
7 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 7 868
8 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 7 613
9 1529 Breceljnik Borut KV2 EMO 7 557
10 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 7 509
11 346 Ule Evald M EMO 7 285
12 944 Duračković Sead KV1 EMO 7 -228
13 1538 Bojičić Milenko KV2 EMO 6 899
14 306 Bizjak Franc M TDK 6 591
15 1537 Milošević Milan KV2 EMO 6 196
16 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 6 -267
17 1441 Papič Laura KV1 EMO 6 -275
18 1390 Pestar Branko KV2 TDK 6 -304
19 307 Makovec Bojan ŠM TDK 5 256
20 1000 Gaspari Marta   DTŠ 5 63
21 1393 Špacapan Alenka KV3 EMO 5 -426
22 1364 Urlep Andrej KV1 HKR 5 -464
23 1503 Gostinčar Polonca   EMO 5 -637
24 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 5 -826
25 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 5 -1038
26 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 4 -670
27 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 4 -910
28 1062 Gaspari Drago   DTŠ 4 -1354
29 1394 Vreča Mitja   EMO 4 -1523
30 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 3 -1475

Liga Pagat Hoče 2023

Liga-PAGAT-KONCNI-REZULTATI 2023

LIGA PAGAT HOČE-SLIVNICA 2023

M

Priimek in ime

TOČ

RAZL

1

MERKUŠ ANTON     

114

6366

2

VISOČNIK MITJA              

112

9182

3

VOH ALBIN           

112

7554

4

BOHAK BRANKO              

111

6342

5

KOBALEJ LEOPOLD          

111

5578

6

KRAJNC MAJDA        

101

4141

7

BRATUŠEK JOŽEF    

96

-1145

8

MAK RAJKO                   

94

2089

9

BRCKO DANIJEL       

90

3524

10

PURKHARD DUŠAN 

89

-2629

11

ERTL ANTON           

87

-5608

12

VRECL GAJŠEK GIZELA

79

2486

13

VISOČNIK KATARINA 

75

-6174

14

BOZAJ ANA                   

73

-3780

15

DEDIĆ LJUBO                     

72

-8461

16

POPOUŠEK PETER       

66

-2913

17

STIPETIČ ANA             

49

-269

18

PETRIČ MAKS            

46

-2335

19

BREGANT JOŽE            

40

-4610

20

MALEK KARLI                                   

37

-1248

21

GEISER BOJAN             

26

-2726

22

GRM MIRA                    

17

-982

23

RADIĆ MILOJKO           

14

1301

24

TRATNIK DOROTEJA    

14

-713

25

JECELJ STANISLAV       

6

-113

 

Rezultati 1.turnirja državnega prvenstva posameznikov v sezoni 2024

1. turnir DP POS 2024, TARZS, 13.1.2024,   Gostilna Soklič, Dob

Št. udeležencev: 149

Zmagovalec: Bojan Makovec

Uvrstitev Št. lic. Ime Naziv Društvo rang točke razlika Rt novi Rt zač.
1 307 Makovec Bojan ŠM TDK 250 14 1972 424,07 323,78
2 27 Cilenšek Stane M ŠDS 230 14 1971 381,92 246,44
3 504 Kodba Stanko MM TMB 210 14 1325 375,93 276,71
4 1262 Pišek Igor M TDL 200 14 1135 331,44 244,98
5 247 Lakić Fikret MM EMO 190 13 2174 332,37 175,97
6 1486 Kuternik Marjan  KV3 TRR 180 13 1835 303,32 152,67
7 1540 Golob Stanko  KV3 TMB 170 13 1566 256,53 90,40
8 382 Pučko Rudolf MM TRR 160 13 1397 285,76 233,49
9 30 Štimac Cvetko MM EMO 150 13 1171 339,68 203,43
10 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 140 13 946 336,34 259,83
11 918 Filipančič Igor ŠM TSK 130 13 759 390,38 317,27
12 310 Vizjak Damjan  KV3 ORM 125 13 607 251,68 79,96
13 617 Mušič Gorazd KV1 ORM 120 12 1720 180,68 71,52
14 902 Hasemali Fredi M TDP 115 12 1690 297,39 247,20
15 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 110 12 1570 336,4 268,15
16 1389 Radolič Igor M DPD 105 12 1338 258,99 148,80
17 1022 Rus Marjan MM HKR 100 12 1232 293,44 249,44
18 11 Randjelovič Boško MM VAL 95 12 1213 295,22 261,48
19 1198 Drev Iztok M KVC 90 12 1023 322,87 205,80
20 761 Kadunc Stane M VAL 85 12 993 289,12 222,29
21 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 80 12 930 277,4 207,49
22 1104 Karat Samo MM KVC 78 12 929 274,85 298,32
23 1413 Marolt Darko  KV2 TDK 76 12 849 243,04 167,38
24 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 74 12 839 323,79 239,47
25 907 Somer Štefan KV1 TSM 72 12 794 185,53 89,76
26 734 Hribar Ignac KV1 BKP 70 12 606 149,51 70,44
27 1269 Korez Milan KV1 TMB 68 12 589 284,01 228,08
28 1557 Golob Anita KV3 TMB 66 12 560 240,99 62,08
29 1370 Milunič Milovan KV2 TDP 64 12 543 233,86 151,13
30 1566 Marinšek Marjan HKR 62 12 467 241,52 154,99
31 1571 Grm Mira KV3 TMB 60 12 416 224,62 185,22
32 1169 Voh Albin KV1 PAH 59 12 241 226,69 204,68
33 487 Veselič Renato M TDK 58 12 4 259,83 220,40
34 1127 Vidmar Drago MM TSK 57 11 1531 327,92 288,49
35 205 Lotrič Stanko MM TSK 56 11 1179 249,93 222,97
36 1349 Jerič Bojana – KVC M KVC 55 11 1104 278,05 202,52
37 508 Kodrič Jože M TMB 54 11 794 268,64 278,51
38 1573 Visočnik Mitja KV3 TMB 53 11 753 269,19 268,55
39 317 Medved Samo MM BKP 52 11 724 180,98 187,90
40 1617 Satlev Rok 0 TSK 51 11 694 184,57 10,10
41 1375 Majcen Zoran M DPD 50 11 582 273,26 254,63
42 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 49 11 565 272,82 251,30
43 1182 Močnik Zdravko MM TSK 48 11 482 216,28 233,21
44 50 Gradišnik Dušan M VAL 47 11 480 250,43 200,54
45 1537 Milošević Milan KV2 EMO 46 11 472 255,5 188,96
46 1414 Sušec Igor KV1 DPD 45 11 407 251,98 255,80
47 1364 Urlep Andrej KV1 HKR 44 11 400 300,59 327,00
48 1595 Spruk Aleksander KV3 TDK 43 11 376 235,62 181,68
49 1441 Papič Laura KV1 EMO 42 11 337 263,89 265,53
50 283 Čepon Dušan KV1 EMO 41 11 239 226,6 177,68
51 463 Munda Marjan M ORM 40 11 174 220,58 212,70
52 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 39 11 148 174,02 159,37
53 1210 Trauner Robert M KVC 38 11 131 281,59 255,18
54 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 37 11 50 289,56 296,16
55 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 36 11 9 184,7 208,14
56 1605 Šumej Mirko VAL 35 11 -33 195,71 10,10
57 1467 Vrbanec Jože KV1 TDL 34 11 -63 245,42 192,79
58 1096 Subotić Tina KV1 TSK 33 11 -265 220,01 50,32
59 1000 Gaspari Marta   DTŠ 32 11 -310 212,75 43,39
60 1266 Starkl Peter KV1 TDP 31 11 -635 183,66 104,75
61 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 30 11 -1036 245,24 177,73
62 639 Peterman Rok M DTŠ 29 11 -1163 182,41 187,17
63 1536 Rojs Igor KV2 EMO 28 10 773 195,72 209,07
64 1190 Bastašič Milan M TDR 27 10 465 231,86 251,26
65 306 Bizjak Franc M TDK 26 10 457 232,92 244,70
66 266 Plazar Branko KV1 VAL 25 10 425 217,67 234,20
67 1248 Banko Dušan KV1 TRR 24 10 379 241,72 200,64
68 1440 Cvetko Branko   TDP 23 10 286 175,6 93,50
69 583 Kozjek Miloš M TDK 22 10 279 172,65 156,64
70 1393 Špacapan Alenka* KV3 EMO 21 10 256 166,63 98,38
71 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 20 10 229 131,51 113,34
72 447 Hočevar Jože M TDL 19 10 198 165,44 216,75
73 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 18 10 111 177,26 96,11
74 158 Ajdišek Milan M BKP 17 10 101 220,42 242,13
75 872 Čosič Ante KV2 TDK 16 10 52 221,18 165,04
76 1073 Jerič Simon M TSK 15 10 51 172,92 136,35
77 461 Ivanuša Jani KV1 ORM 14 10 -39 213,51 175,34
78 801 Žolnir Bojan M KVC 13 10 -66 230,35 195,82
79 1316 Kamenšek Ana KV2 TRR 12 10 -94 207,54 216,78
80 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 11 10 -196 195,95 212,68
81 1379 Kovač Janez KV1 TDL 10 10 -213 204,93 182,09
82 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 9 10 -222 151,13 134,09
83 1402 Plazar Nada KV2 VAL 8 10 -245 223,78 146,74
84 1390 Pestar Branko KV2 TDK 7 10 -296 199,9 180,48
85 720 Lampret Franc KV1 TSM 6 10 -338 226,86 206,47
86 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 5 10 -358 260,96 263,31
87 820 Markič  Alojz MM TSK 4 10 -461 243,91 264,32
88 944 Duračković Sead KV1 EMO 3 10 -500 203,73 210,26
89 1062 Gaspari Drago   DTŠ 2 10 -667 147,4 38,34
90 1468 Cebin Roman KV2 KTK 1 10 -1039 142,23 136,91
91 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 0 9 380 158,49 158,12
92 1529 Breceljnik Borut KV2 EMO 0 9 320 147,59 178,06
93 1416 Batistič Andrej KV1 HKR 0 9 166 101,39 60,90
94 1343 Plestenjak Franci KV2 EMO 0 9 158 175,92 148,69
95 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 0 9 91 152,9 151,10
96 1395 Vrecl Gajšek Gizela KV2 PAH 0 9 66 173,97 220,79
97 914 Vrtovec Dušan KV1 EMO 0 9 -50 158,7 151,27
98 1231 Cebin Franc KV1 KTK 0 9 -57 131,83 107,89
99 1538 Bojičić Milenko KV2 EMO 0 9 -68 146,09 190,17
100 1577 Plevnik Darko KV3 TDR 0 9 -136 173,97 219,14
101 669 Anderle Andrej M TDK 0 9 -184 180,88 225,03
102 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 0 9 -229 194,09 195,80
103 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 0 9 -258 126,09 125,28
104 916 Koranter Silvester* M TDK 0 9 -351 189,01 230,73
105 1591 Polenik Slavko KV3 KVC 0 9 -430 217,81 242,13
106 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 0 9 -430 154,98 189,61
107 71 Slapničar Brane KV1 ŠDS 0 9 -438 150,24 72,07
108 1074 Jerič Bojana KV1 TSK 0 9 -504 174,39 161,19
109 923 Godnjavec Franci MM BKP 0 9 -567 239,17 255,02
110 1463 Ošlovnik Peter KV2 TSK 0 9 -609 145,87 83,84
111 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 0 9 -654 132,97 160,26
112 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 0 9 -675 163,09 190,40
113 1434 Bregar Roman KV2 KTK 0 9 -724 100,26 45,61
114 1570 Šeško Sabina KV2 DPD 0 9 -847 189,57 186,06
115 1508 Kukovec Peter  KV2 TMB 0 9 -908 188,8 201,44
116 572 Peternelj Henrik M TDK 0 9 -935 164,09 180,67
117 1543 Šušteršič Marko   EMO 0 9 -1283 170,44 132,83
118 962 Kaučič Darko KV1 TSM 0 9 -1499 119,55 135,83
119 1568 Košič Šorn Kristjana KV3 TRR 0 9 -1583 140,14 130,92
120 1615 Šumnik Drago KVC 0 9 -1668 112,2 10,10
121 1261 Golob Drago KV1 TSK 0 8 474 157,61 181,68
122 1599 Gramc Matija Bogdan TDL 0 8 -167 112,8 98,07
123 1594 Teršek Rok KV3 KVC 0 8 -257 140,5 135,39
124 1430 Nikolič Miloš KV1 TDK 0 8 -321 151,48 177,85
125 1487 Šijanec Branko KV2 DPD 0 8 -376 146 103,97
126 366 Lever Rolanda KV1 TMB 0 8 -393 122,59 162,76
127 38 Leko Zoran* M ŠDS 0 8 -660 106,64 73,15
128 1578 Kavčič Vasja KV2 EMO 0 8 -731 164,39 241,21
129 1583 Cencič Miran TRR 0 8 -818 146,18 158,45
130 104 Stegnar Jure MM TSK 0 8 -890 113,05 36,72
131 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 0 8 -913 140,55 150,69
132 509 Nemšak Leon ŠM ORM 0 8 -917 139,38 194,11
133 1197 Toplak Mirko M MEL 0 8 -1001 156,3 229,54
134 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 0 8 -1232 112,03 121,92
135 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 0 8 -1237 131,63 177,29
136 1004 Verčič Milan M HKR 0 8 -1410 132,17 205,84
137 942 Flek Franc   EMO 0 8 -1494 116,88 14,90
138 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 0 8 -2305 136,5 202,70
139 1548 Bozaj Ana  KV3 PAH 0 7 -756 151,49 147,61
140 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 0 7 -764 98,81 173,96
141 1404 Salobir Norbert KV1 TRR 0 7 -792 121,99 201,05
142 1553 Goršič Igor  KV3 KVC 0 7 -849 90,2 138,65
143 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 0 7 -1168 112,29 147,59
144 1584 Špiljak Slavko TRR 0 7 -1210 100,98 77,42
145 18 Smodej Jože M VAL 0 7 -1615 119,45 236,48
146 1405 Ivekovič Slavko KV1 TRR 0 7 -1690 95,67 84,82
147 1614 Teršek Lucija KVC 0 7 -2134 102,04 10,10
148 1616 Kornet Danijel TDL 0 6 -913 67,28 10,10
149 1180 Mlinar Vlasta KV2 KVC 0 6 -1413 96,93 129,66
                   
  * naknaden popravek rezultata zaradi ugotovljenega napačnega vpisa rezultata      

Licence na dan 22.1.2024

 KlubNazivŠt.licenc
1EMOTarok društvo Emona35
2TSKŠportno društvo Kelt Prevalje22
3TDKTarok društvo Kranj21
4KVCDružabno društvo Kaval18
5TRRTD Rogatec-Rogaška17
6TMBTarok klub Maribor16
7VALValat Rimske Toplice15
8BKPBridge klub Tartini Piran13
9TDPTarok društvo XXI Ptuj13
10DTŠDruštvo Tarok Škofljica12
11PAHDDI Pagat Hoče-Slivnica11
12ORMTD Ormož “Štraus”11
13TDLTarok društvo Ljubljana8
14HKRBalinarski klub Huje7
15ŠDSŠportno društvo Stična, tarok sek.6
16KTKKočevski tarok klub Kočevje6
17DPDDruštvo Pikova dama5
18TDRTarok društvo Rogaška4
19TSMDruštvo upokojencev Malečnik3
20MELŠportno društvo Mega Laško2
21TAGŠportno društvo tarok Tagoss Lože1
  Skupaj:246