Skupno ŠKL 2024

 SKUPNO ŠKL 2024
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Korez MilanTMB171323
2Zafošnik VladimirTDR161588
3Lotrič StankoTSK152272
4Šeško Horvat SabinaDPD151691
5Brcko DanijelTRR151208
6Golob StankoTMB14661
7Plazar BrankoVAL14562
8Plavčak LeopoldTRR13295
9Plazar NadaVAL13152
10Mumlek ŠtefanORM1319
11Kuternik MarjanTRR12893
12Radolič IgorDPD12647
13Randjelović BoškoVAL12580
14Bohak BrankoPAH11684
15Hajnšek TanjaTRR11525
16Salobir NorbertTRR11-304
17Somer ŠtefanTSM11-396
18Cencič MiranTRR11-410
19Plevnik DarkoTDR11-654
20Lipnik JožefTRR10-308
21Lampret FrancTSM10-870
22Majcen ZoranDPD10-1595
23Golob AnitaTMB9-1203
24Kaučič DarkoTSM9-1953
25Munda MarjanORM81570
26Jerič BojanaKVC8851
27Ognjanović DraganTSK8397
28Vidovič FrancVAL8130
29Žerdoner HerminaTRR7579
30Kodba StankoTMB7570
31Visočnik MitjaTMB7554
32Drev IztokKVC7244
33Pučko RudolfTRR7130
34Grm MiraTMB7-40
35Mak RajkoPAH6416
36Kamenšek AnaTRR6413
37Ivekovič StanislavTRR6249
38Nemšak LeonORM6191
39Krga DarkoTSM698
40Trauner RobertKVC6-26
41Praprotnik SrečkoTRR6-205
42Petrič MaksimiljanPAH6-240
43Loboda Borut 6-494
44Visočnik KatarinaTMB6-522
45Hasemali FrediTDP6-618
46Jelakovič IvanVAL5-124
47Salamon AntonTMB5-132
48Ošlovnik PeterTSK5-184
49Skitek ZdenkoTSK5-344
50Polšak NatašaTRR5-358
51Vrečar ŽeljkoTDR5-413
52Ertl TonePAH5-464
53Popovšek Petersen PeterPAH5-623
54Šijanec BrankoDPD5-634
55Šumej MirkoVAL5-992
56Kosič Šorn KristjanaTRR4-284
57Čujež BorutTRR4-621
58Vrecl Gajšek GizelaPAH4-652
59Merkuš AntonPAH4-1209
60Bozaj AnaPAH3-1257
61Tavzes CvetoVAL3-1363

2.tekma ŠKL 2024

  2.tur. ŠKL 2024, Maribor 23.02.2024     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Korez MilanTMB91046350532193322
2Zafošnik VladimirTDR9972317432133585
3Lotrič StankoTSK8159736513882264
4Munda MarjanORM81570237537393456
5Somer ŠtefanTSM888037302-2643414
6Jerič BojanaKVC8851210532883458
7Ognjanović DraganTSK839733834222-63
8Vidovič FrancVAL81302-663124372
9Kuternik MarjanTRR76542322-223644
10Žerdoner HerminaTRR7579213021903259
11Golob StankoTMB7574348722252-138
12Kodba StankoTMB757035431-3813408
13Visočnik MitjaTMB75541-64835053697
14Mumlek ŠtefanORM7397350132821-386
15Plazar BrankoVAL73961-53834353499
16Plazar NadaVAL73952-8735752-93
17Drev IztokKVC7244213632772-169
18Pučko RudolfTRR713032262-782-18
19Brcko DanijelTRR7128333933111-522
20Grm MiraTMB7-402-682-2533281
21Bohak BrankoPAH6484364021621-318
22Mak RajkoPAH641632061-1352345
23Šeško Horvat SabinaDPD6293337822361-321
24Plavčak LeopoldTRR620838731-6182-47
25Nemšak LeonORM619122821-4043313
26Krga DarkoTSM69821471-4673418
27Cencič MiranTRR6791-732-503202
28Lipnik JožefTRR6752-4131701-54
29Trauner RobertKVC6-26315321101-289
30Majcen ZoranDPD6-1521-40534582-205
31Praprotnik SrečkoTRR6-2052-542-442-107
32Petrič MaksimiljanPAH6-2402-2461-3223328
33Visočnik KatarinaTMB6-52232341-5472-209
34Hasemali FrediTDP6-6181-106231782266
35Radolič IgorDPD52691-3621-2473878
36Hajnšek TanjaTRR5561-4533131-212
37Jelakovič IvanVAL5-1242-421-802-2
38Salamon AntonTMB5-1322561-3422154
39Ošlovnik PeterTSK5-1841-4641-4083688
40Skitek ZdenkoTSK5-3441-4192-2112286
41Salobir NorbertTRR5-4591-25831911-392
42Ertl TonePAH5-46434821-5071-439
43Plevnik DarkoTDR5-6231-4772-272-119
44Popovšek Petersen PeterPAH5-6232762541-753
45Šijanec BrankoDPD5-63421892-3351-488
46Šumej MirkoVAL5-9923871-5321-547
47Kosič Šorn KristjanaTRR4-2841-1471-1332-4
48Randjelović BoškoVAL4-4242351-1481-311
49Vrecl Gajšek GizelaPAH4-6521-2382-581-356
50Golob AnitaTMB4-8531-6212671-299
51Merkuš AntonPAH4-12091-77021751-614
52Kaučič DarkoTSM4-16511-7531-5722-326
53Bozaj AnaPAH3-12571-1201-2631-874
54Lampret FrancTSM3-15211-8061-3531-362

Dobrodelni turnir Lions klub Konjice, 9.3.2024

Spoštovani ljubitelji taroka!

Vabimo vas na 8. dobrodelni tarok turnir, ki bo v organizaciji Lions kluba Konjice  v soboto, 09.03.2024, s pričetkom ob 10.00 uri (prijave do 09.30)
v GOSTIŠČU FINK, Sp. Preloge 44, Slovenske Konjice.

Turnir se bo igral po pravilih TARZS in bo računalniško voden s strani pooblaščenke TARZS.
Predvidoma bo izveden v 4 igralnih krogih po 15/18 iger (zaključek predvidoma ob 17. uri) s premorom za kosilo (po 2. krogu).

Prijavnina znaša 25 € /na osebo in jo plačate na dan turnirja. V prijavnini so všteti stroški kosila in vodenja tekmovanja.

Najboljši bodo prejeli priložnostne nagrade in priznanja.

Čisti izkupiček bomo namenili financiranju šole v naravi otrok iz socialno šibkih družin iz okolice Slovenskih Konjic.

Veselimo se prijetnega druženja in vašega prispevka!
Lions klub Konjice
predsednik 
Emil Martinšek

Prijave na elektronski naslov: samo.pokorn@t-2.net V prijavi navedite ime, priimek in kontaktno mobilno številko. Dodatne informacije: Samo Pokorn (031-734 368)

OSTL – Skupno po 7. turnirjih

 OSTL – Skupno po 7. turnirjih 
     
     
MestoImeTočkeRazlikaTurnirjev
1Makovec Bojan5253757
2Papič Laura5132427
3Breceljnik Borut469807
4Duračković Sead46-1267
5Bojičić Milenko4531907
6Škofic Vinko45-9707
7Rus Marjan4453256
8Rihar Marko4324947
9Peternelj Henrik4123556
10Kovač Janez411846
11Nabergoj Simon4021576
12Veladžič Ibrahim40-317
13Čepon Dušan3814826
14Anderle Andrej389386
15Petelin Tomislav386286
16Ule Evald3724886
17Kavčič Vasja3719916
18Urlep Andrej37-3346
19Mohorič Peter36-4396
20Bauk Mirsad36-6716
21Badovinac Bjelič Irena36-48997
22Trope Mrak Lidija35-45277
23Pestar Branko34-16736
24Peterman Rok3018054
25Bizjak Franc29-1305
26Piskernik Jakob29-11595
27Obleščak Ljubo2811574
28Gaspari Marta28-295
29Gaspari Drago28-12615
30Gostinčar Polonca27-8025
31Ferjan Vili26-12125
32Venta Emil26-20965
33Veselič Renato245934
34Milošević Milan23-11424
35Butina Zvonimir23-39715
36Vrbanec Jože1811783
37Špacapan Alenka181643
38Majcen Zoran1512422
39Gorenc Lado13-2712
40Macuh Janko12-2072
41Jeza Marjan11-6352
42Šušteršič Marko10-13112
43Kobilica Igor10-31463
44Brodnik Gorazd86761
45Bregar Roman86711
46Cilenšek Stane713341
47Koranter Silvester67401
48Dolžan Matjaž6-6691
49Šanjug Mate5-1251
50Golobinek Matjaž5-3251
51Pučko Simon5-3581
52Slapničar Brane5-5221
53Hladnik Boštjan5-5241
54Mohorič Jože5-5341
55Brezovnik Alenka5-18671
56Tancek Jernej4-9571
57Vreča Mitja4-15231
58Vučko Mojca4-16961
59Trček Alojzij3-13531

7.tekma OSTL 23/24

  OSTL 7.tekma   22.02.2024   
      
MestoLicencaIme članaKlubTočkeRazlika
11453Škofic VinkoTDK9955
21578Kavčič VasjaEMO8864
31390Pestar BrankoTDK8769
41610Brodnik GorazdEMO8676
51298Obleščak LjuboEMO8524
61427Nabergoj SimonTAG8420
7669Anderle AndrejTDK7672
8306Bizjak FrancTDK7559
9572Peternelj HenrikTDK7501
101379Kovač JanezTDL7455
111062Gaspari DragoDTŠ7354
121375Majcen ZoranDPD7323
13307Makovec BojanTDK7-82
141449Rihar MarkoEMO7-128
151538Bojičić MilenkoEMO6581
161393Špacapan AlenkaEMO6450
171022Rus MarjanHKR6388
181000Gaspari MartaDTŠ6327
191503Gostinčar PoloncaEMO6298
20283Čepon DušanEMO6274
211441Papič LauraEMO6-60
221361Gorenc LadoEMO6-162
231494Mohorič PeterTDK6-354
241410Dolžan MatjažTDL6-669
251237Veladžič IbrahimEMO5-139
261586Golobinek MatjažEMO5-325
271359Bauk MirsadDTŠ5-392
281529Breceljnik BorutEMO5-508
291611Hladnik BoštjanEMO5-524
301582Trope Mrak LidijaDTŠ5-585
31507Piskernik JakobTDK5-587
321485Butina ZvonimirDTŠ5-667
33944Duračković SeadEMO5-720
34346Ule EvaldEMO4-209
351450Badovinac Bjelič IrenaEMO4-569
361438Ferjan ViliDTŠ4-1057
371587Trček AlojzijEMO3-1353

Vabilo na Skupščino Zveze dne 2.3.2024 po končanem DPP v Tremerjah

Članicam Zveze, ostali, spletna stran
Predsednik TARZS sklicuje Skupščino TARZS s sledečim dnevnim redom:
  1. Izvolitev delovnega predsedstva Skupščine
  2. Seznanitev s finančnimi poročili 2023 pred oddajo na Ajpes in FURS
  3. Potrditev Statuta s popravki (minimalna zakonska določila)
  4. Razrešitev predsednika Zveze in člana ŠO (odstopa M.Jakopiča in Z.Butine) ter razpis nadomestnih volitev za preds. in člana ŠO z imenovanjem volilne komisije
  5. Nabava nove opreme za vodenje turnirjev
  6. Razno
Za točke 2., 3., in 5. bodo na voljo gradiva pri generalni sekretarki od 23.2.2024 naprej – se lahko pošljejo na pisno zahtevo.
Predsednik TARZS, Miran Jakopič
Zapisala: Sabina Šeško Horvat

Skupno po 3. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK610405596
21127Vidmar DragoMMTSK487393913
3205Lotrič StankoMMTSK436385358
4801Žolnir BojanMKVC413373221
5504Kodba StankoMMTMB360272163
61262Pišek IgorMTDL340351772
71378Praprotnik SrečkoKV1TRR330341341
8761Kadunc StaneMVAL329363242
91175Šukljan LorisŠMBKP310372629
10902Hasemali FrediMTDP278353288
111414Sušec IgorKV1DPD275362428
12617Mušič GorazdKV1ORM273353063
131537Milošević MilanKV2EMO270351946
141540Golob Stanko KV3TMB269352202
15508Kodrič JožeMTMB260342679
16247Lakić FikretMMEMO250252411
17872Čosič AnteKV2TDK248332908
1830Štimac CvetkoMMEMO245341669
191364Urlep AndrejKV1HKR243351741
201022Rus MarjanMMHKR239352441
21382Pučko RudolfMMTRR23434844
22734Hribar IgnacKV1BKP230251828
23366Lever RolandaKV1TMB230221445
2427Cilenšek StaneMŠDS23021847
251173Jakopič MiranŠMBKP224351759
26918Filipančič IgorŠMTSK219341686
271379Kovač JanezKV1TDL21030853
28669Anderle AndrejMTDK201322504
291413Marolt Darko KV2TDK196321739
301389Radolič IgorMDPD193332938
311529Breceljnik BorutKV2EMO187321697
321375Majcen ZoranMDPD182341683
331486Kuternik Marjan KV3TRR18029-4
341210Trauner RobertMKVC172341627
35923Godnjavec FranciMMBKP155311434
361190Bastašič MilanMTDR153331324
37310Vizjak Damjan KV3ORM15323418
381269Korez MilanKV1TMB15134307
391248Banko DušanKV1TRR151322223
40306Bizjak FrancMTDK151312245
411004Verčič MilanMHKR14831-133
421591Polenik SlavkoKV3KVC138311388
431104Karat SamoMMKVC1343252
441578Kavčič VasjaKV2EMO12529-585
451427Nabergoj SimonKV1TAG123312185
461133Merkuš AntonKV2PAH12132749
47308Vidovič FrancVAL120211423
48158Ajdišek MilanMBKP117312307
491198Drev IztokMKVC11730962
501260Mastnak NikolajMVAL117222024
511577Plevnik DarkoKV3TDR11432137
52487Veselič RenatoMTDK11132-99
531349Jerič Bojana – KVCMKVC110311486
541553Goršič Igor KV3KVC10829215
551570Šeško SabinaKV2DPD10528-556
561441Papič LauraKV1EMO10432140
571395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH10330722
581557Golob AnitaKV3TMB10030-906
59297Ognjanović DraganKV1TSK9622478
601370Milunič MilovanKV2TDP953157
6111Randjelovič BoškoMMVAL9530-224
6294Vengušt MarjanKV1KVC9330-2103
631573Visočnik MitjaKV3TMB9329-1144
64266Plazar BrankoKV1VAL9231613
651487Šijanec BrankoKV2DPD9129966
661467Vrbanec JožeKV1TDL9032-540
67783Plavčak LeopoldKV1TRR8931-56
681401Heberle TomažKV1TDK873099
6918Smodej JožeMVAL8728-672
701361Gorenc LadoKV1EMO8331-364
711320Skitek ZdenkoKV1TSK8230134
7250Gradišnik DušanMVAL8230-1086
73820Markič  AlojzMMTSK8222397
741254Hajnšek TanjaKV1TRR8030449
751316Kamenšek AnaKV2TRR7830-255
761470Petelin TomislavKV2EMO7628287
771566Marinšek MarjanHKR7621629
781347Vekić PeroKV3TMB7612281
791337Krajnčič IvanKV1TRR7321307
80907Somer ŠtefanKV1TSM7212794
81906Mumlek ŠtefanKV1ORM7028-1747
82639Peterman RokMDTŠ7022-924
83317Medved SamoMMBKP6829747
841440Cvetko Branko TDP6630-820
85463Munda MarjanMORM6430-483
861343Plestenjak FranciKV2EMO6429481
871359Bauk MirsadKV2DTŠ6428-1544
881571Grm MiraKV3TMB6329-1559
891336Lipnik Jožef st.KV2TRR6328-604
901169Voh AlbinKV1PAH6029-164
911416Batistič AndrejKV1HKR6020750
921182Močnik ZdravkoMMTSK5929-379
931617Satler Rok0TSK5521-108
941605Šumej MirkoVAL5226-1207
951090Humar BojanMTSK5211756
961191Brcko DanijelKV1TRR5030-2033
97572Peternelj HenrikMTDK4929-1002
981250Fekonja MilanKV1KVC4928-1231
991538Bojičić MilenkoKV2EMO4829-110
100295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455
101583Kozjek MilošMTDK4629-28
1021583Cencič MiranTRR4527-2819
103104Stegnar JureMMTSK4519-530
104914Vrtovec DušanKV1EMO4428-699
105447Hočevar JožeMTDL4420504
1061595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
1071402Plazar NadaKV2VAL4230-912
1081615Šumnik Drago LukaKVC4229-1963
109283Čepon DušanKV1EMO4119-381
1101404Salobir NorbertKV1TRR3824-1911
1111453Škofic VinkoKV2TDK3820-381
112521Konič  JožeKV3EMO371140
1131096Subotić TinaKV1TSK3311-265
1141197Toplak MirkoMMEL3226-1819
1151000Gaspari Marta DTŠ3219-502
1161266Starkl PeterKV1TDP3111-635
117720Lampret FrancKV1TSM2928-2077
1181180Mlinar VlastaKV2KVC2925-3109
1191567Mak RajkoKV3PAH2910673
1201536Rojs IgorKV2EMO2810773
121346Ule EvaldMEMO2719-1339
122916Koranter SilvesterMTDK2519-45
123461Ivanuša JaniKV1ORM2519-306
1241548Bozaj Ana KV3PAH2225-3233
1251393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1261438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
127509Nemšak LeonŠMORM1826-834
1281582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1291503Gostinčar Polonca EMO181089
1301508Kukovec Peter KV2TMB1726-1155
1311073Jerič SimonMTSK1517-1953
132296Mori BorisKV1TSK14107
1331405Ivekovič SlavkoKV1TRR1317-1745
1341143Pučko SimonKV1ŠDS1220-783
1351434Bregar RomanKV2KTK1219-818
1361390Pestar BrankoKV2TDK719-652
1371430Nikolič MilošKV1TDK618-943
1381392Vrečar ŽeljkoKV1TRR618-1613
1391141Štante SašoMKVC59-624
140485Grivec MilanKV1ORM49-627
141944Duračković SeadKV1EMO318-2207
1421062Gaspari Drago DTŠ218-1831
143213Lapajne MarjanMŠDS29321
1441468Cebin RomanKV2KTK119-1922
1451479Serec Miran KV2ORM19-1063
1461568Košič Šorn KristjanaKV3TRR025-5416
1471398Zafošnik VladimirKV1TDR024-4025
1481494Mohorič Peter KV3TDK022-3806
1491599Gramc Matija BogdanTDL017-174
1501594Teršek RokKV3KVC017-262
1511237Veladžič IbrahimKV1EMO017-738
1521074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
153962Kaučič DarkoKV1TSM017-3150
15438Leko ZoranMŠDS016-605
1551543Šušteršič Marko EMO016-2528
1561614Teršek LucijaKVC015-3888
1571549Felicijan Divjak Nena KVC014-2031
1581616Kornet DanijelTDL014-2047
1591424Venta EmilKV1DTŠ09380
160571Bohak BrankoKV1PAH092
1611231Cebin FrancKV1KTK09-57
1621607Breznikar PeterEMO09-144
16371Slapničar BraneKV1ŠDS09-438
1641463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1651587Trček AlojzijEMO09-1253
1661261Golob DragoKV1TSK08474
1671289Mikola LudvikKV2EMO08-555
1681410Dolžan Matjaž TDL08-1170
1691485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
170942Flek Franc EMO08-1494
1711584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1721450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752
17359Štimac MarjanKV2KTK05-2478

Rezultati 3.turnirja DPP 2024, Rogatec

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRt noviRt stari
1307Makovec BojanŠMTDK250142350565.46404.96
21127Vidmar DragoMMTSK230141726551.18424.02
3872Čosič AnteKV2TDK210132611406.11262.92
41379Kovač JanezKV1TDL200132185350.16112.17
5801Žolnir BojanMKVC190131532422.03337.31
6508Kodrič JožeMTMB180131456421.01218.95
7669Anderle AndrejMTDK170131318406.16251.79
81364Urlep AndrejKV1HKR160131289461.26322.19
9504Kodba StankoMMTMB15013838479.25375.93
101175Šukljan LorisŠMBKP14013663414.80335.42
11205Lotrič StankoMMTSK130122019444.32471.46
12306Bizjak FrancMTDK125121786342.00162.69
13308Vidovič FrancVAL120121527312.09129.39
141004Verčič MilanMHKR115121466386.63239.74
151591Polenik SlavkoKV3KVC110121335347.06230.11
161570Šeško SabinaKV2DPD105121195278.89122.92
171414Sušec IgorKV1DPD100121142365.84307.36
1830Štimac CvetkoMMEMO9512740322.04244.45
191022Rus MarjanMMHKR9012726348.25266.59
201375Majcen ZoranMDPD8512674423.19305.37
211540Golob Stanko KV3TMB8012546298.03205.49
221210Trauner RobertMKVC7812463331.75284.16
231347Vekić PeroKV3TMB7612281235.4967.35
24382Pučko RudolfMMTRR7412248371.85236.04
251577Plevnik DarkoKV3TDR7212-48327.74230.35
26906Mumlek ŠtefanKV1ORM7012-168306.28145.72
271389Radolič IgorMDPD68111483345.68264.68
281316Kamenšek AnaKV2TRR6611911260.85150.30
29761Kadunc StaneMVAL6411899375.19376.93
30266Plazar BrankoKV1VAL6211823301.72173.90
311416Batistič AndrejKV1HKR6011584261.82101.39
321260Mastnak NikolajMVAL5911557275.70218.81
33902Hasemali FrediMTDP5811412377.22371.50
34297Ognjanović DraganKV1TSK5711330330.23174.02
351104Karat SamoMMKVC5611277277.57201.36
361553Goršič Igor KV3KVC5511230320.69224.51
371537Milošević MilanKV2EMO5411206370.44355.71
38617Mušič GorazdKV1ORM5311189315.80290.29
391190Bastašič MilanMTDR5211151299.93306.90
401269Korez MilanKV1TMB5111103296.45289.76
411337Krajnčič IvanKV1TRR501130299.20190.17
42572Peternelj HenrikMTDK4911-21248.19188.90
431173Jakopič MiranŠMBKP4811-168367.07401.87
441441Papič LauraKV1EMO4711-215282.20255.09
451467Vrbanec JožeKV1TDL4611-220300.19217.13
461583Cencič MiranTRR4511-241232.16123.13
47914Vrtovec DušanKV1EMO4411-274303.01144.26
48158Ajdišek MilanMBKP4310843264.02268.21
491248Banko DušanKV1TRR4210839280.18298.16
501487Šijanec BrankoKV2DPD4110755231.97230.52
51923Godnjavec FranciMMBKP4010443284.43299.36
521349Jerič Bojana – KVCMKVC3910317270.01229.77
531404Salobir NorbertKV1TRR3810183242.41123.93
541529Breceljnik BorutKV2EMO3710174317.01314.91
551401Heberle TomažKV1TDK3610164253.46219.69
5650Gradišnik DušanMVAL3510143317.10182.82
57918Filipančič IgorŠMTSK341018301.67293.10
581615Šumnik Drago LukaKVC3310-3227.77170.54
591197Toplak MirkoMMEL3210-12233.17144.51
601370Milunič MilovanKV2TDP3110-16261.82199.59
611133Merkuš AntonKV2PAH3010-59295.94353.83
621180Mlinar VlastaKV2KVC2910-133248.62158.50
63310Vizjak Damjan KV3ORM2810-189262.84251.68
64346Ule EvaldMEMO2710-226232.69143.08
651402Plazar NadaKV2VAL2610-267253.27225.44
6694Vengušt MarjanKV1KVC2510-334315.30261.34
67583Kozjek MilošMTDK2410-369243.37185.64
68720Lampret FrancKV1TSM2310-488247.96173.80
691548Bozaj Ana KV3PAH2210-491226.22111.44
701254Hajnšek TanjaKV1TRR2110-618260.71258.01
711191Brcko DanijelKV1TRR2010-669227.83172.12
721427Nabergoj SimonKV1TAG199534212.26261.68
73509Nemšak LeonŠMORM189387196.16163.59
741508Kukovec Peter KV2TMB179340229.30143.40
75317Medved SamoMMBKP169299185.32212.89
7618Smodej JožeMVAL159238293.10271.85
771566Marinšek MarjanHKR149162233.94241.52
781538Bojičić MilenkoKV2EMO139-50224.32266.99
791320Skitek ZdenkoKV1TSK129-190246.01283.12
80461Ivanuša JaniKV1ORM119-267228.49213.51
811361Gorenc LadoKV1EMO109-446254.21271.47
82487Veselič RenatoMTDK99-459197.29234.21
831395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH89-468251.33276.39
84783Plavčak LeopoldKV1TRR79-486219.38249.58
851392Vrečar ŽeljkoKV1TRR69-535217.31170.69
861141Štante SašoMKVC59-624222.02232.33
87485Grivec MilanKV1ORM49-627150.7370.23
88463Munda MarjanMORM39-858224.34207.86
891359Bauk MirsadKV2DTŠ29-1046241.88253.45
901479Serec Miran KV2ORM19-1063198.69189.31
9111Randjelovič BoškoMMVAL09-1072241.01268.42
921440Cvetko Branko TDP09-1439220.70233.61
931343Plestenjak FranciKV2EMO0814188.08239.44
941262Pišek IgorMTDL08-450202.04371.15
951237Veladžič IbrahimKV1EMO08-480172.56126.09
961198Drev IztokMKVC08-505179.16253.14
971169Voh AlbinKV1PAH08-615202.67189.19
98283Čepon DušanKV1EMO08-620204.58226.60
991182Močnik ZdravkoMMTSK08-640162.76232.22
1001578Kavčič VasjaKV2EMO08-693253.09281.65
1011413Marolt Darko KV2TDK08-765173.68273.06
1021486Kuternik Marjan KV3TRR08-821167.83198.06
1031250Fekonja MilanKV1KVC08-914211.27248.22
1041378Praprotnik SrečkoKV1TRR08-1145268.04420.44
105962Kaučič DarkoKV1TSM08-1651173.70119.55
106944Duračković SeadKV1EMO08-1707151.01203.73
1071568Košič Šorn KristjanaKV3TRR08-2303143.92119.92
1081470Petelin TomislavKV2EMO07-609160.49249.29
1091494Mohorič Peter KV3TDK07-1007124.3179.79
1101571Grm MiraKV3TMB07-1134150.46217.50
1111549Felicijan Divjak Nena KVC07-1135149.1299.47
1121336Lipnik Jožef st.KV2TRR07-1217171.31292.49
1131557Golob AnitaKV3TMB07-1346169.95247.84
1141573Visočnik MitjaKV3TMB07-2034150.09276.33
1151398Zafošnik VladimirKV1TDR07-2775123.39139.25
1161605Šumej MirkoVAL05-1251111.74228.29
11759Štimac MarjanKV2KTK05-247875.1041.26

DTŠ – pomladni 15.2.2024

DTŠ   Pomladni turnir  15.2.2024  
      
Zap.št.št.licencePriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
      
1487Veselič RenatoTDK91043
2977Kocjančič TatjanaDTŠ9700
330Štimac CvetkoEMO81279
41237Veladžič IbrahimEMO8920
51578Kavčič VasjaEMO8785
61427Nabergoj SimonTAG8734
71375Majcen ZoranDPD71154
8247Lakić FikretEMO7864
91587Trček AlojzijEMO7732
1071Slapničar BraneŠDS7699
111062Gaspari DragoDTŠ7381
121494Mohorič PeterTDK7377
1327Cilenšek StaneŠDS7350
141449Rihar MarkoEMO7349
151619Tancek JernejDTŠ7299
161538Bojičić MilenkoEMO7253
171468Cebin RomanKTK7-98
181390Pestar BrankoTDK7-449
191623Vučko MojcaDTŠ6528
201361Gorenc LadoEMO6214
211298Obleščak LjuboEMO6154
221570Šeško SabinaDPD657
23474Volf FrancKTK6-105
241609Kobilica IgorDTŠ6-155
25944Duračković SeadEMO6-179
261393Špacapan AlenkaEMO6-326
271470Petelin TomislavEMO6-548
281410Dolžan MatjažTDL6-755
291426Klemenčič StaneVAL5138
301522Jeza MarjanDTŠ5121
311503Gostinčar PoloncaEMO5-44
321622Zalar MajdaDTŠ5-211
331453Škofic VinkoTDK5-264
341617David RadivajDTŠ5-344
351000Gaspari MartaDTŠ5-666
361606Javornik JanezDTŠ5-947
371620Logar StaneDTŠ5-948
381100Lončar NadaTDL5-1036
391529Breceljnik BorutEMO4-209
401359Bauk MirsadDTŠ4-227
411537Milošević MilanEMO4-402
4259Štimac MarjanKTK4-1303
431422Tepeš AlenkaDTŠ4-1889
441621Šterben EdmondDTŠ3-917
451438Ferjan ViliDTŠ3-967

Razpis za POKALNO TEKMOVANJE EKIP 2024

Članicam Zveze

Trojane, 29.1.2024

Komisija za Pokalno tekmovanje 2024 v sestavi Vasja Kavčič in Stanko Kodba 

ter

ŠKIS ODBOR pri TAROK ZVEZI SLOVENIJE v skladu z 2. členom Pravil tekmovanj ekip v taroku za Pokal TARZS in skladno s sklepom ŠO z dne 29.1.2024, razpisuje 

TEKMOVANJE EKIP ZA POKAL TARZS ZA LETO 2024

Tekmovanje ekip za POKAL TARZS se bo odvijalo v treh delih:

  • Predtekmovanje (do 30.4.2024),
  • Četrtfinale in polfinale (25.5.2024, lokacija bo določena naknadno) in
  • Finale (do 30.11.2024).

Vsa tekmovanja v vseh treh delih se odvijajo v skladu s Pravili tekmovanj ekip v taroku za pokal TARZS (glej https://tarokzveza.si/zveza/akti-in-pravilniki-tarok-zveze-slovenije/pravila-tekmovanj-ekip-v-taroku-za-pokal-tarzs/)

Igralci igrajo po Pravilih tekmovalnega taroka in morajo pri igri upoštevati določbe Pravilnika o osebnih in kolektivnih odgovornostih v TARZS in Etičnega kodeksa.

Društva preko predsednikov društev, klubov in sekcij naj svoje EKIPE PRIJAVIJO najkasneje do četrtka, 29.2.2024 do 20.00 ure na e-poštni naslov: vasja.kavcic@gmail.com

Prijava naj vsebuje ime ekipe, člane ekipe z navedbo matičnega društva in licenčne številke, vodjo ekipe s tel.številko ter rezervnega igralca.

Žrebanje ekip za predtekmovanje bo potekalo v gostišču Hochkraut, Tremerje, v odmoru po tretjem krogu 4. turnirja DP POS v soboto, 2.3.2024. Žrebanje bo vodila Komisija za pokalno 2024, imenovana s strani Škis odbora.

Vse tekme v predtekmovanju se morajo brezpogojno odigrati do 30.4.2024.

Vodja ekipe, ki je gostitelj troboja (nosilec, prvo imenovana ekipa), preveri pred začetkom troboja plačila pri blagajniku Zveze oziroma pobere pred začetkom igranja donacije po 30,00 EUR na ekipo, da se predtekmovalni boji lahko nemoteno začnejo.

Vodja prvo imenovane ekipe, gostitelj, mora poročilo in zapisnike v digitalni obliki poslati na e-poštni naslov: vasja.kavcic@gmail.com takoj, oz. najkasneje v treh dneh po odigranem troboju (lahko fotografija). Originalno poročilo, zapisnike in zbrane donacije pa mora predati blagajniku TARZS (Anton Merkuš) na prvem naslednjem turnirju za DP posameznikov. 

Pomembno:

  1. Ekipo sestavljajo trije igralci/igralke, licencirani pri TARZS. Ekipa lahko prijavi tudi rezervnega igralca.
  2. Igralec/igralka lahko igra v enem tekmovalnem letu ali sezoni le za eno ekipo.
  3. Pristojna komisija ŠO najprej razvrsti vse ekipe, ki so že v letu 2023 igrale v Pokalu TARZS (vsaj dva člana ekipe morata biti ista) glede na lanski rezultat ekipe v Pokalu TARZS (udeleženci polfinala 2023 in ustrezno število najboljših drugo uvrščenih četrtfinalistov) ter po regijskem principu v tri jakostne skupine (bobne). Bobni se nato popolnijo z novimi ekipami po regijskem principu glede na povprečni trenutni raiting članov ekipe.
  4. Ekipa, ki je prvo izžrebana v skupini, je lahko gostiteljica ostalih dveh ekip. Vodje ekip se dogovorijo za kraj in čas igranja.
  5. Troboji se morajo odigrati do datuma, ki ga določi ŠO (30.4.2024).
  6. Za red, mir, točnost in pravilnost je odgovoren vodja ekipe gostitelja. V pomoč sta mu vodji ostalih dveh ekip, ki skupaj sestavljajo tekmovalno razsodišče.
  7. Četrtfinale in polfinale se igra na tisti dan, v kraju in ob času, ki ga določi ŠO in se objavi na spletni strani TARZS (25.5.2024, lokacija bo sporočena naknadno).
  8. V četrtfinale se uvrsti največ 27 ekip iz predtekmovanja (vse zmagovalne ekipe iz predtekmovanja in za popolnitev števila 27 tudi najboljše drugouvrščene ekipe).
  9. Po končanem četrtfinalnem tekmovanju se na podlagi doseženih rezultatov vseh 9 zmagovalnih ekip uvrsti v polfinale.
  10. Ekipe v polfinalu začnejo tekmovanje takoj, ko je opravljen žreb po postopku, ki je zapisan v 10. členu Pravil tekmovanj ekip v taroku za pokal TARZS.
  11. ŠO za četrtfinale in pol finale določi sodnika in tri člansko tekmovalno razsodišče.
  12. Finale POKAL-a TARZS se odigra najkasneje do 30.11.2024, kraj in čas določijo finalisti soglasno ali pa to določi najboljša ekipa iz polfinala. Rezultati se objavijo na spletni strani TARZS.

Za dodatne informacije sta na voljo Vasja Kavčič In Stanko Kodba.

Generalna sekretarka TARZS,

Sabina Šeško Horvat

Predsednik TARZS,

Miran Jakopič

Tekmovalni zapisniki so objavljeni tukaj: https://tarokzveza.si/zveza/akti-in-pravilniki-tarok-zveze-slovenije/

Klubsko prvenstvo TDRR 2023

SKUPNO TDRR 2023
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Pučko RudolfTRR714760
2Banko DušanTRR705137
3Kamenšek AnaTRR704038
4Praprotnik SrečkoTRR685604
5Banko HelenaTRR682934
6Hajnšek TanjaTRR673169
7Brcko DanijelTRR665228
8Kuternik MarjanTRR656176
9Salobir NorbertTRR654402
10Plavčak LeopoldTRR622345
11Lipnik JožefTRR601646
12Cencič MiranTRR58-917
13Antolinc FrancTRR56-2313
14Ivekovič SlavkoTRR52124
15Žerdoner HerminaTRR52-4801
16Zafošnik VladimirTRR501733
17Košič Šorn KristjanaTRR47-4468
18Krajnčič IvanTRR442886
19Polšak NatašaTRR42-7634
20Sekirnik ŽeljkoTRR3811
21Hohkraut JožeTRR35-3594
22Špiljak AlojzTRR33-648
23Stolcer ZlatkoTRR33-3631
24Mrkša PavleTRR32-2379
25Čujež BorutTRR31-3331
26Vrečar ŽeljkoTRR29-462
27Plevnik DarkoTRR221657
28Oset VladoTRR21-3871
29Prevolšek GoranTRR19-806
30Plevnik RomanTRR17-232
31Kaučič VlastaTRR14-1050
32Kidrič SrečkoTRR7300
33Božak ViktorTRR4-320