2.turnir EMONSKI VEČERI 2024 (17.6.2024)

Zmagovalec Emil Venta


EMONSKI VEČERI 2024 – 2.TURNIR / 17.6.2024

Mesto

Ime in Priimek

točke

razlika

 

 

 

 

1

Venta Emil

9

1275

2

Milošević Milan

8

1777

3

Obleščak Ljubo

8

260

4

Žolnir Bojan

7

1082

5

Kavčič Vasja

7

983

6

Špacapan Alenka

7

678

7

Močilnikar Peter

7

292

8

Plestenjak Franci

7

-114

9

Gostinčar Polonca

6

534

10

Petelin Tomislav

6

173

11

Duračković Sead

6

77

12

Breceljnik Borut

6

-256

13

Šušteršič Marko

6

-583

14

Čepon Dušan

6

-760

15

Gorenc Lado

5

-229

16

Trček Alojzij

5

-388

17

Dolžan Matjaž

5

-1568

18

Bojičić Milenko

4

-913

19

Breznikar Peter

4

-1883

ŠKL – skupno po 6. turnirjih

 SKUPNO ŠKL 2024
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Plazar BrankoVAL422908
2Brcko DanijelTRR422628
3Zafošnik VladimirTDR422534
4Šeško Horvat SabinaDPD392724
5Majcen ZoranDPD37-131
6Salobir NorbertTRR37-254
7Hajnšek TanjaTRR361475
8Plevnik DarkoTDR35-24
9Plazar NadaVAL35-1607
10Bohak BrankoPAH342523
11Praprotnik SrečkoTRR341629
12Plavčak LeopoldTRR34-480
13Lampret FrancTSM34-1023
14Korez MilanTMB33140
15Munda MarjanORM321849
16Grm MiraTMB32203
17Visočnik MitjaTMB311269
18Randjelović BoškoVAL30450
19Drev IztokKVC291526
20Kuternik MarjanTRR29982
21Radolič IgorDPD29120
22Cencič MiranTRR29-856
23Vidovič FrancVAL28967
24Ognjanović DraganTSK27938
25Golob StankoTMB26325
26Kaučič DarkoTSM26-5499
27Pučko RudolfTRR25-189
28Lipnik JožefTRR25-790
29Bozaj AnaPAH25-1763
30Lotrič StankoTSK24718
31Nemšak LeonORM24245
32Šumej MirkoVAL24-1411
33Skitek ZdenkoTSK23-234
34Šijanec BrankoDPD221022
35Merkuš AntonPAH22-226
36Voh AlbinPAH21-730
37Vrecl Gajšek GizelaPAH21-1560
38Mak RajkoPAH191540
39Somer ŠtefanTSM1836
40Jerič BojanaKVC18-182
41Golob AnitaTMB18-2542
42Čujež BorutTRR18-2579
43Kodba StankoTMB162463
44Sušec IgorDPD16232
45Kosič Šorn KristjanaTRR16-478
46Kamenšek AnaTRR1597
47Ošlovnik PeterTSK15-917
48Petrič MaksimiljanPAH15-1170
49Polšak NatašaTRR15-4181
50Banko DušanTRR13820
51Mumlek ŠtefanORM1319
52Trauner RobertKVC13-139
53Hasemali FrediTDP13-420
54Jelakovič IvanVAL12540
55Žerdoner HerminaTRR11-356
56Ertl TonePAH10-659
57Popovšek Petersen PeterPAH10-952
58Vrečar ŽeljkoTDR10-1137
59Golob DragoTSK81997
60Lever RolandaTMB8938
61Ivanuša JaniORM8363
62Satler RokTSK7829
63Pahernik MilanDPD7553
64Tavzes CvetoVAL7-1977
65Ivekovič StanislavTRR6249
66Bratušek JožefPAH6156
67Krga DarkoTSM698
68Starkl PeterTDP6-13
69Polenik SlavkoKVC6-146
70Loboda Borut 6-494
71Visočnik KatarinaTMB6-522
72Salamon AntonTMB5-132
73Sluga AndrejVAL5-560
74Cvetko BrankoTDP5-895
75Selič ZvoneVAL3-877

6. tekma ŠKL

  6.tur. ŠKL 2024, Prevalje 14.06.2024     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Šijanec BrankoDPD967834573153368
2Golob DragoTSK819972346312963355
3Bohak BrankoPAH812453849339125
4Zafošnik VladimirTDR8914229832913325
5Praprotnik SrečkoTRR87772-1132893499
6Salobir NorbertTRR819032703692-149
7Sušec IgorDPD8-32131312-6063154
8Lampret FrancTSM773134812752175
9Brcko DanijelTRR754532801-1113376
10Somer ŠtefanTSM743235631-228397
11Pučko RudolfTRR73322-2253481276
12Vrecl Gajšek GizelaPAH7297315832121-73
13Čujež BorutTRR71751-22531393261
14Drev IztokKVC7782-61345294
15Majcen ZoranDPD7301-50232723260
16Munda MarjanORM639236422-441-206
17Lipnik JožefTRR63352247233255
18Plazar BrankoVAL62071-62136502178
19Hajnšek TanjaTRR6912981-2693262
20Plazar NadaVAL63832261-3582170
21Radolič IgorDPD6151-2563193278
22Golob AnitaTMB6-125322921461-500
23Polenik SlavkoKVC6-1461-10062703790
24Randjelović BoškoVAL6-22933042421-575
25Voh AlbinPAH6-3271-2692-95337
26Skitek ZdenkoTSK525938541-3471-248
27Merkuš AntonPAH5802-22824601-152
28Visočnik MitjaTMB5-2221-1942-22-26
29Plevnik DarkoTDR5-32823401-690222
30Ošlovnik PeterTSK5-3852-262-201-339
31Golob StankoTMB5-5812-452181-554
32Ognjanović DraganTSK5-7611-1761-9413356
33Grm MiraTMB4-44421161-3241-236
34Plavčak LeopoldTRR4-5462-531-631-430
35Tavzes CvetoVAL4-6141-7281-382152
36Jerič BojanaKVC4-6261-6022351-59
37Bozaj AnaPAH4-6501-2471-982-305
38Šumej MirkoVAL3-8221-2001-1371-485
39Šeško Horvat SabinaDPD3-9201-4171-3071-196
40Kaučič DarkoTSM3-17911-7971-6821-312

Skupno po 8. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK12079912116
2247Lakić FikretMMEMO892835772
3918Filipančič IgorŠMTSK843955157
4205Lotrič StankoMMTSK790855902
5504Kodba StankoMMTMB762744796
6801Žolnir BojanMKVC755881428
7923Godnjavec FranciMMBKP749917204
81364Urlep AndrejKV1HKR745926389
91591Polenik SlavkoKV3KVC705923455
101127Vidmar DragoMMTSK689874325
111190Bastašič MilanMTDR685926565
121375Majcen ZoranMDPD632904937
131175Šukljan LorisŠMBKP618925017
141389Radolič IgorMDPD600795368
151320Skitek ZdenkoKV1TSK590882657
161414Sušec IgorKV1DPD566892566
17317Medved SamoMMBKP563684773
181262Pišek IgorMTDL547863744
19266Plazar BrankoKV1VAL545883144
20104Stegnar JureMMTSK541764168
2130Štimac CvetkoMMEMO539764707
221540Golob Stanko KV3TMB536784230
231173Jakopič MiranŠMBKP525894135
24902Hasemali FrediMTDP523785234
251022Rus MarjanMMHKR518874805
261210Trauner RobertMKVC512894525
27306Bizjak FrancMTDK502844166
281378Praprotnik SrečkoKV1TRR47582892
29382Pučko RudolfMMTRR467851349
301578Kavčič VasjaKV2EMO46581431
31508Kodrič JožeMTMB448652471
32761Kadunc StaneMVAL446672492
33297Ognjanović DraganKV1TSK442752636
34308Vidovič FrancVAL43075811
351537Milošević MilanKV2EMO421842391
361349Jerič Bojana – KVCMKVC418845812
371133Merkuš AntonKV2PAH41582746
381441Papič LauraKV1EMO406862677
391250Fekonja MilanKV1KVC40582-1413
4018Smodej JožeMVAL39980-120
41366Lever RolandaKV1TMB39869-492
42783Plavčak LeopoldKV1TRR395851625
43617Mušič GorazdKV1ORM393474450
441401Heberle TomažKV1TDK391851188
451379Kovač JanezKV1TDL389771005
461004Verčič MilanMHKR383651530
471197Toplak MirkoMMEL37378-407
48916Koranter SilvesterMTDK370742503
491467Vrbanec JožeKV1TDL36784-29
501529Breceljnik BorutKV2EMO362831376
511570Šeško SabinaKV2DPD356811563
52669Anderle AndrejMTDK356801743
531343Plestenjak FranciKV2EMO355622806
54820Markič  AlojzMMTSK35376781
55487Veselič RenatoMTDK353742701
5650Gradišnik DušanMVAL34781-171
571424Venta EmilKV1DTŠ345451650
5811Randjelovič BoškoMMVAL321731689
59158Ajdišek MilanMBKP312743160
601260Mastnak NikolajMVAL310552327
61872Čosič AnteKV2TDK3086895
62447Hočevar JožeMTDL30655915
6327Cilenšek StaneMŠDS30442771
64734Hribar IgnacKV1BKP296362789
65509Nemšak LeonŠMORM293702067
661269Korez MilanKV1TMB29183-1377
671361Gorenc LadoKV1EMO289721746
681248Banko DušanKV1TRR286642064
691169Voh AlbinKV1PAH27969-1160
701413Marolt Darko KV2TDK27578-930
71639Peterman RokMDTŠ27155294
721393Špacapan AlenkaKV3EMO26550476
73463Munda MarjanMORM261722110
741486Kuternik Marjan KV3TRR25667-3549
751571Grm MiraKV3TMB25080-2678
761553Goršič Igor KV3KVC24857286
771577Plevnik DarkoKV3TDR242791117
781487Šijanec BrankoKV2DPD241421796
791470Petelin TomislavKV2EMO236681156
801405Ivekovič SlavkoKV1TRR23657-1820
811143Pučko SimonKV1ŠDS231441183
82571Bohak BrankoKV1PAH226441765
83305Jelakovič IvanMMVAL207331596
841538Bojičić MilenkoKV2EMO20577780
851416Batistič AndrejKV1HKR20150410
861436Pahernik Milan DPD195232267
87906Mumlek ŠtefanKV1ORM19074-3180
881566Marinšek MarjanHKR19051919
891573Visočnik MitjaKV3TMB18059-1289
90572Peternelj HenrikMTDK17678-2388
911182Močnik ZdravkoMMTSK17568-626
921402Plazar NadaKV2VAL17478-1335
931359Bauk MirsadKV2DTŠ17366-5608
94346Ule EvaldMEMO17159-186
95310Vizjak Damjan KV3ORM15832-69
961191Brcko DanijelKV1TRR15677-4426
9772Sluga Andrej                  KV2VAL15013570
981453Škofic VinkoKV2TDK13567-2142
99914Vrtovec DušanKV1EMO13466-1318
1001440Cvetko Branko TDP13442-861
1011104Karat SamoMMKVC13441-481
1021336Lipnik Jožef st.KV2TRR13062-3198
10394Vengušt MarjanKV1KVC12864-4057
104907Somer ŠtefanKV1TSM12830-550
1051316Kamenšek AnaKV2TRR12757-1177
1061392Vrečar ŽeljkoKV1TRR12551-3645
1071427Nabergoj SimonKV1TAG123451198
1081395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH11956-373
1091198Drev IztokMKVC11730962
1101599Gramc Matija BogdanTDL11461-1722
1111337Krajnčič IvanKV1TRR10848-1259
1121254Hajnšek TanjaKV1TRR10768-2016
1131404Salobir NorbertKV1TRR10566-5912
1141508Kukovec Peter KV2TMB10565-2425
1151557Golob AnitaKV3TMB10062-6407
1161430Nikolič MilošKV1TDK9738-36
1171468Cebin RomanKV2KTK9655-4142
1181370Milunič MilovanKV2TDP9552-2423
119461Ivanuša JaniKV1ORM9338-238
1201289Mikola LudvikKV2EMO882961
121944Duračković SeadKV1EMO8346-2195
1221605Šumej MirkoVAL8267-5773
1231398Zafošnik VladimirKV1TDR7860-5523
1241347Vekić PeroKV3TMB7619-1303
1251266Starkl PeterKV1TDP7521232
1261613Šnabl MilanTMB7029-471
127933Čondič ValterMBKP7020-361
1281130Tomšič Marjan BKP6611641
129720Lampret FrancKV1TSM6371-5917
1301615Šumnik Drago LukaKVC6361-6605
1311090Humar BojanMTSK63202143
132283Čepon DušanKV1EMO6238-2061
1331081Jenko NovkaKV1BKP6211606
1341527Gomboc Jernej KV2TDK6011535
1351469Javornik Aleksander VAL5829-1351
1361136Koren Valdi BKP5811456
137248Pintarič NikoKV1KVC5711826
1381617Satler Rok0TSK5530-645
1391517Bratušek Jožef PAH551140
1401583Cencič MiranTRR5368-8061
141917Mrvar LadoKV1BKP4920-1205
142295Kasalovič Aleš KV3KTK4819-1289
143583Kozjek MilošMTDK4636-2581
1441261Golob DragoKV1TSK4528-700
1451141Štante SašoMKVC4520-1091
1461595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
147577Burja SlavkoKV2TDK4210612
1481494Mohorič Peter KV3TDK3960-11224
149521Konič  JožeKV3EMO371140
1501568Košič Šorn KristjanaKV3TRR3668-9859
1511549Felicijan Divjak Nena KVC3433-2945
1521543Šušteršič Marko EMO3335-3564
1531096Subotić TinaKV1TSK3311-265
1541000Gaspari Marta DTŠ3219-502
1551434Bregar RomanKV2KTK3036-2246
1561180Mlinar VlastaKV2KVC2949-6267
1571567Mak RajkoKV3PAH2910673
1581536Rojs IgorKV2EMO2810773
1591548Bozaj Ana KV3PAH2755-7020
1601237Veladžič IbrahimKV1EMO2636-1668
161485Grivec MilanKV1ORM2519-1214
1621438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
1631582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1641503Gostinčar Polonca EMO181089
1651390Pestar BrankoKV2TDK1528-566
1661073Jerič SimonMTSK1517-1953
167296Mori BorisKV1TSK14107
168962Kaučič DarkoKV1TSM1348-5966
1691062Gaspari Drago DTŠ218-1831
170213Lapajne MarjanMŠDS29321
1711479Serec Miran KV2ORM117-1598
1721419Brglez StanislavKV1TSK19-384
1731616Kornet DanijelTDL037-7617
1741410Dolžan Matjaž EMO021-3223
1751594Teršek RokKV3KVC017-262
1761074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
1771587Trček AlojzijEMO017-2574
17838Leko ZoranMŠDS016-605
17971Slapničar BraneKV1ŠDS016-1595
1801614Teršek LucijaKVC015-3888
1811231Cebin FrancKV1KTK09-57
1821607Breznikar PeterEMO09-144
1831463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1841621Nemanič StaneTDL08-348
1851299Tonkli MiroslavKV3EMO08-432
1861485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
187942Flek Franc EMO08-1494
1881478Paljak Vladimir TMB07-693
1891579Žerdoner HerminaTRR07-1112
1901584Špiljak SlavkoTRR07-1210
19168Selič ZvoneKV2VAL07-1490
1921450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752
19359Štimac MarjanKV2KTK05-2478

Rezultati 8. turnirja DPP – 2024

Izola, 8.6.2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRt. noviRt. stari
11320Skitek ZdenkoKV1TSK250141766776,06513,29
2306Bizjak FrancMTDK230141331602,59343,59
3247Lakić FikretMMEMO210141323905,92574,11
418Smodej JožeMVAL200131999700,3453,45
5307Makovec BojanŠMTDK190131917762,24584,33
6205Lotrič StankoMMTSK180131606842,57588,14
7317Medved SamoMMBKP170131149787,36696,97
81540Golob Stanko KV3TMB160131099757,55445,07
91389Radolič IgorMDPD150121969730,43520,28
101436Pahernik Milan DPD140121773637,24240,67
11902Hasemali FrediMTDP130121490572,53307,98
121364Urlep AndrejKV1HKR125121112615,75573,03
131441Papič LauraKV1EMO12012915644,08488,02
14916Koranter SilvesterMTDK11512791540417,19
15104Stegnar JureMMTSK11012786776,09696,91
161173Jakopič MiranŠMBKP10512744643,07523,87
1711Randjelovič BoškoMMVAL10012580536,21400,03
181599Gramc Matija BogdanTDL9512544597,57327,34
191591Polenik SlavkoKV3KVC9012328584,47588,12
201578Kavčič VasjaKV2EMO8512319657,73571,84
211210Trauner RobertMKVC8012143551,24331,58
22918Filipančič IgorŠMTSK7812-123708,92709,75
2350Gradišnik DušanMVAL76111853618,21334,79
24923Godnjavec FranciMMBKP74111296630,08647,37
251470Petelin TomislavKV2EMO7211997448,51278,38
261570Šeško SabinaKV2DPD7011952505,65345,86
27571Bohak BrankoKV1PAH6811867584,11588,98
281130Tomšič Marjan BKP6611641389,95110,3497
291398Zafošnik VladimirKV1TDR6411626488,71307,25
301081Jenko NovkaKV1BKP6211606383,7562,875
311573Visočnik MitjaKV3TMB6011576598,39265,44
32487Veselič RenatoMTDK5911529610,45495,59
331136Koren Valdi BKP5811456366,2810,1
341404Salobir NorbertKV1TRR5711440565,35267,6
351424Venta EmilKV1DTŠ5611220594,3482,55
361517Bratušek Jožef PAH551140380,9947,11085
37761Kadunc StaneMVAL5411-7532,23354,64
381133Merkuš AntonKV2PAH5311-193553,86252,2
39447Hočevar JožeMTDL5211-963595,56573,08
40266Plazar BrankoKV1VAL5111-1379572,62558,37
411375Majcen ZoranMDPD5010778701,61692,04
421361Gorenc LadoKV1EMO4910726423,23312,53
431537Milošević MilanKV2EMO4810705458,7378,7
441316Kamenšek AnaKV2TRR4710665396,54179,84
45906Mumlek ŠtefanKV1ORM4610488469,25352
461577Plevnik DarkoKV3TDR4510449434,05289,73
471349Jerič Bojana – KVCMKVC4410331523,29493,99
481022Rus MarjanMMHKR4310276389,31353,85
491190Bastašič MilanMTDR4210176577,45743,08
501401Heberle TomažKV1TDK4110152492,57475,63
511393Špacapan AlenkaKV3EMO4010122450,18319,17
52669Anderle AndrejMTDK391080480,07360,3
531414Sušec IgorKV1DPD3810-71476,9367,16
541529Breceljnik BorutKV2EMO3710-77393,62487,47
551571Grm MiraKV3TMB3610-134409,45443,64
561262Pišek IgorMTDL3510-190468,64453,71
571337Krajnčič IvanKV1TRR3410-510379,8306,83
581359Bauk MirsadKV2DTŠ3310-525432,6252,07
591250Fekonja MilanKV1KVC3210-739514,68592,38
60820Markič  AlojzMMTSK3110-1048468,19497,17
611343Plestenjak FranciKV2EMO309765490,16639,13
621127Vidmar DragoMMTSK299347415,56310,52
631538Bojičić MilenkoKV2EMO289332449,61443,2
64872Čosič AnteKV2TDK279192410,89441,74
651175Šukljan LorisŠMBKP26946506,07659,9
661379Kovač JanezKV1TDL25912348,86202,68
67572Peternelj HenrikMTDK249-5332,67365,81
681430Nikolič MilošKV1TDK239-85429,98420,27
69305Jelakovič IvanMMVAL229-181480,95453,74
70933Čondič ValterMBKP219-222371,38356,56
711413Marolt Darko KV2TDK209-415401,1448,63
721494Mohorič Peter KV3TDK199-551345,53159,56
73783Plavčak LeopoldKV1TRR189-588476,25514,26
741568Košič Šorn KristjanaKV3TRR179-702391,57315,85
75801Žolnir BojanMKVC169-727609,12756,83
76297Ognjanović DraganKV1TSK159-855374,55540,74
771453Škofic VinkoKV2TDK149-1118418,51340,74
781402Plazar NadaKV2VAL139-1152329,28356,64
791169Voh AlbinKV1PAH129-1302408,22510,81
80308Vidovič FrancVAL119-1653388,81507,48
811336Lipnik Jožef st.KV2TRR108-329318,76408,49
821416Batistič AndrejKV1HKR98-575365,67478,17
831378Praprotnik SrečkoKV1TRR88-640386,9366,57
841566Marinšek MarjanHKR78-655397,12419,44
851605Šumej MirkoVAL68-936317,02317,2
861467Vrbanec JožeKV1TDL58-951355,71434,09
871405Ivekovič SlavkoKV1TRR48-975266,1270,05
881269Korez MilanKV1TMB38-1037270,01376,75
89346Ule EvaldMEMO28-1090347,03515,72
90382Pučko RudolfMMTRR18-1093328,39446,12
91720Lampret FrancKV1TSM08-1121364,09404,71
921191Brcko DanijelKV1TRR08-1412312,29372,22
931254Hajnšek TanjaKV1TRR07-223256,31242,63
941370Milunič MilovanKV2TDP07-459249,95147,61
951197Toplak MirkoMMEL07-1114292,13478,48
961548Bozaj Ana KV3PAH07-1416246,66284,91
97366Lever RolandaKV1TMB07-1689337,66545,82
981583Cencič MiranTRR07-2894243,92258,51
991410Dolžan Matjaž EMO06-1196190,2170,47
1001615Šumnik Drago LukaKVC06-1252245,24304,4
1011557Golob AnitaKV3TMB06-2254201,97273,13
1021392Vrečar ŽeljkoKV1TRR05-1399215,66199,36