Vabilo na Skupščino Zveze dne 2.3.2024 po končanem DPP v Tremerjah

Članicam Zveze, ostali, spletna stran
Predsednik TARZS sklicuje Skupščino TARZS s sledečim dnevnim redom:
  1. Izvolitev delovnega predsedstva Skupščine
  2. Seznanitev s finančnimi poročili 2023 pred oddajo na Ajpes in FURS
  3. Potrditev Statuta s popravki (minimalna zakonska določila)
  4. Razrešitev predsednika Zveze in člana ŠO (odstopa M.Jakopiča in Z.Butine) ter razpis nadomestnih volitev za preds. in člana ŠO z imenovanjem volilne komisije
  5. Nabava nove opreme za vodenje turnirjev
  6. Razno
Za točke 2., 3., in 5. bodo na voljo gradiva pri generalni sekretarki od 23.2.2024 naprej – se lahko pošljejo na pisno zahtevo.
Predsednik TARZS, Miran Jakopič
Zapisala: Sabina Šeško Horvat

Skupno po 3. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK610405596
21127Vidmar DragoMMTSK487393913
3205Lotrič StankoMMTSK436385358
4801Žolnir BojanMKVC413373221
5504Kodba StankoMMTMB360272163
61262Pišek IgorMTDL340351772
71378Praprotnik SrečkoKV1TRR330341341
8761Kadunc StaneMVAL329363242
91175Šukljan LorisŠMBKP310372629
10902Hasemali FrediMTDP278353288
111414Sušec IgorKV1DPD275362428
12617Mušič GorazdKV1ORM273353063
131537Milošević MilanKV2EMO270351946
141540Golob Stanko KV3TMB269352202
15508Kodrič JožeMTMB260342679
16247Lakić FikretMMEMO250252411
17872Čosič AnteKV2TDK248332908
1830Štimac CvetkoMMEMO245341669
191364Urlep AndrejKV1HKR243351741
201022Rus MarjanMMHKR239352441
21382Pučko RudolfMMTRR23434844
22734Hribar IgnacKV1BKP230251828
23366Lever RolandaKV1TMB230221445
2427Cilenšek StaneMŠDS23021847
251173Jakopič MiranŠMBKP224351759
26918Filipančič IgorŠMTSK219341686
271379Kovač JanezKV1TDL21030853
28669Anderle AndrejMTDK201322504
291413Marolt Darko KV2TDK196321739
301389Radolič IgorMDPD193332938
311529Breceljnik BorutKV2EMO187321697
321375Majcen ZoranMDPD182341683
331486Kuternik Marjan KV3TRR18029-4
341210Trauner RobertMKVC172341627
35923Godnjavec FranciMMBKP155311434
361190Bastašič MilanMTDR153331324
37310Vizjak Damjan KV3ORM15323418
381269Korez MilanKV1TMB15134307
391248Banko DušanKV1TRR151322223
40306Bizjak FrancMTDK151312245
411004Verčič MilanMHKR14831-133
421591Polenik SlavkoKV3KVC138311388
431104Karat SamoMMKVC1343252
441578Kavčič VasjaKV2EMO12529-585
451427Nabergoj SimonKV1TAG123312185
461133Merkuš AntonKV2PAH12132749
47308Vidovič FrancVAL120211423
48158Ajdišek MilanMBKP117312307
491198Drev IztokMKVC11730962
501260Mastnak NikolajMVAL117222024
511577Plevnik DarkoKV3TDR11432137
52487Veselič RenatoMTDK11132-99
531349Jerič Bojana – KVCMKVC110311486
541553Goršič Igor KV3KVC10829215
551570Šeško SabinaKV2DPD10528-556
561441Papič LauraKV1EMO10432140
571395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH10330722
581557Golob AnitaKV3TMB10030-906
59297Ognjanović DraganKV1TSK9622478
601370Milunič MilovanKV2TDP953157
6111Randjelovič BoškoMMVAL9530-224
6294Vengušt MarjanKV1KVC9330-2103
631573Visočnik MitjaKV3TMB9329-1144
64266Plazar BrankoKV1VAL9231613
651487Šijanec BrankoKV2DPD9129966
661467Vrbanec JožeKV1TDL9032-540
67783Plavčak LeopoldKV1TRR8931-56
681401Heberle TomažKV1TDK873099
6918Smodej JožeMVAL8728-672
701361Gorenc LadoKV1EMO8331-364
711320Skitek ZdenkoKV1TSK8230134
7250Gradišnik DušanMVAL8230-1086
73820Markič  AlojzMMTSK8222397
741254Hajnšek TanjaKV1TRR8030449
751316Kamenšek AnaKV2TRR7830-255
761470Petelin TomislavKV2EMO7628287
771566Marinšek MarjanHKR7621629
781347Vekić PeroKV3TMB7612281
791337Krajnčič IvanKV1TRR7321307
80907Somer ŠtefanKV1TSM7212794
81906Mumlek ŠtefanKV1ORM7028-1747
82639Peterman RokMDTŠ7022-924
83317Medved SamoMMBKP6829747
841440Cvetko Branko TDP6630-820
85463Munda MarjanMORM6430-483
861343Plestenjak FranciKV2EMO6429481
871359Bauk MirsadKV2DTŠ6428-1544
881571Grm MiraKV3TMB6329-1559
891336Lipnik Jožef st.KV2TRR6328-604
901169Voh AlbinKV1PAH6029-164
911416Batistič AndrejKV1HKR6020750
921182Močnik ZdravkoMMTSK5929-379
931617Satler Rok0TSK5521-108
941605Šumej MirkoVAL5226-1207
951090Humar BojanMTSK5211756
961191Brcko DanijelKV1TRR5030-2033
97572Peternelj HenrikMTDK4929-1002
981250Fekonja MilanKV1KVC4928-1231
991538Bojičić MilenkoKV2EMO4829-110
100295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455
101583Kozjek MilošMTDK4629-28
1021583Cencič MiranTRR4527-2819
103104Stegnar JureMMTSK4519-530
104914Vrtovec DušanKV1EMO4428-699
105447Hočevar JožeMTDL4420504
1061595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
1071402Plazar NadaKV2VAL4230-912
1081615Šumnik Drago LukaKVC4229-1963
109283Čepon DušanKV1EMO4119-381
1101404Salobir NorbertKV1TRR3824-1911
1111453Škofic VinkoKV2TDK3820-381
112521Konič  JožeKV3EMO371140
1131096Subotić TinaKV1TSK3311-265
1141197Toplak MirkoMMEL3226-1819
1151000Gaspari Marta DTŠ3219-502
1161266Starkl PeterKV1TDP3111-635
117720Lampret FrancKV1TSM2928-2077
1181180Mlinar VlastaKV2KVC2925-3109
1191567Mak RajkoKV3PAH2910673
1201536Rojs IgorKV2EMO2810773
121346Ule EvaldMEMO2719-1339
122916Koranter SilvesterMTDK2519-45
123461Ivanuša JaniKV1ORM2519-306
1241548Bozaj Ana KV3PAH2225-3233
1251393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1261438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
127509Nemšak LeonŠMORM1826-834
1281582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1291503Gostinčar Polonca EMO181089
1301508Kukovec Peter KV2TMB1726-1155
1311073Jerič SimonMTSK1517-1953
132296Mori BorisKV1TSK14107
1331405Ivekovič SlavkoKV1TRR1317-1745
1341143Pučko SimonKV1ŠDS1220-783
1351434Bregar RomanKV2KTK1219-818
1361390Pestar BrankoKV2TDK719-652
1371430Nikolič MilošKV1TDK618-943
1381392Vrečar ŽeljkoKV1TRR618-1613
1391141Štante SašoMKVC59-624
140485Grivec MilanKV1ORM49-627
141944Duračković SeadKV1EMO318-2207
1421062Gaspari Drago DTŠ218-1831
143213Lapajne MarjanMŠDS29321
1441468Cebin RomanKV2KTK119-1922
1451479Serec Miran KV2ORM19-1063
1461568Košič Šorn KristjanaKV3TRR025-5416
1471398Zafošnik VladimirKV1TDR024-4025
1481494Mohorič Peter KV3TDK022-3806
1491599Gramc Matija BogdanTDL017-174
1501594Teršek RokKV3KVC017-262
1511237Veladžič IbrahimKV1EMO017-738
1521074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
153962Kaučič DarkoKV1TSM017-3150
15438Leko ZoranMŠDS016-605
1551543Šušteršič Marko EMO016-2528
1561614Teršek LucijaKVC015-3888
1571549Felicijan Divjak Nena KVC014-2031
1581616Kornet DanijelTDL014-2047
1591424Venta EmilKV1DTŠ09380
160571Bohak BrankoKV1PAH092
1611231Cebin FrancKV1KTK09-57
1621607Breznikar PeterEMO09-144
16371Slapničar BraneKV1ŠDS09-438
1641463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1651587Trček AlojzijEMO09-1253
1661261Golob DragoKV1TSK08474
1671289Mikola LudvikKV2EMO08-555
1681410Dolžan Matjaž TDL08-1170
1691485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
170942Flek Franc EMO08-1494
1711584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1721450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752
17359Štimac MarjanKV2KTK05-2478

Rezultati 3.turnirja DPP 2024, Rogatec

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRt noviRt stari
1307Makovec BojanŠMTDK250142350565.46404.96
21127Vidmar DragoMMTSK230141726551.18424.02
3872Čosič AnteKV2TDK210132611406.11262.92
41379Kovač JanezKV1TDL200132185350.16112.17
5801Žolnir BojanMKVC190131532422.03337.31
6508Kodrič JožeMTMB180131456421.01218.95
7669Anderle AndrejMTDK170131318406.16251.79
81364Urlep AndrejKV1HKR160131289461.26322.19
9504Kodba StankoMMTMB15013838479.25375.93
101175Šukljan LorisŠMBKP14013663414.80335.42
11205Lotrič StankoMMTSK130122019444.32471.46
12306Bizjak FrancMTDK125121786342.00162.69
13308Vidovič FrancVAL120121527312.09129.39
141004Verčič MilanMHKR115121466386.63239.74
151591Polenik SlavkoKV3KVC110121335347.06230.11
161570Šeško SabinaKV2DPD105121195278.89122.92
171414Sušec IgorKV1DPD100121142365.84307.36
1830Štimac CvetkoMMEMO9512740322.04244.45
191022Rus MarjanMMHKR9012726348.25266.59
201375Majcen ZoranMDPD8512674423.19305.37
211540Golob Stanko KV3TMB8012546298.03205.49
221210Trauner RobertMKVC7812463331.75284.16
231347Vekić PeroKV3TMB7612281235.4967.35
24382Pučko RudolfMMTRR7412248371.85236.04
251577Plevnik DarkoKV3TDR7212-48327.74230.35
26906Mumlek ŠtefanKV1ORM7012-168306.28145.72
271389Radolič IgorMDPD68111483345.68264.68
281316Kamenšek AnaKV2TRR6611911260.85150.30
29761Kadunc StaneMVAL6411899375.19376.93
30266Plazar BrankoKV1VAL6211823301.72173.90
311416Batistič AndrejKV1HKR6011584261.82101.39
321260Mastnak NikolajMVAL5911557275.70218.81
33902Hasemali FrediMTDP5811412377.22371.50
34297Ognjanović DraganKV1TSK5711330330.23174.02
351104Karat SamoMMKVC5611277277.57201.36
361553Goršič Igor KV3KVC5511230320.69224.51
371537Milošević MilanKV2EMO5411206370.44355.71
38617Mušič GorazdKV1ORM5311189315.80290.29
391190Bastašič MilanMTDR5211151299.93306.90
401269Korez MilanKV1TMB5111103296.45289.76
411337Krajnčič IvanKV1TRR501130299.20190.17
42572Peternelj HenrikMTDK4911-21248.19188.90
431173Jakopič MiranŠMBKP4811-168367.07401.87
441441Papič LauraKV1EMO4711-215282.20255.09
451467Vrbanec JožeKV1TDL4611-220300.19217.13
461583Cencič MiranTRR4511-241232.16123.13
47914Vrtovec DušanKV1EMO4411-274303.01144.26
48158Ajdišek MilanMBKP4310843264.02268.21
491248Banko DušanKV1TRR4210839280.18298.16
501487Šijanec BrankoKV2DPD4110755231.97230.52
51923Godnjavec FranciMMBKP4010443284.43299.36
521349Jerič Bojana – KVCMKVC3910317270.01229.77
531404Salobir NorbertKV1TRR3810183242.41123.93
541529Breceljnik BorutKV2EMO3710174317.01314.91
551401Heberle TomažKV1TDK3610164253.46219.69
5650Gradišnik DušanMVAL3510143317.10182.82
57918Filipančič IgorŠMTSK341018301.67293.10
581615Šumnik Drago LukaKVC3310-3227.77170.54
591197Toplak MirkoMMEL3210-12233.17144.51
601370Milunič MilovanKV2TDP3110-16261.82199.59
611133Merkuš AntonKV2PAH3010-59295.94353.83
621180Mlinar VlastaKV2KVC2910-133248.62158.50
63310Vizjak Damjan KV3ORM2810-189262.84251.68
64346Ule EvaldMEMO2710-226232.69143.08
651402Plazar NadaKV2VAL2610-267253.27225.44
6694Vengušt MarjanKV1KVC2510-334315.30261.34
67583Kozjek MilošMTDK2410-369243.37185.64
68720Lampret FrancKV1TSM2310-488247.96173.80
691548Bozaj Ana KV3PAH2210-491226.22111.44
701254Hajnšek TanjaKV1TRR2110-618260.71258.01
711191Brcko DanijelKV1TRR2010-669227.83172.12
721427Nabergoj SimonKV1TAG199534212.26261.68
73509Nemšak LeonŠMORM189387196.16163.59
741508Kukovec Peter KV2TMB179340229.30143.40
75317Medved SamoMMBKP169299185.32212.89
7618Smodej JožeMVAL159238293.10271.85
771566Marinšek MarjanHKR149162233.94241.52
781538Bojičić MilenkoKV2EMO139-50224.32266.99
791320Skitek ZdenkoKV1TSK129-190246.01283.12
80461Ivanuša JaniKV1ORM119-267228.49213.51
811361Gorenc LadoKV1EMO109-446254.21271.47
82487Veselič RenatoMTDK99-459197.29234.21
831395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH89-468251.33276.39
84783Plavčak LeopoldKV1TRR79-486219.38249.58
851392Vrečar ŽeljkoKV1TRR69-535217.31170.69
861141Štante SašoMKVC59-624222.02232.33
87485Grivec MilanKV1ORM49-627150.7370.23
88463Munda MarjanMORM39-858224.34207.86
891359Bauk MirsadKV2DTŠ29-1046241.88253.45
901479Serec Miran KV2ORM19-1063198.69189.31
9111Randjelovič BoškoMMVAL09-1072241.01268.42
921440Cvetko Branko TDP09-1439220.70233.61
931343Plestenjak FranciKV2EMO0814188.08239.44
941262Pišek IgorMTDL08-450202.04371.15
951237Veladžič IbrahimKV1EMO08-480172.56126.09
961198Drev IztokMKVC08-505179.16253.14
971169Voh AlbinKV1PAH08-615202.67189.19
98283Čepon DušanKV1EMO08-620204.58226.60
991182Močnik ZdravkoMMTSK08-640162.76232.22
1001578Kavčič VasjaKV2EMO08-693253.09281.65
1011413Marolt Darko KV2TDK08-765173.68273.06
1021486Kuternik Marjan KV3TRR08-821167.83198.06
1031250Fekonja MilanKV1KVC08-914211.27248.22
1041378Praprotnik SrečkoKV1TRR08-1145268.04420.44
105962Kaučič DarkoKV1TSM08-1651173.70119.55
106944Duračković SeadKV1EMO08-1707151.01203.73
1071568Košič Šorn KristjanaKV3TRR08-2303143.92119.92
1081470Petelin TomislavKV2EMO07-609160.49249.29
1091494Mohorič Peter KV3TDK07-1007124.3179.79
1101571Grm MiraKV3TMB07-1134150.46217.50
1111549Felicijan Divjak Nena KVC07-1135149.1299.47
1121336Lipnik Jožef st.KV2TRR07-1217171.31292.49
1131557Golob AnitaKV3TMB07-1346169.95247.84
1141573Visočnik MitjaKV3TMB07-2034150.09276.33
1151398Zafošnik VladimirKV1TDR07-2775123.39139.25
1161605Šumej MirkoVAL05-1251111.74228.29
11759Štimac MarjanKV2KTK05-247875.1041.26

DTŠ – pomladni 15.2.2024

DTŠ   Pomladni turnir  15.2.2024  
      
Zap.št.št.licencePriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
      
1487Veselič RenatoTDK91043
2977Kocjančič TatjanaDTŠ9700
330Štimac CvetkoEMO81279
41237Veladžič IbrahimEMO8920
51578Kavčič VasjaEMO8785
61427Nabergoj SimonTAG8734
71375Majcen ZoranDPD71154
8247Lakić FikretEMO7864
91587Trček AlojzijEMO7732
1071Slapničar BraneŠDS7699
111062Gaspari DragoDTŠ7381
121494Mohorič PeterTDK7377
1327Cilenšek StaneŠDS7350
141449Rihar MarkoEMO7349
151619Tancek JernejDTŠ7299
161538Bojičić MilenkoEMO7253
171468Cebin RomanKTK7-98
181390Pestar BrankoTDK7-449
191623Vučko MojcaDTŠ6528
201361Gorenc LadoEMO6214
211298Obleščak LjuboEMO6154
221570Šeško SabinaDPD657
23474Volf FrancKTK6-105
241609Kobilica IgorDTŠ6-155
25944Duračković SeadEMO6-179
261393Špacapan AlenkaEMO6-326
271470Petelin TomislavEMO6-548
281410Dolžan MatjažTDL6-755
291426Klemenčič StaneVAL5138
301522Jeza MarjanDTŠ5121
311503Gostinčar PoloncaEMO5-44
321622Zalar MajdaDTŠ5-211
331453Škofic VinkoTDK5-264
341617David RadivajDTŠ5-344
351000Gaspari MartaDTŠ5-666
361606Javornik JanezDTŠ5-947
371620Logar StaneDTŠ5-948
381100Lončar NadaTDL5-1036
391529Breceljnik BorutEMO4-209
401359Bauk MirsadDTŠ4-227
411537Milošević MilanEMO4-402
4259Štimac MarjanKTK4-1303
431422Tepeš AlenkaDTŠ4-1889
441621Šterben EdmondDTŠ3-917
451438Ferjan ViliDTŠ3-967

Razpis za POKALNO TEKMOVANJE EKIP 2024

Članicam Zveze

Trojane, 29.1.2024

Komisija za Pokalno tekmovanje 2024 v sestavi Vasja Kavčič in Stanko Kodba 

ter

ŠKIS ODBOR pri TAROK ZVEZI SLOVENIJE v skladu z 2. členom Pravil tekmovanj ekip v taroku za Pokal TARZS in skladno s sklepom ŠO z dne 29.1.2024, razpisuje 

TEKMOVANJE EKIP ZA POKAL TARZS ZA LETO 2024

Tekmovanje ekip za POKAL TARZS se bo odvijalo v treh delih:

  • Predtekmovanje (do 30.4.2024),
  • Četrtfinale in polfinale (25.5.2024, lokacija bo določena naknadno) in
  • Finale (do 30.11.2024).

Vsa tekmovanja v vseh treh delih se odvijajo v skladu s Pravili tekmovanj ekip v taroku za pokal TARZS (glej https://tarokzveza.si/zveza/akti-in-pravilniki-tarok-zveze-slovenije/pravila-tekmovanj-ekip-v-taroku-za-pokal-tarzs/)

Igralci igrajo po Pravilih tekmovalnega taroka in morajo pri igri upoštevati določbe Pravilnika o osebnih in kolektivnih odgovornostih v TARZS in Etičnega kodeksa.

Društva preko predsednikov društev, klubov in sekcij naj svoje EKIPE PRIJAVIJO najkasneje do četrtka, 29.2.2024 do 20.00 ure na e-poštni naslov: vasja.kavcic@gmail.com

Prijava naj vsebuje ime ekipe, člane ekipe z navedbo matičnega društva in licenčne številke, vodjo ekipe s tel.številko ter rezervnega igralca.

Žrebanje ekip za predtekmovanje bo potekalo v gostišču Hochkraut, Tremerje, v odmoru po tretjem krogu 4. turnirja DP POS v soboto, 2.3.2024. Žrebanje bo vodila Komisija za pokalno 2024, imenovana s strani Škis odbora.

Vse tekme v predtekmovanju se morajo brezpogojno odigrati do 30.4.2024.

Vodja ekipe, ki je gostitelj troboja (nosilec, prvo imenovana ekipa), preveri pred začetkom troboja plačila pri blagajniku Zveze oziroma pobere pred začetkom igranja donacije po 30,00 EUR na ekipo, da se predtekmovalni boji lahko nemoteno začnejo.

Vodja prvo imenovane ekipe, gostitelj, mora poročilo in zapisnike v digitalni obliki poslati na e-poštni naslov: vasja.kavcic@gmail.com takoj, oz. najkasneje v treh dneh po odigranem troboju (lahko fotografija). Originalno poročilo, zapisnike in zbrane donacije pa mora predati blagajniku TARZS (Anton Merkuš) na prvem naslednjem turnirju za DP posameznikov. 

Pomembno:

  1. Ekipo sestavljajo trije igralci/igralke, licencirani pri TARZS. Ekipa lahko prijavi tudi rezervnega igralca.
  2. Igralec/igralka lahko igra v enem tekmovalnem letu ali sezoni le za eno ekipo.
  3. Pristojna komisija ŠO najprej razvrsti vse ekipe, ki so že v letu 2023 igrale v Pokalu TARZS (vsaj dva člana ekipe morata biti ista) glede na lanski rezultat ekipe v Pokalu TARZS (udeleženci polfinala 2023 in ustrezno število najboljših drugo uvrščenih četrtfinalistov) ter po regijskem principu v tri jakostne skupine (bobne). Bobni se nato popolnijo z novimi ekipami po regijskem principu glede na povprečni trenutni raiting članov ekipe.
  4. Ekipa, ki je prvo izžrebana v skupini, je lahko gostiteljica ostalih dveh ekip. Vodje ekip se dogovorijo za kraj in čas igranja.
  5. Troboji se morajo odigrati do datuma, ki ga določi ŠO (30.4.2024).
  6. Za red, mir, točnost in pravilnost je odgovoren vodja ekipe gostitelja. V pomoč sta mu vodji ostalih dveh ekip, ki skupaj sestavljajo tekmovalno razsodišče.
  7. Četrtfinale in polfinale se igra na tisti dan, v kraju in ob času, ki ga določi ŠO in se objavi na spletni strani TARZS (25.5.2024, lokacija bo sporočena naknadno).
  8. V četrtfinale se uvrsti največ 27 ekip iz predtekmovanja (vse zmagovalne ekipe iz predtekmovanja in za popolnitev števila 27 tudi najboljše drugouvrščene ekipe).
  9. Po končanem četrtfinalnem tekmovanju se na podlagi doseženih rezultatov vseh 9 zmagovalnih ekip uvrsti v polfinale.
  10. Ekipe v polfinalu začnejo tekmovanje takoj, ko je opravljen žreb po postopku, ki je zapisan v 10. členu Pravil tekmovanj ekip v taroku za pokal TARZS.
  11. ŠO za četrtfinale in pol finale določi sodnika in tri člansko tekmovalno razsodišče.
  12. Finale POKAL-a TARZS se odigra najkasneje do 30.11.2024, kraj in čas določijo finalisti soglasno ali pa to določi najboljša ekipa iz polfinala. Rezultati se objavijo na spletni strani TARZS.

Za dodatne informacije sta na voljo Vasja Kavčič In Stanko Kodba.

Generalna sekretarka TARZS,

Sabina Šeško Horvat

Predsednik TARZS,

Miran Jakopič

Tekmovalni zapisniki so objavljeni tukaj: https://tarokzveza.si/zveza/akti-in-pravilniki-tarok-zveze-slovenije/

Klubsko prvenstvo TDRR 2023

SKUPNO TDRR 2023
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Pučko RudolfTRR714760
2Banko DušanTRR705137
3Kamenšek AnaTRR704038
4Praprotnik SrečkoTRR685604
5Banko HelenaTRR682934
6Hajnšek TanjaTRR673169
7Brcko DanijelTRR665228
8Kuternik MarjanTRR656176
9Salobir NorbertTRR654402
10Plavčak LeopoldTRR622345
11Lipnik JožefTRR601646
12Cencič MiranTRR58-917
13Antolinc FrancTRR56-2313
14Ivekovič SlavkoTRR52124
15Žerdoner HerminaTRR52-4801
16Zafošnik VladimirTRR501733
17Košič Šorn KristjanaTRR47-4468
18Krajnčič IvanTRR442886
19Polšak NatašaTRR42-7634
20Sekirnik ŽeljkoTRR3811
21Hohkraut JožeTRR35-3594
22Špiljak AlojzTRR33-648
23Stolcer ZlatkoTRR33-3631
24Mrkša PavleTRR32-2379
25Čujež BorutTRR31-3331
26Vrečar ŽeljkoTRR29-462
27Plevnik DarkoTRR221657
28Oset VladoTRR21-3871
29Prevolšek GoranTRR19-806
30Plevnik RomanTRR17-232
31Kaučič VlastaTRR14-1050
32Kidrič SrečkoTRR7300
33Božak ViktorTRR4-320

Skupno po 2. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK360263246
21262Pišek IgorMTDL340272222
31378Praprotnik SrečkoKV1TRR330262486
4205Lotrič StankoMMTSK306263339
5761Kadunc StaneMVAL265252343
61127Vidmar DragoMMTSK257252187
7247Lakić FikretMMEMO250252411
8734Hribar IgnacKV1BKP230251828
9366Lever RolandaKV1TMB230221445
1027Cilenšek StaneMŠDS23021847
11801Žolnir BojanMKVC223241689
12902Hasemali FrediMTDP220242876
13617Mušič GorazdKV1ORM220242874
141537Milošević MilanKV2EMO216241740
15504Kodba StankoMMTMB210141325
161413Marolt Darko KV2TDK196242504
171540Golob Stanko KV3TMB189231656
18918Filipančič IgorŠMTSK185241668
191486Kuternik Marjan KV3TRR18021817
201173Jakopič MiranŠMBKP176241927
211414Sušec IgorKV1DPD175241286
221175Šukljan LorisŠMBKP170241966
23382Pučko RudolfMMTRR16022596
241529Breceljnik BorutKV2EMO150221523
2530Štimac CvetkoMMEMO15022929
261022Rus MarjanMMHKR149231715
271389Radolič IgorMDPD125221455
281578Kavčič VasjaKV2EMO12521108
29310Vizjak Damjan KV3ORM12513607
301198Drev IztokMKVC117221467
31923Godnjavec FranciMMBKP11521991
321248Banko DušanKV1TRR109221384
331427Nabergoj SimonKV1TAG104221651
34487Veselič RenatoMTDK10223360
351190Bastašič MilanMTDR101221173
361557Golob AnitaKV3TMB10023440
371269Korez MilanKV1TMB10023204
381375Majcen ZoranMDPD97221009
391395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH95211190
4011Randjelovič BoškoMMVAL9521848
411210Trauner RobertMKVC94221164
421573Visočnik MitjaKV3TMB9322890
431133Merkuš AntonKV2PAH9122808
441364Urlep AndrejKV1HKR8322452
45783Plavčak LeopoldKV1TRR8222430
46820Markič  AlojzMMTSK8222397
47508Kodrič JožeMTMB80211223
481104Karat SamoMMKVC7821-225
491470Petelin TomislavKV2EMO7621896
50158Ajdišek MilanMBKP74211464
511361Gorenc LadoKV1EMO732282
5218Smodej JožeMVAL7219-910
53907Somer ŠtefanKV1TSM7212794
541349Jerič Bojana – KVCMKVC71211169
55639Peterman RokMDTŠ7022-924
561320Skitek ZdenkoKV1TSK7021324
5794Vengušt MarjanKV1KVC6820-1769
581440Cvetko Branko TDP6621619
591343Plestenjak FranciKV2EMO6421467
601370Milunič MilovanKV2TDP642173
611571Grm MiraKV3TMB6322-425
621336Lipnik Jožef st.KV2TRR6321613
631359Bauk MirsadKV2DTŠ6219-498
641566Marinšek MarjanHKR6212467
65463Munda MarjanMORM6121375
661169Voh AlbinKV1PAH6021451
671182Močnik ZdravkoMMTSK5921261
681254Hajnšek TanjaKV1TRR59201067
691260Mastnak NikolajMVAL58111467
701441Papič LauraKV1EMO5721355
711617Satler Rok0TSK5521-108
721553Goršič Igor KV3KVC5318-15
731605Šumej MirkoVAL522144
74317Medved SamoMMBKP5220448
751090Humar BojanMTSK5211756
761401Heberle TomažKV1TDK5120-65
771487Šijanec BrankoKV2DPD5019211
781250Fekonja MilanKV1KVC4920-317
79295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455
8050Gradišnik DušanMVAL4720-1229
81104Stegnar JureMMTSK4519-530
821467Vrbanec JožeKV1TDL4421-320
83447Hočevar JožeMTDL4420504
841595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
851577Plevnik DarkoKV3TDR4220185
86283Čepon DušanKV1EMO4111239
87297Ognjanović DraganKV1TSK3911148
88872Čosič AnteKV2TDK3820297
891453Škofic VinkoKV2TDK3820-381
90521Konič  JožeKV3EMO371140
911538Bojičić MilenkoKV2EMO3520-60
921004Verčič MilanMHKR3319-1599
931096Subotić TinaKV1TSK3311-265
941000Gaspari Marta DTŠ3219-502
95669Anderle AndrejMTDK31191186
961266Starkl PeterKV1TDP3111-635
97266Plazar BrankoKV1VAL3020-210
981191Brcko DanijelKV1TRR3020-1364
991567Mak RajkoKV3PAH2910673
1001591Polenik SlavkoKV3KVC281953
1011536Rojs IgorKV2EMO2810773
102306Bizjak FrancMTDK2619459
103916Koranter SilvesterMTDK2519-45
1041337Krajnčič IvanKV1TRR2310277
105583Kozjek MilošMTDK2219341
1061393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1071438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
1081582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1091503Gostinčar Polonca EMO181089
1101402Plazar NadaKV2VAL1620-645
1111073Jerič SimonMTSK1517-1953
112296Mori BorisKV1TSK14107
113461Ivanuša JaniKV1ORM1410-39
1141405Ivekovič SlavkoKV1TRR1317-1745
1151143Pučko SimonKV1ŠDS1220-783
1161434Bregar RomanKV2KTK1219-818
1171316Kamenšek AnaKV2TRR1219-1166
1181379Kovač JanezKV1TDL1017-1332
1191615Šumnik Drago LukaKVC919-1960
1201390Pestar BrankoKV2TDK719-652
1211430Nikolič MilošKV1TDK618-943
122720Lampret FrancKV1TSM618-1589
123944Duračković SeadKV1EMO310-500
1241062Gaspari Drago DTŠ218-1831
125213Lapajne MarjanMŠDS29321
1261468Cebin RomanKV2KTK119-1922
127572Peternelj HenrikMTDK018-981
1281599Gramc Matija BogdanTDL017-174
1291594Teršek RokKV3KVC017-262
130914Vrtovec DušanKV1EMO017-425
131509Nemšak LeonŠMORM017-1221
1321398Zafošnik VladimirKV1TDR017-1250
1331508Kukovec Peter KV2TMB017-1495
1341074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
1351568Košič Šorn KristjanaKV3TRR017-3113
13638Leko ZoranMŠDS016-605
137906Mumlek ŠtefanKV1ORM016-1579
1381570Šeško SabinaKV2DPD016-1751
1391197Toplak MirkoMMEL016-1807
1401543Šušteršič Marko EMO016-2528
1411583Cencič MiranTRR016-2578
1421548Bozaj Ana KV3PAH015-2742
1431494Mohorič Peter KV3TDK015-2799
1441180Mlinar VlastaKV2KVC015-2976
1451614Teršek LucijaKVC015-3888
1461616Kornet DanijelTDL014-2047
1471404Salobir NorbertKV1TRR014-2094
1481424Venta EmilKV1DTŠ09380
1491416Batistič AndrejKV1HKR09166
150571Bohak BrankoKV1PAH092
1511231Cebin FrancKV1KTK09-57
152308Vidovič FrancVAL09-104
1531607Breznikar PeterEMO09-144
1541237Veladžič IbrahimKV1EMO09-258
15571Slapničar BraneKV1ŠDS09-438
1561463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1571392Vrečar ŽeljkoKV1TRR09-1078
158346Ule EvaldMEMO09-1113
1591587Trček AlojzijEMO09-1253
160962Kaučič DarkoKV1TSM09-1499
1611261Golob DragoKV1TSK08474
1621289Mikola LudvikKV2EMO08-555
1631618Dolžan MatjažEMO08-1170
1641485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
165942Flek Franc EMO08-1494
1661549Felicijan Divjak Nena KVC07-896
1671584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1681450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752

Rezultati 2. turnirja DPP 2024, Portal, Lj

2. turnir DP POS 2024, TARZS, 27.1.2024,   Portal, Ljubljana

Št. udeležencev: 146

Zmagovalec: Stanko Lotrič

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRating noviRating stari
1205Lotrič StankoMMTSK250152160471.46249.93
2366Lever RolandaKV1TMB230141838344.58122.59
3801Žolnir BojanMKVC210141755337.31230.35
41127Vidmar DragoMMTSK20014656424.02327.92
51378Praprotnik SrečkoKV1TRR190131540420.44336.34
6761Kadunc StaneMVAL180131350376.93289.12
71537Milošević MilanKV2EMO170131268355.71255.50
8734Hribar IgnacKV1BKP160131222344.07149.51
91529Breceljnik BorutKV2EMO150131203314.91147.59
101262Pišek IgorMTDL140131087371.15331.44
111414Sušec IgorKV1DPD13013879307.36251.98
121578Kavčič VasjaKV2EMO12513839281.65164.39
131413Marolt Darko KV2TDK120121655273.06243.04
14923Godnjavec FranciMMBKP115121558299.36239.17
15307Makovec BojanŠMTDK110121274404.96424.07
16902Hasemali FrediMTDP105121186371.50297.39
17617Mušič GorazdKV1ORM100121154290.29180.68
181395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH95121124276.39173.97
191175Šukljan LorisŠMBKP90121036335.42277.40
201248Banko DušanKV1TRR85121005298.16241.72
211133Merkuš AntonKV2PAH80121004353.83195.95
22820Markič  AlojzMMTSK7812858274.21243.91
231470Petelin TomislavKV2EMO7612805249.29152.90
241190Bastašič MilanMTDR7412708306.90231.86
2518Smodej JožeMVAL7212705271.85119.45
261320Skitek ZdenkoKV1TSK7012553283.12194.09
2794Vengušt MarjanKV1KVC6812536261.34136.50
281173Jakopič MiranŠMBKP6612357401.87336.40
291343Plestenjak FranciKV2EMO6412309239.44175.92
301359Bauk MirsadKV2DTŠ6212266253.4598.81
31247Lakić FikretMMEMO6012237320.72332.37
321254Hajnšek TanjaKV1TRR59111721258.01132.97
331260Mastnak NikolajMVAL58111467218.81106.88
34158Ajdišek MilanMBKP57111363268.21220.42
351210Trauner RobertMKVC56111033284.16281.59
36918Filipančič IgorŠMTSK5511909293.10390.38
371336Lipnik Jožef st.KV2TRR5411835292.49151.13
381553Goršič Igor KV3KVC5311834224.5190.20
391090Humar BojanMTSK5211756209.48114.56
401401Heberle TomažKV1TDK5111610219.69163.09
411487Šijanec BrankoKV2DPD5011587230.52146.00
421022Rus MarjanMMHKR4911483266.59293.44
43295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455214.45124.55
441375Majcen ZoranMDPD4711427305.37273.26
45783Plavčak LeopoldKV1TRR4611421249.58184.70
46104Stegnar JureMMTSK4511360247.30113.05
47487Veselič RenatoMTDK4411356234.21259.83
481440Cvetko Branko TDP4311333233.61175.60
491577Plevnik DarkoKV3TDR4211321230.35173.97
50639Peterman RokMDTŠ4111239252.18182.41
511573Visočnik MitjaKV3TMB4011137276.33269.19
521364Urlep AndrejKV1HKR391152322.19300.59
531453Škofic VinkoKV2TDK381149229.96154.98
54521Konič  JožeKV3EMO371140230.9864.90
551361Gorenc LadoKV1EMO361132271.47289.56
561538Bojičić MilenkoKV2EMO35118266.99146.09
571557Golob AnitaKV3TMB3411-120247.84240.99
581004Verčič MilanMHKR3311-189239.74132.17
591269Korez MilanKV1TMB3211-385289.76284.01
60669Anderle AndrejMTDK31101370251.79180.88
611427Nabergoj SimonKV1TAG3010812261.68323.79
621567Mak RajkoKV3PAH2910673168.30182.39
631591Polenik SlavkoKV3KVC2810483230.11217.81
641198Drev IztokMKVC2710444253.14322.87
65508Kodrič JožeMTMB2610429218.95268.64
66916Koranter SilvesterMTDK2510306219.50189.01
67447Hočevar JožeMTDL2510306241.21165.44
681337Krajnčič IvanKV1TRR2310277190.17158.49
69872Čosič AnteKV2TDK2210245262.92221.18
70463Munda MarjanMORM2110201207.86220.58
711389Radolič IgorMDPD2010117264.68258.99
721540Golob Stanko KV3TMB191090205.49256.53
731503Gostinčar Polonca EMO181089124.8627.44
741605Šumej MirkoVAL171077228.29195.71
751349Jerič Bojana – KVCMKVC161065229.77278.05
761441Papič LauraKV1EMO151018255.09263.89
77296Mori BorisKV1TSK14107203.0778.85
781405Ivekovič SlavkoKV1TRR1310-55202.7195.67
791434Bregar RomanKV2KTK1210-94138.78100.26
801182Močnik ZdravkoMMTSK1110-221232.22216.28
811467Vrbanec JožeKV1TDL1010-257217.13245.42
821615Šumnik Drago LukaKVC910-292170.54112.20
831402Plazar NadaKV2VAL810-400225.44223.78
841143Pučko SimonKV1ŠDS710-425264.47260.96
851430Nikolič MilošKV1TDK610-622250.49151.48
86266Plazar BrankoKV1VAL510-635173.90217.67
871617Satler Rok0TSK410-802182.63184.57
881571Grm MiraKV3TMB310-841217.50224.62
89213Lapajne MarjanMŠDS29321108.9950.06
901169Voh AlbinKV1PAH19210189.19226.69
91583Kozjek MilošMTDK0962185.64172.65
92306Bizjak FrancMTDK092162.69232.92
93571Bohak BrankoKV1PAH092217.34224.93
941594Teršek RokKV3KVC09-5201.30140.50
951599Gramc Matija BogdanTDL09-7155.00112.80
96572Peternelj HenrikMTDK09-46188.90164.09
97308Vidovič FrancVAL09-104129.3937.16
981607Breznikar PeterEMO09-144109.3410.10
9930Štimac CvetkoMMEMO09-242244.45339.68
100317Medved SamoMMBKP09-276212.89180.98
1011582Trope Mrak LidijaDTŠ09-288234.62177.26
102509Nemšak LeonŠMORM09-304163.59139.38
1031191Brcko DanijelKV1TRR09-328172.12245.24
1041398Zafošnik VladimirKV1TDR09-337139.25140.55
1051390Pestar BrankoKV2TDK09-356182.65199.90
10611Randjelovič BoškoMMVAL09-365268.42295.22
1071370Milunič MilovanKV2TDP09-470199.59233.86
1081595Spruk AleksanderKV3TDK09-536173.70235.62
109382Pučko RudolfMMTRR09-801236.04285.76
1101250Fekonja MilanKV1KVC09-882248.22272.82
1111468Cebin RomanKV2KTK09-883153.69142.23
1121316Kamenšek AnaKV2TRR09-1072150.30207.54
1131392Vrečar ŽeljkoKV1TRR09-1078170.69170.04
114346Ule EvaldMEMO09-1113143.08126.01
1151104Karat SamoMMKVC09-1154201.36274.85
1161587Trček AlojzijEMO09-1253183.5432.70
1171180Mlinar VlastaKV2KVC09-1563158.5096.93
11850Gradišnik DušanMVAL09-1709182.82250.43
11938Leko ZoranMŠDS0855178.51106.64
1201000Gaspari Marta DTŠ08-192159.67212.75
121906Mumlek ŠtefanKV1ORM08-342145.72131.63
122914Vrtovec DušanKV1EMO08-375144.26158.70
1231289Mikola LudvikKV2EMO08-55595.8714.47
1241508Kukovec Peter KV2TMB08-587143.40188.80
1251197Toplak MirkoMMEL08-806144.51156.30
1261393Špacapan AlenkaKV3EMO08-850147.58166.63
1271486Kuternik Marjan KV3TRR08-1018198.06303.32
1281616Kornet DanijelTDL08-1134117.0367.28
1291062Gaspari Drago DTŠ08-1164146.06147.40
1301618Dolžan MatjažEMO08-1170121.5710.10
131720Lampret FrancKV1TSM08-1251173.80226.86
1321568Košič Šorn KristjanaKV3TRR08-1530119.92140.14
1331074Jerič BojanaKV1TSK08-1587169.99174.39
1341494Mohorič Peter KV3TDK08-163179.79112.29
1351614Teršek LucijaKVC08-1754118.31102.04
1361583Cencič MiranTRR08-1760123.13146.18
1371548Bozaj Ana KV3PAH08-1986111.44151.49
1381549Felicijan Divjak Nena KVC07-89699.4753.79
1391570Šeško SabinaKV2DPD07-904122.92189.57
1401379Kovač JanezKV1TDL07-1119112.17204.93
14127Cilenšek StaneMŠDS07-1124190.88381.92
1421543Šušteršič Marko EMO07-1245145.53170.44
1431404Salobir NorbertKV1TRR07-1302123.93121.99
1441073Jerič SimonMTSK07-2004104.12172.92
1451438Ferjan ViliKV2DTŠ06-92480.95131.51
1461450Badovinac Bjelič Irena EMO06-175264.9833.74

1.tekma ŠKL 2024

  1.tur. ŠKL 2024, Rogatec 19.01.2024     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Šeško Horvat SabinaDPD91398371131813506
2Brcko DanijelTRR81080344334012236
3Randjelović BoškoVAL8100435452673392
4Korez MilanTMB827731632-2393353
5Lotrič StankoTSK767521421953466
6Lampret FrancTSM765123733092305
7Zafošnik VladimirTDR76161-9235573151
8Radolič IgorDPD73782-7133392110
9Plazar BrankoVAL7166329236161-742
10Golob StankoTMB7872-782-453210
10Plavčak LeopoldTRR78732611-3773203
12Hajnšek TanjaTRR646936201-248297
13Kamenšek AnaTRR64131-3292893653
14Ivekovič StanislavTRR62491-103592200
15Salobir NorbertTRR615533411-205219
16Plevnik DarkoTDR6-31224234241-697
17Plazar NadaVAL6-24334162-1961-463
18Mumlek ŠtefanORM6-3781-6332793176
19Loboda Borut 6-49431141-695287
20Kuternik MarjanTRR52392-61-2942539
21Bohak BrankoPAH5200217722711-248
22Kaučič DarkoTSM5-30221461-504256
23Golob AnitaTMB5-3501-6851-2053540
24Polšak NatašaTRR5-3581-27434011-485
25Vrečar ŽeljkoTRR5-4131-55934431-297
26Cencič MiranTRR5-4892-1422561-403
27Lipnik JožefTRR4-3831-981-373288
28Čujež BorutTRR4-6211-2052-1841-232
29Majcen ZoranDPD4-14432-1361-1151-1192
30Somer ŠtefanTSM3-12761-4381-4901-348
31Tavzes CvetoVAL3-13631-7661-3171-280

Liga Pagat Hoče 2023

Liga-PAGAT-KONCNI-REZULTATI 2023

LIGA PAGAT HOČE-SLIVNICA 2023

M

Priimek in ime

TOČ

RAZL

1

MERKUŠ ANTON     

114

6366

2

VISOČNIK MITJA              

112

9182

3

VOH ALBIN           

112

7554

4

BOHAK BRANKO              

111

6342

5

KOBALEJ LEOPOLD          

111

5578

6

KRAJNC MAJDA        

101

4141

7

BRATUŠEK JOŽEF    

96

-1145

8

MAK RAJKO                   

94

2089

9

BRCKO DANIJEL       

90

3524

10

PURKHARD DUŠAN 

89

-2629

11

ERTL ANTON           

87

-5608

12

VRECL GAJŠEK GIZELA

79

2486

13

VISOČNIK KATARINA 

75

-6174

14

BOZAJ ANA                   

73

-3780

15

DEDIĆ LJUBO                     

72

-8461

16

POPOUŠEK PETER       

66

-2913

17

STIPETIČ ANA             

49

-269

18

PETRIČ MAKS            

46

-2335

19

BREGANT JOŽE            

40

-4610

20

MALEK KARLI                                   

37

-1248

21

GEISER BOJAN             

26

-2726

22

GRM MIRA                    

17

-982

23

RADIĆ MILOJKO           

14

1301

24

TRATNIK DOROTEJA    

14

-713

25

JECELJ STANISLAV       

6

-113

 

Licence na dan 22.1.2024

 KlubNazivŠt.licenc
1EMOTarok društvo Emona35
2TSKŠportno društvo Kelt Prevalje22
3TDKTarok društvo Kranj21
4KVCDružabno društvo Kaval18
5TRRTD Rogatec-Rogaška17
6TMBTarok klub Maribor16
7VALValat Rimske Toplice15
8BKPBridge klub Tartini Piran13
9TDPTarok društvo XXI Ptuj13
10DTŠDruštvo Tarok Škofljica12
11PAHDDI Pagat Hoče-Slivnica11
12ORMTD Ormož “Štraus”11
13TDLTarok društvo Ljubljana8
14HKRBalinarski klub Huje7
15ŠDSŠportno društvo Stična, tarok sek.6
16KTKKočevski tarok klub Kočevje6
17DPDDruštvo Pikova dama5
18TDRTarok društvo Rogaška4
19TSMDruštvo upokojencev Malečnik3
20MELŠportno društvo Mega Laško2
21TAGŠportno društvo tarok Tagoss Lože1
  Skupaj:246

Podeljeni nazivi 2023

ŠO je podeljene nazive enoglasno potrdil na dopisni seji z dne 27.12.2023.

ČlanIme članaKlubPodeljeno 2023Doseženo 2023Kategorija 2022Opombe
1104Karat SamoKVCMMMMMNa enem DP osvojil 15% točk, 5 x osvojil naziv M
158Ajdišek MilanBKPMMKV1Na 8 DP se je uvrstil med 70 igralcev, 5 x osvojil naziv KV1
1210Trauner RobertKVCMMKV1Na enem DP osvojil 7% točk, 5 x osvojil KV1
1262Pišek IgorTDLMMKV1Na enem DP osvojil 7% točk, 5 x osvojil KV1
447Hočevar JožeTDLMMKV1Na treh DP se je uvrstil med 50 RT igralcev, 5 x osvojil naziv KV1
1364Urlep AndrejHKRKV1MKV3Na enem DP osvojil 15% točk, ker je imel prej naziv KV3 se mu podeli en naziv nižje
1404Salobir NorbertTRRKV1KV1KV2Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1405Ivekovič SlavkoTRRKV1KV1KV2Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1416Batistič AndrejHKRKV1KV1KV2Na treh DP osvojil 2% točk, 2 x osvojil KV2
1467Vrbanec JožeTDLKV1KV1KV2Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1316Kamenšek AnaTRRKV2KV1KV3Na enem DP osvojila 7% točk, ker je imela prej naziv KV3 se ji podeli en naziv nižje
1578Kavčič VasjaEMOKV2KV1 Na enem DP osvojil 7% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
577Burja SlavkoTDKKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1395Vrecl Gajšek GizelaPAHKV2KV2KV3Na enem DP osvojila 3% točk
1466Kuk VojkoEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 3% točk
1479Serec MiranORMKV2KV2 KV3Na enem DP osvojil 3% točk
1536Rojs IgorEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 3% točk
1570Šeško SabinaDPDKV2KV2KV3Na enem DP osvojila 3% točk
1527Gomboc JernejTDKKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1529Breceljnik BorutEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1414Marolt DarkoTDKKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1537Milošević MilanEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1468Cebin RomanKTKKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1484Poklukar AndrejTDKKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1508Kukovec PeterTMBKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1538Bojičić MilenkoEMOKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1540Golob StankoTMBKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1573Visočnik MitjaTMBKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1577Plevnik DarkoTDRKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1591Polenik SlavkoKVCKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1594Teršek RokKVCKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1595Spruk AleksanderTDKKV3KV3 Na enem DP osvojil 1% točk
1111Mohorič JožeTDKKV3KV3 Udeležil 5 turnirjev na dveh DP
1486Kuternik MarjanTRRKV3KV3 Nastopil na 5 turnirjih dveh DP
1548Bozaj AnaPAHKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP
1556Purkhard DušanPAHKV3KV3 Nastopil na 5 turnirjih dveh DP
1557Golob AnitaTMBKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP
1568Košič Šorn KristjanaTRRKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP
1571Grm MiraTMBKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP

Obvestilo za sezono 2024

Poziv za plačilo licenčnine za sezono 2024 (10,00 EUR na osebo)

Članicam TARZS,

  1. Licenco za svoje člane za sezono 2024 poravnajte najkasneje do 8.1.2024 in sicer na račun TARZS:

         SI56 6100 0001 3856 603  (DELAVSKA HRANILNICA d.d. LJUBLJANA, Tarok zveza Slovenije).

         Potrdilo o plačilu in seznam članov pošljite na elektronski naslov registracijskakomisija@gmail.com

  1. Rok za prestope med klubi se izteče 5.1.2024, administrativni strošek prestopa je 5,00 EUR na osebo. Za prestop posredujte izpisnico, pristopno izjavo ter potrdilo o plačilu na registracijskakomisija@gmail.com

          Registracijska komisija

          Gizela Vrecl Gajšek, predsednica

ŠKL 2023 – zmagovalec je Zoran Majcen

 SKUPNO ŠKL 2023 
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Majcen ZoranDPD647894
2Križanič DaniloTMB607194
3Randjelović BoškoVAL605679
4Skitek ZdenkoTSK595827
5Korez MilanTMB593504
6Pučko RudolfTRR574518
7Šeško Horvat SabinaDPD563952
8Munda MarjanORM562290
9Bastašić MilanTDR544472
10Praprotnik SrečkoTRR541919
11Hajnšek TanjaTRR533520
12Merkuš AntonPAH523906
13Voh AlbinPAH521134
14Visočnik MitjaTMB51966
15Plavčak LeopoldTRR51858
16Cencič MiranTRR492531
17Plazar BrankoVAL491405
18Brcko DanijelTRR49-1460
19Kuternik MarjanTRR47-791
20Salobir NorbertTRR47-1083
21Bozaj AnaPAH47-1218
22Lotrič StankoTSK461455
23Grm MiraTMB450
24Zafošnik VladimirTDR43923
25Filipančič IgorTSK423249
26Golob StankoTMB42786
27Kaučič DarkoTSM42-4592
28Bohak BrankoPAH411842
29Golob DragoTSK41104
30Plazar NadaVAL41-3377
31Lampret FrancTSM39-2510
32Golob AnitaTMB39-5585
33Lipnik JožefTRR38-3215
34Čujež BorutTRR37-3230
35Cvetko BrankoTDP363118
36Vrečar ŽeljkoTDR331772
37Hasemali FrediTDP331472
38Vrecl Gajšek GizelaPAH312279
39Vidovič FrancVAL30907
40Radolič IgorDPD271989
41Mumlek ŠtefanORM2660
42Popovšek Petersen PeterPAH26-43
43Purkhard DušanPAH26-1656
44Nemšak LeonORM25-1573
45Tavzes CvetoVAL24-4186
46Kosič Šorn KristjanaTRR24-6472
47Ivanuša JaniORM231666
48Kukovec PeterTMB23-713
49Starkl PeterTDP23-784
50Salamon ToneTMB21-898
51Ognjanović DraganTSK21-1317
52Jelakovič IvanVAL20838
53Gradišnik DušanVAL20685
54Kodba StankoTMB20395
55Somer ŠtefanTSM20-283
56Radić MilenkoTMB186
57Petrič MaksimiljanPAH18-2216
58Polšak NatašaTRR18-4830
59Krga DarkoTSM17737
60Grivec MilanORM16-19
61Šumej MirkoVAL16-4573
62Šijanec BrankoDPD15-13
63Selič ZvoneVAL15-772
64Visočnik KatarinaTMB15-1724
65Sluga AndrejVAL141651
66Grivec DarinkaORM14274
67Ciglar AndrejORM131845
68Ošlovnik PeterTSK13137
69Banko DušanTRR13-29
70Kamenšek AnaTRR13-2261
71Milunič MilovanTDP12-422
72Kodrič JožeTMB11-98
73Serec MiranORM11-457
74Plevnik DarkoTDR10-888
75Vizjak DamjanORM10-968
76Krajnc DavidORM9940
77Polenik SlavkoKVC9-604
78Golob MarjanTSM9-2265
79Vekić PeroTMB8351
80Mak RajkoPAH71173
81Bratušek JožefPAH7449
82Teršek RokKVC7427
83Derbuc DarkoTDP7148
84Brezovnik MihaelaTSK7-295
85Mrkša PavleTRR6203
86Špiljak SlavkoTRR6131
87Goršič IgorVAL658
88Palja VladimirTMB6-204
89Zadravec ZlatkoORM6-478
90Ivekovič StanislavTRR5150
91Lebar TomažORM5137
92Kolarič MatijaORM5-136
93Janežič LojzeTSK5-877
94Lazar RajkoORM5-893
95Kadunc StaneVAL4593
96Juvanc RozalijaVAL4-477
97Božič JožeTSK4-670
98Gavez ViljemTSK4-742
99Teršek LucijaKVC3-1087
100Kropivnik IdaTSK3-2861

10.tekma ŠKL

  10.tur. ŠKL 2023, Maribor 15.12.2023     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Munda MarjanORM91738395332573528
2Majcen ZoranDPD959931473643388
3Starkl PeterTDP81077350133052271
4Hasemali FrediTDP887733972-1333613
5Kuternik MarjanTRR873635282683140
6Bohak BrankoPAH872622393943393
7Skitek ZdenkoTSK8725328435672-126
8Bastašić MilanTDR7140037191-32531006
9Merkuš AntonPAH7633212921113393
10Korez MilanTMB75532-9335022144
11Cvetko BrankoTDP7531212703460
22Golob DragoTSK74591-20431193544
12Plavčak LeopoldTRR7449210434032-58
13Vidovič FrancVAL7427321036191-402
14Kodba StankoTMB728131621-6023721
15Praprotnik SrečkoTRR728133212-80240
16Ošlovnik PeterTSK71411-49134623170
17Golob AnitaTMB7-8132661-6573310
18Voh AlbinPAH7-104333232231-659
19Vrecl Gajšek GizelaPAH7-14232012-172-326
20Hajnšek TanjaTRR6568211635341-82
21Plazar BrankoVAL632134571-172236
24Salamon ToneTMB6162-101-4733499
25Somer ŠtefanTSM6833301-1432-179
26Lotrič StankoTSK6-22032272901-537
27Lipnik JožefTRR6-2621-29131512-122
28Kaučič DarkoTSM6-3432-14134511-653
29Čujež BorutTRR6-7171-8992593123
30Lampret FrancTSM535821821-1342310
31Radolič IgorDPD510122701-562-113
32Mumlek ŠtefanORM5401-3431-1103493
33Visočnik MitjaTMB5-1571-3572-412241
34Cencič MiranTRR5-1812-12622261-281
35Križanič DaniloTMB5-19921902401-429
36Šijanec BrankoDPD5-24624422-81-680
37Plazar NadaVAL5-3332-1442671-256
38Golob StankoTMB5-4871-7091-2173439
39Kodrič JožeTMB5-5151-46331361-188
40Vrečar ŽeljkoTDR5-7822-301-7282-24
41Pučko RudolfTRR5-11351-79832711-608
42Randjelović BoškoVAL4-3011-3601-1522211
23Tavzes CvetoVAL4-3081-1801-214286
49Salobir NorbertTRR4-7261-1172951-704
43Ognjanović DraganTSK4-7451-4662-1801-99
44Petrič MaksimiljanPAH4-8021-5711-282251
45Šumej MirkoVAL4-12081-3702161-854
46Brcko DanijelTRR4-122621591-6451-740
47Bozaj AnaPAH3-9041-1171-5181-269
48Grm MiraTMB3-9211-5871-1131-221

TARZS v številkah od 2002 do 2023

Statistika državnega prvenstva in ostalih tekem pod okriljem TARZS v zadnjih dveh desetletjih.

    D R Ž A V N A   prvenstva 2002 – 2023
LETO 1. mesto 2. mesto 3. mesto
2002 Koštomaj Marjan Jelakovič Ivan Makovec Bojan
2003 Nemšak Leon Randjelovič Boško Jelakovič Ivan
2004 Medved Samo Makovec Bojan Randjelovič Boško
2005 Nemšak Leon Stegnar Jure Fiegel Italo
2006 Makovec Bojan Kimovec Rajko Jelakovič Ivan
2007 Podvršnik Marko Fiegel Italo Štimac Cvetko
2008 Nemšak Leon Podvršnik Marko Makovec Bojan
2009 Filipančič Igor Stegnar Jure Goršič Janez
2010 Filipančič Igor Makovec Bojan Pučko Rudolf
2011 Šukljan Loris Lapajne Marjan Goršič Janez
2012 Goršič Janez Godnjavec Franci Makovec Bojan
2013 Šukljan Loris Makovec Bojan Markič Alojz
2014 Filipančič Igor Pučko Rudolf Štimac Cvetko
2015 Šukljan Loris Dolenc Matjaž Kodba Stanko
2016 Makovec Bojan Močnik Zdravko Hasemali Fredi
2017 Markič Alojz Šukljan Loris Štimac Cvetko
2018 Makovec Bojan Filipančič Igor Pučko Rudolf
2019 Jakopič Miran Lakič Fikret Šukljan Loris
2020-22 Makovec Bojan Štimac Cvetko Filipančič Igor
2023 Filipančič Igor Makovec Bojan Vidmar Drago
število turnirjev 1.-3. mesto 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020- 2022 2023
DP-POS
1. Makovec Kline Makovec Fiegl Veselič Peternelj Gorenc J. Bogataj Česen Goršič Plazar Hasemali Skubic Šukljan Šukljan Zafošnik Višček Lakič Drev Zafošnik
1. 2. Koštomaj Lajtman Lesjak Bogadi Dečman Žorž Godnjavec Lavrič Bizjak ml. Godnjavec Goršič Bastašič Lotrič Tušek Lakič Toplak Drstvenšek Cobelj Hribar Plazar
3. Bogadi Zakrajšek Medved S. Peterman Makovec Hribar Leko Karat Filipančič Kodba Jakopič Ožbolt Obran Hasemali Štimac Čondič Bizjak F. Majcen Toplak Markič
1. Skubic Randjelovič Jasenc Drstvenšek Kimovec Maksimovič Podvršnik Goršič Žorž Kadunc Makovec Šutalo Vidmar Vidmar Goršič Sušec Anderle Rožman Štimac Makovec
2. 2. Kulevska Lavrič Krašovec Nemšak Jelakovič Čondič Štimac Žolnir Nemšak Rus Humar Medved S. Pučko R. Fekonja Majcen Kodba Markič Zagoričnik Žamut Kodba
3. Marcius Janc Jereb Medved S. Filipančič Podvršnik Randjelovič Ahac Horvat Koštomaj Lotrič Goršič Štimac Šukljan Mumlek Jerič B. Lokar Jerič S. Černic Markič
1. Pučko R. Luthar Perovšek Makovec Jasenc Repič Nemšak Neral Kovač A. Medved S. Medved S. Peternelj Humar Velkavrh Makovec Šukljan Golob Mastnak Štimac Filipančič
3. 2. Zajc Horvat Štimac Jelakovič Fras Koštomaj Kodba Veselič Ažman Jug Pučko R. Mrđen Jerič S. Ivanuša Drstvenšek Cobelj Šukljan Cebin F. Žamut Hasemali
3. Koštomaj Šutalo Fras Markič Podvršnik Randjelovič Bizjak F. Mirt Stegnar Lakič Goršič Veselič Pučko R. Verčič Ažman Karat Mastnak Toplak Cilenšek Kavčič
1. Maksimovič Erjavec Kržič Verbič Makovec Klemenčič Peternelj Verčič Filipančič Andrejašič Sodja Ivanuša Šukljan Goršič Mrđen Goršič Čepon Filipančič Štimac Filipančič
4. 2. Erjavec Randjelovič Marenče Mežnar Žolnir Frajzman Perovšek Peternelj Goršič Humar Makovec Leko Žorž Perovšek Vidmar Skitek Hasemali Pučko R. Bastašič Vrbanec
3. Lapajne Kimovec Munda Leko Kozjek Voljavec S. Podvršnik Markič Drstvenšek Mrvar Lipnik ml. Kovač A. Mastnak Jakopič Skubic Radolič Kodba Semenič Filipančič Štimac
1. Dečman Frajzman MedvedS Fiegl Ajd Podvršnik Makovec Godnjavec Godnjavec Rus Jakopič Beg Goršič Dolenc Žorž Lakič Gorenc L. Randjelovič Filipančič Vidmar
5. 2. Lokar Klavžer Zupanc Stegnar Dolenc Fiegl Podvršnik Randjelovič Anderle Cilenšek Nemšak Makovec Filipančič Šifrer Nemšak Markič Toplak Godnjavec Pučko S. Makovec
3. Vengušt Kaiser Leko Leko Dagarin Štimac Nemšak Stegnar Ažman Kozjek Drstvenšek Kimovec Štimac Vidmar Medved S. Šukljan Ažman Heberle Radolič Filipančič
1. Tanko A. Krašovec Randjelovič Erjavec Planinc Ajdišek Makovec Štimac Štimac Križanič Jelakovič Štimac Močnik Mušič Bizjak ml. Lebar Bregar Drstvenšek Heberle Močnik
6. 2. Golob Dečman Stegnar Macuh Ivanetič Bolje Koštomaj Jerič S. Nemšak Nemšak Smodej Toplak Nemšak Kodba Pučko R. Rus Križanič Hasemali Merkuš Sušec
3. Koštomaj Bogadi Nemšak Veselič Klemenčič Turščak Drstvenšek Nemšak Medved S. Peternelj Čondič Rus Trauner Koranter Makovec Starkl Drstvenšek Cebin F. Planinc Sodja
1. Turščak Majcen G. Fiegl Lampret Žorž Slivnik Smodej Pučko R. Makovec Štimac Goršič Goršič Žorž Hasemali Cilenšek Godnjavec Šukljan Majcen Rus Koranter
7. 2. Pinter Nemšak Šanca Lotrič Štimac Stegnar Lotrič Makovec MaksManja Munda Nemšak Jakop Duračkovič Godnjavec Vidmar Križ Pučko R. Filipančič Majcen Hasemali
3. Sever Rebol Stegnar Zadravec Nemšak Drstvenšek Lakič Kimovec Smodej Kodba Ožbolt Mrđen Jakopič Pučko S. Brcko Jelakovič Makovec Bizjak F. Jakopič Šeško
1. Perovšek Čot Lampret Polenčič Repič Medved B. Skubic Lakič Drstvenšek Lotrič Markič Kovač A. Filipančič Jelakovič Jakopič Pučko R. Kodba Makovec Filipančič
8. 2. Lajtman Podvršnik Žorž Peterman Macuh Markič Čondič Markič Jug Ajd Stegnar Jerič B. Medved S. Pučko Žolnir Ažman Toplak Karat Randjelovič
3. Frajzman Koštomaj Nemšak Ivanetič Čondič Kodba Križ Godnjavec Gradišnik Bizjak C. Lavrič Jerič S. Žolnir Ažman Slapničar Jakop Heberle Šukljan Pišek
1. Mirnik Janežič Stegnar Dečman Koranter Karat Ivanetič Filipančič Kovač A. Markič Kodba Filipančič Drstvenšek Štimac Lipnik ml. Lotrič Anderle Godnjavec Makovec
9. 2. MedvedS Jelakovič Kimovec Pučko R. Pučko R. Rus Križ Kovač Šukljan Godnjavec Ule Rus Hajnšek Anderle Heberle Munda Filipančič Štimac Jakopič
3. Kržič Perovšek Bogadi Vengušt Kijevčanin Stegnar Dagarin Repič Brcko Verčič Mrđen Karat Markič Hasemali Mumlek Šijanec Jakopič Jerič B. Pučko S.
1. Nemšak Nemšak Filipančič Žorž Medved S. Bogataj Miklič Markič Štimac Ažman Markič Jakopič Filipančič Ivanetič Makovec Peternelj Kodba Kodrič
10. 2. Leko Peternelj Lakič Kozjek Salamon Turk Pristovnik Ahac Filipančič Šukljan Medved S. Križanič Makovec Leko Bastašič Munda Bizjak F. Karat
3. Šutalo Jelakovič Makovec Kodba Stegnar Perovšek Randjelović Bizjak ml. Goršič Ognjanovič Mrđen Radolič Križanič Štimac Hvasti Štante Šukljan Veselič
1. Medved S. Turščak Vidmar Drev Beg Peterman Filipančič Lipnik ml. Filipančič Mastnak Klojčnik Makovec Jakopič Kodrič Trauner
11. 2. Dolenc Lotrič Štante Markič Šukljan Veselič Macuh Štimac Cebin Majcen Karat Jerič T. Makovec Kadunc Pišek
3. Ivanetič Ivanetič Stegnar Koštomaj Bastašič Randjelovič Kovač A. Majcen Anderle Ažman Ažman Kodrič Šukljan Kodba Kodba
1. Pavlija Dolenc Stegnar Kadunc Šukljan Vidmar Medved S. Filipančič Humar Močnik Brglez Bastašič Lakič Makovec Urlep
12. 2. Krajnc Ivanetič Koranter Štante Lapajne Sodja Mastnak Humar Banko Makovec Štante Šukljan Bastašič Kovač J. Vidmar
3. Randjelović Rus Rus Leko Vidmar Gradišnik Bizjak ml. Rus Makovec Godnjavec Šukljan Gradišnik Golob Bastašič Cilenšek
1. Makovec Slivnik Polenčič Medved S. Žorž Humar Pučko R. Lotrič Medved S. Peternelj Štimac Godnjavec Makovec Filipančič Makovec Makovec Anderle
Masters 2. Erjavec Andrejašič Miklič Leko Rus Voljavec S. Zakovšek Križanič Nemšak Štimac Bastašič Močnik Verčič Anderle Markič Petelin Godnjavec
3. Bizjak F. Makovec Stegnar Jelakovič Goršič Šukljan Makovec Makovec Lipnik ml. Ažman Kodba Štimac Čondič Jakopič Ožbolt Tauner Papič
Posamezne uvrstitve 2002 – 2023
tarok turnirji za DP  2002 – 2023 (vsaj 3 zmage) 1. mesto 2. mesto 3. mesto SKUPAJ
1. Makovec Bojan 19 7 8 34
2. Filipančič Igor 15 4 4 23
3. Štimac Cveto 10 6 7 23
4. Medved Samo 8 4 4 16
5. Goršič Janez 8 2 4 14
6. Šukljan Loris 6 5 7 18
7. Žorž Stojan 6 3 9
8. Godnjavec Franci 5 5 2 12
9. Vidmar Drago 5 3 2 10
10. Peternelj Henrik 5 2 1 8
11. Pučko Rudolf 4 8 1 13
12. Markič Alojz 4 6 5 15
13. Drstvenšek Robert 4 2 5 11
14. Lakič Fikret 4 2 2 8
15. Jakopič Miran 4 1 6 11
16. Nemšak Leon 3 10 5 18
17. Kodba Stanko 3 4 8 15
18. Lotrič Stanko 3 4 1 8
19. Randjelovič Boško 3 3 5 11
20. Anderle Andrej 3 3 1 7
21. Humar Bojan 3 3 6
22. Fiegel Italo 3 1 4
MASTERS 2002 – 2023
1.mesto 2.mesto 3.mesto
2005 Makovec Bojan Erjavec Nikolaj Bizjak Franc
2006 Slivnik Klemen Andrejašič Branko Makovec Bojan
2007 Polenčič Franc Miklič Nikolaj Stegnar Jure
2008 Medved Samo Leko Zoran Jelakovič Ivan
2009 Žorž Stojan Rus Marjan Goršič Janez
2010 Humar Bojan Voljavec Sonja Šukljan Loris
2011 Pučko Rudolf Zakovšek Sabina Makovec Bojan
2012 Lotrič Stanko Križanič Danilo Makovec Bojan
2013 Medved Samo Nemšak Leon Lipnik Jožef ml.
2014 Peternelj Henrik Štimac Cvetko Ažman Anton
2015 Štimac Cvetko Bastašič Milan Kodba Stanko
2016 Godnjavec Franci Močnik Zdravko Štimac Cvetko
2017 Makovec Bojan Verčič Milan Čondič Valter
2018 Filipančič Igor Anderle Andrej Jakopič Miran
2019 Makovec Bojan Markič Alojz Ožbolt Mir
2020 – 22 Makovec Bojan Petelin Tomislav Tauner Robert
2023 Anderle Andrej Godnjavec Franci Papič Laura
         M A S T E R S   z m a g o v a l c i   2005 – 2023
“Masters zmagovalci” 1. mesto 2. mesto 3. mesto + 3 najboljša mesta
1. Makovec Bojan 4 3 4 – 7 – 11
2. Medved Samo 2 9 – 31 – 31
3. Štimac Cvetko 1 1 1 7 – 32 – 37
4. Godnjavec Franci 1 1 5 – 26 – 27
5. Anderle Andrej 1 1 11 – 12 – 13
6. Filipančič Igor 1 4 – 6 – 8
7. Peternelj Henrik 1 4 – 10 – 12
8. Žorž Stojan 1 7 – 24 – 25
9. Lotrič Stanko 1 9 – 13 – 14
10. Humar Bojan 1 13 – 13 – 13
11. Pučko Rudolf 1 13 – 17 – 22
12. Polenčič Franc 1 19 – 22 – 39
13. Slivnik Klemen 1 67
         P O K A L N O     t e k m o v a n j e  2005 – 2023
LETO 1. mesto 2. mesto 3. mesto
2005 MERKUR-1           (Makovec-Veselič- Bizjak) KAVALIR BLED      (Koranter-Kozjek-Girandon) VALAT RIMSKE      (Smodej-Zagoričnik-Turščak) TOPLICE
2006 MERKUR-1           (Veselič-Makovec- Bizjak) PAH VETERANI             (Ajd-Kranjc-Jelen) TP LENDAVA                  (Zrna-Torna-Vidič)
2007 ORM šalbajzerji   (Šutalo-Medved-Nemšak) MERKUR-1                (Veselič-Makovec- Bizjak) TDL BS3-1                 (Jerič B.-Jerič S.-Horvat)
2008 MERKUR-1            (Veselič-Makovec- Bizjak) ORM šalbajzerji     (Nemšak-Medved-Šutalo) MERKUR 1004      (Anderle-Macuh J.-Macuh D.)
2009 MERKUR MLADI  ( Kimovec-Podvršnik-Skala) KTS-1                           (Štimac -Lakič-Lopičič) COBRA ORMOŽ      (Ivanuša-Nemšak-Zadravec)
2010 MERKUR 1004         (Anderle-Bec-Macuh J.) KAVAL-1                    (Koštomaj-Karat-Bogadi) BKP-1                         (Čondič-Zakrajšek-Tomšič)
2011 MERKUR MLADI  ( Skala-Kimovec-Podvršnik) ORM šalbajzerji     (Medved-Šutalo-Zakovšek) PIK-1                              (Hribar-Višček-Brvar)
2012 TSK-PECA          (Vidmar-Filipančič-Mencinga) PIRAN-1                  (Čondič-Tomšič-Godnjavec) EPIC-1                              (Humar-Žorž-Progar)
2013 TIM LAŠKO 3          (Jakop-Kopač-Heferle) KRANJ – NET    (Makovec-Drstvenšek-Plestenjak) MERKUR MLADI       (Kimovec-Skala-Podvršnik)
2014 KAVAL                     (Bogadi-Žolnir-Karat) KOČEVSKI                         (Lavrič-Cebin-Ožbolt) MEDVEDI COBRA ORMOŽ        (Ivanuša-Nemšak-Munda)
2015 PIK 1                       (Višček-Hribar-Mrvar) VALAT 2                   (Randjelovič-Jelakovič-Ajd) MENGEŠ MLADI       (Skala-Podvršnik-Kimovec)
2016 VALAT 2        (Randjelovič-Jelakovič-Rugelj) KAVAL-1                           (Štante-Karat-Žolnir) DOLENČKI                    (Lokar-Perovšek-Pučko S.)
2017 TSK-PECA         (Stegnar-Vidmar-Filipančič) KRANJ – NET    (Plestenjak-Makovec-Drstvenšek) VALAT 2                    (Ajd-Jelakovič-Randjelovič)
2018 KAVAL-1                 (Karat-Žolnir-Štante) STIČNA 1                  (Pučko S.-Porenta-Cilenšek) TEAM GROZDEK       (Duler-Mrđen-Hasemali)
2019 PRIMORCI        (Šukljan-Jakopič-Godnjavec) PRIJATELJI                  (Markić-Kovač A.-Humar) KAVAL-1                          (Štante-Karat-Žolnir)
2020- 2022 KAVAL-1                 (Karat-Žolnir-Štante)  Diskvalifikacija ekipe JAGRI                               (Kasalovič-Cebin-Wolf)
2023 PECA                 (Markič-Vidmar-Filipančič) KRANJ 1                      (Veselič-Bizjak-Makovec) EMONA BRONZE        (Rojs-Miloševič-Gorenc)
    E K I P N O     t e k m o v a n j e   2002 – 2023
LETO 1. mesto 2. mesto 3. mesto
2002- 2003 JURČIČI STARA GORA CELJSKI BUREKI
2006 MERKUR-       (Drstvenšek-Slivnik-Peterman) Pik Zigmarji Valat 2                   (Smodej-Zagoričnik-Turščak) PIRAN               (Čondič-Godnjavec-Pavlija)
2007 EPIC 2                  (Markič-Repič-Polenčič) MERKUR-Pik     (Slivnik-Drstvenšek-Peterman) Zigmarji PIRAN 1            (Godnjavec-Jeretič-Pavlija)
2008 Vene-vidi-viči    (Nemšak-Medved-Horvat) EPIC 1                          (Progar-Jurca-Žorž) EPIC 5                  (Groznik-Bergoč-Košnik)
2009 PAH – 3              (Kodba-Frajzman-Pučko) EPIC 2                      (Polenčič-Markić-Repič) MERKUR 1004      (Bec-Macuh-Anderle)
2010 PIRAN              (Godnjavec-Tomšič-Čondič)  Šalbajzerji         (Zakovšek-Medved-Šutalo) KAVAL 1              (Bogadi-Karat-Koštomaj)
2011  Šalbajzerji       (Zakovšek-Šutalo-Medved) ŠED – GERBARJI         (Turk-Kovač-Ahac) Štraus Ormož    (Munda-Nemšak-Jvanuša)
2012 PIRAN              (Tomšič-Godnjavec-Čondič) EPIC 1                         (Humar-Žorž-Progar) TRR – 2                   (Lipnik-Brcko-Kokovnik)
2013 TD KRANJ-      (Plestenjak-Bizjak F.-Makovec) MERKUR ŠTAJERCI                 (Križanič-Kodba-Pučko) TRIO ADIO           (Hasemali-Tušek-Mrđen)
2014 TD KRANJ-      (Makovec-Bizjak F.-Plestenjak) MERKUR VALAT 2            (Smodej-Gradišnik-Mastnak) TSK-PECA               (Vidmar-Stegnar-Sodja)
2015 TRIO ADIO         (Mrđen-Hasemali-Tušek) EPIC-1                        (Humar-Markič-Žorž) VALAT                 (Mastnak-Lalovič-Gradišnik)
2016 TSK-PECA       (Vidmar-Klemenčič-Stegnar) ZG. GORENJSKA     (Bizjak C.-Macuh-Anderle) MALEČNIK 1        (Lampret-Mumlek-Kaučič)
2017 KAVAL 1               (Žolnir-Karat-Štante) ZG. GORENJSKA      (Anderle-Bizjak C.-Macuh) EPIC-1                    (Nabergoj-Markič-Humar)
2018 TSK URŠLJA        (Filipančič-Lotrič-Golob) MAR – ROG                (Bastašič-Banko-Sušec) PTUJ BBKV              (Kokol-Duler-Bregar)
2019 ZGORNJA            (Bizjak C.-Macuh-Anderle) GORENJSKA TSK RADUHA              (Brglez-Orož-Trauner) BREGAR                  (Štimac-Lavrič-Bregar) TRANSPORT
2020- 2022 VALAT 3           (Zagoričnik-Plazar-Vidovič) VALAT 2             (Randjelovič-Rugelj-Jelakovič) PIVNICA-PICERIJA   (Bregar-Šiljanec-Hasemali) ZLATOROG_PTUJ
2023 KAVAL 1               (Žolnir-Karat-Štante) Emona Silver    (Plestenjak-Breceljnik-Petelin) KAVAL 2                              (Tauner-Jerič -Drev)
Državni prvaki in njihove uvrstitve 2002 – 2023
končne uvrstitve na DP  2002 – 2023 1. mesto 2. mesto 3. mesto
1. Makovec Bojan 4 4 3
2. Filipančič Igor 4 1 1
3. Šukljan Loris 3 1 1
4. Nemšak Leon 3
5. Podvršnik Marko 1 1
6. Goršič Janez 1 2
7. Markič Alojz 1 1
8. Jakopič Miran 1
9. Medved Samo 1
10. Koštomaj Marjan 1
“Zmagovalci”   2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020- 2022 2023
1. Makovec Bojan 3. 6. 2. 16. 1. 21. 3. 6. 2. 7. 3. 2. 15. 9. 1. 4. 1. 5. 1. 2.
2. Filipančič Igor 150. 5. 143. 30. 1. 1. 5. 9. 8. 1. 5. 34. 9. 2. 13. 3. 1.
3. Šukljan Loris 136. 37. 1. 27. 1. 6. 1. 16. 2. 7. 3. 9. 46.
4. Nemšak Leon 1. 8. 1. 37. 76. 1. 78. 6. 24. 13. 28. 25. 75. 30 19. 52. 37. 47. 82.
5. Podvršnik Marko 218. 18. 55. 90. 28. 1. 2. 72. 145. 147. 164. 94. 76. 105. 162. 120. 138. 71.
6. Goršič Janez 11. 3. 15. 3. 1. 13. 9. 7. 21. 8. 16. 143.
7. Markič Alojz 50. 11. 8. 58. 49. 13. 5. 16. 10. 3. 18. 25. 29. 1. 6. 7. 7. 9.
8. Jakopič Miran 145. 48. 6. 5. 24. 4. 4. 19. 18. 29. 1. 6. 12.
9. Medved Samo 5. 32. 1. 6. 10. 20. 10. 59. 33. 23. 21. 4. 27. 44. 9. 28. 116. 72. 99. 72.
10. Koštomaj Marjan 1. 15. 18. 125. 27. 11. 48. 92. 30. 43. 78. 60. 109.

Trije najmočnejši po raitingu konec tekmovalnih sezon za leto 2005 – 2023

(izračunan raiting konec sezone velja kot začetni raiting naslednje sezone)

 

sezona

mesto

član

Ime

raiting

 

1

26

Lampret Janez

310,11

2005

2

376

Krajnc Leo

275,1

 

3

104

Stegnar Jure

243,32

 

1

307

Makovec Bojan

259

2006

2

345

Ivanetič Zvone

257,2

 

3

509

Nemšak Leon

252,3

 

1

307

Makovec Bojan

290,9

2007

2

823

Žorž  Stojan

266,8

 

3

504

Kodba Stanko

265

 

1

307

Makovec Bojan

412,5

2008

2

104

Stegnar Jure

406,69

 

3

317

Medved Samo

396,46

 

1

104

Stegnar Jure

421,5

2009

2

1118

Križ Rok

404,15

 

3

823

Žorž  Stojan

362,63

 

1

307

Makovec Bojan

438

2010

2

918

Filipančič Igor

396,73

 

3

820

Markič  Alojz

388,61

 

1

104

Stegnar Jure

376,5

2011

2

1173

Jakopič Miran

362,73

 

3

213

Lapajne Marjan

362,69

 

1

820

Markič  Alojz

382,5

2012

2

1075

Goršič Janez

375,45

 

3

923

Godnjavec Franci

360,13

 

1

30

Štimac Cvetko

370,5

2013

2

918

Filipančič Igor

369,78

 

3

307

Makovec Bojan

349,34

 

1

382

Pučko Rudolf

321

2014

2

1375

Majcen Zoran

316,04

 

3

1175

Šukljan Loris

312,14

 

1

1175

Šukljan Loris

307,5

2015

2

923

Godnjavec Franci

287,36

 

3

649

Dolenc Matjaž

272,22

 

1

307

Makovec Bojan

328,5

2016

2

902

Hasemali Fredi

322,79

 

3

1182

Močnik Zdravko

313,06

 

1

30

Štimac Cvetko

318

2017

2

1173

Jakopič Miran

313,88

 

3

820

Markič  Alojz

294,04

 

1

307

Makovec Bojan

349,5

2018

2

382

Pučko Rudolf

333,78

 

3

1197

Toplak Mirko

320,53

 

1

1173

Jakopič Miran

363

2019

2

1175

Šukljan Loris

296,98

 

3

307

Makovec Bojan

286,43

 

1

307

Makovec Bojan

387

2020-22

2

1173

Jakopič Miran

326,78

 

3

382

Pučko Rudolf

324,18

 

1

1364

Urlep Andrej

327

2023

2

307

Makovec Bojan

323,78

 

3

918

Filipančič Igor

317,27

Začetni rating za sezono 2024

z.št.ČlanIme članaKategorijaKlubZačetni raiting 2024
11364Urlep AndrejKV3HKR327.00
2307Makovec BojanŠMTDK323.78
3918Filipančič IgorŠMTSK317.27
41104Karat SamoMKVC298.32
51361Gorenc LadoKV1EMO296.16
61127Vidmar DragoMMTSK288.49
7508Kodrič JožeMTMB278.51
8504Kodba StankoMMTMB276.71
91573Visočnik Mitja TMB268.55
101173Jakopič MiranŠMBKP268.15
111441Papič LauraKV1EMO265.53
12820Markič  AlojzMMTSK264.32
131143Pučko SimonKV1ŠDS263.31
1411Randjelovič BoškoMMVAL261.48
151378Praprotnik SrečkoKV1TRR259.83
161414Sušec IgorKV1DPD255.80
171210Trauner RobertKV1KVC255.18
18923Godnjavec FranciMMBKP255.02
191375Majcen ZoranMDPD254.63
201250Fekonja MilanKV1KVC251.30
211190Bastašič MilanMTDR251.26
221022Rus MarjanMMHKR249.44
23902Hasemali FrediMTDP247.20
2427Cilenšek StaneMŠDS246.44
251262Pišek IgorKV1TDL244.98
26306Bizjak FrancMTDK244.70
271591Polenik Slavko KVC242.13
28158Ajdišek MilanKV1BKP242.13
291578Kavčič Vasja EMO241.21
301427Nabergoj SimonKV1TAG239.47
3118Smodej JožeMVAL236.48
32266Plazar BrankoKV1VAL234.20
33382Pučko RudolfMMTRR233.49
341182Močnik ZdravkoMMTSK233.21
351141Štante SašoMKVC232.33
36916Koranter SilvesterMTDK230.73
371197Toplak MirkoMMEL229.54
381269Korez MilanKV1TMB228.08
39669Anderle AndrejMTDK225.03
40571Bohak BrankoKV1PAH224.93
41205Lotrič StankoMMTSK222.97
42761Kadunc StaneMVAL222.29
431395Vrecl Gajšek GizelaKV3PAH220.79
44487Veselič RenatoMTDK220.40
451466Kuk VojkoKV3EMO219.52
461577Plevnik Darko TDR219.14
471316Kamenšek AnaKV3TRR216.78
48447Hočevar JožeKV1TDL216.75
49463Munda MarjanMORM212.70
501133Merkuš AntonKV2PAH212.68
51944Duračković SeadKV1EMO210.26
521536Rojs IgorKV3EMO209.07
53783Plavčak LeopoldKV1TRR208.14
541175Šukljan LorisŠMBKP207.49
55720Lampret FrancKV1TSM206.47
561004Verčič MilanMHKR205.84
571198Drev IztokMKVC205.80
581169Voh AlbinKV1PAH204.68
5930Štimac CvetkoMMKTK203.43
6094Vengušt MarjanKV1KVC202.70
611349Jerič Bojana – KVCMKVC202.52
621508Kukovec Peter KV3TMB201.44
631404Salobir NorbertKV2TRR201.05
641248Banko DušanKV1TRR200.64
6550Gradišnik DušanMVAL200.54
66801Žolnir BojanMKVC195.82
671320Skitek ZdenkoKV1TSK195.80
68509Nemšak LeonŠMORM194.11
69577Burja SlavkoKV3TDK193.03
701467Vrbanec JožeKV2TDL192.79
711401Heberle TomažKV1TDK190.40
721538Bojičić MilenkoKV3EMO190.17
731453Škofic VinkoKV2TDK189.61
741479Serec Miran KV3ORM189.31
751537Milošević MilanKV3EMO188.96
76317Medved SamoMMBKP187.90
77639Peterman RokMDTŠ187.17
781570Šeško SabinaKV3DPD186.06
791571Grm Mira TMB185.22
801567Mak RajkoKV3PAH182.39
811379Kovač JanezKV1TDL182.09
821595Spruk Aleksander TDK181.68
831261Golob DragoKV1TSK181.68
84572Peternelj HenrikMTDK180.67
851390Pestar BrankoKV2TDK180.48
86917Mrvar LadoKV1BKP178.87
871529Breceljnik BorutKV3EMO178.06
881430Nikolič MilošKV1TDK177.85
891191Brcko DanijelKV1TRR177.73
90283Čepon DušanKV1EMO177.68
911106Križanič DaniloMTMB177.47
92906Mumlek ŠtefanKV1ORM177.29
93247Lakić FikretMMEMO175.97
94461Ivanuša JaniKV1ORM175.34
951359Bauk MirsadKV2DTŠ173.96
961392Vrečar ŽeljkoKV1TDR170.04
971413Marolt Darko KV3TDK167.38
98872Čosič AnteKV2TDK165.04
99366Lever RolandaKV1TMB162.76
1001074Jerič BojanaKV1TSK161.19
1011254Hajnšek TanjaKV1TRR160.26
102297Ognjanović DraganKV1TSK159.37
1031337Krajnčič IvanKV1TRR158.49
1041583Cencič Miran TRR158.45
1051424Venta EmilKV1DTŠ158.12
106583Kozjek MilošMTDK156.64
1071566Marinšek Marjan HKR154.99
1081486Kuternik Marjan TRR152.67
109914Vrtovec DušanKV1EMO151.27
1101370Milunič MilovanKV2TDP151.13
1111470Petelin TomislavKV2EMO151.10
1121398Zafošnik VladimirKV1TDR150.69
1131389Radolič IgorMDPD148.80
1141343Plestenjak FranciKV2EMO148.69
1151527Gomboc Jernej KV3TDK147.95
1161548Bozaj Ana PAH147.61
1171494Mohorič Peter KV3TDK147.59
1181402Plazar NadaKV2VAL146.74
1191553Goršič Igor KV3KVC138.65
1201468Cebin RomanKV3KTK136.91
1211073Jerič SimonMTSK136.35
122962Kaučič DarkoKV1TSM135.83
1231594Teršek Rok KVC135.39
1241336Lipnik Jožef st.KV2TRR134.09
1251593Obrez Vojko KVC133.43
1261543Šušteršič Marko EMO132.83
1271568Košič Šorn Kristjana TRR130.92
1281180Mlinar VlastaKV2KVC129.66
129305Jelakovič IvanMMVAL128.33
130346Ule EvaldMEMO126.01
1311237Veladžič IbrahimKV1EMO125.28
132295Kasalovič Aleš KV3KTK124.55
1331485Butina Zvonimir DTŠ121.92
1341090Humar BojanMTSK114.56
1351438Ferjan ViliKV2DTŠ113.34
136957Salamon ToneKV1TMB111.50
1371130Tomšič Marjan BKP110.35
138973Planinc MarjanMTDK109.11
1391556Purkhard Dušan PAH108.98
1401111Mohorič Jože TDK108.18
1411231Cebin FrancKV1KTK107.89
1421260Mastnak NikolajMVAL106.88
1431266Starkl PeterKV1TDP104.75
1441487Šijanec BrankoKV2TDP103.97
1451061Majnik BorutKV2BKP100.83
1461299Tonkli MiroslavKV3EMO100.80
1471393Špacapan AlenkaKV3EMO98.38
1481599Gramc Matija Bogdan TDL98.07
149799Sodja AnžeMTSK96.45
1501582Trope Mrak Lidija DTŠ96.11
1511440Cvetko Branko TDP93.50
1521540Golob Stanko TMB90.40
153535Bizjak Ciril ml.MTDK90.03
154907Somer ŠtefanKV1TSM89.76
1551419Brglez StanislavKV1TSK86.68
1561405Ivekovič SlavkoKV2TRR84.82
1571463Ošlovnik PeterKV2TSK83.84
1581Višček StaneMBKP81.18
159310Vizjak Damjan KV3ORM79.96
16068Selič ZvoneKV2VAL79.69
161296Mori BorisKV1TSK78.85
1621584Špiljak Slavko TRR77.42
1631185Orož MarjanKV1TSK75.68
16438Leko ZoranMŠDS73.15
16571Slapničar BraneKV1ŠDS72.07
166617Mušič GorazdKV1ORM71.52
1671569Štelcer Branko TMB71.29
168734Hribar IgnacKV1BKP70.44
169485Grivec MilanKV1ORM70.23
1701238Kraševec MatejKV2EPI68.18
1711347Vekić PeroKV3TMB67.35
172753Drstvenšek RobertMMTDK65.38
173521Konič  JožeKV3EMO64.90
1741597Dodig Nikola TDL64.89
1751447Semenič HenrikKV2EPI64.01
1761406Rožman DanijelKV1HKR63.82
1771267Cobelj SamoKV1TDP63.30
1781081Jenko NovkaKV1BKP62.88
1791544Ramovš Zoran KV3HKR62.84
1801557Golob Anita TMB62.08
1811416Batistič AndrejKV2HKR60.90
182230Lavrič Jože                   MKTK60.60
1831420Derbuc DarkoKV1TDP60.21
184794Šarfer  IvanKV3PAH60.06
1851461Pogorelc DaniloKV3TSK58.93
186474Volf FrancKV1KTK58.63
1871048Duler ToniKV1TDP58.12
188933Čondič ValterMBKP56.41
189345Ivanetič ZvoneMŠDS55.86
190495Geiser BojanKV3PAH55.42
191750Macuh JankoMTDK54.56
1921549Felicijan Divjak Nena KVC53.79
1931293Ožbolt MiroKV1KTK52.19
194484Zadravec ZlatkoKV1ORM51.90
1951588Močilnikar Peter EMO50.63
1961096Subotić TinaKV1TSK50.32
197213Lapajne MarjanMŠDS50.06
198525Potočnik Bojan  TMB49.13
19926Lampret JanezMŠDS47.76
2001601Posavec Tadej EMO47.36
2011517Bratušek Jožef PAH47.11
2021391Boršič SrečkoKV3TDR46.55
2031484Poklukar AndrejKV3TDK46.34
204901Lebar TomažKV1ORM45.72
2051434Bregar RomanKV2KTK45.61
2061565Krč Edita HKR44.99
207389Žamut IvanKV2PAH44.36
2081000Gaspari Marta DTŠ43.39
2091580Radić Milenko TMB42.66
210756Šalamun SlavkoKV2ŠDS42.25
21159Štimac MarjanKV2KTK41.26
212825Ažman AntonMTDK40.97
2131082Bajc Simona EPI40.83
2141156Pristovnik JurijKV1MEL40.65
2151541Popovšek Petersen Peter PAH40.14
216236Žefran AlojzKV3ŠDS38.95
2171579Žerdoner Hermina TRR38.82
2181532Kolarič Matija ORM38.58
2191062Gaspari Drago DTŠ38.34
220264Rugelj MitjaKV1VAL37.90
2211339Tušek LidijaKV1TSM37.89
2221429Horvat DušanKV2ORM37.62
223308Vidovič Franc VAL37.16
2241519Krajnc Marija Majda PAH37.14
2251523Kobalej LeopoldKV3PAH36.90
2261358Kojc MiranKV2TDP36.87
227104Stegnar JureMMTSK36.72
2281209Hvasti JankoKV1TDK36.69
2291439Krga Darko TSM36.27
230248Pintarič NikoKV1KVC35.08
2311444Černic SergejKV1DTŠ34.51
2321581Visočnik Katarina TMB34.02
2331409Ali BojanaKV2EMO33.87
2341450Badovinac Bjelič Irena EMO33.74
2351159Ahac FrancKV1KTK33.57
2361587Trček Alojzij EMO32.70
2371522Jeza Marjan DTŠ32.67
238507Piskernik JakobKV1TDK32.37
2391592Zavšek Brane KVC32.31
2401118Križ RokKV1KVC31.30
241483Rihtarič JožeKV1ORM31.21
2421340Mrđen PeterKV1TDP31.09
2431469Javornik Aleksander VAL31.04
244171Podvršnik MarkoMMTDK30.86
2451194Mrkša PavleKV3TRR29.82
2461500Murko Jože DTŠ29.72
2471457Mihelčič SrečkoKV3HKR29.38
2481526Curk Andrej TAG29.17
24972Sluga Andrej                  KV2VAL29.07
2501256Vavpotič MilanKV3TDL28.83
2511432Omerzel Anton PIK27.97
2521292Juvanc Rozalija VAL27.80
253141Jereb JaniKV1VAL27.68
2541478Paljak Vladimir TMB27.48
2551503Gostinčar Polonca EMO27.44
2561098Cverle BranislavKV3TDL26.87
2571490Rutar Jožef TAG26.68
258982Andrejašič BrankoKV1TMB26.18
2591448Jakop BorisKV2TSK26.10
260102Zagoričnik MatjažKV1VAL25.72
261877Hrast Roman TDK24.96
2621558Osolnik Jana TDK24.86
2631472Čelešnik BožidarKV3DTŠ24.57
2641290Bevk FrancKV2TKM24.53
2651236Meglen OlgaKV2DTŠ24.38
2661512Unetič Marjan VAL24.37
2671554Ušaj Marko EPI24.11
2681530Gabrovec Željko TSK23.32
269434Mežnar PetraKV1BKP22.28
270454Gorjup MarjanKV2TDL22.27
2711521Vidmar Jorgi TAG21.69
272928Jamnik MarjanKV1DTŠ21.30
2731533Lazar Rajko ORM20.84
2741013Kokol AlešKV1TDP20.57
2751585Šeme Emiljan ŠDS20.39
2761489Gričar Brane EMO20.27
2771446Škedelj Franc DTŠ19.91
2781295Juričan FrancKV3TSK19.68
2791559Klemenčič Jan TDK17.88
280554Damiš Jože PAH17.73
2811093Smrdel FrancKV1EMO17.00
2821547Blažon Stanislava PIK16.99
2831411Franc Zvonko TSK16.39
2841493Jelovčan Ciril TDK16.33
2851464Bem Slavko EMO15.61
2861531Fele Monika EMO15.23
2871449Rihar MarkoKV3EMO14.91
288942Flek Franc EMO14.90
2891426Klemenčič Stane VAL14.89
2901356Klemenčič GorazdKV1TMB14.84
2911289Mikola LudvikKV2EMO14.47
2921509Cizej Boštjan KVC14.21
2931091Neral JožefKV1TDL13.96
2941499Šanjug Mate DTŠ13.28
2952Pleteršič BojanMKVC12.78
2961555Petrič Maksimiljan PAH12.77
297190Zakrajšek Matjaž – PIKKV3PIK12.61
2981572Ramšak Franci TMB12.43
29936Lesjak SrečkoKV1MEL12.19
3001510Potočnik Ivan TDL12.19
3011092Rozman KarolKV1TDL12.09
3021436Pahernik Milan TSM11.99
3031452Trplan Andrej EMO11.60
3041539Suhadolnik Jernej EMO11.27
3051325Krajnik Stane TDK11.26
3061546Martinčič Laura PIK11.12
3071550Lavrenčič Anuška TAG10.66
3081476Sep Dejan TMB10.46
3091482Štuhec Boštjan ORM9.96
310444Marenče AntonKV1TDK9.92
3111445Zupanec Ana EMO9.91
3121506Trojer Tomislav TAG9.89
3131360Furlan Gorazd ŠPO9.77
3141513Starkl Aljaž TDP9.71
3151443Zabavnik Gregor EMO9.43
316900Obran StanislavKV1ORM9.34
3171507Jelinčič Franc TAG8.98
3181545Dragan Franci BKP8.57
3191365Ramšak AljažKV2KTK8.48
320144Sojč Anton                    KV1MEL8.23
3211505Markovčič Friderik TAG8.12
3221303Škoberne Renato ŠPO8.11
3231462Selan Rado BojanKV3DTŠ8.08
3241477Vekić Teodora TMB8.00
32554Bogadi FranjoMKVC7.99
3261511Zajc Tjaša VAL7.99
32786Kimovec Rajko                 MMTKM7.67
328506Fabjan EliKV1TDK7.65
3291488Lovšin Rudi KTK7.61
3301324Demšar Matevž TDK7.60
33122Heferle Silvo                 KV1MEL7.29
3321268Rižnar Miran TDP6.97
3331394Vreča Mitja EMO6.89
3341431Jarc Mirko TDL6.76
3351483Sredenšek Zora EMO6.52
3361323Demšar JurijKV3TDK6.51
3371211Ferbar JanezKV3TSK6.45
3386Perovšek Milan                MŠDS6.41
3391481Babič Zdravko TDL6.17
3401501Rezo Sabina ŠDS5.96
3411253Založnik Anton TDR5.94
3421382Somer Grega TSM5.38
343847Polše FranjoKV2TDL4.83
3441374Kveder BožidarKV3TKM4.83
3451421Antolinc Franc TRR4.53
3461384Hribar Vincenc TKM2.90
347871Slak StaneKV3TDK2.75
3481057Klojčnik Marko HKR2.57
3491458Košir AlešKV3HKR2.41
3501388Kolevski VesnaKV2DTŠ2.23
3511460Bučar Samo PIK2.11
3521423Laurenčič Sergej DTŠ2.03
3531396Zupan Rok DTŠ2.01
3541408Paradinovič Zlatko TKM1.92
3551138Đorđević Nenad KV1DTŠ1.88
3569Kopač Aleš                    MTIM1.85
3571152Franulič JureKV3KVC1.79
3581142Beg DragoMKVC1.78
3591465Ilijevec Avguštin EMO1.76
36052Tavzes Cvetko                 KV1VAL1.75
3611066Suhoveršnik Nastja TKM1.71
362358Babnik IgorKV1ŠDS1.70
3631287Marolt Brane TKM1.66
3641147Kureš Branko VAL1.48
3651291Velkavrh BraneKV2TKM1.42
3661288Lanišek CvetoKV1TKM1.34
3671451Margeta Ante DTŠ1.27
3681284Kobilšek JožeKV2TKM1.26
369320Tacer MarjanKV2PAH1.24
3701014Krajnc IrenaKV2PAH1.23
3711113Debeljak BorisKV1DUI1.18
3721422Tepeš Alenka DTŠ1.16
373486Rebol JanezKV1TDK1.15
374826Miklič NikolajKV1TDL1.13
375229Bobič Mojca                   KV1TDK1.07
376861Gavranovič VladoKV1PIK1.04
377224Bobič Ljubo                   KV2TDK1.03

Državni prvak za sezono 2023 je Igor Filipančič

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1918Filipančič IgorŠMTSK161513513667
2307Makovec BojanŠMTDK151813512573
31127Vidmar DragoMMTSK131513312242
41364Urlep AndrejKV3HKR126012010608
51104Karat SamoMKVC121813111588
6902Hasemali FrediMTDP114312910441
7504Kodba StankoMMTMB11261319338
81378Praprotnik SrečkoKV1TRR10831296556
9820Markič  AlojzMMTSK10731327567
101441Papič LauraKV1EMO10091285795
111210Trauner RobertKV1KVC9971297200
121173Jakopič MiranŠMBKP9931266840
131190Bastašič MilanMTDR99212711045
1411Randjelovič BoškoMMVAL9911278799
151022Rus MarjanMMHKR9641248737
16306Bizjak FrancMTDK9641246726
171375Majcen ZoranMDPD9601279718
18923Godnjavec FranciMMBKP9231266197
19266Plazar BrankoKV1VAL9231215384
201182Močnik ZdravkoMMTSK9211264337
211414Sušec IgorKV1DPD9131246320
22382Pučko RudolfMMTRR9121263569
231578Kavčič Vasja0EMO9071266645
241143Pučko SimonKV1ŠDS900959331
25669Anderle AndrejMTDK8931267531
261361Gorenc LadoKV1EMO8321014750
2718Smodej JožeMVAL7961221768
281591Polenik Slavko0KVC7881235144
291269Korez MilanKV1TMB7691206041
301262Pišek IgorKV1TDL7691192855
31801Žolnir BojanMKVC7681217974
321250Fekonja MilanKV1KVC7481211468
331141Štante SašoMKVC7481196467
34487Veselič RenatoMTDK7391197706
351316Kamenšek AnaKV3TRR7361161460
361573Visočnik Mitja0TMB7041223790
37158Ajdišek MilanKV1BKP6991192748
38508Kodrič JožeMTMB6941096532
39916Koranter SilvesterMTDK6931162128
40783Plavčak LeopoldKV1TRR6641162550
41447Hočevar JožeKV1TDL6581151922
421197Toplak MirkoMMEL6471184192
431467Vrbanec JožeKV2TDL6361143008
44205Lotrič StankoMMTSK6311173447
451466Kuk VojkoKV3EMO612120876
461175Šukljan LorisŠMBKP596886179
471401Heberle TomažKV1TDK5941163489
48571Bohak BrankoKV1PAH5851173172
491570Šeško SabinaKV3DPD579114828
50944Duračković SeadKV1EMO5691012444
5130Štimac CvetkoMMKTK558952888
5227Cilenšek StaneMŠDS555991603
531536Rojs IgorKV3EMO5271053617
541404Salobir NorbertKV2TRR506115135
55761Kadunc StaneMVAL503874759
561004Verčič MilanMHKR498974136
571427Nabergoj SimonKV1TAG4871062158
58917Mrvar LadoKV1BKP477675955
591395Vrecl Gajšek GizelaKV3PAH473100-2199
601320Skitek ZdenkoKV1TSK4611133695
611169Voh AlbinKV1PAH4561101574
62720Lampret FrancKV1TSM447109808
631191Brcko DanijelKV1TRR4191101831
641577Plevnik Darko0TDR412822033
65463Munda MarjanMORM405109-1915
661349Jerič Bojana – KVCMKVC3991052625
67572Peternelj HenrikMTDK3981082578
681248Banko DušanKV1TRR394911687
691379Kovač JanezKV1TDL3881103310
70247Lakić FikretMMEMO387931460
711430Nikolič MilošKV1TDK38381390
72317Medved SamoMMBKP382842024
731540Golob Stanko0TMB376543711
741106Križanič DaniloMTMB372864528
751538Bojičić MilenkoKV3EMO3711102551
76639Peterman RokMDTŠ369911349
771537Milošević MilanKV3EMO366112-1295
7894Vengušt MarjanKV1KVC364111-2131
791398Zafošnik VladimirKV1TDR358100-2468
801594Teršek Rok0KVC35778-1081
811529Breceljnik BorutKV3EMO34999457
82509Nemšak LeonŠMORM348112-1730
83906Mumlek ŠtefanKV1ORM346111-2968
841453Škofic VinkoKV2TDK336108-2962
851133Merkuš AntonKV2PAH335110-2635
861479Serec MiranKV3ORM32864-204
871571Grm Mira0TMB326107-1017
881Višček StaneMBKP320562035
891074Jerič BojanaKV1TSK310911202
901527Gomboc Jernej KV3TDK297641325
911390Pestar BrankoKV2TDK29098-720
92346Ule EvaldMEMO289531352
931198Drev IztokMKVC28270-269
941454Čosič AnteKV3TDK278813609
95283Čepon DušanKV1EMO27791535
961405Ivekovič SlavkoKV2TRR27353902
9750Gradišnik DušanMVAL25198-65
981260Mastnak NikolajMVAL25051-505
99305Jelakovič IvanMMVAL245451506
1001508Kukovec Peter KV3TMB2347819
1011359Bauk MirsadKV2DTŠ22392-5358
1021583Cencič Miran0TRR21598-3334
1031254Hajnšek TanjaKV1TRR21086-387
104799Sodja AnžeMTSK210141173
1051595Spruk Aleksander0TDK20680-2262
106297Ognjanović DraganKV1TSK20495-3931
1071343Plestenjak FranciKV2EMO200631343
1081470Petelin TomislavKV2EMO195721093
1091073Jerič SimonMTSK18885-2788
110957Salamon ToneKV1TMB183412412
11138Leko ZoranMŠDS183341079
1121416Batistič AndrejKV2HKR17031-449
1131337Krajnčič IvanKV1TRR16667-2546
1141486Kuternik Marjan0TRR16595-3591
1151424Venta EmilKV1DTŠ16186-2023
116577Burja SlavkoKV3TDK16013926
117914Vrtovec DušanKV1EMO15893-1938
1181413Marolt Darko KV3TDK15394-3112
119461Ivanuša JaniKV1ORM15363-1591
1201567Mak RajkoKV3PAH14961-1103
1211593Obrez Vojko0KVC14576-3410
1221461Pogorelc DaniloKV3TSK14437-3675
123366Lever RolandaKV1TMB14189-3809
1241370Milunič MilovanKV2TDP14183-2959
1251389Radolič IgorMDPD14149430
12671Slapničar BraneKV1ŠDS13841237
1271261Golob DragoKV1TSK13667-1061
128933Čondič ValterMBKP13642982
1291081Jenko NovkaKV1BKP13049-1321
1301543Šušteršič Marko0EMO12864-4662
1311392Vrečar ŽeljkoKV1TDR12773-2876
1321463Ošlovnik PeterKV2TSK11940-1120
1331336Lipnik Jožef st.KV2TRR11788-7118
134734Hribar IgnacKV1BKP11540901
135295Kasalovič Aleš KV3KTK11032598
1361548Bozaj Ana0PAH10688-8162
1371419Brglez StanislavKV1TSK10522439
1381402Plazar NadaKV2VAL10387-5824
139583Kozjek MilošMTDK10190-4007
1401111Mohorič Jože0TDK10057-1879
1411569Štelcer Branko0TMB8536-4278
142345Ivanetič ZvoneMŠDS8520144
1431090Humar BojanMKTK7940-329
1441494Mohorič Peter KV3TDK7890-7264
145535Bizjak Ciril ml.MTDK7812765
1461557Golob Anita0TMB7744-3021
1471180Mlinar VlastaKV2KVC7677-5638
1481130Tomšič Marjan0BKP76111124
149521Konič  JožeKV3EMO7446-1613
1501061Majnik BorutKV2BKP7411973
1511487Šijanec BrankoKV2TDP7121-562
152296Mori BorisKV1TSK7020-539
153213Lapajne MarjanMŠDS7012815
1541391Boršič SrečkoKV3TDR6620-993
1551568Košič Šorn Kristjana0TRR6585-10204
1561553Goršič Igor KV3KVC6563-2921
157962Kaučič DarkoKV1TSM6482-9180
1581231Cebin FrancKV1KTK6256-2000
1591582Trope Mrak Lidija0DTŠ6063-9090
1601580Radić Milenko0TMB5437-2237
1611434Bregar RomanKV2KTK5434-1359
1621237Veladžič IbrahimKV1EMO5419-953
1631393Špacapan AlenkaKV3EMO5210883
1641544Ramovš Zoran KV3HKR5020657
1651566Marinšek Marjan0HKR4953-3018
1661468Cebin RomanKV3KTK4554-3804
1671587Trček Alojzij0EMO4519-607
1681438Ferjan ViliKV2DTŠ3958-5669
1691599Gramc Matija Bogdan0TDL3336-1415
1701556Purkhard Dušan0PAH3156-7836
1711299Tonkli MiroslavKV3EMO3010-432
172310Vizjak Damjan KV3ORM2934-1780
1731420Derbuc DarkoKV1TDP2828-22
1741347Vekić PeroKV3TMB2728-1984
1751440Cvetko Branko0TDP2259-5059
1761597Nikola Dodig0TDL2223-4435
1771592Zavšek Brane0KVC2120-708
1781541Popovšek Petersen Peter0PAH2024-2961
1791517Bratušek Jožef0PAH1918-1554
1801266Starkl PeterKV1TDP1853-8487
1811588Močilnikar Peter0EMO1417-741
1821000Gaspari Marta0DTŠ1019-643
1831485Butina Zvonimir0DTŠ574-8178
1841450Badovinac Bjelič Irena0EMO525-2964
1851293Ožbolt MiroKV1KTK418-897
1861584Špiljak Slavko0TRR055-10716
18768Selič ZvoneKV2VAL039-4687
1881549Felicijan Divjak Nena0KVC032-5704
1891292Juvanc Rozalija0VAL030-5017
190907Somer ŠtefanKV1TSM024-2670
1911565Krč Edita0HKR023-2668
1921503Gostinčar Polonca0EMO022-3813
193474Volf FrancKV1KTK018-1188
19459Štimac MarjanKV2KTK018-1576
195236Žefran AlojzKV3ŠDS017-2282
196756Šalamun SlavkoKV2ŠDS016-801
197485Grivec MilanKV1ORM016-1141
1981062Gaspari Drago0DTŠ015-3668
199264Rugelj MitjaKV1VAL0996
200484Zadravec ZlatkoKV1ORM09-513
2011478Paljak Vladimir0TMB09-592
202454Gorjup MarjanKV2TDL08-548
203495Geiser BojanKV3PAH08-580
2041522Jeza Marjan0DTŠ08-658
2051156Pristovnik JurijKV1MEL08-737
206434Mežnar PetraKV1BKP08-841
207308Vidovič Franc0VAL08-856
208141Jereb JaniKV1VAL08-868
2091519Krajnc Marija Majda0PAH08-906
21026Lampret JanezMŠDS08-1015
2111585Šeme Emiljan0ŠDS08-1136
21272Sluga AndrejKV2VAL08-1497
2131579Žerdoner Hermina0TRR07-708
2141601Posavec Tadej0EMO07-990
2151581Visočnik Katarina0TMB07-1271
2161185Orož MarjanKV1TSK07-1330
2171545Dragan Franci0BKP06-3160
2181469Javornik Aleksander0VAL05-2302

Masters 2023 – zmagovalec je Andrej Anderle

1Anderle AndrejMTDK2501511701558,96870,67
2Godnjavec FranciMMBKP230149831496,46773,28
3Papič LauraKV1EMO2101316521251,41801,06
4Močnik ZdravkoMMTSK2001312951273,84898,03
5Kamenšek AnaKV3TRR190137401184,93572,59
6Urlep AndrejKV3HKR180136381647,061380,12
7Praprotnik SrečkoKV1TRR1701217601118,34884,88
8Kodba StankoMMTMB1601216401245,32992,41
9Jakopič MiranŠMBKP1501212731153,93659,9
10Pučko SimonKV1ŠDS1401211471220,88997,31
11Randjelovič BoškoMMVAL1301211401210,71075,92
12Karat SamoMKVC125128771302,35938,89
13Žolnir BojanMKVC120125011224,8860,16
14Pučko RudolfMMTRR115123341311,091024,44
15Hasemali FrediMTDP110121811089,92930,78
16Trauner RobertKV1KVC1051113341236,461062,49
17Kodrič JožeMTMB100111293982,3727,22
18Heberle TomažKV1TDK95111222903,71489,27
19Peternelj HenrikMTDK9011967995,04626,62
20Fekonja MilanKV1KVC85119271130,18686,12
21Veselič RenatoMTDK8011844868,45577,71
22Majcen ZoranMDPD78117891270,951087,93
23Vidmar DragoMMTSK76116571323,481232,49
24Markič AlojzMMTSK74113931003,74755,05
25Bojičić MilenkoKV3EMO72112431029,75807,08
26Kavčič VasjaEMO72112431055,8749,93
27Šeško SabinaKV3DPD681125771,24394,11
28Plavčak LeopoldKV1TRR6611131187,561075,2
29Polenik SlavkoKVC6411−162938,57648,1
30Nikolič MilošKV1TDK6211−394877,62591,06
31Bastašič MilanMTDR6011−4701117,73988,14
32Štante SašoMKVC59101016822,19770,34
33Bizjak FrancMTDK58104591038,981274,61
34Brcko DanijelKV1TRR5710317868,88652,8
35Jerič Bojana – KVCMKVC561071890,24704,97
36Medved SamoMMBKP551063970,85729,37
37Skitek ZdenkoKV1TSK541014922,1728,8
38Salobir NorbertKV2TRR5310−33865,35610,38
39Gorenc LadoKV1EMO5210−741088,31197,17
40Mumlek ŠtefanKV1ORM5110−131730,79370,15
41Rojs IgorKV3EMO5010−191929,44700,23
42Banko DušanKV1TRR4910−3321004,9853,74
43Pišek IgorKV1TDL4810−497801,12771,17
44Kuk VojkoKV3EMO4710−893863,67750,29
45Kovač JanezKV1TDL4691129752,97659,52
46Plevnik DarkoTDR459619837,33671,01
47Teršek RokKVC44998781,49484,48
48Cilenšek StaneMŠDS439391084,881150,7
49Milošević MilanKV3EMO42917719,81957,67
50Sušec IgorKV1DPD419−352798,15682,86
51Vengušt MarjanKV1KVC409−382646,57579,72
52Rus MarjanMMHKR399−387819,78935,66
53Makovec BojanŠMTDK389−421979,491174,74
54Hočevar JožeKV1TDL379−477760,95632,96
55Korez MilanKV1TMB369−505828,42748,67
56Toplak MirkoMMEL359−567863,08858,82
57Duračković SeadKV1EMO349−759841,2677,72
58Bohak BrankoKV1PAH339−862775,8808,16
59Nemšak LeonŠMORM329−1771796,79699,04
60Koranter SilvesterMTDK318147615,04502,82
61Zafošnik VladimirKV1TDR308−437667,05621,9
62Škofic VinkoKV2TDK298−461584,82646,83
63Grm MiraTMB288−765770,22742,17
64Ajdišek MilanKV1BKP278−786773,42984,66
65Vrbanec JožeKV2TDL268−900528,72446,71
66Visočnik MitjaTMB258−995684,641011,83
67Filipančič IgorŠMTSK248−1107802,32666,54
68Merkuš AntonKV2PAH238−1438521,64490,91
69Munda MarjanMORM228−2520700,471089,92
70Lotrič StankoMMTSK217−1417608,58779,73
71Smodej JožeMVAL207−1470612,45719,63
72Voh AlbinKV1PAH197−1498597,55869,01
73Plazar BrankoKV1VAL187−1888606,45749,47
74Vrecl Gajšek GizelaKV3PAH176−1413474,07798,86
75Lampret FrancKV1TSM166−1515508,12988,57