Žreb predtekmovanja za POKALNO 2024

 

VZHOD

     
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
1 TROBOJ1. EKIPAOLDTAJMERJIHajnšek Tanja 1254Krajnčič Ivan 1337Lipnik Jožef 1336051 252 412
2. EKIPACOBRA ORMOŽMunda Marjan 463Nemšak Leon 509Ivanuša Jani 461031 313 531
3. EKIPAMARIBORSalamon Tone 957Korez Milan 1269Visočnik Mitja 1573041 785 784
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
2 TROBOJ1. EKIPATSK PECA Filipančič Igor 918Vidmar Drago 1127Markič Alojz 820041 757 007
2. EKIPAŠTAJERCIKodba Stanko 504Križanič Danilo 1106Kodrič Jože 508041 833 154
3. EKIPAPAGAT 2Geiser Bojan 495Idoski Vebija 1600Petrič Maks 1555041 493 335
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
3 TROBOJ1. EKIPAVALAT 1Smodej Jože 18Gradišnik Dušan 50Mastnak Nikolaj 1250031 314 616
2. EKIPARENONSKošič-Šorn Kristjana 1568Cenčič Miran 1583Žerdoner Hermina 1579041 603 003
3. EKIPADPDMajcen Zoran 1375Radolič Igor 1389Šeško Sabina 1570031 772 172
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
4 TROBOJ1. EKIPAVALAT 3Plazar Branko 266Randjelović Boško 11Kadunc Stane 761040 384 142
2. EKIPAKAVAL 1Žolnir Bojan 801Karat Samo 1104Štante Sašo 1141051 610 796
3. EKIPAPAGAT 4Bohak Branko 571Popovšek Petersen Peter 1541Mak Rajko 1567040 826 000
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
5 TROBOJ1. EKIPAVALAT 4Rugelj Mitja 264Vidovič Franc 308Zagoričnik Matjaž 102051 410 887
2. EKIPAROGAČANIBrcko Danijel 1191Kuternik Marjan 1486Vrečar Željko 1392041 622 622
3. EKIPAPICERIJA ZLATOROGHasemali Fredi 902Mrđen Peter 1340Kokol Aleš 1013051 241 565
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
6 TROBOJ1. EKIPADONAČKAKamenšek Ana 1316Banko Dušan 1248Ivekovič Slavko 1405041 319 494
2. EKIPATSK KOROŠCISkitek Zdenko 1320Ognjanovič Dragan 297Ošlovnik Peter 1463040 880 706
3. EKIPAROGAŠKA 1Zafošnik Vladimir 1398Boršič Srečko 1391Kokovnik Igor 1192031 651 896
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
7 TROBOJ1. EKIPAKAVAL 3Fekonja Milan 1250Vengust Marjan 94Mlinar Vlasta 1180041 832 159
2. EKIPAPRLEKI ORMOŽSerec Miran 1479Vizjak Damjan 310Mumlek Štefan 906051 620 462
3. EKIPAKORANTIStarkl Peter 1266Cobelj Samo 1267Tumpej Boris 1608041 795 900
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
8 TROBOJ1. EKIPATSK URŠLJAGolob Drago 1261Lotrič Stanko 205Močnik Zdravko 1182040 556 070
2. EKIPAPAGAT 3Vrecl Gajšek Gizela 1395Merkuš Anton 1133Voh Albin 1169051 263 885
3. EKIPAPOKAČIMilunič Milovan 1340Cvetko Branko 1440Kojc Miran 1358040 246 361
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
9 TROBOJ1. EKIPAROGAŠKA 2Bastašić Milan 1190Sušec Igor 1414Plevnik Darko 1577031 679 213
2. EKIPAPAGAT 1Bozaj Ana 1548Bratušek Jože 1517Krajnc Majda Marija 1519031 806 886
3. EKIPABOČPlavčak Leopold 783Praprotnik Srečko 1378Salobir Norbert 1404031 306 428
       
       
 

ZAHOD

    
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
1 TROBOJ1. EKIPAKRANJ 1Makovec Bojan 307Bizjak Franc 306Veselič Renato 487041 546 253
2. EKIPAKRANJ 2Škofic Vinko 1453Pestar Branko 1390Mohorič Peter 1194040 981 122
3. EKIPAEMONA NOVINCIDolžan Matjaž 1410Trček Alojzij 1587Veladžić Ibrahim 1237070 290 674
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
2 TROBOJ1. EKIPAEMONA SILVERBreceljnik Borut 1529Petelin Tomislav 1470Plestenjak Franci 1343041 534 278
2. EKIPABK HUJERus Marjan 1022Batistič Andrej 1446Verčič Milan 1004031 346 931
3. EKIPAEMONA PRVAKITrplan Andrej 1452Mikola Ludvik 1289Vrtovec Dušan 914041 747 917
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
3 TROBOJ1. EKIPAPRIMORCIJakopič Miran  1173Šukljan Loris  1175Godnjavec Franci  923041 891 135
2. EKIPAEMONA GOLD +Papič Laura 1441Štimac Cvetko 30Lakić Fikret 247040 505 055
3. EKIPAMOSTIŠČARJIFerjan Vili 1438Trope Mrak Lidija 1582Kobilica Igor 1609041 386 359
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
4 TROBOJ1. EKIPAGALAKSIJAHribar Ignac 734Višček Stane 1Mrvar Lado  917041 776 947
2. EKIPAŠKURHPeterman Rok 639Venta Emil 1424Javornik Janez 1626051 328 499
3. EKIPAEMONA FAVORITIKavčič Vasja 1578Obleščak Ljubo 1298Smrdel Franc 1093041 711 118
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
5 TROBOJ1. EKIPATDL 2Hočevar Jože 447Gorjup Marjan 454Prijatelj Marjan 614041 650 161
2. EKIPAKRANJ 3Koranter Silvester 916Nikolič Miloš 1430Mohorič Jože 1111031 841 903
3. EKIPATDL 4Valant Igor 1552Valant Elvira 1551Šutej Marko 1620031 318 828
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
6 TROBOJ1. EKIPAEMONA SENIORJIDuračković Sead 944Čepon Dušan 283Bojičić Milenko 1538041 708 393
2. EKIPAKRANJ 4Peternelj Henrik 572Anderle Andrej 669Spruk Aleksander 1595041 715 514
3. EKIPAEMONA MGBHladnik Boštjan 1611Brodnik Gorazd 1610Golobinek Matjaž 1586041 773 656
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
7 TROBOJ1. EKIPAPOŠTENJAKIZakrajšek Matjaž  1003Čondič Valter  933Tomšič Marjan  1130041 630 772
2. EKIPATDL 1Kovač Janez 1379Pišek Igor 1262Vrbanec Jože 1467041 695 359
3. EKIPATDL 3Cverle Branislav 1098Jarc Mirko 1431Gramc Matija Bogdan 1599040 350 041
       
   IGRALEC 1IGRALEC 2IGRALEC 3KONTAKT
8 TROBOJ1. EKIPAEMONA BRONZEMilošević Milan 1537Gorenc Lado 1361Rihar Marko 1449041 451 878
2. EKIPAŠD STIČNA 1Cilenšek Stane 27Pučko Simon 1143Slapničar Brane 71041 147 492
3. EKIPAEMONA STABILNIŠušteršič Marko 1543Gostinčar Polonca 1503Badovinac Bijelić Irena 1450041 944 189

Skupno po 4. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK800537484
2504Kodba StankoMMTMB590413715
31127Vidmar DragoMMTSK487473702
4205Lotrič StankoMMTSK475494335
5918Filipančič IgorŠMTSK469483276
6801Žolnir BojanMKVC413431021
71262Pišek IgorMTDL391462233
81175Šukljan LorisŠMBKP382493014
91378Praprotnik SrečkoKV1TRR374451404
101591Polenik SlavkoKV3KVC348452845
11923Godnjavec FranciMMBKP335442729
12761Kadunc StaneMVAL329363242
13902Hasemali FrediMTDP327463573
141414Sušec IgorKV1DPD321472515
151133Merkuš AntonKV2PAH321452870
161022Rus MarjanMMHKR315473209
17508Kodrič JožeMTMB308452871
18669Anderle AndrejMTDK301443676
19382Pučko RudolfMMTRR290451651
201537Milošević MilanKV2EMO288451595
211210Trauner RobertMKVC282463079
2230Štimac CvetkoMMEMO282442401
23617Mušič GorazdKV1ORM273353063
2427Cilenšek StaneMŠDS27232788
251540Golob Stanko KV3TMB269441544
261379Kovač JanezKV1TDL264411620
271173Jakopič MiranŠMBKP257452118
281364Urlep AndrejKV1HKR250441703
29247Lakić FikretMMEMO250332054
30872Čosič AnteKV2TDK248332908
3150Gradišnik DušanMVAL24243165
321467Vrbanec JožeKV1TDL24045685
33366Lever RolandaKV1TMB23030316
34734Hribar IgnacKV1BKP230251828
351486Kuternik Marjan KV3TRR22340-60
361320Skitek ZdenkoKV1TSK222431169
371529Breceljnik BorutKV2EMO219422002
381004Verčič MilanMHKR21843-5
391190Bastašič MilanMTDR217442904
401578Kavčič VasjaKV2EMO21041438
411361Gorenc LadoKV1EMO198431516
421413Marolt Darko KV2TDK196401085
431389Radolič IgorMDPD193422246
441405Ivekovič SlavkoKV1TRR18330-469
451441Papič LauraKV1EMO18244978
461375Majcen ZoranMDPD18243698
471570Šeško SabinaKV2DPD17940171
48306Bizjak FrancMTDK178412392
491250Fekonja MilanKV1KVC17441-578
50308Vidovič FrancVAL170321765
511577Plevnik DarkoKV3TDR16943931
521401Heberle TomažKV1TDK16742993
53104Stegnar JureMMTSK165311483
541260Mastnak NikolajMVAL164332155
55317Medved SamoMMBKP163411896
56158Ajdišek MilanMBKP158421918
571269Korez MilanKV1TMB1554323
58310Vizjak Damjan KV3ORM15323418
591248Banko DušanKV1TRR151411636
60509Nemšak LeonŠMORM14839-173
611349Jerič Bojana – KVCMKVC145411924
621440Cvetko Branko TDP13442-861
631104Karat SamoMMKVC13441-481
6411Randjelovič BoškoMMVAL13340747
651566Marinšek MarjanHKR129321341
66266Plazar BrankoKV1VAL128411184
67463Munda MarjanMORM12641620
681427Nabergoj SimonKV1TAG123392136
69783Plavčak LeopoldKV1TRR11841196
70297Ognjanović DraganKV1TSK11832341
711198Drev IztokMKVC11730962
721395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH112391080
73487Veselič RenatoMTDK11132-99
741553Goršič Igor KV3KVC10837-797
751538Bojičić MilenkoKV2EMO10640770
761470Petelin TomislavKV2EMO10638585
77820Markič  AlojzMMTSK10532266
78305Jelakovič IvanMMVAL105121395
791557Golob AnitaKV3TMB10039-2020
801573Visočnik MitjaKV3TMB9838-1340
811392Vrečar ŽeljkoKV1TRR9630-489
821343Plestenjak FranciKV2EMO9539784
831370Milunič MilovanKV2TDP953157
8494Vengušt MarjanKV1KVC9337-2673
85346Ule EvaldMEMO93301130
861487Šijanec BrankoKV2DPD9129966
871254Hajnšek TanjaKV1TRR90391058
8818Smodej JožeMVAL8736-1975
89906Mumlek ŠtefanKV1ORM8538-2305
901197Toplak MirkoMMEL8437-1345
911316Kamenšek AnaKV2TRR8039-618
921182Močnik ZdravkoMMTSK7939-642
931402Plazar NadaKV2VAL7640-514
941347Vekić PeroKV3TMB7612281
951191Brcko DanijelKV1TRR7440-2075
961337Krajnčič IvanKV1TRR732950
97907Somer ŠtefanKV1TSM7219-954
981143Pučko SimonKV1ŠDS7131108
99639Peterman RokMDTŠ7022-924
100914Vrtovec DušanKV1EMO6938-676
1011336Lipnik Jožef st.KV2TRR6937-762
102572Peternelj HenrikMTDK6639-1360
1031359Bauk MirsadKV2DTŠ6437-3151
1041571Grm MiraKV3TMB6338-2177
1051090Humar BojanMTSK63202143
1061169Voh AlbinKV1PAH6037-853
1071416Batistič AndrejKV1HKR6020750
1081289Mikola LudvikKV2EMO6019430
1091453Škofic VinkoKV2TDK5930-544
110248Pintarič NikoKV1KVC5711826
1111617Satler Rok0TSK5530-645
1121615Šumnik Drago LukaKVC5439-3886
1131605Šumej MirkoVAL5234-1999
114295Kasalovič Aleš KV3KTK4819-1289
115583Kozjek MilošMTDK4636-2581
1161583Cencič MiranTRR4536-3395
1171141Štante SašoMKVC4520-1091
1181261Golob DragoKV1TSK4519549
119447Hočevar JožeMTDL4420504
1201595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
121283Čepon DušanKV1EMO4119-381
1221404Salobir NorbertKV1TRR3832-2811
123521Konič  JožeKV3EMO371140
1241096Subotić TinaKV1TSK3311-265
1251000Gaspari Marta DTŠ3219-502
1261266Starkl PeterKV1TDP3111-635
127720Lampret FrancKV1TSM2937-2876
1281180Mlinar VlastaKV2KVC2933-4144
1291567Mak RajkoKV3PAH2910673
130916Koranter SilvesterMTDK2828-377
1311536Rojs IgorKV2EMO2810773
1321613Šnabl MilanTMB2810229
1331549Felicijan Divjak Nena KVC2624-1951
134461Ivanuša JaniKV1ORM2519-306
1351548Bozaj Ana KV3PAH2232-4716
1361393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1371438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
1381568Košič Šorn KristjanaKV3TRR1935-5699
1391582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1401503Gostinčar Polonca EMO181089
1411508Kukovec Peter KV2TMB1735-2077
1421237Veladžič IbrahimKV1EMO1627-1217
1431390Pestar BrankoKV2TDK1528-566
1441073Jerič SimonMTSK1517-1953
145296Mori BorisKV1TSK14107
1461469Javornik Aleksander VAL1410-639
147917Mrvar LadoKV1BKP1310-1443
1481434Bregar RomanKV2KTK1227-2246
1491430Nikolič MilošKV1TDK618-943
150485Grivec MilanKV1ORM49-627
151944Duračković SeadKV1EMO318-2207
1521062Gaspari Drago DTŠ218-1831
153213Lapajne MarjanMŠDS29321
1541468Cebin RomanKV2KTK128-2679
1551419Brglez StanislavKV1TSK19-384
1561479Serec Miran KV2ORM19-1063
1571398Zafošnik VladimirKV1TDR032-4954
1581494Mohorič Peter KV3TDK029-4797
1591543Šušteršič Marko EMO025-3316
1601599Gramc Matija BogdanTDL024-1325
161962Kaučič DarkoKV1TSM024-4488
1621616Kornet DanijelTDL021-5444
1631594Teršek RokKV3KVC017-262
1641074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
16538Leko ZoranMŠDS016-605
16671Slapničar BraneKV1ŠDS016-1595
1671614Teršek LucijaKVC015-3888
1681424Venta EmilKV1DTŠ09380
169571Bohak BrankoKV1PAH092
1701231Cebin FrancKV1KTK09-57
1711607Breznikar PeterEMO09-144
1721463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1731587Trček AlojzijEMO09-1253
1741410Dolžan Matjaž EMO08-1170
1751485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
176942Flek Franc EMO08-1494
1771579Žerdoner HerminaTRR07-1112
1781584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1791450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752
18059Štimac MarjanKV2KTK05-2478

Rezultati 4. turnirja DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRt noviRt stari 
1918Filipančič IgorŠMTSK250141590482,64301,67 
2504Kodba StankoMMTMB230141552634,83479,25 
31591Polenik SlavkoKV3KVC210141457500,99347,06 
41133Merkuš AntonKV2PAH200132121434,61295,94 
5307Makovec BojanŠMTDK190131888570,57565,46 
6923Godnjavec FranciMMBKP180131295423,57284,43 
71405Ivekovič SlavkoKV1TRR170131276425,37202,71 
850Gradišnik DušanMVAL160131251427,3317,1 
91467Vrbanec JožeKV1TDL150131225368,5300,19 
101320Skitek ZdenkoKV1TSK140131035405,67246,01 
11509Nemšak LeonŠMORM13013661414,43196,16 
121250Fekonja MilanKV1KVC12513653449,75211,27 
13104Stegnar JureMMTSK120122013354,84247,3 
141361Gorenc LadoKV1EMO115121880321,17254,21 
151210Trauner RobertMKVC110121452409,29331,75 
16305Jelakovič IvanMMVAL105121395375,52128,3344 
17669Anderle AndrejMTDK100121172474,47406,16 
18317Medved SamoMMBKP95121149308,75185,32 
191392Vrečar ŽeljkoKV1TRR90121124376,92217,31 
201578Kavčič VasjaKV2EMO85121023427,92253,09 
211401Heberle TomažKV1TDK8012894382,33253,46 
221441Papič LauraKV1EMO7812838446,77282,2 
231022Rus MarjanMMHKR7612768378,57348,25 
241570Šeško SabinaKV2DPD7412727388,35278,89 
251175Šukljan LorisŠMBKP7212385493,47414,8 
261004Verčič MilanMHKR7012128435,79386,63 
271440Cvetko Branko TDP6812-41380,78220,7 
28346Ule EvaldMEMO66112469316,94232,69 
291190Bastašič MilanMTDR64111580293,43299,93 
30463Munda MarjanMORM62111103313,33224,34 
311289Mikola LudvikKV2EMO601198529495,87 
321143Pučko SimonKV1ŠDS5911891321,88264,47 
331538Bojičić MilenkoKV2EMO5811880335,71224,32 
34248Pintarič NikoKV1KVC5711826223,2435,075 
35382Pučko RudolfMMTRR5611807376,55371,85 
361577Plevnik DarkoKV3TDR5511794396,05327,74 
371379Kovač JanezKV1TDL5411767351,26350,16 
381566Marinšek MarjanHKR5311712363,67233,94 
391197Toplak MirkoMMEL5211474356,53233,17 
401262Pišek IgorMTDL5111461309,51202,04 
41308Vidovič FrancVAL5011342371312,09 
42902Hasemali FrediMTDP4911285370,59377,22 
43508Kodrič JožeMTMB4811192388,03421,01 
441260Mastnak NikolajMVAL4711131303,53275,7 
451414Sušec IgorKV1DPD461187422,35365,84 
461261Golob DragoKV1TSK451175282,01157,61 
471378Praprotnik SrečkoKV1TRR441163332,12268,04 
481486Kuternik Marjan KV3TRR4311-56261,61167,83 
4927Cilenšek StaneMŠDS4211-59322,7190,88 
50158Ajdišek MilanMBKP4111-389304,89264,02 
511141Štante SašoMKVC4011-467284,9222,02 
52205Lotrič StankoMMTSK3911-1023485,79444,32 
5311Randjelovič BoškoMMVAL3810971283,15241,01 
5430Štimac CvetkoMMEMO3710732369,85322,04 
55266Plazar BrankoKV1VAL3610571340,94301,72 
561349Jerič Bojana – KVCMKVC3510438227,42270,01 
571402Plazar NadaKV2VAL3410398300,14253,27 
581173Jakopič MiranŠMBKP3310359341,46367,07 
591529Breceljnik BorutKV2EMO3210305305,26317,01 
601343Plestenjak FranciKV2EMO3110303310,94188,08 
611470Petelin TomislavKV2EMO3010298232,87160,49 
62783Plavčak LeopoldKV1TRR2910252217,68219,38 
631613Šnabl MilanTMB2810229213,6510,1 
64306Bizjak FrancMTDK2710147334,03342 
651549Felicijan Divjak Nena KVC261080245,27149,12 
66914Vrtovec DušanKV1EMO251023290,51303,01 
671191Brcko DanijelKV1TRR2410-42240,29227,83 
68820Markič  AlojzMMTSK2310-131307,64274,21 
69297Ognjanović DraganKV1TSK2210-137314,17330,23 
701453Škofic VinkoKV2TDK2110-163265,86229,96 
711182Močnik ZdravkoMMTSK2010-263297,98162,76 
721568Košič Šorn KristjanaKV3TRR1910-283273,7143,92 
731537Milošević MilanKV2EMO1810-351323,57370,44 
74572Peternelj HenrikMTDK1710-358266,38248,19 
751237Veladžič IbrahimKV1EMO1610-479282,99172,56 
76906Mumlek ŠtefanKV1ORM1510-558279,28306,28 
771469Javornik Aleksander VAL1410-639185,9631,04 
78917Mrvar LadoKV1BKP1310-1443248,98178,8717 
791615Šumnik Drago LukaKVC1210-1923295,34227,77 
801090Humar BojanMTSK1191387223,31209,48 
811254Hajnšek TanjaKV1TRR109609301,41260,71 
821395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH99358257,53251,33 
831390Pestar BrankoKV2TDK8986216,97182,65 
841364Urlep AndrejKV1HKR79-38301,96461,26 
851336Lipnik Jožef st.KV2TRR69-158192,61171,31 
861573Visočnik MitjaKV3TMB59-196243,7150,09 
871269Korez MilanKV1TMB49-284204,63296,45 
88916Koranter SilvesterMTDK39-332201,59219,5 
891316Kamenšek AnaKV2TRR29-363227,63260,85 
901419Brglez StanislavKV1TSK19-384167,4386,68421 
911104Karat SamoMMKVC09-533255,48277,57 
921617Satler Rok0TSK09-537240,16182,63 
931583Cencič MiranTRR09-576230,79232,16 
941248Banko DušanKV1TRR09-587294,43280,18 
951571Grm MiraKV3TMB09-618241,91150,46 
961540Golob Stanko KV3TMB09-658240,29298,03 
971389Radolič IgorMDPD09-692233,3345,68 
981468Cebin RomanKV2KTK09-757241,91153,69 
991543Šušteršič Marko EMO09-788243,28145,53 
100720Lampret FrancKV1TSM09-799242,34247,96 
1011508Kukovec Peter KV2TMB09-922212,46229,3 
1021375Majcen ZoranMDPD09-985278,74423,19 
1031557Golob AnitaKV3TMB09-1114215,8169,95 
1041359Bauk MirsadKV2DTŠ09-1607272,73241,88 
1051427Nabergoj SimonKV1TAG08-49225,79212,26 
1061127Vidmar DragoMMTSK08-211272,24551,18 
1071337Krajnčič IvanKV1TRR08-257212,5299,2 
108247Lakić FikretMMEMO08-357201,08320,72 
1091413Marolt Darko KV2TDK08-654194,02173,68 
1101169Voh AlbinKV1PAH08-689173,52202,67 
1111605Šumej MirkoVAL08-792183,67111,74 
1121404Salobir NorbertKV1TRR08-900210,08242,41 
1131398Zafošnik VladimirKV1TDR08-929194,22123,39 
1141553Goršič Igor KV3KVC08-1012213,52320,69 
1151180Mlinar VlastaKV2KVC08-1035255,39248,62 
116366Lever RolandaKV1TMB08-1129188,61344,58 
11718Smodej JožeMVAL08-1303199,27293,1 
1181434Bregar RomanKV2KTK08-1428180,63138,78 
119295Kasalovič Aleš KV3KTK08-1744141,94214,45 
12094Vengušt MarjanKV1KVC07-570161,26315,3 
1211494Mohorič Peter KV3TDK07-991149,6124,31 
1221579Žerdoner HerminaTRR07-1112148,4938,815 
1231599Gramc Matija BogdanTDL07-1151150,13155 
12471Slapničar BraneKV1ŠDS07-1157144,14150,24 
125962Kaučič DarkoKV1TSM07-1338162,47173,7 
1261548Bozaj Ana KV3PAH07-1483130,5226,22 
127907Somer ŠtefanKV1TSM07-1748174,37185,53 
128583Kozjek MilošMTDK07-2553178,48243,37 
1291616Kornet DanijelTDL07-3397103,65117,03 
130801Žolnir BojanMKVC06-2200163,31422,03 

Skupno ŠKL 2024

 SKUPNO ŠKL 2024
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Korez MilanTMB171323
2Zafošnik VladimirTDR161588
3Lotrič StankoTSK152272
4Šeško Horvat SabinaDPD151691
5Brcko DanijelTRR151208
6Golob StankoTMB14661
7Plazar BrankoVAL14562
8Plavčak LeopoldTRR13295
9Plazar NadaVAL13152
10Mumlek ŠtefanORM1319
11Kuternik MarjanTRR12893
12Radolič IgorDPD12647
13Randjelović BoškoVAL12580
14Bohak BrankoPAH11684
15Hajnšek TanjaTRR11525
16Salobir NorbertTRR11-304
17Somer ŠtefanTSM11-396
18Cencič MiranTRR11-410
19Plevnik DarkoTDR11-654
20Lipnik JožefTRR10-308
21Lampret FrancTSM10-870
22Majcen ZoranDPD10-1595
23Golob AnitaTMB9-1203
24Kaučič DarkoTSM9-1953
25Munda MarjanORM81570
26Jerič BojanaKVC8851
27Ognjanović DraganTSK8397
28Vidovič FrancVAL8130
29Žerdoner HerminaTRR7579
30Kodba StankoTMB7570
31Visočnik MitjaTMB7554
32Drev IztokKVC7244
33Pučko RudolfTRR7130
34Grm MiraTMB7-40
35Mak RajkoPAH6416
36Kamenšek AnaTRR6413
37Ivekovič StanislavTRR6249
38Nemšak LeonORM6191
39Krga DarkoTSM698
40Trauner RobertKVC6-26
41Praprotnik SrečkoTRR6-205
42Petrič MaksimiljanPAH6-240
43Loboda Borut 6-494
44Visočnik KatarinaTMB6-522
45Hasemali FrediTDP6-618
46Jelakovič IvanVAL5-124
47Salamon AntonTMB5-132
48Ošlovnik PeterTSK5-184
49Skitek ZdenkoTSK5-344
50Polšak NatašaTRR5-358
51Vrečar ŽeljkoTDR5-413
52Ertl TonePAH5-464
53Popovšek Petersen PeterPAH5-623
54Šijanec BrankoDPD5-634
55Šumej MirkoVAL5-992
56Kosič Šorn KristjanaTRR4-284
57Čujež BorutTRR4-621
58Vrecl Gajšek GizelaPAH4-652
59Merkuš AntonPAH4-1209
60Bozaj AnaPAH3-1257
61Tavzes CvetoVAL3-1363

2.tekma ŠKL 2024

  2.tur. ŠKL 2024, Maribor 23.02.2024     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Korez MilanTMB91046350532193322
2Zafošnik VladimirTDR9972317432133585
3Lotrič StankoTSK8159736513882264
4Munda MarjanORM81570237537393456
5Somer ŠtefanTSM888037302-2643414
6Jerič BojanaKVC8851210532883458
7Ognjanović DraganTSK839733834222-63
8Vidovič FrancVAL81302-663124372
9Kuternik MarjanTRR76542322-223644
10Žerdoner HerminaTRR7579213021903259
11Golob StankoTMB7574348722252-138
12Kodba StankoTMB757035431-3813408
13Visočnik MitjaTMB75541-64835053697
14Mumlek ŠtefanORM7397350132821-386
15Plazar BrankoVAL73961-53834353499
16Plazar NadaVAL73952-8735752-93
17Drev IztokKVC7244213632772-169
18Pučko RudolfTRR713032262-782-18
19Brcko DanijelTRR7128333933111-522
20Grm MiraTMB7-402-682-2533281
21Bohak BrankoPAH6484364021621-318
22Mak RajkoPAH641632061-1352345
23Šeško Horvat SabinaDPD6293337822361-321
24Plavčak LeopoldTRR620838731-6182-47
25Nemšak LeonORM619122821-4043313
26Krga DarkoTSM69821471-4673418
27Cencič MiranTRR6791-732-503202
28Lipnik JožefTRR6752-4131701-54
29Trauner RobertKVC6-26315321101-289
30Majcen ZoranDPD6-1521-40534582-205
31Praprotnik SrečkoTRR6-2052-542-442-107
32Petrič MaksimiljanPAH6-2402-2461-3223328
33Visočnik KatarinaTMB6-52232341-5472-209
34Hasemali FrediTDP6-6181-106231782266
35Radolič IgorDPD52691-3621-2473878
36Hajnšek TanjaTRR5561-4533131-212
37Jelakovič IvanVAL5-1242-421-802-2
38Salamon AntonTMB5-1322561-3422154
39Ošlovnik PeterTSK5-1841-4641-4083688
40Skitek ZdenkoTSK5-3441-4192-2112286
41Salobir NorbertTRR5-4591-25831911-392
42Ertl TonePAH5-46434821-5071-439
43Plevnik DarkoTDR5-6231-4772-272-119
44Popovšek Petersen PeterPAH5-6232762541-753
45Šijanec BrankoDPD5-63421892-3351-488
46Šumej MirkoVAL5-9923871-5321-547
47Kosič Šorn KristjanaTRR4-2841-1471-1332-4
48Randjelović BoškoVAL4-4242351-1481-311
49Vrecl Gajšek GizelaPAH4-6521-2382-581-356
50Golob AnitaTMB4-8531-6212671-299
51Merkuš AntonPAH4-12091-77021751-614
52Kaučič DarkoTSM4-16511-7531-5722-326
53Bozaj AnaPAH3-12571-1201-2631-874
54Lampret FrancTSM3-15211-8061-3531-362

OSTL – Skupno po 7. turnirjih

 OSTL – Skupno po 7. turnirjih 
     
     
MestoImeTočkeRazlikaTurnirjev
1Makovec Bojan5253757
2Papič Laura5132427
3Breceljnik Borut469807
4Duračković Sead46-1267
5Bojičić Milenko4531907
6Škofic Vinko45-9707
7Rus Marjan4453256
8Rihar Marko4324947
9Peternelj Henrik4123556
10Kovač Janez411846
11Nabergoj Simon4021576
12Veladžič Ibrahim40-317
13Čepon Dušan3814826
14Anderle Andrej389386
15Petelin Tomislav386286
16Ule Evald3724886
17Kavčič Vasja3719916
18Urlep Andrej37-3346
19Mohorič Peter36-4396
20Bauk Mirsad36-6716
21Badovinac Bjelič Irena36-48997
22Trope Mrak Lidija35-45277
23Pestar Branko34-16736
24Peterman Rok3018054
25Bizjak Franc29-1305
26Piskernik Jakob29-11595
27Obleščak Ljubo2811574
28Gaspari Marta28-295
29Gaspari Drago28-12615
30Gostinčar Polonca27-8025
31Ferjan Vili26-12125
32Venta Emil26-20965
33Veselič Renato245934
34Milošević Milan23-11424
35Butina Zvonimir23-39715
36Vrbanec Jože1811783
37Špacapan Alenka181643
38Majcen Zoran1512422
39Gorenc Lado13-2712
40Macuh Janko12-2072
41Jeza Marjan11-6352
42Šušteršič Marko10-13112
43Kobilica Igor10-31463
44Brodnik Gorazd86761
45Bregar Roman86711
46Cilenšek Stane713341
47Koranter Silvester67401
48Dolžan Matjaž6-6691
49Šanjug Mate5-1251
50Golobinek Matjaž5-3251
51Pučko Simon5-3581
52Slapničar Brane5-5221
53Hladnik Boštjan5-5241
54Mohorič Jože5-5341
55Brezovnik Alenka5-18671
56Tancek Jernej4-9571
57Vreča Mitja4-15231
58Vučko Mojca4-16961
59Trček Alojzij3-13531

7.tekma OSTL 23/24

    OSTL 7.tekma   22.02.2024      
           
Mesto Licenca Ime člana Klub Točke Razlika
1 1453 Škofic Vinko TDK 9 955
2 1578 Kavčič Vasja EMO 8 864
3 1390 Pestar Branko TDK 8 769
4 1610 Brodnik Gorazd EMO 8 676
5 1298 Obleščak Ljubo EMO 8 524
6 1427 Nabergoj Simon TAG 8 420
7 669 Anderle Andrej TDK 7 672
8 306 Bizjak Franc TDK 7 559
9 572 Peternelj Henrik TDK 7 501
10 1379 Kovač Janez TDL 7 455
11 1062 Gaspari Drago DTŠ 7 354
12 1375 Majcen Zoran DPD 7 323
13 307 Makovec Bojan TDK 7 -82
14 1449 Rihar Marko EMO 7 -128
15 1538 Bojičić Milenko EMO 6 581
16 1393 Špacapan Alenka EMO 6 450
17 1022 Rus Marjan HKR 6 388
18 1000 Gaspari Marta DTŠ 6 327
19 1503 Gostinčar Polonca EMO 6 298
20 283 Čepon Dušan EMO 6 274
21 1441 Papič Laura EMO 6 -60
22 1361 Gorenc Lado EMO 6 -162
23 1494 Mohorič Peter TDK 6 -354
24 1410 Dolžan Matjaž EMO 6 -669
25 1237 Veladžič Ibrahim EMO 5 -139
26 1586 Golobinek Matjaž EMO 5 -325
27 1359 Bauk Mirsad DTŠ 5 -392
28 1529 Breceljnik Borut EMO 5 -508
29 1611 Hladnik Boštjan EMO 5 -524
30 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 5 -585
31 507 Piskernik Jakob TDK 5 -587
32 1485 Butina Zvonimir DTŠ 5 -667
33 944 Duračković Sead EMO 5 -720
34 346 Ule Evald EMO 4 -209
35 1450 Badovinac Bjelič Irena EMO 4 -569
36 1438 Ferjan Vili DTŠ 4 -1057
37 1587 Trček Alojzij EMO 3 -1353

Skupno po 3. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK610405596
21127Vidmar DragoMMTSK487393913
3205Lotrič StankoMMTSK436385358
4801Žolnir BojanMKVC413373221
5504Kodba StankoMMTMB360272163
61262Pišek IgorMTDL340351772
71378Praprotnik SrečkoKV1TRR330341341
8761Kadunc StaneMVAL329363242
91175Šukljan LorisŠMBKP310372629
10902Hasemali FrediMTDP278353288
111414Sušec IgorKV1DPD275362428
12617Mušič GorazdKV1ORM273353063
131537Milošević MilanKV2EMO270351946
141540Golob Stanko KV3TMB269352202
15508Kodrič JožeMTMB260342679
16247Lakić FikretMMEMO250252411
17872Čosič AnteKV2TDK248332908
1830Štimac CvetkoMMEMO245341669
191364Urlep AndrejKV1HKR243351741
201022Rus MarjanMMHKR239352441
21382Pučko RudolfMMTRR23434844
22734Hribar IgnacKV1BKP230251828
23366Lever RolandaKV1TMB230221445
2427Cilenšek StaneMŠDS23021847
251173Jakopič MiranŠMBKP224351759
26918Filipančič IgorŠMTSK219341686
271379Kovač JanezKV1TDL21030853
28669Anderle AndrejMTDK201322504
291413Marolt Darko KV2TDK196321739
301389Radolič IgorMDPD193332938
311529Breceljnik BorutKV2EMO187321697
321375Majcen ZoranMDPD182341683
331486Kuternik Marjan KV3TRR18029-4
341210Trauner RobertMKVC172341627
35923Godnjavec FranciMMBKP155311434
361190Bastašič MilanMTDR153331324
37310Vizjak Damjan KV3ORM15323418
381269Korez MilanKV1TMB15134307
391248Banko DušanKV1TRR151322223
40306Bizjak FrancMTDK151312245
411004Verčič MilanMHKR14831-133
421591Polenik SlavkoKV3KVC138311388
431104Karat SamoMMKVC1343252
441578Kavčič VasjaKV2EMO12529-585
451427Nabergoj SimonKV1TAG123312185
461133Merkuš AntonKV2PAH12132749
47308Vidovič FrancVAL120211423
48158Ajdišek MilanMBKP117312307
491198Drev IztokMKVC11730962
501260Mastnak NikolajMVAL117222024
511577Plevnik DarkoKV3TDR11432137
52487Veselič RenatoMTDK11132-99
531349Jerič Bojana – KVCMKVC110311486
541553Goršič Igor KV3KVC10829215
551570Šeško SabinaKV2DPD10528-556
561441Papič LauraKV1EMO10432140
571395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH10330722
581557Golob AnitaKV3TMB10030-906
59297Ognjanović DraganKV1TSK9622478
601370Milunič MilovanKV2TDP953157
6111Randjelovič BoškoMMVAL9530-224
6294Vengušt MarjanKV1KVC9330-2103
631573Visočnik MitjaKV3TMB9329-1144
64266Plazar BrankoKV1VAL9231613
651487Šijanec BrankoKV2DPD9129966
661467Vrbanec JožeKV1TDL9032-540
67783Plavčak LeopoldKV1TRR8931-56
681401Heberle TomažKV1TDK873099
6918Smodej JožeMVAL8728-672
701361Gorenc LadoKV1EMO8331-364
711320Skitek ZdenkoKV1TSK8230134
7250Gradišnik DušanMVAL8230-1086
73820Markič  AlojzMMTSK8222397
741254Hajnšek TanjaKV1TRR8030449
751316Kamenšek AnaKV2TRR7830-255
761470Petelin TomislavKV2EMO7628287
771566Marinšek MarjanHKR7621629
781347Vekić PeroKV3TMB7612281
791337Krajnčič IvanKV1TRR7321307
80907Somer ŠtefanKV1TSM7212794
81906Mumlek ŠtefanKV1ORM7028-1747
82639Peterman RokMDTŠ7022-924
83317Medved SamoMMBKP6829747
841440Cvetko Branko TDP6630-820
85463Munda MarjanMORM6430-483
861343Plestenjak FranciKV2EMO6429481
871359Bauk MirsadKV2DTŠ6428-1544
881571Grm MiraKV3TMB6329-1559
891336Lipnik Jožef st.KV2TRR6328-604
901169Voh AlbinKV1PAH6029-164
911416Batistič AndrejKV1HKR6020750
921182Močnik ZdravkoMMTSK5929-379
931617Satler Rok0TSK5521-108
941605Šumej MirkoVAL5226-1207
951090Humar BojanMTSK5211756
961191Brcko DanijelKV1TRR5030-2033
97572Peternelj HenrikMTDK4929-1002
981250Fekonja MilanKV1KVC4928-1231
991538Bojičić MilenkoKV2EMO4829-110
100295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455
101583Kozjek MilošMTDK4629-28
1021583Cencič MiranTRR4527-2819
103104Stegnar JureMMTSK4519-530
104914Vrtovec DušanKV1EMO4428-699
105447Hočevar JožeMTDL4420504
1061595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
1071402Plazar NadaKV2VAL4230-912
1081615Šumnik Drago LukaKVC4229-1963
109283Čepon DušanKV1EMO4119-381
1101404Salobir NorbertKV1TRR3824-1911
1111453Škofic VinkoKV2TDK3820-381
112521Konič  JožeKV3EMO371140
1131096Subotić TinaKV1TSK3311-265
1141197Toplak MirkoMMEL3226-1819
1151000Gaspari Marta DTŠ3219-502
1161266Starkl PeterKV1TDP3111-635
117720Lampret FrancKV1TSM2928-2077
1181180Mlinar VlastaKV2KVC2925-3109
1191567Mak RajkoKV3PAH2910673
1201536Rojs IgorKV2EMO2810773
121346Ule EvaldMEMO2719-1339
122916Koranter SilvesterMTDK2519-45
123461Ivanuša JaniKV1ORM2519-306
1241548Bozaj Ana KV3PAH2225-3233
1251393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1261438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
127509Nemšak LeonŠMORM1826-834
1281582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1291503Gostinčar Polonca EMO181089
1301508Kukovec Peter KV2TMB1726-1155
1311073Jerič SimonMTSK1517-1953
132296Mori BorisKV1TSK14107
1331405Ivekovič SlavkoKV1TRR1317-1745
1341143Pučko SimonKV1ŠDS1220-783
1351434Bregar RomanKV2KTK1219-818
1361390Pestar BrankoKV2TDK719-652
1371430Nikolič MilošKV1TDK618-943
1381392Vrečar ŽeljkoKV1TRR618-1613
1391141Štante SašoMKVC59-624
140485Grivec MilanKV1ORM49-627
141944Duračković SeadKV1EMO318-2207
1421062Gaspari Drago DTŠ218-1831
143213Lapajne MarjanMŠDS29321
1441468Cebin RomanKV2KTK119-1922
1451479Serec Miran KV2ORM19-1063
1461568Košič Šorn KristjanaKV3TRR025-5416
1471398Zafošnik VladimirKV1TDR024-4025
1481494Mohorič Peter KV3TDK022-3806
1491599Gramc Matija BogdanTDL017-174
1501594Teršek RokKV3KVC017-262
1511237Veladžič IbrahimKV1EMO017-738
1521074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
153962Kaučič DarkoKV1TSM017-3150
15438Leko ZoranMŠDS016-605
1551543Šušteršič Marko EMO016-2528
1561614Teršek LucijaKVC015-3888
1571549Felicijan Divjak Nena KVC014-2031
1581616Kornet DanijelTDL014-2047
1591424Venta EmilKV1DTŠ09380
160571Bohak BrankoKV1PAH092
1611231Cebin FrancKV1KTK09-57
1621607Breznikar PeterEMO09-144
16371Slapničar BraneKV1ŠDS09-438
1641463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1651587Trček AlojzijEMO09-1253
1661261Golob DragoKV1TSK08474
1671289Mikola LudvikKV2EMO08-555
1681410Dolžan Matjaž TDL08-1170
1691485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
170942Flek Franc EMO08-1494
1711584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1721450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752
17359Štimac MarjanKV2KTK05-2478

Rezultati 3.turnirja DPP 2024, Rogatec

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRt noviRt stari
1307Makovec BojanŠMTDK250142350565.46404.96
21127Vidmar DragoMMTSK230141726551.18424.02
3872Čosič AnteKV2TDK210132611406.11262.92
41379Kovač JanezKV1TDL200132185350.16112.17
5801Žolnir BojanMKVC190131532422.03337.31
6508Kodrič JožeMTMB180131456421.01218.95
7669Anderle AndrejMTDK170131318406.16251.79
81364Urlep AndrejKV1HKR160131289461.26322.19
9504Kodba StankoMMTMB15013838479.25375.93
101175Šukljan LorisŠMBKP14013663414.80335.42
11205Lotrič StankoMMTSK130122019444.32471.46
12306Bizjak FrancMTDK125121786342.00162.69
13308Vidovič FrancVAL120121527312.09129.39
141004Verčič MilanMHKR115121466386.63239.74
151591Polenik SlavkoKV3KVC110121335347.06230.11
161570Šeško SabinaKV2DPD105121195278.89122.92
171414Sušec IgorKV1DPD100121142365.84307.36
1830Štimac CvetkoMMEMO9512740322.04244.45
191022Rus MarjanMMHKR9012726348.25266.59
201375Majcen ZoranMDPD8512674423.19305.37
211540Golob Stanko KV3TMB8012546298.03205.49
221210Trauner RobertMKVC7812463331.75284.16
231347Vekić PeroKV3TMB7612281235.4967.35
24382Pučko RudolfMMTRR7412248371.85236.04
251577Plevnik DarkoKV3TDR7212-48327.74230.35
26906Mumlek ŠtefanKV1ORM7012-168306.28145.72
271389Radolič IgorMDPD68111483345.68264.68
281316Kamenšek AnaKV2TRR6611911260.85150.30
29761Kadunc StaneMVAL6411899375.19376.93
30266Plazar BrankoKV1VAL6211823301.72173.90
311416Batistič AndrejKV1HKR6011584261.82101.39
321260Mastnak NikolajMVAL5911557275.70218.81
33902Hasemali FrediMTDP5811412377.22371.50
34297Ognjanović DraganKV1TSK5711330330.23174.02
351104Karat SamoMMKVC5611277277.57201.36
361553Goršič Igor KV3KVC5511230320.69224.51
371537Milošević MilanKV2EMO5411206370.44355.71
38617Mušič GorazdKV1ORM5311189315.80290.29
391190Bastašič MilanMTDR5211151299.93306.90
401269Korez MilanKV1TMB5111103296.45289.76
411337Krajnčič IvanKV1TRR501130299.20190.17
42572Peternelj HenrikMTDK4911-21248.19188.90
431173Jakopič MiranŠMBKP4811-168367.07401.87
441441Papič LauraKV1EMO4711-215282.20255.09
451467Vrbanec JožeKV1TDL4611-220300.19217.13
461583Cencič MiranTRR4511-241232.16123.13
47914Vrtovec DušanKV1EMO4411-274303.01144.26
48158Ajdišek MilanMBKP4310843264.02268.21
491248Banko DušanKV1TRR4210839280.18298.16
501487Šijanec BrankoKV2DPD4110755231.97230.52
51923Godnjavec FranciMMBKP4010443284.43299.36
521349Jerič Bojana – KVCMKVC3910317270.01229.77
531404Salobir NorbertKV1TRR3810183242.41123.93
541529Breceljnik BorutKV2EMO3710174317.01314.91
551401Heberle TomažKV1TDK3610164253.46219.69
5650Gradišnik DušanMVAL3510143317.10182.82
57918Filipančič IgorŠMTSK341018301.67293.10
581615Šumnik Drago LukaKVC3310-3227.77170.54
591197Toplak MirkoMMEL3210-12233.17144.51
601370Milunič MilovanKV2TDP3110-16261.82199.59
611133Merkuš AntonKV2PAH3010-59295.94353.83
621180Mlinar VlastaKV2KVC2910-133248.62158.50
63310Vizjak Damjan KV3ORM2810-189262.84251.68
64346Ule EvaldMEMO2710-226232.69143.08
651402Plazar NadaKV2VAL2610-267253.27225.44
6694Vengušt MarjanKV1KVC2510-334315.30261.34
67583Kozjek MilošMTDK2410-369243.37185.64
68720Lampret FrancKV1TSM2310-488247.96173.80
691548Bozaj Ana KV3PAH2210-491226.22111.44
701254Hajnšek TanjaKV1TRR2110-618260.71258.01
711191Brcko DanijelKV1TRR2010-669227.83172.12
721427Nabergoj SimonKV1TAG199534212.26261.68
73509Nemšak LeonŠMORM189387196.16163.59
741508Kukovec Peter KV2TMB179340229.30143.40
75317Medved SamoMMBKP169299185.32212.89
7618Smodej JožeMVAL159238293.10271.85
771566Marinšek MarjanHKR149162233.94241.52
781538Bojičić MilenkoKV2EMO139-50224.32266.99
791320Skitek ZdenkoKV1TSK129-190246.01283.12
80461Ivanuša JaniKV1ORM119-267228.49213.51
811361Gorenc LadoKV1EMO109-446254.21271.47
82487Veselič RenatoMTDK99-459197.29234.21
831395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH89-468251.33276.39
84783Plavčak LeopoldKV1TRR79-486219.38249.58
851392Vrečar ŽeljkoKV1TRR69-535217.31170.69
861141Štante SašoMKVC59-624222.02232.33
87485Grivec MilanKV1ORM49-627150.7370.23
88463Munda MarjanMORM39-858224.34207.86
891359Bauk MirsadKV2DTŠ29-1046241.88253.45
901479Serec Miran KV2ORM19-1063198.69189.31
9111Randjelovič BoškoMMVAL09-1072241.01268.42
921440Cvetko Branko TDP09-1439220.70233.61
931343Plestenjak FranciKV2EMO0814188.08239.44
941262Pišek IgorMTDL08-450202.04371.15
951237Veladžič IbrahimKV1EMO08-480172.56126.09
961198Drev IztokMKVC08-505179.16253.14
971169Voh AlbinKV1PAH08-615202.67189.19
98283Čepon DušanKV1EMO08-620204.58226.60
991182Močnik ZdravkoMMTSK08-640162.76232.22
1001578Kavčič VasjaKV2EMO08-693253.09281.65
1011413Marolt Darko KV2TDK08-765173.68273.06
1021486Kuternik Marjan KV3TRR08-821167.83198.06
1031250Fekonja MilanKV1KVC08-914211.27248.22
1041378Praprotnik SrečkoKV1TRR08-1145268.04420.44
105962Kaučič DarkoKV1TSM08-1651173.70119.55
106944Duračković SeadKV1EMO08-1707151.01203.73
1071568Košič Šorn KristjanaKV3TRR08-2303143.92119.92
1081470Petelin TomislavKV2EMO07-609160.49249.29
1091494Mohorič Peter KV3TDK07-1007124.3179.79
1101571Grm MiraKV3TMB07-1134150.46217.50
1111549Felicijan Divjak Nena KVC07-1135149.1299.47
1121336Lipnik Jožef st.KV2TRR07-1217171.31292.49
1131557Golob AnitaKV3TMB07-1346169.95247.84
1141573Visočnik MitjaKV3TMB07-2034150.09276.33
1151398Zafošnik VladimirKV1TDR07-2775123.39139.25
1161605Šumej MirkoVAL05-1251111.74228.29
11759Štimac MarjanKV2KTK05-247875.1041.26

DTŠ – pomladni 15.2.2024

DTŠ   Pomladni turnir  15.2.2024  
      
Zap.št.št.licencePriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
      
1487Veselič RenatoTDK91043
2977Kocjančič TatjanaDTŠ9700
330Štimac CvetkoEMO81279
41237Veladžič IbrahimEMO8920
51578Kavčič VasjaEMO8785
61427Nabergoj SimonTAG8734
71375Majcen ZoranDPD71154
8247Lakić FikretEMO7864
91587Trček AlojzijEMO7732
1071Slapničar BraneŠDS7699
111062Gaspari DragoDTŠ7381
121494Mohorič PeterTDK7377
1327Cilenšek StaneŠDS7350
141449Rihar MarkoEMO7349
151619Tancek JernejDTŠ7299
161538Bojičić MilenkoEMO7253
171468Cebin RomanKTK7-98
181390Pestar BrankoTDK7-449
191623Vučko MojcaDTŠ6528
201361Gorenc LadoEMO6214
211298Obleščak LjuboEMO6154
221570Šeško SabinaDPD657
23474Volf FrancKTK6-105
241609Kobilica IgorDTŠ6-155
25944Duračković SeadEMO6-179
261393Špacapan AlenkaEMO6-326
271470Petelin TomislavEMO6-548
281410Dolžan MatjažTDL6-755
291426Klemenčič StaneVAL5138
301522Jeza MarjanDTŠ5121
311503Gostinčar PoloncaEMO5-44
321622Zalar MajdaDTŠ5-211
331453Škofic VinkoTDK5-264
341617David RadivajDTŠ5-344
351000Gaspari MartaDTŠ5-666
361606Javornik JanezDTŠ5-947
371620Logar StaneDTŠ5-948
381100Lončar NadaTDL5-1036
391529Breceljnik BorutEMO4-209
401359Bauk MirsadDTŠ4-227
411537Milošević MilanEMO4-402
4259Štimac MarjanKTK4-1303
431422Tepeš AlenkaDTŠ4-1889
441621Šterben EdmondDTŠ3-917
451438Ferjan ViliDTŠ3-967

Razpis za POKALNO TEKMOVANJE EKIP 2024

Članicam Zveze

Trojane, 29.1.2024

Komisija za Pokalno tekmovanje 2024 v sestavi Vasja Kavčič in Stanko Kodba 

ter

ŠKIS ODBOR pri TAROK ZVEZI SLOVENIJE v skladu z 2. členom Pravil tekmovanj ekip v taroku za Pokal TARZS in skladno s sklepom ŠO z dne 29.1.2024, razpisuje 

TEKMOVANJE EKIP ZA POKAL TARZS ZA LETO 2024

Tekmovanje ekip za POKAL TARZS se bo odvijalo v treh delih:

  • Predtekmovanje (do 30.4.2024),
  • Četrtfinale in polfinale (25.5.2024, lokacija bo določena naknadno) in
  • Finale (do 30.11.2024).

Vsa tekmovanja v vseh treh delih se odvijajo v skladu s Pravili tekmovanj ekip v taroku za pokal TARZS (glej https://tarokzveza.si/zveza/akti-in-pravilniki-tarok-zveze-slovenije/pravila-tekmovanj-ekip-v-taroku-za-pokal-tarzs/)

Igralci igrajo po Pravilih tekmovalnega taroka in morajo pri igri upoštevati določbe Pravilnika o osebnih in kolektivnih odgovornostih v TARZS in Etičnega kodeksa.

Društva preko predsednikov društev, klubov in sekcij naj svoje EKIPE PRIJAVIJO najkasneje do četrtka, 29.2.2024 do 20.00 ure na e-poštni naslov: vasja.kavcic@gmail.com

Prijava naj vsebuje ime ekipe, člane ekipe z navedbo matičnega društva in licenčne številke, vodjo ekipe s tel.številko ter rezervnega igralca.

Žrebanje ekip za predtekmovanje bo potekalo v gostišču Hochkraut, Tremerje, v odmoru po tretjem krogu 4. turnirja DP POS v soboto, 2.3.2024. Žrebanje bo vodila Komisija za pokalno 2024, imenovana s strani Škis odbora.

Vse tekme v predtekmovanju se morajo brezpogojno odigrati do 30.4.2024.

Vodja ekipe, ki je gostitelj troboja (nosilec, prvo imenovana ekipa), preveri pred začetkom troboja plačila pri blagajniku Zveze oziroma pobere pred začetkom igranja donacije po 30,00 EUR na ekipo, da se predtekmovalni boji lahko nemoteno začnejo.

Vodja prvo imenovane ekipe, gostitelj, mora poročilo in zapisnike v digitalni obliki poslati na e-poštni naslov: vasja.kavcic@gmail.com takoj, oz. najkasneje v treh dneh po odigranem troboju (lahko fotografija). Originalno poročilo, zapisnike in zbrane donacije pa mora predati blagajniku TARZS (Anton Merkuš) na prvem naslednjem turnirju za DP posameznikov. 

Pomembno:

  1. Ekipo sestavljajo trije igralci/igralke, licencirani pri TARZS. Ekipa lahko prijavi tudi rezervnega igralca.
  2. Igralec/igralka lahko igra v enem tekmovalnem letu ali sezoni le za eno ekipo.
  3. Pristojna komisija ŠO najprej razvrsti vse ekipe, ki so že v letu 2023 igrale v Pokalu TARZS (vsaj dva člana ekipe morata biti ista) glede na lanski rezultat ekipe v Pokalu TARZS (udeleženci polfinala 2023 in ustrezno število najboljših drugo uvrščenih četrtfinalistov) ter po regijskem principu v tri jakostne skupine (bobne). Bobni se nato popolnijo z novimi ekipami po regijskem principu glede na povprečni trenutni raiting članov ekipe.
  4. Ekipa, ki je prvo izžrebana v skupini, je lahko gostiteljica ostalih dveh ekip. Vodje ekip se dogovorijo za kraj in čas igranja.
  5. Troboji se morajo odigrati do datuma, ki ga določi ŠO (30.4.2024).
  6. Za red, mir, točnost in pravilnost je odgovoren vodja ekipe gostitelja. V pomoč sta mu vodji ostalih dveh ekip, ki skupaj sestavljajo tekmovalno razsodišče.
  7. Četrtfinale in polfinale se igra na tisti dan, v kraju in ob času, ki ga določi ŠO in se objavi na spletni strani TARZS (25.5.2024, lokacija bo sporočena naknadno).
  8. V četrtfinale se uvrsti največ 27 ekip iz predtekmovanja (vse zmagovalne ekipe iz predtekmovanja in za popolnitev števila 27 tudi najboljše drugouvrščene ekipe).
  9. Po končanem četrtfinalnem tekmovanju se na podlagi doseženih rezultatov vseh 9 zmagovalnih ekip uvrsti v polfinale.
  10. Ekipe v polfinalu začnejo tekmovanje takoj, ko je opravljen žreb po postopku, ki je zapisan v 10. členu Pravil tekmovanj ekip v taroku za pokal TARZS.
  11. ŠO za četrtfinale in pol finale določi sodnika in tri člansko tekmovalno razsodišče.
  12. Finale POKAL-a TARZS se odigra najkasneje do 30.11.2024, kraj in čas določijo finalisti soglasno ali pa to določi najboljša ekipa iz polfinala. Rezultati se objavijo na spletni strani TARZS.

Za dodatne informacije sta na voljo Vasja Kavčič In Stanko Kodba.

Generalna sekretarka TARZS,

Sabina Šeško Horvat

Predsednik TARZS,

Miran Jakopič

Tekmovalni zapisniki so objavljeni tukaj: https://tarokzveza.si/zveza/akti-in-pravilniki-tarok-zveze-slovenije/

Klubsko prvenstvo TDRR 2023

SKUPNO TDRR 2023
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlika
1Pučko RudolfTRR714760
2Banko DušanTRR705137
3Kamenšek AnaTRR704038
4Praprotnik SrečkoTRR685604
5Banko HelenaTRR682934
6Hajnšek TanjaTRR673169
7Brcko DanijelTRR665228
8Kuternik MarjanTRR656176
9Salobir NorbertTRR654402
10Plavčak LeopoldTRR622345
11Lipnik JožefTRR601646
12Cencič MiranTRR58-917
13Antolinc FrancTRR56-2313
14Ivekovič SlavkoTRR52124
15Žerdoner HerminaTRR52-4801
16Zafošnik VladimirTRR501733
17Košič Šorn KristjanaTRR47-4468
18Krajnčič IvanTRR442886
19Polšak NatašaTRR42-7634
20Sekirnik ŽeljkoTRR3811
21Hohkraut JožeTRR35-3594
22Špiljak AlojzTRR33-648
23Stolcer ZlatkoTRR33-3631
24Mrkša PavleTRR32-2379
25Čujež BorutTRR31-3331
26Vrečar ŽeljkoTRR29-462
27Plevnik DarkoTRR221657
28Oset VladoTRR21-3871
29Prevolšek GoranTRR19-806
30Plevnik RomanTRR17-232
31Kaučič VlastaTRR14-1050
32Kidrič SrečkoTRR7300
33Božak ViktorTRR4-320

Skupno po 2. turnirjih DPP – 2024

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlika
1307Makovec BojanŠMTDK360263246
21262Pišek IgorMTDL340272222
31378Praprotnik SrečkoKV1TRR330262486
4205Lotrič StankoMMTSK306263339
5761Kadunc StaneMVAL265252343
61127Vidmar DragoMMTSK257252187
7247Lakić FikretMMEMO250252411
8734Hribar IgnacKV1BKP230251828
9366Lever RolandaKV1TMB230221445
1027Cilenšek StaneMŠDS23021847
11801Žolnir BojanMKVC223241689
12902Hasemali FrediMTDP220242876
13617Mušič GorazdKV1ORM220242874
141537Milošević MilanKV2EMO216241740
15504Kodba StankoMMTMB210141325
161413Marolt Darko KV2TDK196242504
171540Golob Stanko KV3TMB189231656
18918Filipančič IgorŠMTSK185241668
191486Kuternik Marjan KV3TRR18021817
201173Jakopič MiranŠMBKP176241927
211414Sušec IgorKV1DPD175241286
221175Šukljan LorisŠMBKP170241966
23382Pučko RudolfMMTRR16022596
241529Breceljnik BorutKV2EMO150221523
2530Štimac CvetkoMMEMO15022929
261022Rus MarjanMMHKR149231715
271389Radolič IgorMDPD125221455
281578Kavčič VasjaKV2EMO12521108
29310Vizjak Damjan KV3ORM12513607
301198Drev IztokMKVC117221467
31923Godnjavec FranciMMBKP11521991
321248Banko DušanKV1TRR109221384
331427Nabergoj SimonKV1TAG104221651
34487Veselič RenatoMTDK10223360
351190Bastašič MilanMTDR101221173
361557Golob AnitaKV3TMB10023440
371269Korez MilanKV1TMB10023204
381375Majcen ZoranMDPD97221009
391395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH95211190
4011Randjelovič BoškoMMVAL9521848
411210Trauner RobertMKVC94221164
421573Visočnik MitjaKV3TMB9322890
431133Merkuš AntonKV2PAH9122808
441364Urlep AndrejKV1HKR8322452
45783Plavčak LeopoldKV1TRR8222430
46820Markič  AlojzMMTSK8222397
47508Kodrič JožeMTMB80211223
481104Karat SamoMMKVC7821-225
491470Petelin TomislavKV2EMO7621896
50158Ajdišek MilanMBKP74211464
511361Gorenc LadoKV1EMO732282
5218Smodej JožeMVAL7219-910
53907Somer ŠtefanKV1TSM7212794
541349Jerič Bojana – KVCMKVC71211169
55639Peterman RokMDTŠ7022-924
561320Skitek ZdenkoKV1TSK7021324
5794Vengušt MarjanKV1KVC6820-1769
581440Cvetko Branko TDP6621619
591343Plestenjak FranciKV2EMO6421467
601370Milunič MilovanKV2TDP642173
611571Grm MiraKV3TMB6322-425
621336Lipnik Jožef st.KV2TRR6321613
631359Bauk MirsadKV2DTŠ6219-498
641566Marinšek MarjanHKR6212467
65463Munda MarjanMORM6121375
661169Voh AlbinKV1PAH6021451
671182Močnik ZdravkoMMTSK5921261
681254Hajnšek TanjaKV1TRR59201067
691260Mastnak NikolajMVAL58111467
701441Papič LauraKV1EMO5721355
711617Satler Rok0TSK5521-108
721553Goršič Igor KV3KVC5318-15
731605Šumej MirkoVAL522144
74317Medved SamoMMBKP5220448
751090Humar BojanMTSK5211756
761401Heberle TomažKV1TDK5120-65
771487Šijanec BrankoKV2DPD5019211
781250Fekonja MilanKV1KVC4920-317
79295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455
8050Gradišnik DušanMVAL4720-1229
81104Stegnar JureMMTSK4519-530
821467Vrbanec JožeKV1TDL4421-320
83447Hočevar JožeMTDL4420504
841595Spruk AleksanderKV3TDK4320-160
851577Plevnik DarkoKV3TDR4220185
86283Čepon DušanKV1EMO4111239
87297Ognjanović DraganKV1TSK3911148
88872Čosič AnteKV2TDK3820297
891453Škofic VinkoKV2TDK3820-381
90521Konič  JožeKV3EMO371140
911538Bojičić MilenkoKV2EMO3520-60
921004Verčič MilanMHKR3319-1599
931096Subotić TinaKV1TSK3311-265
941000Gaspari Marta DTŠ3219-502
95669Anderle AndrejMTDK31191186
961266Starkl PeterKV1TDP3111-635
97266Plazar BrankoKV1VAL3020-210
981191Brcko DanijelKV1TRR3020-1364
991567Mak RajkoKV3PAH2910673
1001591Polenik SlavkoKV3KVC281953
1011536Rojs IgorKV2EMO2810773
102306Bizjak FrancMTDK2619459
103916Koranter SilvesterMTDK2519-45
1041337Krajnčič IvanKV1TRR2310277
105583Kozjek MilošMTDK2219341
1061393Špacapan AlenkaKV3EMO2118-594
1071438Ferjan ViliKV2DTŠ2016-695
1081582Trope Mrak LidijaDTŠ1819-177
1091503Gostinčar Polonca EMO181089
1101402Plazar NadaKV2VAL1620-645
1111073Jerič SimonMTSK1517-1953
112296Mori BorisKV1TSK14107
113461Ivanuša JaniKV1ORM1410-39
1141405Ivekovič SlavkoKV1TRR1317-1745
1151143Pučko SimonKV1ŠDS1220-783
1161434Bregar RomanKV2KTK1219-818
1171316Kamenšek AnaKV2TRR1219-1166
1181379Kovač JanezKV1TDL1017-1332
1191615Šumnik Drago LukaKVC919-1960
1201390Pestar BrankoKV2TDK719-652
1211430Nikolič MilošKV1TDK618-943
122720Lampret FrancKV1TSM618-1589
123944Duračković SeadKV1EMO310-500
1241062Gaspari Drago DTŠ218-1831
125213Lapajne MarjanMŠDS29321
1261468Cebin RomanKV2KTK119-1922
127572Peternelj HenrikMTDK018-981
1281599Gramc Matija BogdanTDL017-174
1291594Teršek RokKV3KVC017-262
130914Vrtovec DušanKV1EMO017-425
131509Nemšak LeonŠMORM017-1221
1321398Zafošnik VladimirKV1TDR017-1250
1331508Kukovec Peter KV2TMB017-1495
1341074Jerič BojanaKV1TSK017-2091
1351568Košič Šorn KristjanaKV3TRR017-3113
13638Leko ZoranMŠDS016-605
137906Mumlek ŠtefanKV1ORM016-1579
1381570Šeško SabinaKV2DPD016-1751
1391197Toplak MirkoMMEL016-1807
1401543Šušteršič Marko EMO016-2528
1411583Cencič MiranTRR016-2578
1421548Bozaj Ana KV3PAH015-2742
1431494Mohorič Peter KV3TDK015-2799
1441180Mlinar VlastaKV2KVC015-2976
1451614Teršek LucijaKVC015-3888
1461616Kornet DanijelTDL014-2047
1471404Salobir NorbertKV1TRR014-2094
1481424Venta EmilKV1DTŠ09380
1491416Batistič AndrejKV1HKR09166
150571Bohak BrankoKV1PAH092
1511231Cebin FrancKV1KTK09-57
152308Vidovič FrancVAL09-104
1531607Breznikar PeterEMO09-144
1541237Veladžič IbrahimKV1EMO09-258
15571Slapničar BraneKV1ŠDS09-438
1561463Ošlovnik PeterKV2TSK09-609
1571392Vrečar ŽeljkoKV1TRR09-1078
158346Ule EvaldMEMO09-1113
1591587Trček AlojzijEMO09-1253
160962Kaučič DarkoKV1TSM09-1499
1611261Golob DragoKV1TSK08474
1621289Mikola LudvikKV2EMO08-555
1631618Dolžan MatjažEMO08-1170
1641485Butina Zvonimir DTŠ08-1232
165942Flek Franc EMO08-1494
1661549Felicijan Divjak Nena KVC07-896
1671584Špiljak SlavkoTRR07-1210
1681450Badovinac Bjelič Irena EMO06-1752

Rezultati 2. turnirja DPP 2024, Portal, Lj

2. turnir DP POS 2024, TARZS, 27.1.2024,   Portal, Ljubljana

Št. udeležencev: 146

Zmagovalec: Stanko Lotrič

MestoLicencaČlanKategorijaKlubRangTočkeRazlikaRating noviRating stari
1205Lotrič StankoMMTSK250152160471.46249.93
2366Lever RolandaKV1TMB230141838344.58122.59
3801Žolnir BojanMKVC210141755337.31230.35
41127Vidmar DragoMMTSK20014656424.02327.92
51378Praprotnik SrečkoKV1TRR190131540420.44336.34
6761Kadunc StaneMVAL180131350376.93289.12
71537Milošević MilanKV2EMO170131268355.71255.50
8734Hribar IgnacKV1BKP160131222344.07149.51
91529Breceljnik BorutKV2EMO150131203314.91147.59
101262Pišek IgorMTDL140131087371.15331.44
111414Sušec IgorKV1DPD13013879307.36251.98
121578Kavčič VasjaKV2EMO12513839281.65164.39
131413Marolt Darko KV2TDK120121655273.06243.04
14923Godnjavec FranciMMBKP115121558299.36239.17
15307Makovec BojanŠMTDK110121274404.96424.07
16902Hasemali FrediMTDP105121186371.50297.39
17617Mušič GorazdKV1ORM100121154290.29180.68
181395Vrecl Gajšek GizelaKV2PAH95121124276.39173.97
191175Šukljan LorisŠMBKP90121036335.42277.40
201248Banko DušanKV1TRR85121005298.16241.72
211133Merkuš AntonKV2PAH80121004353.83195.95
22820Markič  AlojzMMTSK7812858274.21243.91
231470Petelin TomislavKV2EMO7612805249.29152.90
241190Bastašič MilanMTDR7412708306.90231.86
2518Smodej JožeMVAL7212705271.85119.45
261320Skitek ZdenkoKV1TSK7012553283.12194.09
2794Vengušt MarjanKV1KVC6812536261.34136.50
281173Jakopič MiranŠMBKP6612357401.87336.40
291343Plestenjak FranciKV2EMO6412309239.44175.92
301359Bauk MirsadKV2DTŠ6212266253.4598.81
31247Lakić FikretMMEMO6012237320.72332.37
321254Hajnšek TanjaKV1TRR59111721258.01132.97
331260Mastnak NikolajMVAL58111467218.81106.88
34158Ajdišek MilanMBKP57111363268.21220.42
351210Trauner RobertMKVC56111033284.16281.59
36918Filipančič IgorŠMTSK5511909293.10390.38
371336Lipnik Jožef st.KV2TRR5411835292.49151.13
381553Goršič Igor KV3KVC5311834224.5190.20
391090Humar BojanMTSK5211756209.48114.56
401401Heberle TomažKV1TDK5111610219.69163.09
411487Šijanec BrankoKV2DPD5011587230.52146.00
421022Rus MarjanMMHKR4911483266.59293.44
43295Kasalovič Aleš KV3KTK4811455214.45124.55
441375Majcen ZoranMDPD4711427305.37273.26
45783Plavčak LeopoldKV1TRR4611421249.58184.70
46104Stegnar JureMMTSK4511360247.30113.05
47487Veselič RenatoMTDK4411356234.21259.83
481440Cvetko Branko TDP4311333233.61175.60
491577Plevnik DarkoKV3TDR4211321230.35173.97
50639Peterman RokMDTŠ4111239252.18182.41
511573Visočnik MitjaKV3TMB4011137276.33269.19
521364Urlep AndrejKV1HKR391152322.19300.59
531453Škofic VinkoKV2TDK381149229.96154.98
54521Konič  JožeKV3EMO371140230.9864.90
551361Gorenc LadoKV1EMO361132271.47289.56
561538Bojičić MilenkoKV2EMO35118266.99146.09
571557Golob AnitaKV3TMB3411-120247.84240.99
581004Verčič MilanMHKR3311-189239.74132.17
591269Korez MilanKV1TMB3211-385289.76284.01
60669Anderle AndrejMTDK31101370251.79180.88
611427Nabergoj SimonKV1TAG3010812261.68323.79
621567Mak RajkoKV3PAH2910673168.30182.39
631591Polenik SlavkoKV3KVC2810483230.11217.81
641198Drev IztokMKVC2710444253.14322.87
65508Kodrič JožeMTMB2610429218.95268.64
66916Koranter SilvesterMTDK2510306219.50189.01
67447Hočevar JožeMTDL2510306241.21165.44
681337Krajnčič IvanKV1TRR2310277190.17158.49
69872Čosič AnteKV2TDK2210245262.92221.18
70463Munda MarjanMORM2110201207.86220.58
711389Radolič IgorMDPD2010117264.68258.99
721540Golob Stanko KV3TMB191090205.49256.53
731503Gostinčar Polonca EMO181089124.8627.44
741605Šumej MirkoVAL171077228.29195.71
751349Jerič Bojana – KVCMKVC161065229.77278.05
761441Papič LauraKV1EMO151018255.09263.89
77296Mori BorisKV1TSK14107203.0778.85
781405Ivekovič SlavkoKV1TRR1310-55202.7195.67
791434Bregar RomanKV2KTK1210-94138.78100.26
801182Močnik ZdravkoMMTSK1110-221232.22216.28
811467Vrbanec JožeKV1TDL1010-257217.13245.42
821615Šumnik Drago LukaKVC910-292170.54112.20
831402Plazar NadaKV2VAL810-400225.44223.78
841143Pučko SimonKV1ŠDS710-425264.47260.96
851430Nikolič MilošKV1TDK610-622250.49151.48
86266Plazar BrankoKV1VAL510-635173.90217.67
871617Satler Rok0TSK410-802182.63184.57
881571Grm MiraKV3TMB310-841217.50224.62
89213Lapajne MarjanMŠDS29321108.9950.06
901169Voh AlbinKV1PAH19210189.19226.69
91583Kozjek MilošMTDK0962185.64172.65
92306Bizjak FrancMTDK092162.69232.92
93571Bohak BrankoKV1PAH092217.34224.93
941594Teršek RokKV3KVC09-5201.30140.50
951599Gramc Matija BogdanTDL09-7155.00112.80
96572Peternelj HenrikMTDK09-46188.90164.09
97308Vidovič FrancVAL09-104129.3937.16
981607Breznikar PeterEMO09-144109.3410.10
9930Štimac CvetkoMMEMO09-242244.45339.68
100317Medved SamoMMBKP09-276212.89180.98
1011582Trope Mrak LidijaDTŠ09-288234.62177.26
102509Nemšak LeonŠMORM09-304163.59139.38
1031191Brcko DanijelKV1TRR09-328172.12245.24
1041398Zafošnik VladimirKV1TDR09-337139.25140.55
1051390Pestar BrankoKV2TDK09-356182.65199.90
10611Randjelovič BoškoMMVAL09-365268.42295.22
1071370Milunič MilovanKV2TDP09-470199.59233.86
1081595Spruk AleksanderKV3TDK09-536173.70235.62
109382Pučko RudolfMMTRR09-801236.04285.76
1101250Fekonja MilanKV1KVC09-882248.22272.82
1111468Cebin RomanKV2KTK09-883153.69142.23
1121316Kamenšek AnaKV2TRR09-1072150.30207.54
1131392Vrečar ŽeljkoKV1TRR09-1078170.69170.04
114346Ule EvaldMEMO09-1113143.08126.01
1151104Karat SamoMMKVC09-1154201.36274.85
1161587Trček AlojzijEMO09-1253183.5432.70
1171180Mlinar VlastaKV2KVC09-1563158.5096.93
11850Gradišnik DušanMVAL09-1709182.82250.43
11938Leko ZoranMŠDS0855178.51106.64
1201000Gaspari Marta DTŠ08-192159.67212.75
121906Mumlek ŠtefanKV1ORM08-342145.72131.63
122914Vrtovec DušanKV1EMO08-375144.26158.70
1231289Mikola LudvikKV2EMO08-55595.8714.47
1241508Kukovec Peter KV2TMB08-587143.40188.80
1251197Toplak MirkoMMEL08-806144.51156.30
1261393Špacapan AlenkaKV3EMO08-850147.58166.63
1271486Kuternik Marjan KV3TRR08-1018198.06303.32
1281616Kornet DanijelTDL08-1134117.0367.28
1291062Gaspari Drago DTŠ08-1164146.06147.40
1301618Dolžan MatjažEMO08-1170121.5710.10
131720Lampret FrancKV1TSM08-1251173.80226.86
1321568Košič Šorn KristjanaKV3TRR08-1530119.92140.14
1331074Jerič BojanaKV1TSK08-1587169.99174.39
1341494Mohorič Peter KV3TDK08-163179.79112.29
1351614Teršek LucijaKVC08-1754118.31102.04
1361583Cencič MiranTRR08-1760123.13146.18
1371548Bozaj Ana KV3PAH08-1986111.44151.49
1381549Felicijan Divjak Nena KVC07-89699.4753.79
1391570Šeško SabinaKV2DPD07-904122.92189.57
1401379Kovač JanezKV1TDL07-1119112.17204.93
14127Cilenšek StaneMŠDS07-1124190.88381.92
1421543Šušteršič Marko EMO07-1245145.53170.44
1431404Salobir NorbertKV1TRR07-1302123.93121.99
1441073Jerič SimonMTSK07-2004104.12172.92
1451438Ferjan ViliKV2DTŠ06-92480.95131.51
1461450Badovinac Bjelič Irena EMO06-175264.9833.74

1.tekma ŠKL 2024

  1.tur. ŠKL 2024, Rogatec 19.01.2024     
MestoPriimek in imeDruštvoTočkeRazlikaT1R1T2R2T3R3
1Šeško Horvat SabinaDPD91398371131813506
2Brcko DanijelTRR81080344334012236
3Randjelović BoškoVAL8100435452673392
4Korez MilanTMB827731632-2393353
5Lotrič StankoTSK767521421953466
6Lampret FrancTSM765123733092305
7Zafošnik VladimirTDR76161-9235573151
8Radolič IgorDPD73782-7133392110
9Plazar BrankoVAL7166329236161-742
10Golob StankoTMB7872-782-453210
10Plavčak LeopoldTRR78732611-3773203
12Hajnšek TanjaTRR646936201-248297
13Kamenšek AnaTRR64131-3292893653
14Ivekovič StanislavTRR62491-103592200
15Salobir NorbertTRR615533411-205219
16Plevnik DarkoTDR6-31224234241-697
17Plazar NadaVAL6-24334162-1961-463
18Mumlek ŠtefanORM6-3781-6332793176
19Loboda Borut 6-49431141-695287
20Kuternik MarjanTRR52392-61-2942539
21Bohak BrankoPAH5200217722711-248
22Kaučič DarkoTSM5-30221461-504256
23Golob AnitaTMB5-3501-6851-2053540
24Polšak NatašaTRR5-3581-27434011-485
25Vrečar ŽeljkoTRR5-4131-55934431-297
26Cencič MiranTRR5-4892-1422561-403
27Lipnik JožefTRR4-3831-981-373288
28Čujež BorutTRR4-6211-2052-1841-232
29Majcen ZoranDPD4-14432-1361-1151-1192
30Somer ŠtefanTSM3-12761-4381-4901-348
31Tavzes CvetoVAL3-13631-7661-3171-280

OSTL 2023/24 SKUPNO PO 6.TURNIRJIH

OSTL  skupno po 6 turnirjih
V vodstvu je Bojan Makovec
  Ime Tocke Razlika Turnirjev
1 Makovec Bojan 45 5457 6
2 Papič Laura 45 3302 6
3 Breceljnik Borut 41 1488 6
4 Duračković Sead 41 594 6
5 Bojičić Milenko 39 2609 6
6 Rus Marjan 38 4937 5
7 Petelin Tomislav 38 628 6
8 Urlep Andrej 37 -334 6
9 Rihar Marko 36 2622 6
10 Škofic Vinko 36 -1925 6
11 Veladžič Ibrahim 35 108 6
12 Peternelj Henrik 34 1854 5
13 Kovač Janez 34 -271 5
14 Ule Evald 33 2697 5
15 Nabergoj Simon 32 1737 5
16 Čepon Dušan 32 1208 5
17 Badovinac Bjelič Irena 32 -4330 6
18 Anderle Andrej 31 266 5
19 Bauk Mirsad 31 -279 5
20 Peterman Rok 30 1805 4
21 Mohorič Peter 30 -85 5
22 Trope Mrak Lidija 30 -3942 6
23 Kavčič Vasja 29 1127 5
24 Venta Emil 26 -2096 5
25 Pestar Branko 26 -2442 5
26 Veselič Renato 24 593 4
27 Piskernik Jakob 24 -572 4
28 Milošević Milan 23 -1142 4
29 Ferjan Vili 22 -155 4
30 Gaspari Marta 22 -356 4
31 Bizjak Franc 22 -689 4
32 Gostinčar Polonca 21 -1100 4
33 Gaspari Drago 21 -1615 4
34 Obleščak Ljubo 20 633 3
35 Vrbanec Jože 18 1178 3
36 Butina Zvonimir 18 -3304 4
37 Macuh Janko 12 -207 2
38 Špacapan Alenka 12 -286 2
39 Jeza Marjan 11 -635 2
40 Šušteršič Marko 10 -1311 2
41 Kobilica Igor 10 -3146 3
42 Majcen Zoran 8 919 1
43 Bregar Roman 8 671 1
44 Cilenšek Stane 7 1334 1
45 Gorenc Lado 7 -109 1
46 Koranter Silvester 6 740 1
47 Šanjug Mate 5 -125 1
48 Pučko Simon 5 -358 1
49 Slapničar Brane 5 -522 1
50 Mohorič Jože 5 -534 1
51 Brezovnik Alenka 5 -1867 1
52 Tancek Jernej 4 -957 1
53 Vreča Mitja 4 -1523 1
54 Vučko Mojca 4 -1696 1

6. turnir OSTL 2023/2024, 18.1.2024

Rezultati  6.turnirja OSTL, 18.1.2024

Zmagovalec Rok Peterman


mesto   Ime člana naziv klub točke razlika
1 639 Peterman Rok M DTŠ 9 765
2 1449 Rihar Marko KV3 EMO 8 1792
3 572 Peternelj Henrik M TDK 8 927
4 1578 Kavčič Vasja KV2 EMO 8 834
5 1379 Kovač Janez KV1 TDL 8 336
6 1022 Rus Marjan MM HKR 7 906
7 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 7 868
8 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 7 613
9 1529 Breceljnik Borut KV2 EMO 7 557
10 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 7 509
11 346 Ule Evald M EMO 7 285
12 944 Duračković Sead KV1 EMO 7 -228
13 1538 Bojičić Milenko KV2 EMO 6 899
14 306 Bizjak Franc M TDK 6 591
15 1537 Milošević Milan KV2 EMO 6 196
16 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 6 -267
17 1441 Papič Laura KV1 EMO 6 -275
18 1390 Pestar Branko KV2 TDK 6 -304
19 307 Makovec Bojan ŠM TDK 5 256
20 1000 Gaspari Marta   DTŠ 5 63
21 1393 Špacapan Alenka KV3 EMO 5 -426
22 1364 Urlep Andrej KV1 HKR 5 -464
23 1503 Gostinčar Polonca   EMO 5 -637
24 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 5 -826
25 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 5 -1038
26 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 4 -670
27 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 4 -910
28 1062 Gaspari Drago   DTŠ 4 -1354
29 1394 Vreča Mitja   EMO 4 -1523
30 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 3 -1475

Liga Pagat Hoče 2023

Liga-PAGAT-KONCNI-REZULTATI 2023

LIGA PAGAT HOČE-SLIVNICA 2023

M

Priimek in ime

TOČ

RAZL

1

MERKUŠ ANTON     

114

6366

2

VISOČNIK MITJA              

112

9182

3

VOH ALBIN           

112

7554

4

BOHAK BRANKO              

111

6342

5

KOBALEJ LEOPOLD          

111

5578

6

KRAJNC MAJDA        

101

4141

7

BRATUŠEK JOŽEF    

96

-1145

8

MAK RAJKO                   

94

2089

9

BRCKO DANIJEL       

90

3524

10

PURKHARD DUŠAN 

89

-2629

11

ERTL ANTON           

87

-5608

12

VRECL GAJŠEK GIZELA

79

2486

13

VISOČNIK KATARINA 

75

-6174

14

BOZAJ ANA                   

73

-3780

15

DEDIĆ LJUBO                     

72

-8461

16

POPOUŠEK PETER       

66

-2913

17

STIPETIČ ANA             

49

-269

18

PETRIČ MAKS            

46

-2335

19

BREGANT JOŽE            

40

-4610

20

MALEK KARLI                                   

37

-1248

21

GEISER BOJAN             

26

-2726

22

GRM MIRA                    

17

-982

23

RADIĆ MILOJKO           

14

1301

24

TRATNIK DOROTEJA    

14

-713

25

JECELJ STANISLAV       

6

-113

 

Rezultati 1.turnirja državnega prvenstva posameznikov v sezoni 2024

1. turnir DP POS 2024, TARZS, 13.1.2024,   Gostilna Soklič, Dob

Št. udeležencev: 149

Zmagovalec: Bojan Makovec

Uvrstitev Št. lic. Ime Naziv Društvo rang točke razlika Rt novi Rt zač.
1 307 Makovec Bojan ŠM TDK 250 14 1972 424,07 323,78
2 27 Cilenšek Stane M ŠDS 230 14 1971 381,92 246,44
3 504 Kodba Stanko MM TMB 210 14 1325 375,93 276,71
4 1262 Pišek Igor M TDL 200 14 1135 331,44 244,98
5 247 Lakić Fikret MM EMO 190 13 2174 332,37 175,97
6 1486 Kuternik Marjan  KV3 TRR 180 13 1835 303,32 152,67
7 1540 Golob Stanko  KV3 TMB 170 13 1566 256,53 90,40
8 382 Pučko Rudolf MM TRR 160 13 1397 285,76 233,49
9 30 Štimac Cvetko MM EMO 150 13 1171 339,68 203,43
10 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 140 13 946 336,34 259,83
11 918 Filipančič Igor ŠM TSK 130 13 759 390,38 317,27
12 310 Vizjak Damjan  KV3 ORM 125 13 607 251,68 79,96
13 617 Mušič Gorazd KV1 ORM 120 12 1720 180,68 71,52
14 902 Hasemali Fredi M TDP 115 12 1690 297,39 247,20
15 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 110 12 1570 336,4 268,15
16 1389 Radolič Igor M DPD 105 12 1338 258,99 148,80
17 1022 Rus Marjan MM HKR 100 12 1232 293,44 249,44
18 11 Randjelovič Boško MM VAL 95 12 1213 295,22 261,48
19 1198 Drev Iztok M KVC 90 12 1023 322,87 205,80
20 761 Kadunc Stane M VAL 85 12 993 289,12 222,29
21 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 80 12 930 277,4 207,49
22 1104 Karat Samo MM KVC 78 12 929 274,85 298,32
23 1413 Marolt Darko  KV2 TDK 76 12 849 243,04 167,38
24 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 74 12 839 323,79 239,47
25 907 Somer Štefan KV1 TSM 72 12 794 185,53 89,76
26 734 Hribar Ignac KV1 BKP 70 12 606 149,51 70,44
27 1269 Korez Milan KV1 TMB 68 12 589 284,01 228,08
28 1557 Golob Anita KV3 TMB 66 12 560 240,99 62,08
29 1370 Milunič Milovan KV2 TDP 64 12 543 233,86 151,13
30 1566 Marinšek Marjan HKR 62 12 467 241,52 154,99
31 1571 Grm Mira KV3 TMB 60 12 416 224,62 185,22
32 1169 Voh Albin KV1 PAH 59 12 241 226,69 204,68
33 487 Veselič Renato M TDK 58 12 4 259,83 220,40
34 1127 Vidmar Drago MM TSK 57 11 1531 327,92 288,49
35 205 Lotrič Stanko MM TSK 56 11 1179 249,93 222,97
36 1349 Jerič Bojana – KVC M KVC 55 11 1104 278,05 202,52
37 508 Kodrič Jože M TMB 54 11 794 268,64 278,51
38 1573 Visočnik Mitja KV3 TMB 53 11 753 269,19 268,55
39 317 Medved Samo MM BKP 52 11 724 180,98 187,90
40 1617 Satlev Rok 0 TSK 51 11 694 184,57 10,10
41 1375 Majcen Zoran M DPD 50 11 582 273,26 254,63
42 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 49 11 565 272,82 251,30
43 1182 Močnik Zdravko MM TSK 48 11 482 216,28 233,21
44 50 Gradišnik Dušan M VAL 47 11 480 250,43 200,54
45 1537 Milošević Milan KV2 EMO 46 11 472 255,5 188,96
46 1414 Sušec Igor KV1 DPD 45 11 407 251,98 255,80
47 1364 Urlep Andrej KV1 HKR 44 11 400 300,59 327,00
48 1595 Spruk Aleksander KV3 TDK 43 11 376 235,62 181,68
49 1441 Papič Laura KV1 EMO 42 11 337 263,89 265,53
50 283 Čepon Dušan KV1 EMO 41 11 239 226,6 177,68
51 463 Munda Marjan M ORM 40 11 174 220,58 212,70
52 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 39 11 148 174,02 159,37
53 1210 Trauner Robert M KVC 38 11 131 281,59 255,18
54 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 37 11 50 289,56 296,16
55 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 36 11 9 184,7 208,14
56 1605 Šumej Mirko VAL 35 11 -33 195,71 10,10
57 1467 Vrbanec Jože KV1 TDL 34 11 -63 245,42 192,79
58 1096 Subotić Tina KV1 TSK 33 11 -265 220,01 50,32
59 1000 Gaspari Marta   DTŠ 32 11 -310 212,75 43,39
60 1266 Starkl Peter KV1 TDP 31 11 -635 183,66 104,75
61 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 30 11 -1036 245,24 177,73
62 639 Peterman Rok M DTŠ 29 11 -1163 182,41 187,17
63 1536 Rojs Igor KV2 EMO 28 10 773 195,72 209,07
64 1190 Bastašič Milan M TDR 27 10 465 231,86 251,26
65 306 Bizjak Franc M TDK 26 10 457 232,92 244,70
66 266 Plazar Branko KV1 VAL 25 10 425 217,67 234,20
67 1248 Banko Dušan KV1 TRR 24 10 379 241,72 200,64
68 1440 Cvetko Branko   TDP 23 10 286 175,6 93,50
69 583 Kozjek Miloš M TDK 22 10 279 172,65 156,64
70 1393 Špacapan Alenka* KV3 EMO 21 10 256 166,63 98,38
71 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 20 10 229 131,51 113,34
72 447 Hočevar Jože M TDL 19 10 198 165,44 216,75
73 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 18 10 111 177,26 96,11
74 158 Ajdišek Milan M BKP 17 10 101 220,42 242,13
75 872 Čosič Ante KV2 TDK 16 10 52 221,18 165,04
76 1073 Jerič Simon M TSK 15 10 51 172,92 136,35
77 461 Ivanuša Jani KV1 ORM 14 10 -39 213,51 175,34
78 801 Žolnir Bojan M KVC 13 10 -66 230,35 195,82
79 1316 Kamenšek Ana KV2 TRR 12 10 -94 207,54 216,78
80 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 11 10 -196 195,95 212,68
81 1379 Kovač Janez KV1 TDL 10 10 -213 204,93 182,09
82 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 9 10 -222 151,13 134,09
83 1402 Plazar Nada KV2 VAL 8 10 -245 223,78 146,74
84 1390 Pestar Branko KV2 TDK 7 10 -296 199,9 180,48
85 720 Lampret Franc KV1 TSM 6 10 -338 226,86 206,47
86 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 5 10 -358 260,96 263,31
87 820 Markič  Alojz MM TSK 4 10 -461 243,91 264,32
88 944 Duračković Sead KV1 EMO 3 10 -500 203,73 210,26
89 1062 Gaspari Drago   DTŠ 2 10 -667 147,4 38,34
90 1468 Cebin Roman KV2 KTK 1 10 -1039 142,23 136,91
91 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 0 9 380 158,49 158,12
92 1529 Breceljnik Borut KV2 EMO 0 9 320 147,59 178,06
93 1416 Batistič Andrej KV1 HKR 0 9 166 101,39 60,90
94 1343 Plestenjak Franci KV2 EMO 0 9 158 175,92 148,69
95 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 0 9 91 152,9 151,10
96 1395 Vrecl Gajšek Gizela KV2 PAH 0 9 66 173,97 220,79
97 914 Vrtovec Dušan KV1 EMO 0 9 -50 158,7 151,27
98 1231 Cebin Franc KV1 KTK 0 9 -57 131,83 107,89
99 1538 Bojičić Milenko KV2 EMO 0 9 -68 146,09 190,17
100 1577 Plevnik Darko KV3 TDR 0 9 -136 173,97 219,14
101 669 Anderle Andrej M TDK 0 9 -184 180,88 225,03
102 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 0 9 -229 194,09 195,80
103 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 0 9 -258 126,09 125,28
104 916 Koranter Silvester* M TDK 0 9 -351 189,01 230,73
105 1591 Polenik Slavko KV3 KVC 0 9 -430 217,81 242,13
106 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 0 9 -430 154,98 189,61
107 71 Slapničar Brane KV1 ŠDS 0 9 -438 150,24 72,07
108 1074 Jerič Bojana KV1 TSK 0 9 -504 174,39 161,19
109 923 Godnjavec Franci MM BKP 0 9 -567 239,17 255,02
110 1463 Ošlovnik Peter KV2 TSK 0 9 -609 145,87 83,84
111 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 0 9 -654 132,97 160,26
112 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 0 9 -675 163,09 190,40
113 1434 Bregar Roman KV2 KTK 0 9 -724 100,26 45,61
114 1570 Šeško Sabina KV2 DPD 0 9 -847 189,57 186,06
115 1508 Kukovec Peter  KV2 TMB 0 9 -908 188,8 201,44
116 572 Peternelj Henrik M TDK 0 9 -935 164,09 180,67
117 1543 Šušteršič Marko   EMO 0 9 -1283 170,44 132,83
118 962 Kaučič Darko KV1 TSM 0 9 -1499 119,55 135,83
119 1568 Košič Šorn Kristjana KV3 TRR 0 9 -1583 140,14 130,92
120 1615 Šumnik Drago KVC 0 9 -1668 112,2 10,10
121 1261 Golob Drago KV1 TSK 0 8 474 157,61 181,68
122 1599 Gramc Matija Bogdan TDL 0 8 -167 112,8 98,07
123 1594 Teršek Rok KV3 KVC 0 8 -257 140,5 135,39
124 1430 Nikolič Miloš KV1 TDK 0 8 -321 151,48 177,85
125 1487 Šijanec Branko KV2 DPD 0 8 -376 146 103,97
126 366 Lever Rolanda KV1 TMB 0 8 -393 122,59 162,76
127 38 Leko Zoran* M ŠDS 0 8 -660 106,64 73,15
128 1578 Kavčič Vasja KV2 EMO 0 8 -731 164,39 241,21
129 1583 Cencič Miran TRR 0 8 -818 146,18 158,45
130 104 Stegnar Jure MM TSK 0 8 -890 113,05 36,72
131 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 0 8 -913 140,55 150,69
132 509 Nemšak Leon ŠM ORM 0 8 -917 139,38 194,11
133 1197 Toplak Mirko M MEL 0 8 -1001 156,3 229,54
134 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 0 8 -1232 112,03 121,92
135 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 0 8 -1237 131,63 177,29
136 1004 Verčič Milan M HKR 0 8 -1410 132,17 205,84
137 942 Flek Franc   EMO 0 8 -1494 116,88 14,90
138 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 0 8 -2305 136,5 202,70
139 1548 Bozaj Ana  KV3 PAH 0 7 -756 151,49 147,61
140 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 0 7 -764 98,81 173,96
141 1404 Salobir Norbert KV1 TRR 0 7 -792 121,99 201,05
142 1553 Goršič Igor  KV3 KVC 0 7 -849 90,2 138,65
143 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 0 7 -1168 112,29 147,59
144 1584 Špiljak Slavko TRR 0 7 -1210 100,98 77,42
145 18 Smodej Jože M VAL 0 7 -1615 119,45 236,48
146 1405 Ivekovič Slavko KV1 TRR 0 7 -1690 95,67 84,82
147 1614 Teršek Lucija KVC 0 7 -2134 102,04 10,10
148 1616 Kornet Danijel TDL 0 6 -913 67,28 10,10
149 1180 Mlinar Vlasta KV2 KVC 0 6 -1413 96,93 129,66
                   
  * naknaden popravek rezultata zaradi ugotovljenega napačnega vpisa rezultata      

Podeljeni nazivi 2023

ŠO je podeljene nazive enoglasno potrdil na dopisni seji z dne 27.12.2023.

ČlanIme članaKlubPodeljeno 2023Doseženo 2023Kategorija 2022Opombe
1104Karat SamoKVCMMMMMNa enem DP osvojil 15% točk, 5 x osvojil naziv M
158Ajdišek MilanBKPMMKV1Na 8 DP se je uvrstil med 70 igralcev, 5 x osvojil naziv KV1
1210Trauner RobertKVCMMKV1Na enem DP osvojil 7% točk, 5 x osvojil KV1
1262Pišek IgorTDLMMKV1Na enem DP osvojil 7% točk, 5 x osvojil KV1
447Hočevar JožeTDLMMKV1Na treh DP se je uvrstil med 50 RT igralcev, 5 x osvojil naziv KV1
1364Urlep AndrejHKRKV1MKV3Na enem DP osvojil 15% točk, ker je imel prej naziv KV3 se mu podeli en naziv nižje
1404Salobir NorbertTRRKV1KV1KV2Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1405Ivekovič SlavkoTRRKV1KV1KV2Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1416Batistič AndrejHKRKV1KV1KV2Na treh DP osvojil 2% točk, 2 x osvojil KV2
1467Vrbanec JožeTDLKV1KV1KV2Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1316Kamenšek AnaTRRKV2KV1KV3Na enem DP osvojila 7% točk, ker je imela prej naziv KV3 se ji podeli en naziv nižje
1578Kavčič VasjaEMOKV2KV1 Na enem DP osvojil 7% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
577Burja SlavkoTDKKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1395Vrecl Gajšek GizelaPAHKV2KV2KV3Na enem DP osvojila 3% točk
1466Kuk VojkoEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 3% točk
1479Serec MiranORMKV2KV2 KV3Na enem DP osvojil 3% točk
1536Rojs IgorEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 3% točk
1570Šeško SabinaDPDKV2KV2KV3Na enem DP osvojila 3% točk
1527Gomboc JernejTDKKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1529Breceljnik BorutEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1414Marolt DarkoTDKKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1537Milošević MilanEMOKV2KV2KV3Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1468Cebin RomanKTKKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1484Poklukar AndrejTDKKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1508Kukovec PeterTMBKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1538Bojičić MilenkoEMOKV2KV2 KV3Nastopil na 5 turnirjih dveh DP, 2 x osvojil KV3
1540Golob StankoTMBKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1573Visočnik MitjaTMBKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1577Plevnik DarkoTDRKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1591Polenik SlavkoKVCKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1594Teršek RokKVCKV3KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel naziva se mu podeli en naziv nižje
1595Spruk AleksanderTDKKV3KV3 Na enem DP osvojil 1% točk
1111Mohorič JožeTDKKV3KV3 Udeležil 5 turnirjev na dveh DP
1486Kuternik MarjanTRRKV3KV3 Nastopil na 5 turnirjih dveh DP
1548Bozaj AnaPAHKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP
1556Purkhard DušanPAHKV3KV3 Nastopil na 5 turnirjih dveh DP
1557Golob AnitaTMBKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP
1568Košič Šorn KristjanaTRRKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP
1571Grm MiraTMBKV3KV3 Nastopila na 5 turnirjih dveh DP