OSTL 2023/24 – SKUPNO PO 9.TURNIRJIH

OSTL 2023/2024 – SKUPNO PO 9. TURNIRJIH

Šteje 8 najboljših uvrstitev

Vodi Bojan Makovec


Mesto

Ime

Tocke

Razlika

Turnirjev

1

Makovec Bojan

62

6.313

8

2

Papič Laura

58

5.188

8

3

Rus Marjan

57

6.105

8

4

Peternelj Henrik

55

3.305

8

5

Duračković Sead

55

1.725

8

6

Breceljnik Borut

54

1.471

8

7

Bojičić Milenko

53

3.659

8

8

Nabergoj Simon

53

2.767

8

9

Rihar Marko

52

3.611

8

10

Anderle Andrej

52

1.803

8

11

Kovač Janez

52

779

8

12

Škofic Vinko

50

-1.688

8

13

Bauk Mirsad

48

-1.051

8

14

Čepon Dušan

45

1.987

7

15

Pestar Branko

45

-2.052

8

16

Kavčič Vasja

43

1.914

7

17

Petelin Tomislav

43

496

7

18

Bizjak Franc

43

100

7

19

Veladžič Ibrahim

43

-353

8

20

Mohorič Peter

43

-2.658

8

21

Badovinac Bjelič Irena

43

-4.607

8

22

Trope Mrak Lidija

41

-4.269

8

23

Peterman Rok

38

3.133

5

24

Milošević Milan

38

962

6

25

Ferjan Vili

38

-2.382

7

26

Ule Evald

37

2.488

6

27

Obleščak Ljubo

36

1.169

5

28

Gostinčar Polonca

35

-2.443

7

29

Gaspari Drago

34

-1.246

6

30

Gaspari Marta

33

-1.356

6

31

Špacapan Alenka

30

-634

5

32

Venta Emil

30

-3.035

6

33

Butina Zvonimir

30

-3.396

6

34

Veselič Renato

29

265

5

35

Piskernik Jakob

29

-1.159

5

36

Majcen Zoran

21

1.314

3

37

Gorenc Lado

20

-107

3

38

Vrbanec Jože

18

1.178

3

39

Dolžan Matjaž

17

-1.217

3

40

Urlep Andrej

14

1.146

2

41

Trček Alojzij

14

-2.358

3

42

Macuh Janko

12

-207

2

43

Jeza Marjan

11

-635

2

44

Šušteršič Marko

10

-1.311

2

45

Kobilica Igor

10

-3.146

3

46

Žolnir Bojan

9

1.111

1

47

Brodnik Gorazd

8

676

1

48

Bregar Roman

8

671

1

49

Cilenšek Stane

7

1.334

1

50

Koranter Silvester

6

740

1

51

Šanjug Mate

5

-125

1

52

Golobinek Matjaž

5

-325

1

53

Pučko Simon

5

-358

1

54

Slapničar Brane

5

-522

1

55

Hladnik Boštjan

5

-524

1

56

Mohorič Jože

5

-534

1

57

Brezovnik Alenka

5

-1.867

1

58

Močilnikar Peter

4

-571

1

59

Tancek Jernej

4

-957

1

60

Vreča Mitja

4

-1.523

1

61

Vučko Mojca

4

-1.696

1

Rezultati 9. turnirja OSTL 23/24, 11.4.2024

Rezultati 9.turnirja Osrednjeslovenske tarok lige 2023/2024, 11.4.2024

Zmagovalec je Žolnir Bojan

mesto

 

Ime

Društvo

Točke

Razlika

1

801

Žolnir Bojan

KVC

9

1111

2

306

Bizjak Franc

TDK

9

717

3

1449

Rihar Marko

EMO

8

1204

4

1537

Milošević Milan

EMO

8

1070

5

1427

Nabergoj Simon

TAG

8

369

6

1441

Papič Laura

EMO

7

1029

7

944

Duračković Sead

EMO

7

969

8

669

Anderle Andrej

TDK

7

694

9

1359

Bauk Mirsad

DTŠ

7

364

10

307

Makovec Bojan

TDK

7

165

11

1361

Gorenc Lado

EMO

7

164

12

1538

Bojičić Milenko

EMO

7

-401

13

1390

Pestar Branko

TDK

6

430

14

1375

Majcen Zoran

DPD

6

72

15

1410

Dolžan Matjaž

EMO

6

47

16

1062

Gaspari Drago

DTŠ

6

15

17

1529

Breceljnik Borut

EMO

6

-27

18

1393

Špacapan Alenka

EMO

6

-86

19

1438

Ferjan Vili

DTŠ

6

-969

20

1379

Kovač Janez

TDL

5

50

21

572

Peternelj Henrik

TDK

5

40

22

1364

Urlep Andrej

HKR

5

-221

23

1503

Gostinčar Polonca

EMO

5

-246

24

1022

Rus Marjan

HKR

5

-260

25

487

Veselič Renato

TDK

5

-328

26

1582

Trope Mrak Lidija

DTŠ

5

-370

27

1587

Trček Alojzij

EMO

5

-728

28

1000

Gaspari Marta

DTŠ

5

-1327

29

1588

Močilnikar Peter

EMO

4

-571

30

1450

Badovinac Bjelič Irena

EMO

4

-1319

31

1494

Mohorič Peter

TDK

3

-1357

OSTL 2023/24 – SKUPNO PO 8.TURNIRJIH

OSTL

Skupno po 8.turnirjih

  

V vodstvu je Bojan Makovec

   
     
     

 

Ime

Tocke

Razlika

Turnirjev

1

Makovec Bojan

60

6404

8

2

Papič Laura

57

3884

8

3

Breceljnik Borut

53

990

8

4

Duračković Sead

53

36

8

5

Rus Marjan

52

6365

7

6

Bojičić Milenko

52

3515

8

7

Peternelj Henrik

50

3265

7

8

Škofic Vinko

50

-1688

8

9

Rihar Marko

49

2112

8

10

Kovač Janez

47

729

7

11

Nabergoj Simon

45

2398

7

12

Čepon Dušan

45

1987

7

13

Anderle Andrej

45

1109

7

14

Kavčič Vasja

43

1914

7

15

Petelin Tomislav

43

496

7

16

Urlep Andrej

43

-65

7

17

Veladžič Ibrahim

43

-353

8

18

Badovinac Bjelič Irena

42

-4763

8

19

Bauk Mirsad

41

-1415

7

20

Mohorič Peter

40

-1301

7

21

Trope Mrak Lidija

40

-4809

8

22

Pestar Branko

39

-2482

7

23

Peterman Rok

38

3133

5

24

Ule Evald

37

2488

6

25

Obleščak Ljubo

36

1169

5

26

Bizjak Franc

34

-617

6

27

Ferjan Vili

32

-1413

6

28

Milošević Milan

30

-108

5

29

Gostinčar Polonca

30

-2197

6

30

Venta Emil

30

-3035

6

31

Butina Zvonimir

30

-3396

6

32

Piskernik Jakob

29

-1159

5

33

Gaspari Marta

28

-29

5

34

Gaspari Drago

28

-1261

5

35

Veselič Renato

24

593

4

36

Špacapan Alenka

24

-548

4

37

Vrbanec Jože

18

1178

3

38

Majcen Zoran

15

1242

2

39

Gorenc Lado

13

-271

2

40

Macuh Janko

12

-207

2

41

Jeza Marjan

11

-635

2

42

Dolžan Matjaž

11

-1264

2

43

Šušteršič Marko

10

-1311

2

44

Kobilica Igor

10

-3146

3

45

Trček Alojzij

9

-1630

2

46

Brodnik Gorazd

8

676

1

47

Bregar Roman

8

671

1

48

Cilenšek Stane

7

1334

1

49

Koranter Silvester

6

740

1

50

Šanjug Mate

5

-125

1

51

Golobinek Matjaž

5

-325

1

52

Pučko Simon

5

-358

1

53

Slapničar Brane

5

-522

1

54

Hladnik Boštjan

5

-524

1

55

Mohorič Jože

5

-534

1

56

Brezovnik Alenka

5

-1867

1

57

Tancek Jernej

4

-957

1

58

Vreča Mitja

4

-1523

1

59

Vučko Mojca

4

-1696

1

Rezultati 8.turnirja OSTL 2023/2024, 21.3.2024

Rezultati 8.turnirja Osrednjeslovenske tarok lige 2023/2024, 21.3.2024

Zmagovalec je Henrik Peternelj

mesto

 

Ime člana

naziv

klub

točke

razlika

1

572

Peternelj Henrik

M

TDK

9

910

2

639

Peterman Rok

M

DTŠ

8

1328

3

1022

Rus Marjan

MM

HKR

8

1040

4

307

Makovec Bojan

ŠM

TDK

8

1029

5

1298

Obleščak Ljubo

 

EMO

8

12

6

1537

Milošević Milan

KV2

EMO

7

1034

7

1485

Butina Zvonimir

 

DTŠ

7

575

8

283

Čepon Dušan

KV1

EMO

7

505

9

1538

Bojičić Milenko

KV2

EMO

7

325

10

669

Anderle Andrej

M

TDK

7

171

11

944

Duračković Sead

KV1

EMO

7

162

12

1529

Breceljnik Borut

KV2

EMO

7

10

13

1441

Papič Laura

KV1

EMO

6

642

14

1379

Kovač Janez

KV1

TDL

6

545

15

1364

Urlep Andrej

KV1

HKR

6

269

16

1450

Badovinac Bjelič Irena

 

EMO

6

136

17

1578

Kavčič Vasja

KV2

EMO

6

-77

18

1438

Ferjan Vili

KV2

DTŠ

6

-201

19

1587

Trček Alojzij

EMO

6

-277

20

1449

Rihar Marko

KV3

EMO

6

-382

21

1393

Špacapan Alenka

KV3

EMO

6

-712

22

1427

Nabergoj Simon

KV1

TAG

5

241

23

1470

Petelin Tomislav

KV2

EMO

5

-132

24

1582

Trope Mrak Lidija

DTŠ

5

-282

25

306

Bizjak Franc

M

TDK

5

-487

26

1410

Dolžan Matjaž

 

EMO

5

-595

27

1453

Škofic Vinko

KV2

TDK

5

-718

28

1359

Bauk Mirsad

KV2

DTŠ

5

-744

29

1390

Pestar Branko

KV2

TDK

5

-809

30

1494

Mohorič Peter

 KV3

TDK

4

-862

31

1424

Venta Emil

KV1

DTŠ

4

-939

32

1237

Veladžič Ibrahim

KV1

EMO

3

-322

33

1503

Gostinčar Polonca

 

EMO

3

-1395

OSTL 2023/24 SKUPNO PO 6.TURNIRJIH

OSTL  skupno po 6 turnirjih
V vodstvu je Bojan Makovec
  Ime Tocke Razlika Turnirjev
1 Makovec Bojan 45 5457 6
2 Papič Laura 45 3302 6
3 Breceljnik Borut 41 1488 6
4 Duračković Sead 41 594 6
5 Bojičić Milenko 39 2609 6
6 Rus Marjan 38 4937 5
7 Petelin Tomislav 38 628 6
8 Urlep Andrej 37 -334 6
9 Rihar Marko 36 2622 6
10 Škofic Vinko 36 -1925 6
11 Veladžič Ibrahim 35 108 6
12 Peternelj Henrik 34 1854 5
13 Kovač Janez 34 -271 5
14 Ule Evald 33 2697 5
15 Nabergoj Simon 32 1737 5
16 Čepon Dušan 32 1208 5
17 Badovinac Bjelič Irena 32 -4330 6
18 Anderle Andrej 31 266 5
19 Bauk Mirsad 31 -279 5
20 Peterman Rok 30 1805 4
21 Mohorič Peter 30 -85 5
22 Trope Mrak Lidija 30 -3942 6
23 Kavčič Vasja 29 1127 5
24 Venta Emil 26 -2096 5
25 Pestar Branko 26 -2442 5
26 Veselič Renato 24 593 4
27 Piskernik Jakob 24 -572 4
28 Milošević Milan 23 -1142 4
29 Ferjan Vili 22 -155 4
30 Gaspari Marta 22 -356 4
31 Bizjak Franc 22 -689 4
32 Gostinčar Polonca 21 -1100 4
33 Gaspari Drago 21 -1615 4
34 Obleščak Ljubo 20 633 3
35 Vrbanec Jože 18 1178 3
36 Butina Zvonimir 18 -3304 4
37 Macuh Janko 12 -207 2
38 Špacapan Alenka 12 -286 2
39 Jeza Marjan 11 -635 2
40 Šušteršič Marko 10 -1311 2
41 Kobilica Igor 10 -3146 3
42 Majcen Zoran 8 919 1
43 Bregar Roman 8 671 1
44 Cilenšek Stane 7 1334 1
45 Gorenc Lado 7 -109 1
46 Koranter Silvester 6 740 1
47 Šanjug Mate 5 -125 1
48 Pučko Simon 5 -358 1
49 Slapničar Brane 5 -522 1
50 Mohorič Jože 5 -534 1
51 Brezovnik Alenka 5 -1867 1
52 Tancek Jernej 4 -957 1
53 Vreča Mitja 4 -1523 1
54 Vučko Mojca 4 -1696 1

6. turnir OSTL 2023/2024, 18.1.2024

Rezultati  6.turnirja OSTL, 18.1.2024

Zmagovalec Rok Peterman


mesto   Ime člana naziv klub točke razlika
1 639 Peterman Rok M DTŠ 9 765
2 1449 Rihar Marko KV3 EMO 8 1792
3 572 Peternelj Henrik M TDK 8 927
4 1578 Kavčič Vasja KV2 EMO 8 834
5 1379 Kovač Janez KV1 TDL 8 336
6 1022 Rus Marjan MM HKR 7 906
7 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 7 868
8 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 7 613
9 1529 Breceljnik Borut KV2 EMO 7 557
10 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 7 509
11 346 Ule Evald M EMO 7 285
12 944 Duračković Sead KV1 EMO 7 -228
13 1538 Bojičić Milenko KV2 EMO 6 899
14 306 Bizjak Franc M TDK 6 591
15 1537 Milošević Milan KV2 EMO 6 196
16 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 6 -267
17 1441 Papič Laura KV1 EMO 6 -275
18 1390 Pestar Branko KV2 TDK 6 -304
19 307 Makovec Bojan ŠM TDK 5 256
20 1000 Gaspari Marta   DTŠ 5 63
21 1393 Špacapan Alenka KV3 EMO 5 -426
22 1364 Urlep Andrej KV1 HKR 5 -464
23 1503 Gostinčar Polonca   EMO 5 -637
24 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 5 -826
25 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 5 -1038
26 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 4 -670
27 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 4 -910
28 1062 Gaspari Drago   DTŠ 4 -1354
29 1394 Vreča Mitja   EMO 4 -1523
30 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 3 -1475

Rezultati 1.turnirja državnega prvenstva posameznikov v sezoni 2024

1. turnir DP POS 2024, TARZS, 13.1.2024,   Gostilna Soklič, Dob

Št. udeležencev: 149

Zmagovalec: Bojan Makovec

Uvrstitev Št. lic. Ime Naziv Društvo rang točke razlika Rt novi Rt zač.
1 307 Makovec Bojan ŠM TDK 250 14 1972 424,07 323,78
2 27 Cilenšek Stane M ŠDS 230 14 1971 381,92 246,44
3 504 Kodba Stanko MM TMB 210 14 1325 375,93 276,71
4 1262 Pišek Igor M TDL 200 14 1135 331,44 244,98
5 247 Lakić Fikret MM EMO 190 13 2174 332,37 175,97
6 1486 Kuternik Marjan  KV3 TRR 180 13 1835 303,32 152,67
7 1540 Golob Stanko  KV3 TMB 170 13 1566 256,53 90,40
8 382 Pučko Rudolf MM TRR 160 13 1397 285,76 233,49
9 30 Štimac Cvetko MM EMO 150 13 1171 339,68 203,43
10 1378 Praprotnik Srečko KV1 TRR 140 13 946 336,34 259,83
11 918 Filipančič Igor ŠM TSK 130 13 759 390,38 317,27
12 310 Vizjak Damjan  KV3 ORM 125 13 607 251,68 79,96
13 617 Mušič Gorazd KV1 ORM 120 12 1720 180,68 71,52
14 902 Hasemali Fredi M TDP 115 12 1690 297,39 247,20
15 1173 Jakopič Miran ŠM BKP 110 12 1570 336,4 268,15
16 1389 Radolič Igor M DPD 105 12 1338 258,99 148,80
17 1022 Rus Marjan MM HKR 100 12 1232 293,44 249,44
18 11 Randjelovič Boško MM VAL 95 12 1213 295,22 261,48
19 1198 Drev Iztok M KVC 90 12 1023 322,87 205,80
20 761 Kadunc Stane M VAL 85 12 993 289,12 222,29
21 1175 Šukljan Loris ŠM BKP 80 12 930 277,4 207,49
22 1104 Karat Samo MM KVC 78 12 929 274,85 298,32
23 1413 Marolt Darko  KV2 TDK 76 12 849 243,04 167,38
24 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 74 12 839 323,79 239,47
25 907 Somer Štefan KV1 TSM 72 12 794 185,53 89,76
26 734 Hribar Ignac KV1 BKP 70 12 606 149,51 70,44
27 1269 Korez Milan KV1 TMB 68 12 589 284,01 228,08
28 1557 Golob Anita KV3 TMB 66 12 560 240,99 62,08
29 1370 Milunič Milovan KV2 TDP 64 12 543 233,86 151,13
30 1566 Marinšek Marjan HKR 62 12 467 241,52 154,99
31 1571 Grm Mira KV3 TMB 60 12 416 224,62 185,22
32 1169 Voh Albin KV1 PAH 59 12 241 226,69 204,68
33 487 Veselič Renato M TDK 58 12 4 259,83 220,40
34 1127 Vidmar Drago MM TSK 57 11 1531 327,92 288,49
35 205 Lotrič Stanko MM TSK 56 11 1179 249,93 222,97
36 1349 Jerič Bojana – KVC M KVC 55 11 1104 278,05 202,52
37 508 Kodrič Jože M TMB 54 11 794 268,64 278,51
38 1573 Visočnik Mitja KV3 TMB 53 11 753 269,19 268,55
39 317 Medved Samo MM BKP 52 11 724 180,98 187,90
40 1617 Satlev Rok 0 TSK 51 11 694 184,57 10,10
41 1375 Majcen Zoran M DPD 50 11 582 273,26 254,63
42 1250 Fekonja Milan KV1 KVC 49 11 565 272,82 251,30
43 1182 Močnik Zdravko MM TSK 48 11 482 216,28 233,21
44 50 Gradišnik Dušan M VAL 47 11 480 250,43 200,54
45 1537 Milošević Milan KV2 EMO 46 11 472 255,5 188,96
46 1414 Sušec Igor KV1 DPD 45 11 407 251,98 255,80
47 1364 Urlep Andrej KV1 HKR 44 11 400 300,59 327,00
48 1595 Spruk Aleksander KV3 TDK 43 11 376 235,62 181,68
49 1441 Papič Laura KV1 EMO 42 11 337 263,89 265,53
50 283 Čepon Dušan KV1 EMO 41 11 239 226,6 177,68
51 463 Munda Marjan M ORM 40 11 174 220,58 212,70
52 297 Ognjanović Dragan KV1 TSK 39 11 148 174,02 159,37
53 1210 Trauner Robert M KVC 38 11 131 281,59 255,18
54 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 37 11 50 289,56 296,16
55 783 Plavčak Leopold KV1 TRR 36 11 9 184,7 208,14
56 1605 Šumej Mirko VAL 35 11 -33 195,71 10,10
57 1467 Vrbanec Jože KV1 TDL 34 11 -63 245,42 192,79
58 1096 Subotić Tina KV1 TSK 33 11 -265 220,01 50,32
59 1000 Gaspari Marta   DTŠ 32 11 -310 212,75 43,39
60 1266 Starkl Peter KV1 TDP 31 11 -635 183,66 104,75
61 1191 Brcko Danijel KV1 TRR 30 11 -1036 245,24 177,73
62 639 Peterman Rok M DTŠ 29 11 -1163 182,41 187,17
63 1536 Rojs Igor KV2 EMO 28 10 773 195,72 209,07
64 1190 Bastašič Milan M TDR 27 10 465 231,86 251,26
65 306 Bizjak Franc M TDK 26 10 457 232,92 244,70
66 266 Plazar Branko KV1 VAL 25 10 425 217,67 234,20
67 1248 Banko Dušan KV1 TRR 24 10 379 241,72 200,64
68 1440 Cvetko Branko   TDP 23 10 286 175,6 93,50
69 583 Kozjek Miloš M TDK 22 10 279 172,65 156,64
70 1393 Špacapan Alenka* KV3 EMO 21 10 256 166,63 98,38
71 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 20 10 229 131,51 113,34
72 447 Hočevar Jože M TDL 19 10 198 165,44 216,75
73 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 18 10 111 177,26 96,11
74 158 Ajdišek Milan M BKP 17 10 101 220,42 242,13
75 872 Čosič Ante KV2 TDK 16 10 52 221,18 165,04
76 1073 Jerič Simon M TSK 15 10 51 172,92 136,35
77 461 Ivanuša Jani KV1 ORM 14 10 -39 213,51 175,34
78 801 Žolnir Bojan M KVC 13 10 -66 230,35 195,82
79 1316 Kamenšek Ana KV2 TRR 12 10 -94 207,54 216,78
80 1133 Merkuš Anton KV2 PAH 11 10 -196 195,95 212,68
81 1379 Kovač Janez KV1 TDL 10 10 -213 204,93 182,09
82 1336 Lipnik Jožef st. KV2 TRR 9 10 -222 151,13 134,09
83 1402 Plazar Nada KV2 VAL 8 10 -245 223,78 146,74
84 1390 Pestar Branko KV2 TDK 7 10 -296 199,9 180,48
85 720 Lampret Franc KV1 TSM 6 10 -338 226,86 206,47
86 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 5 10 -358 260,96 263,31
87 820 Markič  Alojz MM TSK 4 10 -461 243,91 264,32
88 944 Duračković Sead KV1 EMO 3 10 -500 203,73 210,26
89 1062 Gaspari Drago   DTŠ 2 10 -667 147,4 38,34
90 1468 Cebin Roman KV2 KTK 1 10 -1039 142,23 136,91
91 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 0 9 380 158,49 158,12
92 1529 Breceljnik Borut KV2 EMO 0 9 320 147,59 178,06
93 1416 Batistič Andrej KV1 HKR 0 9 166 101,39 60,90
94 1343 Plestenjak Franci KV2 EMO 0 9 158 175,92 148,69
95 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 0 9 91 152,9 151,10
96 1395 Vrecl Gajšek Gizela KV2 PAH 0 9 66 173,97 220,79
97 914 Vrtovec Dušan KV1 EMO 0 9 -50 158,7 151,27
98 1231 Cebin Franc KV1 KTK 0 9 -57 131,83 107,89
99 1538 Bojičić Milenko KV2 EMO 0 9 -68 146,09 190,17
100 1577 Plevnik Darko KV3 TDR 0 9 -136 173,97 219,14
101 669 Anderle Andrej M TDK 0 9 -184 180,88 225,03
102 1320 Skitek Zdenko KV1 TSK 0 9 -229 194,09 195,80
103 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 0 9 -258 126,09 125,28
104 916 Koranter Silvester* M TDK 0 9 -351 189,01 230,73
105 1591 Polenik Slavko KV3 KVC 0 9 -430 217,81 242,13
106 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 0 9 -430 154,98 189,61
107 71 Slapničar Brane KV1 ŠDS 0 9 -438 150,24 72,07
108 1074 Jerič Bojana KV1 TSK 0 9 -504 174,39 161,19
109 923 Godnjavec Franci MM BKP 0 9 -567 239,17 255,02
110 1463 Ošlovnik Peter KV2 TSK 0 9 -609 145,87 83,84
111 1254 Hajnšek Tanja KV1 TRR 0 9 -654 132,97 160,26
112 1401 Heberle Tomaž KV1 TDK 0 9 -675 163,09 190,40
113 1434 Bregar Roman KV2 KTK 0 9 -724 100,26 45,61
114 1570 Šeško Sabina KV2 DPD 0 9 -847 189,57 186,06
115 1508 Kukovec Peter  KV2 TMB 0 9 -908 188,8 201,44
116 572 Peternelj Henrik M TDK 0 9 -935 164,09 180,67
117 1543 Šušteršič Marko   EMO 0 9 -1283 170,44 132,83
118 962 Kaučič Darko KV1 TSM 0 9 -1499 119,55 135,83
119 1568 Košič Šorn Kristjana KV3 TRR 0 9 -1583 140,14 130,92
120 1615 Šumnik Drago KVC 0 9 -1668 112,2 10,10
121 1261 Golob Drago KV1 TSK 0 8 474 157,61 181,68
122 1599 Gramc Matija Bogdan TDL 0 8 -167 112,8 98,07
123 1594 Teršek Rok KV3 KVC 0 8 -257 140,5 135,39
124 1430 Nikolič Miloš KV1 TDK 0 8 -321 151,48 177,85
125 1487 Šijanec Branko KV2 DPD 0 8 -376 146 103,97
126 366 Lever Rolanda KV1 TMB 0 8 -393 122,59 162,76
127 38 Leko Zoran* M ŠDS 0 8 -660 106,64 73,15
128 1578 Kavčič Vasja KV2 EMO 0 8 -731 164,39 241,21
129 1583 Cencič Miran TRR 0 8 -818 146,18 158,45
130 104 Stegnar Jure MM TSK 0 8 -890 113,05 36,72
131 1398 Zafošnik Vladimir KV1 TDR 0 8 -913 140,55 150,69
132 509 Nemšak Leon ŠM ORM 0 8 -917 139,38 194,11
133 1197 Toplak Mirko M MEL 0 8 -1001 156,3 229,54
134 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 0 8 -1232 112,03 121,92
135 906 Mumlek Štefan KV1 ORM 0 8 -1237 131,63 177,29
136 1004 Verčič Milan M HKR 0 8 -1410 132,17 205,84
137 942 Flek Franc   EMO 0 8 -1494 116,88 14,90
138 94 Vengušt Marjan KV1 KVC 0 8 -2305 136,5 202,70
139 1548 Bozaj Ana  KV3 PAH 0 7 -756 151,49 147,61
140 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 0 7 -764 98,81 173,96
141 1404 Salobir Norbert KV1 TRR 0 7 -792 121,99 201,05
142 1553 Goršič Igor  KV3 KVC 0 7 -849 90,2 138,65
143 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 0 7 -1168 112,29 147,59
144 1584 Špiljak Slavko TRR 0 7 -1210 100,98 77,42
145 18 Smodej Jože M VAL 0 7 -1615 119,45 236,48
146 1405 Ivekovič Slavko KV1 TRR 0 7 -1690 95,67 84,82
147 1614 Teršek Lucija KVC 0 7 -2134 102,04 10,10
148 1616 Kornet Danijel TDL 0 6 -913 67,28 10,10
149 1180 Mlinar Vlasta KV2 KVC 0 6 -1413 96,93 129,66
                   
  * naknaden popravek rezultata zaradi ugotovljenega napačnega vpisa rezultata      

Emonski Božično-Novoletni turnir, 21.12.2023

mesto

ime

klub

točke

razlika

1

Čepon Dušan

EMO

9

1335

2

Milošević Milan

EMO

9

824

3

Bizjak Franc

TDK

8

890

4

Urlep Andrej

HKR

8

868

5

Lakić Fikret

EMO

8

354

6

Veselič Renato

TDK

7

1624

7

Plestenjak Franci

EMO

7

685

8

Kavčič Vasja

EMO

7

676

9

Venta Emil

DTŠ

7

572

10

Gorenc Lado

EMO

7

344

11

Pestar Branko

TDK

7

148

12

Obleščak Ljubo

EMO

7

120

13

Vrbanec Jože

TDL

7

-51

14

Peter Breznikar

TDE

7

-343

15

Papič Laura

EMO

6

467

16

Breceljnik Borut

EMO

6

350

17

Ule Evald

EMO

6

296

18

Pišek Igor

TDL

6

-230

19

Brezovnik Alenka

EMO

6

-239

20

Badovinac Bjelič Irena

EMO

6

-591

21

Petelin Tomislav

EMO

6

-619

22

Cebin Roman

KTK

6

-718

23

Rihar Marko

EMO

5

93

24

Bojičić Milenko

EMO

5

54

25

Gaber Dobrovoljc

TDE

5

-70

26

Veladžič Ibrahim

EMO

5

-315

27

Rus Marjan

HKR

5

-387

28

Smrdel Franc

EMO

5

-406

29

Duračković Sead

EMO

5

-1009

30

Pintar Katja

TDE

4

-589

31

Mohorič Peter

TDK

4

-733

32

Mikola Ludvik

EMO

4

-1061

33

Jaklič Ana

TDE

4

-1169

34

Huskič Alojz

TDE

3

-870

OSTL – Skupno po petih turnirjih vodi Bojan Makovec

OSTL 2023/2024            
  SKUPAJ Turnir 1 Turnir 2 Turnir 3 Turnir 4 Turnir 5 
mestoigralectočkerazlikaTRTRTRTRTR
1Makovec Bojan40520181182816708226811678956
2Papič Laura393577869691111733474928944
3Breceljnik Borut3493173517-31874056117482
4Duračković Sead34822715972735-376976264
5Bojičić Milenko33171076246-545633713837215
6Čepon Dušan3212085-1056-3971268938447
7Urlep Andrej3213078426-2827-12773045-607
8Rus Marjan31403181529  9116452091318
9Veladžič Ibrahim31778648572655-27885955-289
10Anderle Andrej312666-1264574-140777681152
11Petelin Tomislav311194-97381054621384875-662
12Škofic Vinko30-16588696-3516-894-6586-629
13Badovinac Bjelič Irena29-28556-576-1595-6255-16397-375
14Rihar Marko2883051025-661515-2957878
15Ule Evald26241276626516  62537981
16Peternelj Henrik26927  6-207873171625241
17Bauk Mirsad2675962497626790  6-206
18Kovač Janez26-6075-916  855664287-675
19Venta Emil26-20963-11224-534812456-6185-1067
20Trope Mrak Lidija26-30325-9156-9274-5595-3476-284
21Nabergoj Simon25869848079346-53  4-492
22Mohorič Peter257415-6685477503  5-243
23Veselič Renato2459369095-4516-17136  
24Piskernik Jakob24-572  71435-6246-4836392
25Peterman Rok2110409153874935-991    
26Kavčič Vasja212936-374-5844197895  
27Obleščak Ljubo20633  83696366228  
28Pestar Branko20-21387-3844-3385-1584-1258  
29Vrbanec Jože1811786-26  714005-196  
30Butina Zvonimir18-33043-9576-5065-12894-552  
31Gaspari Drago17-2616-246-65  5-172  
32Gaspari Marta17-4195367140  5-595  
33Milošević Milan17-13386-765-640    6-622
34Gostinčar Polonca16-463  65373253-841  
35Bizjak Franc16-12806-523  4-1586-599  
36Ferjan Vili15-768  5-54153  5-230
37Macuh Janko12-20779715-1178      
38Jeza Marjan11-635      73944-1029
39Šušteršič Marko10-1311  5-368  5-943  
40Kobilica Igor10-31464-13493-12863-511    
41Majcen Zoran8919      8919  
42Bregar Roman8671  8671      
43Cilenšek Stane71334  71334      
44Špacapan Alenka71407140        
45Gorenc Lado7-109      7-109  
46Koranter Silvester67406740        
47Šanjug Mate5-1255-125        
48Pučko Simon5-358  5-358      
49Slapničar Brane5-522  5-522      
50Mohorič Jože5-5345-534        
51Brezovnik Alenka5-18675-1867        
52Tancek Jernej4-957  4-957      
53Vučko Mojca4-16964-1696        

5. turnir OSTL 2023/2024, 23.11.2023

Rezultati  5.turnirja OSTL, 23.11.2023

Zmagovalec Marjan Rus

mesto   Ime člana naziv klub točke razlika
1 1022 Rus Marjan MM HKR 9 1318
2 669 Anderle Andrej M TDK 8 1152
3 307 Makovec Bojan ŠM TDK 8 956
4 1441 Papič Laura KV1 EMO 8 944
5 283 Čepon Dušan KV1 EMO 8 447
6 346 Ule Evald M EMO 7 981
7 1449 Rihar Marko KV3 EMO 7 878
8 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 7 482
9 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 7 215
10 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 7 -375
11 1379 Kovač Janez KV1 TDL 7 -675
12 507 Piskernik Jakob KV1 TDK 6 392
13 944 Duračković Sead KV1 EMO 6 4
14 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 6 -206
15 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 6 -284
16 1537 Milošević Milan KV3 EMO 6 -622
17 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 6 -629
18 572 Peternelj Henrik M TDK 5 241
19 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 5 -230
20 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 5 -243
21 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 5 -289
22 1364 Urlep Andrej KV3 HKR 5 -607
23 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 5 -662
24 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 5 -1067
25 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 4 -492
26 1522 Jeza Marjan   DTŠ 4 -1029

4. turnir OSTL 2023/2024, 9.11.2023

Rezultati  4.turnirja OSTL, 9.11.2023

Zmagovalec Sead Duračković

1 944 Duračković Sead KV1 EMO 9 762
2 307 Makovec Bojan ŠM TDK 8 1167
3 1375 Majcen Zoran M DPD 8 919
4 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 8 595
5 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 8 487
6 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 7 1383
7 1578 Kavčič Vasja EMO 7 895
8 1441 Papič Laura KV1 EMO 7 492
9 1522 Jeza Marjan   DTŠ 7 394
10 1364 Urlep Andrej KV3 HKR 7 304
11 572 Peternelj Henrik M TDK 7 162
12 487 Veselič Renato M TDK 7 136
13 669 Anderle Andrej M TDK 7 76
14 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 7 -109
15 283 Čepon Dušan KV1 EMO 6 893
16 1379 Kovač Janez KV1 TDL 6 428
17 346 Ule Evald M EMO 6 253
18 1298 Obleščak Ljubo   EMO 6 228
19 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 6 11
20 507 Piskernik Jakob KV1 TDK 6 -483
21 306 Bizjak Franc M TDK 6 -599
22 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 6 -618
23 1022 Rus Marjan MM HKR 5 20
24 1062 Gaspari Drago   DTŠ 5 -172
25 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 5 -196
26 1449 Rihar Marko KV3 EMO 5 -295
27 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 5 -347
28 1000 Gaspari Marta   DTŠ 5 -595
29 1543 Šušteršič Marko   EMO 5 -943
30 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 5 -1639
31 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 4 -552
32 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 4 -658
33 1390 Pestar Branko KV2 TDK 4 -1258
34 1503 Gostinčar Polonca   EMO 3 -841

2. turnir OSTL 2023/2024, 12.10.2023

Skupno po dveh turnirjih

 

Rezultati 2.turnirja OSTL, 12.10.2023

Zmagovalka Laura Papič

1 1441 Papič Laura KV1 EMO 9 1111
2 307 Makovec Bojan ŠM TDK 8 1670
3 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 8 1054
4 1434 Bregar Roman KV2 KTK 8 671
5 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 8 547
6 1298 Obleščak Ljubo   EMO 8 369
7 27 Cilenšek Stane M ŠDS 7 1334
8 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 7 934
9 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 7 626
10 639 Peterman Rok M DTŠ 7 493
11 1000 Gaspari Marta   DTŠ 7 140
12 944 Duračković Sead KV1 EMO 7 273
13 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 7 265
14 507 Piskernik Jakob KV1 TDK 7 143
15 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 7 -318
16 346 Ule Evald M EMO 6 516
17 669 Anderle Andrej M TDK 6 457
18 1503 Gostinčar Polonca   EMO 6 53
19 283 Čepon Dušan KV1 EMO 6 -39
20 1062 Gaspari Drago   DTŠ 6 -65
21 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 6 -159
22 572 Peternelj Henrik M TDK 6 -207
23 1364 Urlep Andrej KV3 HKR 6 -282
24 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 6 -506
25 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 6 -351
26 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 6 -545
27 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 6 -927
28 1449 Rihar Marko KV3 EMO 5 -6
29 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 5 -358
30 1543 Šušteršič Marko   EMO 5 -368
31 487 Veselič Renato M TDK 5 -451
32 71 Slapničar Brane KV1 ŠDS 5 -522
33 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 5 -541
34 1537 Milošević Milan KV3 EMO 5 -640
35 750 Macuh Janko M TDK 5 -1178
36 1390 Pestar Branko KV2 TDK 4 -338
37 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 4 -534
38 1578 Kavčič Vasja EMO 4 -584
39 3009 Tancek Jernej DTŠ 4 -957
40 3017 Kobilica Igor DTŠ 3 -1286

1.turnir OSTL 2023/2024, 21.9.2023

Rezultati 1.turnirja OSTL, 21.9.2023

Zmagovalec Rok Peterman

1 639 Peterman Rok M DTŠ 9 1538
2 1022 Rus Marjan MM HKR 8 1529
3 307 Makovec Bojan ŠM TDK 8 1182
4 1441 Papič Laura KV1 EMO 8 696
5 1427 Nabergoj Simon KV1 TAG 8 480
6 1453 Škofic Vinko KV2 TDK 8 69
7 750 Macuh Janko M TDK 7 971
8 1364 Urlep Andrej KV3 HKR 7 842
9 346 Ule Evald M EMO 7 662
10 1538 Bojičić Milenko KV3 EMO 7 624
11 1529 Breceljnik Borut KV3 EMO 7 351
12 944 Duračković Sead KV1 EMO 7 159
13 1393 Špacapan Alenka KV3 EMO 7 140
14 1390 Pestar Branko KV2 TDK 7 -384
15 487 Veselič Renato M TDK 6 909
16 916 Koranter Silvester M TDK 6 740
17 1237 Veladžič Ibrahim KV1 EMO 6 485
18 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 6 249
19 669 Anderle Andrej M TDK 6 -12
20 1062 Gaspari Drago   DTŠ 6 -24
21 1467 Vrbanec Jože KV2 TDL 6 -26
22 1578 Kavčič Vasja EMO 6 -37
23 1450 Badovinac Bjelič Irena   EMO 6 -57
24 1537 Milošević Milan KV3 EMO 6 -76
25 306 Bizjak Franc M TDK 6 -523
26 1449 Rihar Marko KV3 EMO 5 102
27 1000 Gaspari Marta   DTŠ 5 36
28 1494 Mohorič Peter  KV3 TDK 5 -66
29 283 Čepon Dušan KV1 EMO 5 -105
30 1499 Šanjug Mate   DTŠ 5 -125
31 1111 Mohorič Jože   TDK 5 -534
32 1582 Trope Mrak Lidija DTŠ 5 -915
33 1379 Kovač Janez KV1 TDL 5 -916
34 1589 Brezovnik Alenka EMO 5 -1867
35 1470 Petelin Tomislav KV2 EMO 4 -973
36 3017 Kobilica Igor DTŠ 4 -1349
37 3011 Vučko Mojca 0 DTŠ 4 -1696
38 1485 Butina Zvonimir   DTŠ 3 -957
39 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 3 -1122

Turnir posameznikov v taroku ob občinskem prazniku občine Škofljica, 14.9.2023

DTŠ turnir občine Škofljica 14.9.2023
     
Zap.PriimekDruštvoTočkeRazlika
1Nabergoj SimonTAG9847
2Peternelj HenrikTDK81039
3Majcen ZoranTMB81015
4Veladžič IbrahimEMO8990
5Volf FrancKTK8767
6Breceljnik BorutEMO7889
7Duračković SeadEMO7843
8Milošević MilanEMO7752
9Veselič RenatoTDK7662
10Kraljič UrošTDL7466
11Petelin TomislavEMO7386
12Šanjug MateDTŠ7236
13Lončar NadaTDL7205
14Tepeš AlenkaDTŠ7154
15Gaspari MartaDTŠ6334
16Šeško SabinaTMB6317
17Ferjan ViliDTŠ6304
18Gaspari DragoDTŠ6152
19Eržen RajkoDTŠ6-145
20Kasalovič AlešKTK6-176
21Logar StaneDTŠ6-261
22Kraševec MatejEPI6-548
23Trope Mrak LidijaDTŠ6-998
24Meglen OlgaDTŠ5502
25Ožbolt MiroKTK5-30
26Bojičić MilenkoEMO5-164
27Kobilica IgorDTŠ5-397
28Gliha MarkoDTŠ5-520
29Cebin FrancKTK5-752
30Cebin RomanKTK5-804
31Tancek JernejDTŠ5-930
32Bauk MirsadDTŠ4-846
33Vučko MojcaDTŠ4-1138
34Jeza MarjanDTŠ4-1352
35Rozman MilanDTŠ3-646
36Zalar MajdaDTŠ3-1153

Končni rezultat Emonskih večerov 2023

Emonski večeri 2023 -skupno Upoštevano je 5 najboljših rezultatov od šestih.
Zmagovalec je Vrbanec Jože
EMONSKI VEČERI 2023 SKUPAJ   1.turnir   2.turnir   3 turnir   4.turnir   5.turnir   6.turnir  
mesto Ime_clana točke razlika T1 R1 T2 R2 T3 R3 T4 R4 T5 R5 T6 R6
1 Vrbanec Jože 33 497 7 516 7 339 5 -483 8 247 6 -122    
2 Breceljnik Borut 33 457     7 319 6 -334 7 321 7 308 6 -157
3 Gorenc Lado 32 1938 7 819 6 324 5 -135 7 564     7 366
4 Bojičić Milenko 31 2477 8 1108 7 306         7 345 9 718
5 Čepon Dušan 29 -75 6 -73 6 -61     6 -56 5 -342 6 457
6 Duračković Sead 27 -171     5 -223 6 272 6 29 5 166 5 -415
7 Kavčič Vasja 26 2738     8 967 9 603 9 1168        
8 Petelin Tomislav 23 2818 8 1159     8 960     7 699    
9 Majcen Zoran 23 -924 7 142     7 -110 5 -285 4 -671    
10 Milošević Milan 22 362         8 374     8 260 6 -272
11 Kozjek Miloš 22 -443     4 -714 6 348 5 -501 7 424    
12 Veselič Renato 21 3279         6 583 9 1861     6 835
13 Žolnir Bojan 19 312         5 -399     8 664 6 47
14 Kovač Jadran 18 42 4 -838     6 227         8 653
15 Špacapan Alenka 16 -358     5 -558 6 150     5 50    
16 Papič Laura 16 -1056         5 9     6 17 5 -1082
17 Veladžič Ibrahim 14 -1818             4 -875 6 -40 4 -903
18 Šušteršič Marko 14 -2146 6 -174     4 -682     4 -1290    
19 Venta Emil 13 217 6 -109         7 326        
20 Matjaž Golobinek 12 870 5 82                 7 788
21 Smrdel Franc 12 -23     7 445         5 -468    
22 Badovinac Bjelič Irena 12 -2528         5 -843 3 -1049     4 -636
23 Šeško Sabina 11 -612         7 705 4 -1317        
24 Ule Evald 10 -1302 5 -936 5 -366                
25 Plestenjak Franci 7 307 7 307                    
26 Močilnikar Peter 6 272                     6 272
27 Obleščak Ljubo 6 212             6 212        
28 Mikola Ludvik 5 -778     5 -778                
29 Rojs Igor 4 -645             4 -645        
30 Gostinčar Polonca 4 -1254         4 -1254            
31 Nikola Dodig 3 -1217 3 -1217                    

6.turnir Emonskih večerov – 8.9.2023

Rezultati 6. turnirja Emonskih večerov 2023

Zmagovalec turnirja je Milenko Bojičić

  Ime_clana tocke razlika klub
1 Bojičić Milenko 9 718 EMO
2 Kovač Jadran 8 653 EMO
3 Matjaž Golobinek 7 788 EMO
4 Gorenc Lado 7 366 EMO
5 Veselič Renato 6 835 TDK
6 Čepon Dušan 6 457 EMO
7 Močilnikar Peter 6 272 EMO
8 Žolnir Bojan 6 47 KVC
9 Breceljnik Borut 6 -157 EMO
10 Milošević Milan 6 -272 EMO
11 Duračković Sead 5 -415 EMO
12 Vrbanec Jože 5 -671 TDL
13 Papič Laura 5 -1082 EMO
14 Badovinac Bjelič Irena 4 -636 EMO
15 Veladžič Ibrahim 4 -903 EMO

5.turnir Emonskih večerov – 1.9.2023

Rezultati 5. turnirja Emonskih večerov 2023

Zmagovalec turnirja je Bojan Žolnir

             
    Ime_clana tocke razlika klub  
  1 Žolnir Bojan 8 664 KVC  
  2 Milošević Milan 8 260 EMO  
  3 Petelin Tomislav 7 699 EMO  
  4 Kozjek Miloš 7 424 TDK  
  5 Bojičić Milenko 7 345 EMO  
  6 Breceljnik Borut 7 308 EMO  
  7 Papič Laura 6 17 EMO  
  8 Veladžič Ibrahim 6 -40 EMO  
  9 Vrbanec Jože 6 -122 TDL  
  10 Duračković Sead 5 166 EMO  
  11 Špacapan Alenka 5 50 EMO  
  12 Čepon Dušan 5 -342 EMO  
  13 Smrdel Franc 5 -468 EMO  
  14 Majcen Zoran 4 -671 DPD  
  15 Šušteršič Marko 4 -1290 EMO  
             

4. turnir Emonskih večerov – 25.8.2023

Rezultati 4. turnirja Emonskih večerov 2023

Zmagovalec  Veselič Renato

mesto Ime_clana tocke razlika klub
1 Veselič Renato 9 1861 TDK
2 Kavčič Vasja 9 1168 EMO
3 Vrbanec Jože 8 247 TDL
4 Gorenc Lado 7 564 EMO
5 Venta Emil 7 326 DTŠ
6 Breceljnik Borut 7 321 EMO
7 Obleščak Ljubo 6 212 EMO
8 Duračković Sead 6 29 EMO
9 Čepon Dušan 6 -56 EMO
10 Majcen Zoran 5 -285 TMB
11 Kozjek Miloš 5 -501 TDK
12 Rojs Igor 4 -645 EMO
13 Veladžič Ibrahim 4 -875 EMO
14 Šeško Sabina 4 -1317 TMB
15 Badovinac Bjelič Irena 3 -1049 EMO

Poletni turnir DTŠ – 17.8.2023

Zmagovalec turnirja je Zoran Majcen .

Rezultati Poletnega turnirja Društva tarok Škofljica, 17.8 2023, Pijava gorica

rezultati. xslx

mesto   Ime naziv društvo Točke Razlika
             
1 1375 Majcen Zoran M TMB 9 2370
2 1298 Obleščak Ljubo   EMO 9 1125
3 1293 Ožbolt Miro KV1 KTK 8 1886
4 1529 Breceljnik Borut   EMO 8 1053
5 572 Peternelj Henrik M TDK 8 698
6 1570 Šeško Sabina   TMB 8 449
7 474 Volf Franc KV1 KTK 8 280
8 27 Cilenšek Stane                 M ŠDS 8 -22
9 1062 Gaspari Drago   DTŠ 7 585
10 1467 Vrbanec Jože KV3 TDL 7 450
11 1361 Gorenc Lado KV1 EMO 7 168
12 487 Veselič Renato M TDK 7 120
13 1453 Škofic Vinko KV3 TDK 7 57
14 639 Peterman Rok M DTŠ 7 -229
15 1434 Bregar Roman KV2 KTK 6 743
16 1393 Špacapan Alenka KV3 EMO 6 460
17 1100 Lončar Nada KV3 TDL 6 254
18 3016 Gramc Matija Bogdan       6 200
19 283 Čepon Dušan                    KV2 EMO 6 120
20 944 Duračković Sead KV1 EMO 6 78
21 1143 Pučko Simon KV1 ŠDS 6 3
22 1543 Šušteršič Marko   EMO 6 -2
23 1000 Gaspari Marta   DTŠ 6 -111
24 1494 Mohorič Peter   TDK 6 -174
25 1426 Klemenčič Stane   VAL 6 -328
26 1470 Petelin Tomislav KV3 EMO 6 -563
27 201 Maksimovič Manja               M   5 359
28 3018 Trope Mrak Lidija       5 133
29 1569 Dodig Nikola   TMB 5 -101
30 1379 Kovač Janez KV2 TDL 5 -198
31 1359 Bauk Mirsad KV2 DTŠ 5 -199
32 3013 Prudič Bojan       5 -553
33 3017 Kavčič Vasja   EMO    5 -561
34 1424 Venta Emil KV1 DTŠ 5 -1307
35 3015 Dragan Franci       5 -1333
36 1438 Ferjan Vili KV2 DTŠ 4 -270
37 1499 Šanjug Mate   DTŠ 4 -580
38 1237 Veladžič Ibrahim KV2 EMO 4 -786
39 3012 Malnarič Marja       4 -862
40 3011 Vučko Mojca       4 -931
41 1422 Tepeš Alenka   DTŠ 4 -1959
42 3014 Kos Franc       3 -522