2024

SKUPNO PO 6. TURNIRJIH – vodi Bojan Makovec
REZULTATI 6. TURNIRJA – ŠMARJETNA GORA (TDK)
REZULTATI 5. TURNIRJA – MARIBOR (TMB)
REZULTATI 4. TURNIRJA – TREMERJE (KVC)
REZULTATI 3. TURNIRJA – Rogatec (TRR)
REZULTATI 2. TURNIRJA  – LJUBLJANA (Tarok društvo Emona)
REZULTATI 1. TURNIRJA – Dob (TARZS)

ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2024

2023

DRŽAVNI PRVAK ZA SEZONO 2023 – IGOR FILIPANČIČ

REZULTATI 12. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo Ptuj)
REZULTATI 11. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Štraus)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Prevalje (Športno društvo Kelt Prevalje)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Izola ( Bridge klub Tartini Piran)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Tremerje (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Štorovje (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Maribor (DDI Pagat Hoče)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Ribnica (Kočevski tarok klub Kočevje)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Maribor (Tarok klub Maribor )
REZULTAT 1. TURNIRJA – Trebnje (Tarok društvo Emona)

PODELJENI NAZIVI 2023
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2023

2020 / 2022

DRŽAVNI PRVAK ZA SEZONO 2020 / 2022 – Bojan Makovec

REZULTAT 12. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Maribor (DDI Pagat Hoće – Slivnica)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Tremerje (Družabno društvo Kaval)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Prevalje (Tarok sekcija Koroške)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Osilnica (Kočevski tarok klub)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Maribor (Tarok društvo Maribor)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Tremerje (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Tremerje (Tarok zveza Slovenije)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Trebnje (Tarok zveza Slovenije)

PODELJENI NAZIVI 2020 – 2022
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2020 / 2022

2019

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2019 – Miran Jakopič

REZULTAT 12. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Emona)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Prevalje (Tarok Sekcija Koroške)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Rogatec (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Osilnica (Kočevski tarok klub)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Tremerje (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Maribor (Tarok klub Maribor)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Trebnje (Tarok klub PIK Trebnje)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2019
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2019

2018

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2018 – Bojan Makovec

REZULTAT 12. TURNIRJA – Hoče (Društvo upokojencev Malečnik, tarok sekcija)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Štorovje (Društvo tarok Škofljica)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Muljava (Športno društvo Stična, tarok sekcija)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Tremerje (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Prevalje (Tarok sekcija Koroške)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Osilnica (Kočevski tarok klub)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Rogatec (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Rimske Toplice (Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Grosuplje (Tarok društvo Ljubljana)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2018
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2018

2017

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2017 – Alojz Markič

REZULTAT 12. TURNIRJA – Laško (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Trebnje (Tarok klub PIK Trebnje)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Osilnica (Kočevski tarok klub)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Hoče (Društvo upokojencev Malečnik, tarok sekcija)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Prevalje (Tarok sekcija Koroške)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Rogatec (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Grosuplje (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2017
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2017

2016

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2016 – Bojan Makovec

REZULTAT 12. TURNIRJA – Laško (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Kočevje (Kočevski tarok klub)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Cvetkovci(Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Prevalje (Tarok sekcija Koroške)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Hoče (Tarok sekcija Malečnik)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Rogaška Slatina (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2016
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2016

2015

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2015 – Loris Šukljan

REZULTAT 12. TURNIRJA – Maribor (Društvo upokojencev Malečnik, tarok sekcija)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Komenda (Odbojkarski klub Mengeš, tarok sekcija)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Prevalje (Tarok sekcija Koroške)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Rogatec (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Kočevje (Kočevski tarok klub)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Tremerje (VALAT Rimske Toplice)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2015
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2015

2014

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2014 – Igor Filipančič

REZULTAT 12. TURNIRJA – Tremerje(Valat Rimske Toplice)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Rogatec (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Prevalje (Tarok sekcija Koroške)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Kočevje (ŠED Outsider Osilnica)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Komenda (Odbojkarski klub Mengeš, tarok sekcija)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Maribor (DDI Pagat Hoče-Slivnica)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Grosuplje (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Trebnje (Tarok društvo PIK Trebnje)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2014
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2014

2013

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2013 – Loris Šukljan

REZULTAT 12. TURNIRJA – Grosuplje (Društvo tarok Škofljica)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Rogatec (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Prevalje (Šahovsko društvo Črna na Koroškem, tarok sekcija)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Kočevje (ŠED Outsider Osilnica)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Hoče (DDI Pagat Hoče-Slivnica)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Grosuplje (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Laško (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Koper (BKP in DUI)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2013
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2013

2012

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2012 – Janez Goršič

REZULTAT 12. TURNIRJA – Cvetkovci (Tarok društvo Ormož “Štraus”)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Ptuj (Tarok društvo XXI. Ptuj)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Trebnje (Društvo tarok Škofljica)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Kočevje (ŠED Outsider Osilnica)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Hoče (Društvo za družabne igre PAGAT Hoče-Slivnica)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Kranj (Tarok društvo Kranj)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Koper (BK Piran in DU Izola)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Velenje (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Moravče (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)

PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2012
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2012

2011

REZULTAT 12. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Moravče (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Rogaška Slatina (Tarok društvo Rogatec-Rogaška)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Hoče (Društvo za družabne igre PAGAT Hoče-Slivnica)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Postojna (Športno društvo EPIC Postojna)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Moravče (Društvo tarok Škofljica)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Velenje (Družabno društvo Kaval Celje)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Ormož (TD “Štraus” Ormož)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2011 – Loris Šukljan iz BKP Piran
PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2011
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2011

2010

REZULTAT 12. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Maribor (Društvo za družabne igre Pagat Hoče – Slivnica)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Postojna (EPIC Postojna)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Zbilje (Društvo Tarok Škofljica)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Kranj (Športno društvo Merkur)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Ljubljana (Tarok društvo Ljubljana)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Ormož (Tarok društvo Štraus Ormož)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Laško (KK TIM Laško)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2010 – Igor Filipančič iz Pagata Hoče
PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2010
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2010

2009

REZULTAT 12. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 11. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 10. TURNIRJA – Ruše (DDI Pagat Hoče)
REZULTAT 9. TURNIRJA – Kranj (ŠD Merkur Kranj)
REZULTAT 8. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 7. TURNIRJA – Ljubljana (TD Ljubljana)
REZULTAT 6. TURNIRJA – Ormož (TD Ormož Štraus)
REZULTAT 5. TURNIRJA – Postojna (EPIC Postojna)
REZULTAT 4. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 3. TURNIRJA – Laško (TIM Laško)
REZULTAT 2. TURNIRJA – Trebnje (PIK Trebnje)
REZULTAT 1. TURNIRJA – Tremerje (Valat Rimske Toplice)

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2009 – Igor Filipančič iz Pagata Hoče
PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2009
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2009

2008

REZULTATI 10. TURNIRJA – TREBNJE (PIK Trebnje)
REZULTATI 9. TURNIRJA – VELIKE LAŠČE (KTS KRPAN)
REZULTATI 8. TURNIRJA – HOČE (DDI Pagat Hoče)
REZULTATI 7. TURNIRJA – KRANJ (TD MERKUR)
REZULTATI 6. TURNIRJA – POSTOJNA (ŠD EPIC)
REZULTATI 5. TURNIRJA – LJUBLJANA (TD Ljubljana)
REZULTATI 4. TURNIRJA – ORMOŽ (TD Ormož)
REZULTATI 3. TURNIRJA – TREBNJE (PIK Trebnje)
REZULTATI 2. TURNIRJA – LAŠKO (TIM Laško)
REZULTATI 1. TURNIRJA – TREMERJE (Valat Rimske Toplice)

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2008 – Leon Nemšak iz Tarok društva Ormož
PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2008
ZAČETNI RAITING ZA SEZONO 2008

2007

REZULTATI 10. TURNIRJA – RADOVLJICA
REZULTATI 9. TURNIRJA – VELIKE LAŠČE
REZULTATI 8. TURNIRJA – KRANJ
REZULTATI 7. TURNIRJA – HOČE
REZULTATI 6. TURNIRJA – KRANJ
REZULTATI 5. TURNIRJA – POSTOJNA
REZULTATI 4. TURNIRJA – LJUBLJANA
REZULTATI 3. TURNIRJA – ORMOŽ
REZULTATI 2. TURNIRJA – TREMERJE (KK TIM Laško)
REZULTATI 1. TURNIRJA – TREMERJE (Valat Rimske Toplice)

DRŽAVNI PRVAK ZA LETO 2007 – Marko Podvršnik iz Merkurja
PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2007

RATING PRED SEZONO 2007

2006

REZULTATI IV. FESTIVALA TAROKA – BLED
REZULTATI 11. TURNIRJA – VELIKE LAŠČE
REZULTATI 10. TURNIRJA – TREMERJE
REZULTATI 9. TURNIRJA – HOČE
REZULTATI 8. TURNIRJA – POSTOJNA
REZULTATI 7. TURNIRJA – ORMOŽ
REZULTATI 6. TURNIRJA – DOBREPOLJE
REZULTATI 5. TURNIRJA – PORTOROŽ
REZULTATI 4. TURNIRJA – KRANJ
REZULTATI 3. TURNIRJA – LAŠKO
REZULTATI 2. TURNIRJA – RIMSKE TOPLICE
REZULTATI 1. TURNIRJA – ŠTOROVJE

DRŽAVNO PRVENSTVO 2006 – Državni prvak Bojan Makovec iz Merkurja
PODELJENI NAZIVI KONEC SEZONE 2006

RATING PRED SEZONO 2006

2005

DRŽAVNO PRVENSTVO 2005 – Državni prvak Leon Nemšak

REZULTATI 12. TURNIRJA – ŠENTRUPERT
III. FESTIVAL TAROKA
REZULTATI 10. TURNIRJA – VELIKE LAŠČE
REZULTATI 9. TURNIRJA – HOČE
REZULTATI 8. TURNIRJA – POSTOJNA
REZULTATI 7. TURNIRJA – ORMOŽ
REZULTATI 6. TURNIRJA – DOBREPOLJE
REZULTATI 5. TURNIRJA – KRANJ
REZULTATI 4. TURNIRJA – IZOLA
REZULTATI 3. TURNIRJA – LAŠKO
REZULTATI 2. TURNIRJA – RIMSKE TOPLICE
REZULTATI 1. TURNIRJA – ŠTOROVJE

2004

DRŽAVNO PRVENSTVO 2004 – Državni prvak Samo Medved

2002/2003

DRŽAVNO PRVENSTVO 2002/2003 – Državni prvak Leon Nemšak

2001/2002

DRŽAVNO PRVENSTVO 2001/2002 – Državni prvak Marjan Koštomaj