2024

Štajersko – Koroška liga 2024

1.turnir (19.1.2024) – zmagovalka Sabina Šeško

2023

Lige:

Osrednjeslovenska tarok liga 2023/2024
– po šestih turnirjih vodi Bojan Makovec

6.turnir (18.1.2024) – zmagovalec Rok Peterman
5.turnir (23.11.2023) – zmagovalec Marjan Rus
4. turnir (9.11.2023)- zmagovalec Sead Duračković
3. turnir (26.10.2023) – zmagovalec Marjan Rus
2.turnir (12.10.2023) – zmagovalka Laura Papič
1.turnir (21.9.2023) – zmagovalec Rok Peterman

Štajersko-Koroška liga 2023 zmagovalec je Zoran Majcen

10.turnir (15.12.2023) -zmagovalec Marjan Munda
9.turnir (10.11.2023) – zmagovalec Zoran Majcen
8.turnir (13.10.2023) – zmagovalec Zoran Majcen
7.turnir (29.9.2023) – zmagovalec Boško Randjelović
6.turnir (16.06.2023) – zmagovalec Danilo Križanič
5.turnir (22.05.2023) – zmagovalec David Krajnc
4.turnir (31.3.2023) – zmagovalec Milan Korez
3.turnir (17.3.2023) – zmagovalec Milan Bastašič
2.turnir (17.2.2023) – zmagovalec Danilo Križanič
1.turnir (20.1.2023) – zmagovalec Boško Randjelovič

Emonski večeri 2023- zmagovalec Jože Vrbanec

6.turnir (8.9.2023) – zmagovalec Milenko Bojičić
5.turnir (1.9.2023) -zmagovalec Bojan Žolnir
4.turnir (25.8.2023) – zmagovalec Renato Veselič
3.turnir (7.7.2023) – zmagovalec Vasja Kavčič
2.turnir (16.6.2023) – zmagovalec Vasja Kavčič
1.turnir (9.6.2023) – zmagovalec Tomislav Petelin

Gorenjska liga 2020/2023 – zmagovalec je Marjan Rus

1. turnir (17. 1. 2020) – zmagovalec Milenko Bojičić
2. turnir (21. 2. 2020) – zmagovalec Silvester Koranter
3. turnir (6. 3. 2020) – zmagovalec Borut Breceljnik
4.turnir (20.1.2023) – zmagovalec Rus Marjan
5. turnir (17.2.2023) – zmagovalec Vojko Kuk
6. turnir (27.3.2023) – zmagovalec Silvester Koranter
7. turnir (22.4.2023) – zmagovalec Brane Šubic
8.turnir (05.05.2023) – zmagovalec Marjan Rus
9. turnir (19.05.2023) – zmagovalec Dušan Čepon

2022

Emonski veseli december – zmagovalec Franci Plestenjak
1. turnir (8. 12. 2022) – zmagovalec Sead Duračković
2. turnir (14. 12. 2022) – zmagovalec Franci Plestenjak
3. turnir (22. 12. 2022) – zmagovalec Zoran Majcen

Štajersko-Koroška liga – – zmagovalec Branko Plazar
1. turnir (1. 4. 2022) – zmagovalka Darinka Grivec
2. turnir (13. 5. 2022) – zmagovalec Zoran Majcen
3. turnir (27. 5. 2022) – zmagovalec Jože Bregar
4. turnir (10. 6. 2022) – zmagovalec Igor Filipančič
5. turnir (23. 9. 2022) – zmagovalec Zoran Majcen
6. turnir (21. 10. 2022) – zmagovalec Peter Starkl
7. turnir (25. 11. 2022) – zmagovalec Milan Korez
8. turnir (9. 12. 2022) – zmagovalec Rudolf Pučko
Odprto prvenstvo občine Maribor – zmagovalka Sabina Šeško
VIII. tradicionalni turnir ob občinskem prazniku občine Škofljica – zmagovalec Borut Breceljnik
Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica – zmagovalka Nada Plazar
Pokal Krajevne skupnosti Ormož – zmagovalka Sabina Šeško
Odprto prvenstvo za pokal občine Rogatec – zmagovalec Aleš Kopač
Poletni turnir posameznikov v taroku – zmagovalka Sabina Šeško
Odprto prvenstvo za pokal občine Rogaška Slatina – zmagovalec Jože Bregar

Emonski večeri – zmagovalec Fikret Lakić
1. turnir (9. 6. 2022) – zmagovalka Sabina Šeško
2. turnir (16. 6. 2022) – zmagovalec Vasja Kavčič
3. turnir (27. 5. 2022) – zmagovalec Jože Bregar
4. turnir (1. 9. 2022) – zmagovalec Dušan Čepon
5. turnir (8. 9. 2022) – zmagovalec Zoran Majcen
6. turnir (15. 9. 2022) – zmagovalka Alenka Špacapan

2020 – 2021


Osrednjeslovenska liga – po treh turnirjih vodi Sead Duračkovič
1. turnir (6. 2. 2020) – zmagovalka Laura Papič
2. turnir (5. 3. 2020) – zmagovalec Dušan Vrtovec
3. turnir (11. 6. 2020) – zmagovalec Gorazd Brodnik

Štajersko-Koroška liga – zmagovalec Igor Radolič
1. turnir (17. 1. 2020) – zmagovalec Danijel Brcko
2. turnir (21. 2. 2020) – zmagovalec Leopold Kobalej
3. turnir (11. 3. 2020) – zmagovalec Igor Radolič
4. turnir (15. 9. 2020) – zmagovalec Igor Radolič
5. turnir (24. 9. 2021) – zmagovalec Rudolf Pučko
6. turnir (22. 10. 2021) – zmagovalec Danijel Brcko
7. turnir (7. 12. 2021) – zmagovalec Leopold Plavčak

2019

Emonski veseli december – zmagovalec Milan Milošević
1. turnir (5. 12. 2019) – zmagovalec Milan Milošević
2. turnir (12. 12. 2019) – zmagovalec Vojko Kuk
3. turnir (19. 12. 2019) – zmagovalec Zoran Majcen
Štajersko-Koroška liga – zmagovalec Igor Radolič
1. turnir (25. 1. 2019) – zmagovalec Ivan Jelakovič
2. turnir (22. 2. 2019) – zmagovalec Igor Radolič
3. turnir (22. 3. 2019) – zmagovalec Jože Bregar
4. turnir (26. 4. 2019) – zmagovalec Peter Kukovec
5. turnir (17. 5. 2019) – zmagovalec Branko Šijanec
6. turnir (31. 5. 2019) – zmagovalec Josip Ajd
7. turnir (27. 9. 2019) – zmagovalec Josip Ajd
8. turnir (25. 10. 2019) – zmagovalec Drago Golob
9. turnir (22. 11. 2019) – zmagovalec Rado Roškar
10. turnir (13. 12. 2019) – zmagovalec Branko Šijanec
Turnir ob 10. letnici Društva tarok Škofljica (7. 11. 2019) – zmagovalec Evald Ule
Osrednjeslovenska liga – zmagovalec Cvetko Štimac
1. turnir (7. 2. 2019) – zmagovalec Evald Ule
2. turnir (28. 3. 2019) – zmagovalec Cvetko Štimac
3. turnir (11. 4. 2019) – zmagovalec Srečko Porenta
4. turnir (16. 5. 2019) – zmagovalec Ignac Hribar
5. turnir (13. 9. 2019) – zmagovalec Srečko Praprotnik
6. turnir (11. 10. 2019) – zmagovalec Renato Veselič
Emonski večeri- zmagovalec Sead Durčković
1. turnir (28. 6. 2019) – zmagovec Fikret Lakić
2. turnir (5. 7. 2019) – zmagovalec Robert Trauner
3. turnir (12. 7. 2019) – zmagovalec Drago Golob
4. turnir (23. 8. 2019) – zmagovalec Vili Ferjan
5. turnir (30. 8. 2019) – zmagovalec Sead Duračković
6. turnir (6. 9. 2019) – zmagovalec Zoran Majcen
Odprto prvenstvo Škofljice (5. 9. 2019) – zmagovalec Franc Volf
Odprto prvenstvo Rogatec (25. 8. 2019) – zmagovalec Franci Plestenjak
Poletni ponedeljki
1. turnir (15. 7. 2019) – zmagovalka Tanja Hanjšek
2. turnir (29. 7. 2019) – zmagovalec Igor Sušec
3. turnir (5. 8. 2019) – zmagovalec Danijel Brcko
4. turnir (19. 8. 2019) – zmagovalec Jani Ivanuša
Poletni turnir posameznikov v taroku (Zajčja dobrava) – zmagovalec Edo Kahrič
Odprto prvenstvo Rogaške Slatine (21. 7. 2019) – zmagovalec Igor Sušec
Gorenjska liga – zmagovalec Renato Veselič
1. turnir (25. 1. 2019) – zmagovalec Franci Plestenjak
2. turnir (22. 2. 2019) – zmagovalec Evald Ule
3. turnir (15. 3. 2019) – zmagovalec Zoran Majcen
4. turnir (5. 4. 2019) – zmagovalka Alenka Špacapan
5. turnir (19. 4. 2019) – zmagovalec Henrik Peternelj
6. turnir (17. 5. 2019) – zmagovalec Srečko Porenta
Turnir ob 15. letnici Tarok društva Ormož “Štraus” – zmagovalka Lidija Tušek
Tradicionalni turnir DTŠ (18. 4. 2019) – zmagovalka Laura Papič
II. memorial Dušana Gregorina (9. 2. 2019) – zmagovalka Laura Papič

2018

Emonski veseli december – zmagovalka Bojana Jerič
1. turnir (14. 12. 2018) – zmagovalka Bojana Jerič
2. turnir (21. 12. 2018) – zmagovalec Vojko Kuk
3. turnir (28. 12. 2018) – zmagovalec Robert Trauner
Štajersko-Koroška liga – zmagovalka Bojana Jerič
1. turnir (26. 1. 2018) – zmagovalec Igor Radolič
2. turnir (16. 2. 2018) – zmagovalec Rudolf Pučko
3. turnir (9. 3. 2018) – zmagovalec Jože Bregar
4. turnir (13. 4. 2018) – zmagovalec Rudolf Pučko
5. turnir (25. 5. 2018) – zmagovalec Stanko Kodba
6. turnir (8. 6. 2018) – zmagovalec Toni Duler
7. turnir (28. 9. 2018) – zmagovalec Iztok Drev
8. turnir (12. 10. 2018) – zmagovalec Branko Šijanec
9. turnir (9. 11. 2018) – zmagovalka Bojana Jerič
10. turnir (15. 12. 2018) – zmagovalec Josip Ajd
Osrednjeslovenska liga – zmagovalec Fikret Lakič
1. turnir (9. 2. 2018) – zmagovalec Marko Rihar
2. turnir (22. 3. 2018) – zmagovalka Bojana Jerič
3. turnir (10. 5. 2018) – zmagovalec Tomislav Petelin
4. turnir (13. 9. 2018) – zmagovalec Fikret Lakić
5. turnir (11. 10. 2018) – zmagovalec Tomislav Petelin
6. turnir (30. 11. 2018) – zmagovalec Tomislav Petelin
Dobrodelni turnir (30. 11. 2018) – zmagovalec Adi Dečman
Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (15. 9. 2018) – zmagovalka Bojana Jerič
Odprto prvenstvo Škofljice (7. 9. 2018) – zmagovalec Janez Goršič
Emonski večeri- zmagovalka Bojana Jerič
1. turnir (17. 8. 2018) – zmagovec Vojko Kuk
2. turnir (24. 8. 2018) – zmagovalec Marko Rihar
3. turnir (31. 8. 2018) – zmagovalec Fikret Lakić
Odprto prvenstvo Rogatca (26. 8. 2018) – zmagovalec Samo Karat
Summer Night (27. 7. 2018) – zmagovalec Evald Ule
Odprto prvenstvo Rogaške Slatine (29. 7. 2018) – zmagovalec Tomo Petelin
Poletni ponedeljki
1. turnir (2. 7. 2018) – zmagovalec Rudi Pučko
2. turnir (16. 7. 2018) – zmagovalec Stanko Lotrič
3. turnir (6. 8. 2018) – zmagovalec Stanko Lotrič
4. turnir (20. 8. 2018) – zmagovalka Tanja Hajnšek
Gorenjska liga – zmagovalec Zoran Majcen
1. turnir (26. 1. 2018) – zmagovalec Janko Macuh
2. turnir (16. 2. 2018) – zmagovalec Janko Hvasti
3. turnir (9. 3. 2018) – zmagovalec Zoran Majcen
4. turnir (30. 3. 2018) – zmagovalka Laura Papič
5. turnir (20. 4. 2018) – zmagovalec Edo Kahrič
6. turnir (27. 4. 2018) – zmagovalka Alenka Špacapan
Tradicionalni turnir v Pivnici Union (13. 4. 2018) – zmagovalec Janez Kovač
Odprto prvenstvo štajerske (31. 3. 2018) – zmagovalka Bojana Jerič

2017

Novoletni tarok pokal – zmagovalec Marjan Orož
Dobrodelni turnir (8. 12. 2017) – zmagovalec Rajko Mak
Tradicionalni turnir v Pivnici Union (10. 11. 2017) – zmagovalka Bojana Jerič
Štajersko-Koroška liga – zmagovalka Bojana Jerič
1. turnir (20. 1. 2017) – zmagovalka Bojana Jerič
2. turnir (17. 2. 2017) – zmagovalec Boris Jug
3. turnir (10. 3. 2017) – zmagovalka Bojana Jerič
4. turnir (14. 4. 2017) – zmagovalec Milan Korez
5. turnir (19. 5. 2017) – zmagovalec Sašo Štante
6. turnir (9. 6. 2017) – zmagovalec Jože Kodrič
7. turnir (15. 9. 2017) – zmagovalec Jože Bregar
8. turnir (13. 10. 2017) – zmagovalec Leon Nemšak
9. turnir (13. 10. 2017) – zmagovalec Zdenko Skitek
Gostilna Bajc – Sinja Gorica (22. 9. 2017) – zmagovalec Franci Plestenjak
Odprto prvenstvo Škofljice (8. 9. 2017) – zmagovalec Zoran Majcen
Odprto prvenstvo Rogatca (27. 8. 2017) – zmagovalec Janez Goršič
Poletni ponedeljki
1. turnir (10. 7. 2017) – zmagovalka Tanja Hanjšek
2. turnir (24. 7. 2017) – zmagovalec Janez Goršič
3. turnir (7. 8. 2017) – zmagovalec Igor Radolič
4. turnir (21. 8. 2017) – zmagovalec Tomaž Lebar
Odprto prvenstvo Rogaške Slatine (30. 7. 2017) – zmagovalec Darko Plahuta
Summer Night – zmagovalec Zoran Majcen
1. turnir (15. 6. 2017) – zmagovalec Janez Goršič
2. turnir (22. 6. 2017) – zmagovalec Janez Kovač
3. turnir (29. 6. 2017) – zmagovalka Bojana Jerič
4. turnir (6. 7. 2017) – zmagovalec Srečko Porenta
5. turnir (13. 7. 2017) – zmagovalec Jože Hočevar
Osrednjeslovenska liga – zmagovalec Rok Križ
1. turnir (Ljubljana, Pivnica union, 28. 10. 2016) – zmagovalec Rok Križ
2. turnir (Ljubljana, Gostilna Vrbinc, 25. 11. 2016) – zmagovalec Ignac Hribar
3. turnir (Mengeš, Picerija Siena, 24. 2. 2017) – zmagovalec Evald Ule
4. turnir (Kočevje, Pension Jezero – Tušek, 17. 6. 2017) – zmagovalec Jože Lavrič
Gorenjska liga – zmagovalec Zoran Majcen
6. turnir (5. 5. 2017) – zmagovalec Zoran Majcen
5. turnir (14. 4. 2017) – zmagovalec Vinko Škofic
4. turnir (31. 3. 2017) – zmagovalec Jakob Piskernik
3. turnir (10. 3. 2017) – zmagovalec Evald Ule
2. turnir (17. 2. 2017) – zmagovalec Marjan Rus
1. turnir (20. 1. 2017) – zmagovalec Zoran Majcen
Tradicionalni turnir v Pivnici Union (20. 4. 2017) – zmagovalec Renato Veselič
Odprto prvenstvo štajerske (1. 4. 2017) – zmagovalec Iztok Drev
Odprti turnir Društva tarok Škofljica na Pijavi Gorici (24. 3. 2017)- zmagovalec Rok Peterman

2016

12. novoletni tarok pokal – zmagovalec Janez Goršič
1. turnir (22. 12. 2016) – zmagovalka Petra Mežnar
2. turnir (29. 12. 2016) – zmagovalec Zoran Majcen
4. turnir (5. 1. 2017) – zmagovalec Danijel Brcko
Štajersko-Koroška liga – zmagovalec Stanko Kodba
1. turnir (15. 1. 2016) – zmagovalec Janez Goršič
2. turnir (19. 2. 2016) – zmagovalec Dušan Banko
3. turnir (11. 3. 2016) – zmagovalec Štefan Mumlek
4. turnir (8. 4. 2016) – zmagovalec Stanko Lotrič
5. turnir (13. 5. 2016) – zmagovalec Stanko Kodba
6. turnir (10. 6. 2016) – zmagovalec Franc Lampret
7. turnir (14. 10. 2016) – zmagovalec Stanko Kodba
8. turnir (4. 11. 2016) – zmagovalec Jože Kodrič
9. turnir (10. 12. 2016) – zmagovalec Toni Duler
Osrednjeslovenska liga – po dveh turnirjih vodi Rok Križ
1. turnir (Ljubljana, Pivnica Union, 28. 10. 2016) – zmagovalec Rok Križ
2. turnir (Ljubljana, Gostilna Vrbinc, 25. 11. 2016) – zmagovalec Ignac Hribar
Odprto prvenstvo Škofljice (2. 9. 2016) – zmagovalec Anton Kovač
Odprto prvenstvo občine Rogatec (28. 8. 2016) – zmagovalec Boško Randjelovič
Pokal občine Rogaška Slatina (24. 7. 2016) – zmagovalec Srečko Boršič
Poletni ponedeljki
1. turnir (4. 7. 2016) – zmagovalka Bojana Jerič
2. turnir (18. 7. 2016) – zmagovalec Fredi Hasemali
3. turnir (1. 8. 2016) – zmagovalec Slavko Ivekovič
4. turnir (22. 8. 2016) – zmagovalka Bojana Jerič
Summer Night 2016 – zmagovalec Lado Gorenc
1. turnir (17. 6. 2016) – zmagovalec Zoran Majcen
2. turnir (24. 6. 2016) – zmagovalec Srečko Porenta
3. turnir (1. 7. 2016) – zmagovalec Miloš Kozjek
4. turnir (8. 7. 2016) – zmagovalec Milan Perovšek
5. turnir (15. 7. 2016) – zmagovalec Lado Gorenc
Gorenjska liga – zmagovalec Bojan Makovec
1. turnir (29. 1. 2016) – zmagovalec Bojan Makovec
2. turnir (25. 2. 2016) – zmagovalec Danijel Rožman
3. turnir (25. 3. 2016) – zmagovalec Bojan Makovec
4. turnir (8. 4. 2016) – zmagovalec Marjan Čufer
5. turnir (18. 4. 2016) – zmagovalec Zoran Majcen
6. turnir (6. 5. 2016) – zmagovalec Bojan Makovec
Odprto prvenstvo štajerske – zmagovalec Rudolf Pučko
VIP turnir v Pivnici Union (14. 4. 2016) – zmagovalec Franc Škedelj
Odprti turnir Društva tarok Škofljica na Pijavi Gorici – zmagovalec Cvetko Štimac

2015

11. novoletni tarok pokal – zmagovalec Silvester Koranter
Dolenjska liga – zmagovalec Simon Pučko
Dobrodelni turnir v taroku (Hoče) – zmagovalka Lidija Tušek
Turnir v Železnikih (17. 10. 2015) – zmagovalec Matjaž Dolenc
Odprti turnir v Pivnici Union (16. 10. 2015) – zmagovalec Franc Bizjak
Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (19. 9. 2013) – zmagovalec Josip Ajd
Odprto prvenstvo Škofljice (4. 9. 2015) – zmagovalec Franc Bizjak
Revija taroka – Trebnje (28. in 29. 8. 2015) – zmagovalec Fikret Lakič
Odprti turnir TDRR ob prazniku občine Rogatec – zmagovalec Srečko Boršič
Odprti turnir TDRR ob prazniku občine Rogaška Slatina – zmagovalec Milan Korez
Summer Night 2015 – zmagovalec Zoran Majcen
MARIBOR OPEN 2015 v taroku – zmagovalec Marjan Tacer
Odprto prvenstvo občine POLZELA – zmagovalec Bojan Žolnir
Štajerska liga – zmagovalec Boris Jug
Odprto prvenstvo štajerske – zmagovalec Peter Mrđen
Gorenjska liga – zmagovalec Marjan Rus
1. turnir (30. 1. 2015) – zmagovalec Marjan Rus
2. turnir (20. 2. 2015) – zmagovalec Samo Medved
3. turnir (6. 3. 2015) – zmagovalec Marjan Rus
4. turnir (20. 3. 2015) – zmagovalec Franc Šifrer
5. turnir (3. 4. 2015) – zmagovalec Bojan Makovec
6. turnir (17. 4. 2015) – zmagovalec Henrik Peternelj
Odprto prvenstvo KOROŠKE – zmagovalec Dušan Banko
Odprti turnir v Pivnici Union – zmagovalec Edo Kahrič

2014

Dobrodelni turnir v taroku (Hoče) – zmagovalec Albin Voh
Štajerska liga – zmagovalec Rudolf Pučko
Tarok turnir v Železnikih 18. 10. 2014 – zmagovalec Henrik Peternelj
18. turnir primorsko-notranjske regije – zmagovalec Stojan Žorž
Liga Poletje – zmagovalec Fredi Hasemali
Odprto prvenstvo Škofljice (5. 9. 2014) – zmagovalec Cvetko Štimac
Summer Night 2014 – zmagovalec Stane Cilenšek
Odprto prvenstvo štajerske – zmagovalec Ivan Šarfer
Gorenjska liga – zmagovalec Bojan Makovec
1. turnir (17. 1. 2014) – zmagovalec Jožef Lipnik ml.
2. turnir (31. 1. 2014) – zmagovalec Ciril Bizjak ml.
3. turnir (21. 2. 2014) – zmagovalec Bojan Makovec
4. turnir (7. 3. 2014) – zmagovalec Bojan Makovec
5. turnir (21. 3. 2014) – zmagovalec Silvester Koranter
6. turnir (11. 4. 2014) – zmagovalec Miloš Nikolič
Liga Ponedeljek – zmagovalec Marjan Ficko
Odprto prvenstvo Koroške v taroku (Prevalje, 18. 1. 2014) – zmagovalec Stanko Kodba

2013

Spominski turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Franc Lampret
Dobrodelni turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Danilo Križanič
IX. NOVOLETNI TAROK POKAL 2013 – zmagovalec Edo Kahrič
1. turnir (28. 11. 2013) – zmagovalec Slavko Šalamun
2. turnir (5. 12. 2013) – zmagovalec Ciril Bizjak
3. turnir (12. 12. 2013) – zmagovalec Franc Smrdel
Odprto prvenstvo KRANJA (22. 11. 2013) – zmagovalec Stane Krajnik
Dolenjska liga – zmagovalec Franc Skubic
1. turnir (3. 10. 2013) – zmagovalka Bojan Štern
2. turnir (10. 10. 2013) – zmagovalec Stane Višček
3. turnir (17. 10. 2013) – zmagovalec Stane Višček
4. turnir (24. 10. 2013) – zmagovalec Maks Lokar
5. turnir (30. 10. 2013) – zmagovalec Ignac Hribar
6. turnir (7. 11. 2013) – zmagovalec Vinko Berce
7. turnir (14. 11. 2013) – zmagovalec Maks Lokar
8. turnir (21. 11. 2013) – zmagovalec Franc Skubic
Nočni turnir, PIK Trebnje (18. 10. 2013) – zmagovalec Samo Medved
Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (21. 9. 2013) – zmagovalec Stanko Kodba
Tarok turnir v Mengeški koči (7. 9. 2013)- zmagovalec Marjan Hribar
Tarok turnir v Železnikih 31. 8. 2013 – zmagovalka Urška Mohorič
Revija taroka Osilnica 13. – 14. 7. 2013 – zmagovalec Jure Stegnar
Summer Night 2013 – zmagovalec Rok Križ
1. turnir (21. 6. 2013) – zmagovalec Jože Hočevar
2. turnir (28. 6. 2013) – zmagovalec Cvetko Štimac
3. turnir (5. 7. 2013) – zmagovalec Marjan Štimac
4. turnir (12. 7. 2013) – zmagovalec Cvetko Štimac
5. turnir (19. 7. 2013) – zmagovalec Marjan Gorjup
Pokal Konga – zmagovalec Slavko Šalamun
Štajerska liga – zmagovalec Danilo Križanič
1. turnir (29. 3. 2013) – zmagovalec Fredi Hasemali
2. turnir (12. 4. 2013) – zmagovalec Leon Nemšak
3. turnir (31. 5. 2013) – zmagovalec Mišo Toplak
4. turnir (14. 6. 2013) – zmagovalec Danilo Križanič
5. turnir (28. 6. 2013) – zmagovalec Danilo Križanič
6. turnir (19. 10. 2013) – zmagovalec Anton Merkuš
Turnir ob 10. obletnici ustanovitve TARZS – zmagovalec Frane Klemenčič
Odprto prvenstvo v Hotelu Kongo (DTŠ) – zmagovalec Ule Evald
1. turnir (3. 4. 2013) – zmagovalec Evald Ule
2. turnir (10. 4. 2013) – zmagovalec Evald Ule
3. turnir (24. 4. 2013) – zmagovalec Evald Ule
Odprto prvenstvo Štajerske (6. 4. 2013) – zmagovalec Stanko Lotrič
Odprto prvenstvo Koroške- zmagovalec Zdenko Skitek

2012

Spominski turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Danilo Križanič
Dobrodelni turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Ivan Jelakovič
VIII. NOVOLETNI TAROK POKAL 2012 – zmagovalec Fikret Lakič
1. turnir (6. 12. 2012) – zmagovalec Matej Kraševec
2. turnir (13. 12. 2012) – zmagovalec Cvetko Štimac
3. turnir (20. 12. 2012) – zmagovalec Karol Rozman
Liga taroka v Mengšu – zmagovalec Henrik Peternelj
1. turnir (30. 11. 2012) – zmagovalec Duračković Sead
2. turnir (7. 12. 2012) – zmagovalec Henrik Peternelj
3. turnir (14. 12. 2012) – zmagovalec Ignac Hribar
4. turnir (21. 12. 2012) – zmagovalec Bojan Makovec
5. turnir (4. 1. 2013) – zmagovalec Rajko Kimovec
6. turnir (19. 1. 2013) – zmagovalec Henrik Peternelj
7. turnir (25. 1. 2013) – zmagovalec Bojan Makovec
Dolenjska liga – zmagovalec Milan Perovšek
1. turnir (15. 11. 2012) – zmagovalka Manja Maksimovič
2. turnir (22. 11. 2012) – zmagovalec Simon Pučko
3. turnir (29. 11. 2012) – zmagovalec Stane Višček
4. turnir (6. 12. 2012) – zmagovalec Milan Perovšek
5. turnir (13. 12. 2012) – zmagovalec Samo Medved
6. turnir (20. 12. 2012) – zmagovalec Maks Lokar
7. turnir (27. 12. 2012) – zmagovalec Ignac Hribar
Tarok turnir v Mengeški koči (29. 9. 2012)- zmagovalec Andrej Anderle
Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (22. 9. 2012) – zmagovalec Janez Goršič
Štajerska liga – zmagovalec Leo Krajnc
1. turnir (13. 4. 2012) – zmagovalec Rudolf Pučko
2. turnir (18. 5. 2012) – zmagovalec Ivan Jelakovič
3. turnir (1. 6. 2012) – zmagovalec Leo Krajnc
4. turnir (15. 6. 2012) – zmagovalec Drago Beg
5. turnir (14. 9. 2012) – zmagovalec Marjan Kokot
6. turnir (22. 9. 2012) – zmagovalec Janez Goršič
Tarok turnir v Železnikih 22. 9. 2012 – zmagovalec Silvester Koranter
16. odprto prvenstvo Primorsko-notranjske regije, 14. 9. 2012 – zmagovalec Danilo Brajdot!
Postojnsko športno društvo EPIC je v hotelu ŠPORT izvedlo 16. odprto prvenstvo Primorske regije v taroku, ki je bilo istočasno memorialno tekmovanje v spomin na pokojne odlične igralce Lavriča, Miliča, Fiegla in Repiča.
Tradicionalnega turnirja se je udeležilo 21 igralcev iz desetih mest, med njimi pa žal nobenega iz piranskega, izolskega in tolminskega društva. Dvanajsti zmagovalcev je postal Danilo Brajdot iz Nove Gorice (ŠD Epic), ki je edini zmagal v vseh treh krogih. Drugo in tretje mesto sta zasedla igralca iz Ivančne Gorice Nikolaj Erjavec, nekdanji predsednik TZS ter Franc Klemenčič. Naslednja mesta so osvojili B. Humar (ŠD Epic), I. Ule (Borovnica),M. Kraševec in I. Kebe (Cerknica) ter Simona Bajc (ŠD Epic), ki je prejela tudi nagrado za najboljšo igralko turnirja.
Summer Night 2012 – zmagovalec Miloš Kozjek
1. turnir (27. 7. 2012) – zmagovalec Evald Ule
2. turnir (3. 8. 2012) – zmagovalec Marjan Dagarin
3. turnir (10. 8. 2012) – zmagovalec Fikret Lakič
4. turnir (17. 8. 2012) – zmagovalec Matej Kraševec
5. turnir (24. 8. 2012) – zmagovalec Ciril Bizjak
Odprto prvenstvo Štajerske (23. 6. 2012) – zmagovalec Nikolaj Mastnak
ODPRTI POKAL GALAKSIJE 25. 2. 2012 – Zmagovalec Jure Stegnar

2011

Dolenjska liga – zmagovalka Manja Maksimovič
1. turnir (24. 11. 2011) – zmagovalka Manja Maksimovič
2. turnir (1. 12. 2011) – zmagovalka Manja Maksimovič
3. turnir (8. 12. 2011) – zmagovalec Lado Mrvar
4. turnir (15. 12. 2011) – zmagovalka Manja Maksimovič
5. turnir (22. 12. 2011) – zmagovalec Stane Višček
6. turnir (29. 12. 2011) – zmagovalka Manja Maksimovič
7. turnir (12. 1. 2012) – zmagovalka Manja Maksimovič
8. turnir (19. 1. 2012) – zmagovalec Lado Mrvar
VII. NOVOLETNI TAROK POKAL 2011 – zmagovalka Manja Maksimovič
1. turnir (9. 12. 2011) – zmagovalka Manja Maksimovič
2. turnir (16. 12. 2011) – zmagovalka Manja Maksimovič
3. turnir (6. 1. 2012) – zmagovalec Henrik Peternelj
Memorialni turnir v taroku (Pagat Hoče-Slivnica) – zmagovalec Rudolf Pučko
Odprti božično-novoletni humanitarni turnir – zmagovalec Stanko Kodba
Odprto občinsko prvenstvo Hoče-Slivnica v taroku (22. 9. 2011) – zmagovalec Stanko Kodba
Štajerska liga – zmagovalec Boris Jug
1. turnir (1. 4. 2011) – zmagovalka Tanja Hajnšek
2. turnir (13. 5. 2011) – zmagovalec Boris Jug
3. turnir (27. 5. 2011) – zmagovalec Boris Jelen
4. turnir (10. 6. 2011) – zmagovalka Tanja Hajnšek
5. turnir (9. 9. 2011) – zmagovalec – Henrik Peternelj
6. turnir (12. 11. 2011) – zmagovalec – Ivan Jelakovič
VIP turnir Osilnica (9. 7. 2011) – zmagovalec Leon Nemšak
Summer Night 2011 – zmagovalec Cvetko Štimac
1. turnir (17. 6. 2011) – zmagovalec Srečko Porenta
2. turnir (24. 6. 2011) – zmagovalec Stane Cilenšek
3. turnir (1. 7. 2011) – zmagovalec Jože Lavrič
4. turnir (8. 7. 2011) – zmagovalec Ilija Milanovič
5. turnir (15. 7. 2011) – zmagovalec Bojan Makovec
Odprto prvenstvo Štajerske (18. 6. 2011) – zmagovalec Samo Medved
III. odprto prvenstvo Postojne v taroku za ženske – zmagovalka Irena Marsenič
ODPRTI POKAL GALAKSIJE 8. 1. 2011 – Zmagovalec Marjan Orož

2010

VI. NOVOLETNI TAROK POKAL 2010 – zmagovalec Samo Karat
3. turnir (23. 12. 2010) – zmagovalec Silvester Koranter
2. turnir (16. 12. 2010) – zmagovalec Franc Volf
1. turnir (9. 12. 2010) – zmagovalka Petra Mežnar
Summer Night 2010 – zmagovalec Cvetko Štimac
1. turnir (11. 6. 2010) – zmagovalec Fikret Lakič
2. turnir (17. 6. 2010) – zmagovalec Sead Duračkovič
3. turnir (2. 7. 2010) – zmagovalec Cvetko Štimac
4. turnir (9. 7. 2010) – zmagovalec Franc Volf
5. turnir (16. 7. 2010) – zmagovalec Cvetko Štimac
Odprto prvenstvo Štajerske (19. 6. 2010) – zmagovalec Stanko Kodba
Štajerska liga – zmagovalec Janez Goršič

2009

ODPRTI BOŽIČNO- NOVOLETNI MEMORIALNI TURNIR V TAROKU – Zmagovalec Milan Perovšek
ODPRTI BOŽIČNO- NOVOLETNI HUMANITARNI TURNIR V TAROKU – Zmagovalec Zlatko Zadravec
V. NOVOLETNI TAROK POKAL 2009 – zmagovalec Miloš Kozjek
1. turnir (9. 12. 2009) – zmagovalec Anton Ahac
2. turnir (15. 12. 2009) – zmagovalec Miloš Kozjek
3. turnir (29. 12. 2009) – zmagovalec Fikret Lakič
PRVAK PRIMORSKO NOTRANJSKE REGIJE – Domagoj Šutalo
Na 13. tradicionalnem turnirju v postojnskem EPICENTRU, istočasno tudi memorialu Slavka Miliča in Itala Fiegla, je med 33 igralci iz štirih društev, med njimi so bili tudi mond mojster, trije mojstri in sedem igralcev I. kategorije, zmagal Ormožan Domagoj Šutalo, pred domačinoma Žoržem im Markičem, sledili pa so Medved (Ormož), Groznik in Bergoč (EPIC)…. Med ženskami je bila najuspešnejša Progarjeva (EPIC), ki je osvojila 9.mesto. Turnir je odprl postojnski župan G.Verbič, najboljše pa sta nagradila Občina Postojna in družba EPIC.
PRVAK DOLENJSKE – Uroš Jenčič
1. turnir (15.10.2009) – zmagovalec Uroš Jenčič
2. turnir (22.10.2009) – zmagovalec Silvester Koranter
3. turnir (29.10.2009) – zmagovalec Miloš Kozjek
4. turnir (5.11.2009) – zmagovalec Edo Kahrič
5. turnir (12.11.2009) – zmagovalec Silvester Koranter
6. turnir (19.11.2009) – zmagovalec Henrik Peternelj
Odprti turnir v taroku Željne, 12. 9. 2008 – Zmagovalka Manja Maksimovič
PRVAK ŠTAJERSKE – Leon Nemšak
14.11.2009: Pagat Hoče – zmagovalec Milko Frajzman
30.10.2009: TIM Laško – zmagovalec Leon Nemšak
11.09.2009: DDI »Štraus« Ormož – zmagovalec Stanko Kodba
22.05.2009: Valat Rimske Toplice – zmagovalec Drago Beg
24.04.2009: DDI »Štraus« Ormož – zmagovalec Stanko Lotrič
Summer Night 2009 – zmagovalec Rok Križ
1. turnir (19. 6. 2009) – zmagovalka Tina Jerič
2. turnir (3. 7. 2009) – zmagovalec Rok Križ
3. turnir (10. 7. 2009) – zmagovalec Robert Drstvenšek
4. turnir (17. 7. 2009) – zmagovalec Maks Lokar
5. turnir (24. 7. 2009) – zmagovalec Samo Medved
PRVO NEURADNO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA ŽENSKE
Udeležilo se ga je sicer skromno število igralk-15 jih je bilo in to iz petih društev. Slavila je domačinka Irena Marsenič (EPIC), pred Bojano Jerič (TDL), Ljubico Žvab (DUI), Tino Jerič in Nado Lončar (obe TDL) itd. Ekipno so bile najuspešnejše igralke TDL iz Ljubljane, pred postojnskim EPICom in Izolskim DUI.
LEON NEMŠAK – PRVAK ODPRTEGA PRVENSTVA ŠTAJERSKE
Odprti tarok turnir Ribnica 21. 3. 2009 – zmagovalec Franci Godnjavec
ODPRTI POKAL GALAKSIJE 28. 2. 2009 – Zmagovalec Boško Randjelovič

2008

ODPRTI BOŽIČNO NOVOLETNI TAROK TURNIR MEMORIAL FRANCA ČEHA – Zmagovalec Cvetko Štimac
ODPRTI BOŽIČNO- NOVOLETNI HUMANITARNI TURNIR V TAROKU – Zmagovalec Samo Medved
IV. NOVOLETNI TAROK POKAL 2008 – Zmagovalec Ignac Hribar
CIRIL BIZJAK ml. – PRVAK PRIMORSKO – NOTRANJSKE REGIJE
BORIS JUG – PRVAK ŠTAJERSKE
FRANE KLEMENČIČ – PRVAK DOLENJSKE
Odprti turnir v taroku Željne, 13. 9. 2008 – Zmagovalec Franc Skubic
Summer night 2008 – Zmagovalka Manja Maksimovič

2007

III. NOVOLETNI TAROK POKAL 2007 – Zmagovalec Italo Fiegl
III. memorial Slavka Miliča – Zmagovalec Silvester Koranter
“Summer Night” 2. turnir – Zmagovalec Anton Marenče
“Summer Night” 1. turnir – Zmagovalec Milan Perovšek
Prvomajski turnir “Jerbas 2007” – Zmagovalec Jože Hočevar

2006

II. NOVOLETNI TAROK POKAL “JERBAS 2006” – Zmagovalec Robert Hartman
Turnir – Obala 2006 – Zmagovalec Srečko Godec
VELIKI POKAL MESTA MARIBOR – Zmagovalec Fredi Hasemali
STOJAN ŽORŽ – PRVAK ŠTAJERSKE

2005

I. NOVOLETNI POKAL “JERBAS 2005”
HENRIK PETERNELJ – PRVAK ŠTAJERSKE
BRANKO MAKSIMOVIČ – PRVAK DOLENJSKE
MAKS DOLENC – PRVAK MILIČEVEGA MEMORIALA